Hoşgeldiniz!

son ayin

Son Ayin Bölüm 2  Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Son Ayin Bölüm 2 Türkçe Altyazılı Fragman 3.314 izlenme - 5 yıl önce Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bir ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Kısa süreli hafıza kaybı yaşamıştır. Tüm ailesini yitirmenin acısı...
Son Ayin Bölüm 2 - The Last Exorcism Part II Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Son Ayin Bölüm 2 - The Last Exorcism Part II Türkçe Altyazılı Fragman 829 izlenme - 5 yıl önce Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bir ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Kısa süreli hafıza kaybı yaşamıştır. Tüm ailesini yitirmenin acısı ise hatırladığı tek gerçektir. Terapist Frank Merle, Nell'in yaşadığı kulübeye taşınır ve birlikte geçmişi unutup yeni bir hayatı başlamaya çalışırlar. Başlarda her şey yolunda gider. Nell, yeni bir iş bulmuştur ve son derece karizmatik bir adama aşık olur. Fakat o bir şeylerin ters gittiğini farkındadır. Nell Sweetzer'ın şeytan çıkarması bir işe yaramamıştır; hayatını altüst eden şeytani ruh bu kez daha acımasız bir şekilde karşısına çıkacaktır.
the last exorcism 1 fragmanı 01:00
the last exorcism 1 fragmanı 347 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.
şeytan yeniden hortladı mı ? 02:26
şeytan yeniden hortladı mı ? 245 izlenme - 7 yıl önce aslında paranormal activity 2 tarzı bir net bir korkuya bulanmak istiyordum ama daha karma gerilime bulaştım tadında bir film last exorsizm. www.çanakkale.tv
the last exorcism 2 fragmanı 00:30
the last exorcism 2 fragmanı 214 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.
the last exorcism 4 fragmanı 00:51
the last exorcism 4 fragmanı 148 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.