Hoşgeldiniz!

son anda

Ayı Pençesinden Son Anda Kurtulan Adam 00:45
Ayı Pençesinden Son Anda Kurtulan Adam 5.318 izlenme - 2 hafta önce Ayıyı avlama kamplarından uzaklaştırmak isteyen kar moturu kullanıcılarından biri çok yaklaşınca az kalsın aynının pençesine maruz kalıyordu.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tsunami Sularından Son Anda Kurtulmak 00:51
Tsunami Sularından Son Anda Kurtulmak 39.527 izlenme - 5 yıl önce Tsunami Sularından Son Anda Kurtulmak
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 00:56
Tıra Mermer Yüklerken Gerçekleşen Akıl Almaz Kaza 30.616 izlenme - 3 yıl önce Kepçe yardımıyla kamyona mermer yüklerken gerçekleşen akıl almaz bir kaza. Kepçe sürücüsü gelen uyarılara aldırmamış olsa gerek adamın yaptığı son bağırışta nafile. Son anda sıçrayıp atlayarak canını kurtaran adam da yürekleri ağza getiriyor. İzleyelim..
Cankan - En Son Anda (2014 Albümden) 00:23
Cankan - En Son Anda (2014 Albümden) 17.572 izlenme - 4 yıl önce Cankan'ın 2014 Albümünden ''En Son Anda'' Şarkısının Şiir Kısmıdır.
Birinciliği Kutlarken İkinci Olan Koşucu 00:26
Birinciliği Kutlarken İkinci Olan Koşucu 3.633 izlenme - 10 ay önce Bitişe kadar birincilikle gelen bayan sporcu, arkasına bakmadan zafer sevinci yapacakken, bi anda ikinciliğe düşüyor. İlginç anları seyrediyoruz.
İntihar Eden Genç Kızı Son Anda Yakaladı 01:35
İntihar Eden Genç Kızı Son Anda Yakaladı 19.322 izlenme - 5 yıl önce İntihar Eden Genç Kızı Son Anda Yakaladı 13.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İntihar Eden Genç Kızı Son Anda Yakaladı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tasması Asansöre Sıkışan Köpek Son Anda Kurtuldu 00:46
Tasması Asansöre Sıkışan Köpek Son Anda Kurtuldu 2.700 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da gerçekleşen olayda, bir çocuk ve kadının ardından asansöre binen köpeğin tasması dışarıda kalıyor ve hareket eden asansörle birlikte köpek kapıda asılı kalıyor. Kadının çabası ve köpeğin çırpınışlarından sonra tasması boşalan köpek son anda kurtuluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ölümcül Kazalardan Son Anda Kurtulan 10 İnsan 04:02
Ölümcül Kazalardan Son Anda Kurtulan 10 İnsan 336 izlenme - 2 ay önce Şans bakımından hayatlarının en şanslı gününü yaşayan bu insanlar, yaşadıkları şokları uzun bir süre üzerlerinden atamazlar! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ferrari 00:35
Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ferrari 4.863 izlenme - 6 yıl önce Ferrari kullanan bu sürücünün sezgileri inanılmaz güçlü. Bariyere çarpmaktan son saniyede kurtuluşu görülmeye değer.
Sungurlar - Sungurlar Son Anda Yetiştiler (34.Bölüm) 08:06
Sungurlar - Sungurlar Son Anda Yetiştiler (34.Bölüm) 207 izlenme - 3 ay önce Kardeşlik öykülerinin anlatıldığı, terörün dağıttığı ailelerin yaşantısını konu alan Şefkat Tepe’nin duygu yüklü aksiyon sahneleriyle dolu yeni bölümünde;Davut ile bir anlaşma yapan Celil astsubay Dijwar'ı öldürmek için ondan yardım ister. Aslında Davut'un derdi Celil'in elinde bulunan ve Davut'un ipliğini pazara çıkaracak olan dataya ulaşmaktır. Celil ise bu görüşme sonrasında hain olarak suçlanır. Onun hain olmadığını bilen tek kişi ise hâkimdir fakat o da karanlık güçler tarafından öldürülür. Diğer yandan kaçırılan askerlerini kurtarmak üzere hastaneden çıkan Serdar'ı da bir takım engeller bekler. Bu sırada Serdar, kendisinin öldüğünü sanıp Baran’la evlenen Leyla’yı affetmemekte, onun tüm konuşma çabalarını boşa çıkartarak terslemektedir. Leyla’yı ise bu bölümde kötü bir son beklemektedir.
helikopter kazası 00:36
helikopter kazası 5.510 izlenme - 10 yıl önce son anda
ezilmekten son anda kurtuldu 00:50
ezilmekten son anda kurtuldu 2.998 izlenme - 8 yıl önce verilmiş sadakası varmiş büyük şanş
ölmekten son anda kurtuldu 00:40
ölmekten son anda kurtuldu 3.636 izlenme - 9 yıl önce dikkatli sürsene ne acelen var
son anda toparladı 01:11
son anda toparladı 2.267 izlenme - 9 yıl önce ucuz kurtardı güzel manevra doğrusu
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 01:33
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 1.465 izlenme - 4 yıl önce Sıradan bir gün, sıradan dolaşma belli ki. Usuuul usuuuul yol alıyor güzel kardeşimiz bakıyor bakıyor. Ama boş bakıyor gibi. Anlattıklarım da mevcut görüntülerde sadece laf olsun diye işte. İzleyelim efendim.
mucize kurtuluş! bebeğini son anda kurtardı... 01:00
mucize kurtuluş! bebeğini son anda kurtardı... 1.979 izlenme - 8 yıl önce Hep annelerin çocukları için canlarını hiçe saydıkları söylenir ve bilinir peki ya babalar?..
Ayı Saldırısından Son Anda Kuruldular 02:11
Ayı Saldırısından Son Anda Kuruldular 1.901 izlenme - 7 yıl önce
anlık kazadan son anda kurtulmak 00:27
anlık kazadan son anda kurtulmak 2.365 izlenme - 9 yıl önce sanıyenın kıymetı
korkunç kazadan son anda kurtuldu 00:26
korkunç kazadan son anda kurtuldu 1.347 izlenme - 6 yıl önce
Volvo'ya Reklam Kaynağı Olabilecek Görüntü 01:01
Volvo'ya Reklam Kaynağı Olabilecek Görüntü 779 izlenme - 3 yıl önce Araç kameralarından tekine denk gelen bu olayda gerçekten frenler zımmmba gibi. Bildiğin şu reklam olmuş http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163441/volvo-tirlarin-acil-fren-sistemi
Balinaya Yem Olmaktan Kıl Payı Kurtulmak 01:16
Balinaya Yem Olmaktan Kıl Payı Kurtulmak 1.039 izlenme - 3 yıl önce Kaliforniya'da bir grup dalgıç bir balinalara yem olmaktan kıl payı ile kurtulmuşlar. Dalgıçların kendi kameralarından görüntülerini izliyoruz. Lévi kaliforniyadan bildirdi söz sende alihassan.
Denizdeki Adama Köpekbalığı Saldırısı Kamerada! 00:32
Denizdeki Adama Köpekbalığı Saldırısı Kamerada! 736 izlenme - 4 yıl önce Avusturalya, Queensland'de bulunan Gold Coast'ta dalış yapan adam köpekbalığıyla burun buruna geldi.
trenden son saniyede kurtuldu 00:45
trenden son saniyede kurtuldu 870 izlenme - 7 yıl önce son an dedikleri bu olsa gerek
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 00:22
Madalya Verilmesi Gereken Şoför 716 izlenme - 3 yıl önce Otobüs şoförümüz bir çok canı ani bir manevra ile kurtarıyor. Darısı bizim şoförlerimizin başına.
İran'da Mahkum İdam Edilmekten Son Anda Kurtuldu (+18) 02:06
İran'da Mahkum İdam Edilmekten Son Anda Kurtuldu (+18) 471 izlenme - 4 yıl önce İran'da bir idam mahkumu, idam sehpası düşürüldükten sonra maktulun ailesi tarafından son anda affedildi. İran'da bir gencin ölümüne sebep olan şahıs mahkeme tarafından idama mahkum edildi. İdam sehpasına getirilen mahkum, görevliler tarafından idam sehpasına çıkarıldı. Bir süre sonra bölgede bulunan görevlilerden biri mahkumun altındaki idam sehpasını devirdi ve mahkum boğazından ipe asılmış şekilde can çekişmeye başladı. MAKTULUN AİLESİ SON ANDA AFFETTİ Mahkumun ipte can çekiştiğini gören kalabalık çığlıklar atarken maktulun ailesinin tereddüt içinde olduğu görüldü. Görevlilerin defalarca 'Affediyor musun?' sorusuna son anda 'Affettim' cevabını veren maktulun ailesi, mahkumu idam edilmekten son anda kurtardı. Saniyeler boyunca boynundan iple asılı kalan mahkum affedilmesinin ardından alanda bulunan kişiler tarafından kurtarılıyor. İdam edilmekten kurtulan mahkumun gözyaşlarına boğulduğu görülüyor.
Az Daha Çarpıyordu Son Anda Yırttı 00:09
Az Daha Çarpıyordu Son Anda Yırttı 782 izlenme - 9 yıl önce sıyırdı be
Timsahın Avı Olmaktan Son Anda Kurtulan İmpala 00:45
Timsahın Avı Olmaktan Son Anda Kurtulan İmpala 152 izlenme - 1 yıl önce Timsahın Avı Olmaktan Son Anda Kurtulan İmpala
son durak gerçek 03:12
son durak gerçek 993 izlenme - 7 yıl önce gundem yalova com
helikopter uçağa çarpmaktan son anda kurtuluyor 00:32
helikopter uçağa çarpmaktan son anda kurtuluyor 784 izlenme - 7 yıl önce
koray148 00:16
koray148 742 izlenme - 10 yıl önce motosiklet kazası son anda düsmüyor..