Hoşgeldiniz!

Son Feci Bisiklet Videoları

Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 5.161 izlenme - 2 yıl önce Söz/Müzik: Arda Kemirgent onu bir görseniz sanırsınız, o bir deniz yanılırsınız, o benim, güneş sistemim, alacalı bikinisinde saklı, deniz yıldızları, uzay taşları-arkadaşları, ölü denizciler, kayıp galaksiler, buldum gözlerindeler, senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun yaz gelirken karışır böyle şeyler neşeyle endişeler ayak bastığı her yerdeler üzerimden gemiler geçer kaldırma kuvvetimdekiler burası benim krallığım sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden, sen istersen, karşılığında istediğim, geçmişin geleceğin, benim, olsun, denizler cinayet işlemezler, aslında kimseyi istemezler, değiştirdi beni, bu garip astronomi, suçluyum belki ben, sen sularımda ölürken, güldüm keyfimden, her zaman istediğimle, geçmişin, geleceğinle, benimsin artık, derinlerde, derinlerde.
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals (Aradığımız Klipler) 02:42
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals (Aradığımız Klipler) 6.776 izlenme - 2 yıl önce Efendim son dönemde türeyen garip isimli alternatif müzik yapan türk gruplarından biri olan Son Feci Bisiklet'in "Rahatsız Vals" adlı şarkısına çektiği klibi sizlerle paylaşmak istedim. Aradığımız kliplerden biri olduğunu belirtir, iyi seyirler dilerim. Bi' sakin ol.. Dünya savaşında sandığın kadar yalnız değilsin.. Yara bandı sevdiğin için kendini kesmemelisin.
Son Feci Bisiklet - Bu Kız / #akustikhane #sesiniaç 03:18
Son Feci Bisiklet - Bu Kız / #akustikhane #sesiniaç 1.273 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Bu Kız Şarkı Sözü: Bu kız beni sever Bu kız beni öldürür Bu kız bana güzel hayaller gördürür Bu kız beni tutar Ve kendine çeker Bu kızla bana bir oda bir yatak bi kütüphane yeter Belli ki bi sır vardı onun sesinde Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde Bela bulur beni Ve uyku kaybolur gibi Bu kız beni görünce gülümser Bu kız beni sever Bu kız beni öldürür Bu kız bana güzel hayaller gördürür Bu kız bana güzel Yalanlar söyletir Bu kız bana yeni bi takım şeyler öğretir Her gece Yalpalayaraktan giderim kapısına Biliyorum saat çok geç Ama yine de beni suçlama bebek Sevişmek ne demek Çizgi filmler mi izlesek? Hiç bir yere de gitmesek Kimseleri görmesek Ama açlıktan da ölmesek iyi Belli ki bi sır vardı onun sesinde Her düşündüğümde onu beyaz elbisesinde Bela bulur beni Ve uyku kaybolur gibi Bu kız Bu kız Bu kız Söz-Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 1.819 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi Onu bir görseniz sanirsiniz, O bir deniz yanilirsiniz, O benim günes sistemim, Alacali bikinisinde sakli, Deniz yildizlari, uzay taslari, arkadaslari.. Ölü denizciler, kayip galaksiler, Buldum! Gözlerindeler. Senden tek istedigim geçmisin, gelecegin benim olsun.. Yaz gelirken karisir böyle seyler Neseyle endiseler Ayak bastigim her yerdeler Üzerimden gemiler geçer Kaldirma kuvvetimdekiler Burasi benim kralligim Sikilirsan günesten, gece oluruz erkenden Sen istersen Karsiliginda istedigim geçmisin gelecegin, Benim olsun.. Denizler cinayet islemezler, Aslinda kimseyi istemezler, Degistirdi beni, bu garip astronomi Suçluyum belki ben, Sen sularimda ölürken, güldüm keyfimden Her zaman istedigimle, Geçmisin, geleceginle, Benimsin artik, Derinlerde, derinlerde..
Son Feci Bisiklet - Pazar ve Ertesi 03:08
Son Feci Bisiklet - Pazar ve Ertesi 1.496 izlenme - 2 yıl önce 26 Kasım 2014 Ankara If performance hall
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 715 izlenme - 1 yıl önce Son Feci Bisiklet Türkiye'de değer görmeyen ama müzikleri benim kulağıma çok hoş gelen bir müzik grubu. Bu grubu sizinde zevkinize sunuyorum. İyi dinlemeler efenim.
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi / #akustikhane #sesiniaç 03:22
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi / #akustikhane #sesiniaç 625 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye facebook.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi Şarkı Sözü: Onu bir görseniz sanırsınız O bir deniz yanılırsınız O benim güneş sistemim Alacalı bikinisinde saklı Deniz yıldızları, uzay taşları, arkadaşları Ölü denizciler, kayıp galaksiler Buldum, gözlerindeler Senden tek istediğim Geçmişin, geleceğin benim olsun Yaz gelirken karışır böyle şeyler Neşeyle endişeler Ayak bastığım her yerdeler Üzerimden gemiler geçer Kaldırma kuvvetimdekiler Burası benim krallığım Sıkılırsan güneşten, gece oluruz erkenden Sen istersen Karşılığında istediğim geçmişin geleceğin Benim olsun Denizler cinayet işlemezler Aslında kimseyi istemezler Değiştirdi beni, bu garip astronomi Suçluyum belki ben Sen sularımda ölürken Güldüm keyfimden Her zaman istediğimle Geçmişin, geleceğinle Benimsin artık Derinlerde, derinlerde Söz-Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 855 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri : Onu bir görseniz sanırsınız, O bir deniz yanılırsınız, O benim güneş sistemim, Alacalı bikinisinde saklı, Deniz yıldızları, uzay taşları, arkadaşları.. Ölü denizciler, kayıp galaksiler, Buldum! Gözlerindeler. Senden tek istediğim geçmişin, geleceğin benim olsun.. Yaz gelirken karışır böyle şeyler Neşeyle endişeler Ayak bastığım her yerdeler Üzerimden gemiler geçer Kaldırma kuvvetimdekiler Burası benim krallığım Sıkılırsan güneşten, gece oluruz erkenden Sen istersen Karşılığında istediğim geçmişin geleceğin, Benim olsun.. Denizler cinayet işlemezler, Aslında kimseyi istemezler, Değiştirdi beni, bu garip astronomi Suçluyum belki ben, Sen sularımda ölürken, güldüm keyfimden Her zaman istediğimle, Geçmişin, geleceğinle, Benimsin artık, Derinlerde, derinlerde..
Son Feci Bisiklet - Pazar Ve Ertesi / #akustikhane #sesiniaç 03:39
Son Feci Bisiklet - Pazar Ve Ertesi / #akustikhane #sesiniaç 358 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Pazar ve Ertesi Şarkı Sözü: Günler geçti ve sessizleşti Bu ev yanıyor Kanser rengi duvarlar Ve hayaletler var Bir de pazar ve ertesi olunca ben Zorlanırım gülümsemem Yine de sen olunca ben Huzur bulur kötü düşünemem Yoldan çıkmak için tam zamanı Ve tam yeri Gel öldür beni Ya da fesat düşüncelerimi Sensizlikten gayrı bir derdim yok Günler geçti, sevimsizleşti Bu ev gözümde Sonsuzluk derdi baki Ve yaşamak zoraki işin özünde Bir de pazar ve ertesi olunca ben Zorlanırım gülümsemem Yine de sen olunca ben Huzur bulur kötü düşünemem Yoldan çıkmak için tam zamanı Ve tam yeri Gel öldür beni Ya da fesat düşüncelerimi Sensizlikten gayrı bir derdim yok Yok yok yok Söz/Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Varoluşum Yokuşu (Akustik) 04:34
Son Feci Bisiklet - Varoluşum Yokuşu (Akustik) 1.324 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin bağımsız müzik durağı Zeplin'de Yalçın Birol'un hazırlayıp sunduğu BİP programının konuğu Son Feci Bisiklet ve "Varoluşum Yokuşu"nun akustik performansı.
Son Feci Bisiklet - Gaffola ( B!P Akustik) 03:42
Son Feci Bisiklet - Gaffola ( B!P Akustik) 767 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Birol ile BİP programına konuk olan Son Feci Bisiklet'ten Gaffola'nın akustik performansı.._xclas______
Son Feci Bisiklet - Gaffola / #akustikhane #sesiniaç 04:08
Son Feci Bisiklet - Gaffola / #akustikhane #sesiniaç 215 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Gaffola Şarkı Sözü: Beni tam olarak anlamanız için Geçtiğim yollardan siz de geçin Bilirim, delirdim Ama bana bir seçim Bırakmadılar be kardeşim Siz de mi buraları seversiniz Buranın derdi bitmez hiç bilirsiniz Kendinizi bir gözden geçirirseniz Beni sevindirirsiniz Zira beni siz delirttiniz Kadınını öldürmüş gururlu bir adam Çocuk yaştakiler de çıkmaz aklından Dilinden de düşmüyor ki yaradan Bana yuh dedirttiniz Ve beni siz delirttiniz Bir kız gözleri sürekli aynada Pek dert değil ne olduğu bu dünyada Altı milyarlık ıssız bir adada Bin beş yüz arkadaş yapmış Kanatlarını satıp da aşk almış Dostum sen de ne hızlı ne yavaşsın Ne önder ne yandaş ne de arkadaşsın İki bin yılda pek de bir yol almamışsın Bunun ne anlamı var Bana anlatır mısın Söz-Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi Video HD 03:06
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi Video HD 279 izlenme - 2 yıl önce Bikinisinde Astronomi Fanmade Video HD onu bir görseniz sanırsınız, o bir deniz yanılırsınız, o benim, güneş sistemim, alacalı bikinisinde saklı, deniz yıldızları, uzay taşları-arkadaşları, ölü denizciler, kayıp galaksiler, buldum gözlerindeler, senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun yaz gelirken karışır böyle şeyler neşeyle endişeler ayak bastığı her yerdeler üzerimden gemiler geçer kaldırma kuvvetimdekiler burası benim krallığım sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden, sen istersen, karşılığında istediğim, geçmişin geleceğin, benim, olsun, denizler cinayet işlemezler, aslında kimseyi istemezler, değiştirdi beni, bu garip astronomi, suçluyum belki ben, sen sularımda ölürken, güldüm keyfimden, her zaman istediğimle, geçmişin, geleceğinle, benimsin artık, derinlerde, derinlerde. Söz/Müzik: Arda Kemirgent Members: Bas.Gitar : Ozan Özgül Gitar Vokal : Arda Kemirgent Bam.Bam : Can Sürmen Lead.Gitar : Erkin Sağsen DİĞER PARÇALARI : https://sonfecibisiklet.bandcamp.com/... Uzaydan Geldiğine Göre Yorgun Olmalısın 03:46 Kaybol 04:48 Varoluşum Yokuşu 04:08 Gaffola 02:46 Tavuk Korkusu 03:52 Küçük Saydam İnsanlar 04:19 https://soundcloud.com/sonfecibisiklet İ.K.O Modern Zamanlar Bu Kız Modern Zamanlar (Sofar - Canlı Performans) Rahatsız Vals Bikinisinde Astronomi (Bonus Trek) Son Feci EP - 6 Kaybol Varoluşum Yokuşu Gaffola Tavuk Korkusu Küçük Saydam İnsanlar Uzaydan Geldiğine Göre Yorgun Olmalısın Son Feci Bisiklet Bikinisinde Astronomi Video HD
Son Feci Bisiklet - Küçük Saydam İnsanlar (B!P Akustik) 04:32
Son Feci Bisiklet - Küçük Saydam İnsanlar (B!P Akustik) 543 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Birol ile BİP programına konuk olan Son Feci Bisiklet'ten Küçük Saydam İnsanlar'ın akustik performansı..._xclas_
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 174 izlenme - 2 yıl önce Söz/Müzik: Arda Kemirgent onu bir görseniz sanırsınız, o bir deniz yanılırsınız, o benim, güneş sistemim, alacalı bikinisinde saklı, deniz yıldızları, uzay taşları-arkadaşları, ölü denizciler, kayıp galaksiler, buldum gözlerindeler, senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun yaz gelirken karışır böyle şeyler neşeyle endişeler ayak bastığı her yerdeler üzerimden gemiler geçer kaldırma kuvvetimdekiler burası benim krallığım sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden, sen istersen, karşılığında istediğim, geçmişin geleceğin, benim, olsun, denizler cinayet işlemezler, aslında kimseyi istemezler, değiştirdi beni, bu garip astronomi, suçluyum belki ben, sen sularımda ölürken, güldüm keyfimden, her zaman istediğimle, geçmişin, geleceğinle, benimsin artık, derinlerde, derinlerde.
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 03:04
Son Feci Bisiklet - Bikinisinde Astronomi 145 izlenme - 2 yıl önce Söz/Müzik: Arda Kemirgent onu bir görseniz sanırsınız, o bir deniz yanılırsınız, o benim, güneş sistemim, alacalı bikinisinde saklı, deniz yıldızları, uzay taşları-arkadaşları, ölü denizciler, kayıp galaksiler, buldum gözlerindeler, senden tek istediğim geçmişin geleceğin benim olsun yaz gelirken karışır böyle şeyler neşeyle endişeler ayak bastığı her yerdeler üzerimden gemiler geçer kaldırma kuvvetimdekiler burası benim krallığım sıkılırsan güneşten gece oluruz erkenden, sen istersen, karşılığında istediğim, geçmişin geleceğin, benim, olsun, denizler cinayet işlemezler, aslında kimseyi istemezler, değiştirdi beni, bu garip astronomi, suçluyum belki ben, sen sularımda ölürken, güldüm keyfimden, her zaman istediğimle, geçmişin, geleceğinle, benimsin artık, derinlerde, derinlerde.
Son Feci Bisiklet - Tavuk Korkusu / #akustikhane #sesiniaç 04:37
Son Feci Bisiklet - Tavuk Korkusu / #akustikhane #sesiniaç 62 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Tavuk Korkusu Şarkı Sözü: Hiç bana sordun mu Kendini bana anlatırken Kendini yordun mu Garip sorularla Biri gelmiş yanına Girivermiş kanına Yola koymuş radarı Ama fazlaymış bu kadarı Sanıldığı kadar kötü biri değilim Sanıldığından daha iyi de olmaya bilirim Ala renkli arsız kedi Kadının bebeğini yedi Beni bunlar etkiledi Bir ileri bir de geri Sanıldığı kadar kötü biri değilim Sanıldığından daha iyi de olmaya bilirim Sen beni yanlış anladın galiba Niyetim son derece muğlak uzaklaşsana Bir dolu kendinden kaçan hatıra Toplaşmış beni izliyor adeta Hiç bana sordun mu Na na na Kendini yordun mu Garip sorularla Ne olduysa oldu ben pek değişmem Değişen şeylerle fazla sevişmem Tavuklardan korktuğum içindir ki bu Başlayan civciv yağmuru Bir gün yeri gelince Birilerini de sevince Sanırsın ki insansın Geri kalanlar da sana katlansın Sanıldığı kadar kötü biri değilim Sanıldığından daha iyi de olmaya bilirim Sen beni yanlış anladın galiba Söz-Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet Tam Bölüm / #akustikhane #sesiniaç 01:03:55
Son Feci Bisiklet Tam Bölüm / #akustikhane #sesiniaç 61 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Feel Good Inc. [gorillaz Cover] / #akustikhane Toy Sessions 03:01
Son Feci Bisiklet - Feel Good Inc. [gorillaz Cover] / #akustikhane Toy Sessions 73 izlenme - 1 yıl önce Öyle kanal kayıt, kaliteli enstrümanlar, oturaklı sesler ancak televizyon yayınında, bir de Grundig ses sistemlerinde olur. Tek mikrofon, oyuncak enstrümanlar ve Akustikhane korosuyla Toy Sessions... Bu işin şakası yok ama oyuncağı var! www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye facebook.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals / #akustikhane #sesiniaç 03:13
Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals / #akustikhane #sesiniaç 40 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Rahatsız Vals Şarkı Sözü: O bu yolda hep yürür Bazen tanıdıklarını görür Her gün her şeyin aynı olduğu bu yerde Bir tekinsizlik var ilerde Bugün "İçinde kötü bir his mi var" diye sorsam söylemez ama Benim hayali olmadığımın farkında değil galiba Çok sevimlisin ama Son derece deli gibisin Farkında değil misin? Pek kimse onu anlamaz O görmez yada umursamaz Sonra ben geldim dedim adım Kemirgen O hayatını gözden geçirirken Bi' sakin ol Dünya savaşında sandığın kadar yalnız değilsin Yara bandı sevdiğin için kendini kesmemelisin Çünkü çok sevimlisin ama Son derece deli gibisin Sanırım farkında değilsin Yeterince beklerse biri kapısını çalar İyi günlerinde saçlarını fırçalar Yalnız kalsa bi' saniye rahatsız düşüncelerinde Gözden kaybolur Kim bilir belki de mutludur Bu o kadar da zor mudur Söz-Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Uç Oldum [MFÖ Cover] / #akustikhane #sesiniaç 03:36
Son Feci Bisiklet - Uç Oldum [MFÖ Cover] / #akustikhane #sesiniaç 36 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Uç Oldum Şarkı Sözü: Nerden çıktın karşıma Uçurdun uzaklara Baharda yazda kış olunca Uçtum uçtum uç oldum Bir topacık suç oldum Ben ben oldum bizler oldum Bizden de geçtim hiç oldum Öldürmedim bak kendimi Uslandır tenezzül eyle Sevmeyenler elendiler Ben hep seni düşündüm Baharda yazda kış olunca Uçtum uçtum uç oldum Bir topacık suç oldum Sevmeyenler elendiler Ben hep seni düşündüm Baharda yazda kış olunca Düşün düşün düş oldum Seni gördüm aşık oldum Söz: Mazhar Alanson Müzik: Fuat Güner www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Feel Good Inc. [Gorillaz Cover] / #akustikhane #sesiniaç 03:09
Son Feci Bisiklet - Feel Good Inc. [Gorillaz Cover] / #akustikhane #sesiniaç 35 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Feel Good Inc. Feel good Feel good City's breaking down on a camel's back They just have to go 'cause they don't know wack So all you fill the streets it's appealing to see You won't get out the county, 'cause you're bad and free You've got a new horizon it's ephemeral style A melancholy town where we never smile And all I wanna hear is the message beep My dreams, they've got to kiss me 'cause I don't get sleep, no Windmill, windmill for the land Turned forever hand in hand Take it all in on your stride It is ticking, falling down Love forever love is free Let's turn forever you and me Windmill, windmill for the land Is everybody in Laughing gas these hazmats, fast cats Lining them up like ass cracks Lay these ponies at the track It's my chocolate attack Shit, I'm stepping in the heart of this here Care bear reppin' it harder this year Watch me as I gravitate Hahahahahaha Yo, we gonna go ghost town This motown With your sound You're in the blink Gonna bite the dust Can't fight with us With your sound You kill the INC So don't stop, get it, get it Until you jet ahead Yo, watch the way I navigate Hahahahahhaa Windmill, windmill for the land Turned forever hand in hand Take it all in on your stride It is ticking, falling down Love forever love is free Let's turn forever you and me Windmill, windmill for the land Is everybody in Don't stop, shit it, get it We are your captains in it Steady Watch me navigate Ahahahahahhaa Don't stop, shit it, get it We are your captains in it Steady Watch me navigate Ahahahahahha Söz-Müzik: 2D, M. Niccals, D, Joliceour www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Varoluşum Yokuşu / #akustikhane #sesiniaç 04:35
Son Feci Bisiklet - Varoluşum Yokuşu / #akustikhane #sesiniaç 15 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Son Feci Bisiklet - Varoluşum Yokuşu Şarkı Sözü: Bir anlamı olsaydı Hayat dediğin bu şeyin Saklardım Anlayanları yasaklardım Yasaklardım Sen beni Doğmadan evvel görseydin eğer Bir evrendim Kişi başına bir galaksi bir gezegendim Ben sendim Oyna Seyirciyi unut Sadece sahne ve sen Nasıl yalnız olduğunu bir bilsen Savaş istersen Sonunu beklerken Özgürlüğe mahkum varoluşun Yokuşun Yazılmamış oyunun Sen hiç Kutsal olan her şeye sövdün mü? En-el Hak deyip de döndün mü Hep aynı yere Sincap demiş ki Üzülme dünyaların sonuna Düşünme Hiçbir şey ölmez Düşünen bilemez Bu düzlemde Görüşmek üzere Oyna Seyirciyi unut Sadece sahne ve sen Nasıl yalnız olduğunu bir bilsen Savaş istersen Sonunu beklerken Özgürlüğe mahkum varoluşun Yokuşun Yazılmamış oyunun Oyna Ve sen Nasıl yalnız olduğunu bir bilsen Söz/Müzik: Arda Kemirgent www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Senin Hikayen / #akustikhane #sesiniaç 03:30
Son Feci Bisiklet - Senin Hikayen / #akustikhane #sesiniaç 13 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Sweet Tweets / #akustikhane #sesiniaç 07:35
Son Feci Bisiklet - Sweet Tweets / #akustikhane #sesiniaç 11 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet - Seri Sorular / #akustikhane #sesiniaç 08:41
Son Feci Bisiklet - Seri Sorular / #akustikhane #sesiniaç 7 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet Kimleri Dinliyor? / #akustikhane #sesiniaç 08:08
Son Feci Bisiklet Kimleri Dinliyor? / #akustikhane #sesiniaç 6 izlenme - 1 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: Sıla Ünlü, İbrahim Çakmak, Deniz Demir Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Sunucu Asistanı: Malhun Deniz Yıldız Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Son Feci Bisiklet Akustikhane'de! #akustikhane #sesiniaç 00:39
Son Feci Bisiklet Akustikhane'de! #akustikhane #sesiniaç 1 izlenme - 1 yıl önce Grundig'in katkılarıyla gerçekleştirilen Akustikhane'nin bu haftaki konuğu, astronomi biliminden şarkılar yapan Son Feci Bisiklet! Bu keyifli program, 12 Şubat Perşembe akşamı saat 22:00'dan itibaren Akustikhane Youtube kanalında!