Hoşgeldiniz!

son haber

Kaplan Canlı Yem Olarak Verilen Keçiyle Dost Oldu 01:36
Kaplan Canlı Yem Olarak Verilen Keçiyle Dost Oldu 7.948 izlenme - 10 ay önce Amerika'nın batı virginia eyalatinde bir hayvanat bahçesinde kaplan'nın bulunduğu hücreye keçi'yi canlı canlı konuldu. Kaplan'da insanların yaptığı davrınışa karşı ters köşe yapıp keçiyle beraber dost olduklarını görüyoruz iyi seyirler..
lady gaga çift cinsiyetli mi? 01:02
lady gaga çift cinsiyetli mi? 29.291 izlenme - 9 yıl önce amerikalı çılgın şarkıcı lady gaga sahnedeİlginç giyim tarzı, müziği ve sahne şovlarıyla şaşkına çeviren dünyaca ünlü yıldız lady gaga sahne şovuyla akıllarda soru işareti bıraktı. lady gaga çift cinsiyetli mi?
Bilal Göregen - Bayburt'da 04:36
Bilal Göregen - Bayburt'da 7.425 izlenme - 5 yıl önce Bilal Göregen Bayburt Son Haberdeki Performansı
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 01:12
Hatay Reyhanlı'da Patlama! 5.674 izlenme - 5 yıl önce Hatay Reyhanlı'da Patlama! Www.habererzin.com
mehmetçik alarmda!! 00:53
mehmetçik alarmda!! 5.173 izlenme - 10 yıl önce tv 58 haber merkezİ dağlıca taburuna 20 km daha İran tarafından bulunan aktütün köyündeki karakola dün saat 20:00 sıralarında yapılan saldırı sonrası çıkan çatışmalarda 6 asker şehit olurken, 19 terörist öldürüldü.
Brezilya Kalçası İsteyen Kızın Hazin Sonu 02:40
Brezilya Kalçası İsteyen Kızın Hazin Sonu 61 izlenme - 5 ay önce Show habere konu olan Adanalı kızımız popişkoyu Rihanna ablasına benzetmek istemiş ama estetik cerrahı fena geçirmiş. Keyifli seyirler...
Kahramanlık Yapmak İsteyen Kızın Hazin Sonu 00:58
Kahramanlık Yapmak İsteyen Kızın Hazin Sonu 401 izlenme - 4 yıl önce Kahramanlık Yapmak İsteyen Kızın Hazin Sonu
Ibrahimovic Resmen PSG'de 00:30
Ibrahimovic Resmen PSG'de 561 izlenme - 6 yıl önce Psg, zlatan ıbrahimovic ile anlaşmaya vardı. senelik 13 milyon avro alacak olan isveçli golcü üç yıllık sözleşmeye imza attı.
İsmailağa Cemaati - Trabzonspor Bedduası 02:11
İsmailağa Cemaati - Trabzonspor Bedduası 307 izlenme - 3 yıl önce İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu yıllar önce Trabzonlu hemşerilerinin futbolla uğraşmayı bırakmaları için beddua etmiş.Trabzonlularda bu bedduanın kaldırılmasını istemiş.Ortaya renkli anlar çıkmış.İzliyoruz.
Trabzon En Son Haber 01:06
Trabzon En Son Haber 206 izlenme - 5 yıl önce Trabzon En Son Haber
Günün Önemli Gelişmeleri (12.02.2014) 02:13
Günün Önemli Gelişmeleri (12.02.2014) 125 izlenme - 4 yıl önce Günün Önemli Gelişmelerini Sizin İçin Derledik ...
siirt te minibüs tarandı 00:46
siirt te minibüs tarandı 332 izlenme - 8 yıl önce siirt te minibüs tarandı
vadi'den son haber 01:36
vadi'den son haber 198 izlenme - 8 yıl önce ekranların fenomen dizisi kurtlar vadisi cephesinden gelen son haber...
cesedi duvarın içinde bulundu 01:02
cesedi duvarın içinde bulundu 320 izlenme - 9 yıl önce abd, ülkenin en saygın üniversitelerinden biri olan yale'deki cinayetle sarsıldı. yaklaşık bir haftadır kayıp olan 24 yaşındaki doktora öğrencisi annie le'nin cesedi, kampüs duvarının içine gizlenmiş halde bulundu.
Şarkı Söyleyen Ağaçlar 15:32
Şarkı Söyleyen Ağaçlar 124 izlenme - 3 yıl önce Yeryüzünün eşsiz yaşam biçimlerinden biri olan ağaçlar, insanlık tarihi boyunca kutsal kabul edilmiştir. Yaşamımızın her köşesinde yer edinen ağaçların yaydığı titreşimlerden ise çok azımızın haberi var 1976 yılında İtalya’da kurulan ‘Damanhur Ekoloji Köyü’nde bitki yapraklarının ve köklerinin çıkardığı titreşimler elektromanyetik ortamda kaydedilerek sese çevrilmeye başlandı. Ortaya çıkan sonuç şaşırtıcıydı, çünkü sesler insanların yaptığı müziğe çok benziyordu. Daha ilginci ise ağaçların bir tür geri dönüşüm mekanizmasıyla kendi elektriksel tepkilerini kontrol edip, farkındalık geliştirerek müzik türlerini seçmeleriydi. Bu keşifle birlikte Damanhur’da ‘Ağaç Konserleri’ başlandı. Bu konser ve kayıtlar sonucunda ağaçların ve bitkilerin sesini duymuş olsak da ağaçların titreşim yaydığı aslında çok eskiden beri bilinen bir gerçek. Örneğin Tao felsefesinde ağaçlar yeryüzü enerjisini en iyi alabilen ve onu kendi enerjisiyle birleştirebilen varlıklardır. Bir ağaca dokunarak onun aurasıyla bütünleşmek, bedenimizin biyolojik davranışlarını etkiliyor. Hatta şarkı söyleyen ağaçlarda olduğu gibi, ağaç ve insan arasında bir etkileşim oluşuyor. Yeryüzünün bütün bu unutulan kadim bilgilerini bugün bilimsel araştırmalar da destekliyor. Ağaca dokunmanın, hatta çevresinde bulunmanın bile iyileştirici bir etkisi olduğu kabul ediliyor. Çoğumuz bu tür haberleri görünce şaşırıyoruz, bunun nedeni ise algılarımızın doğaya yabancılaşmış mekanik bir dünyaya hapsedilmiş olması. Tüm parçalarımızla doğaya ait olduğumuzu unuttuğumuz zaman, başka varlıkların bize benzer özellikler sergilemesini ya da iletişim niteliği taşıyan eylemler gerçekleştirmesini hayretle karşılıyoruz. Oysa kökenimiz, var olan her şeyle aynı yere dayanıyor. Bir çölü, dağı, okyanusu ve ormanı meydana getiren ne ise bizi de oluşturan o şeyin kendisidir. Tabiatın tüm bileşenlerinin birbiriyle sıkı bir bağlantı içinde olduğu gerçeği artık gözlerimizin önünde çok net duruyor. Bütün doğal varlıkların bu iç içeliği karşısında bağımsız olmamız düşünülemez bile. Bu yüzden gerçekliğe en yakın biyolojik saatinize dönmek için en yakın ağaca, en yakın parka gidip toprakla, rüzgarla ve güneşle herhangi bir yapay bir aracıya ihtiyaç duymadan gerçekliği hissedebilirsiniz. *Ağaçların yaydığı titreşimlerin sese dönüşme halini ve ağaç konserlerindeki şarkıları dinlemek isteyenler videoyu izleyebilir:
Kurbağıyı Akıllı Telefon İle Kandıran Çocuğun Kötü Sonu 00:26
Kurbağıyı Akıllı Telefon İle Kandıran Çocuğun Kötü Sonu 124 izlenme - 5 yıl önce Kurbağa Çocuğun Elini Istırdı
Diyarbakır'da Askere Silahlı Saldırı  1 Astsubay Şehit | En Son Haber | 02:15
Diyarbakır'da Askere Silahlı Saldırı 1 Astsubay Şehit | En Son Haber | 78 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde maskeli kişilerin silahlı saldırısı sonucu başından vurularak ağır yaralan astsubayın sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Diyarbakır'da eşi ile birlikte semt pazarında alışveriş yapan bir astsubay, maskeli 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırganların arkadan yaklaşıp başına ateş ettiği astsubay ağır yaralı olarak hastanaye kaldırıldı. Astsubay Necdet Aydoğdu'nun sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Genelkurmay, olayın hemen ardından yaptığı açıklamada "Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, yaralımıza acil şifalar diliyoruz." dedi. Bir kınama mesajı da HDP'den geldi. HDP'den yapılan yazılı açıklamada "Diyarbakır'daki saldırıyı kınıyoruz. 29 Ekim günü Diyarbakır'da bir astsubaya yönelik saldırıyı üzüntüyle öğrendik. Bu tür saldırıları asla kabullenmediğimizi ve kınadığımızı ifade ediyoruz." denildi. BAŞINDAN VURULDU Olay, Diyarbakır'ın merkez Bağlar İlçesi Körhat Caddesi üzerinde Çarşamba günleri kurulan semt pazarında bugün saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Diyarbakır 8'inci Ana Jet Üssü Komutanlığı'nda görevli olduğu belirtilen ve adı henüz açıklanmayan astsubay yanında eşi ile birlikte pazarda alışveriş yaparken, arkadan yaklaşan ve yüzleri maske ile kapalı 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Saldırganların başına silahla ateş açtığı astsubay ağır yaralandı. KALP MASAJI YAPILIYOR Astsubay Necdet Aydoğdu, kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Kalp masajıyla yaşama döndürüldüğü açıklanan astsubay Necdet Aydoğdu'nun sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. GENELKURMAY YÜKSEKOVA SALDIRISININ FAİLLERİNİ AÇIKLADI PKK, bu saldırıyla ilgili bir talimat vermediğini açıklarken, Genelkurmay Başkanlığı, saldırı talimatı için PKK'yı işaren eden bir açıklama yaptı. Genelkurmay, örgüt üyeleri arasında 28 Ekim'de yapılan bir telsiz konuşmasına ulaşıldığını belirtti ve '25 Ekim 2014 günü Hakkâri / Yüksekoava'da şehit edilen üç mensubumuzun sözde Yüksekova Öz Savunma Birimi sorumlusu Fazıl çağrı adlı teröriste bağlı teröristler tarafından gerçekleştirildiği tespit edilmiştir." dedi.
Aylık 7500 Dolara Kadar Para Kazan 19:24
Aylık 7500 Dolara Kadar Para Kazan 36 izlenme - 1 yıl önce GetMyAds Ücretsiz Üye Olmak İçin : https://getmyads.com/r/678358?lang=tr&to=account/register Oturduğunuz yerden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken GetMyAds e üye olmak. İnternetin bize sunduğu imkanlardan geri kalmayın.
Mehmet Ali Birand'ın son yayını 03:30
Mehmet Ali Birand'ın son yayını 81 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın son yayını
Kültür Sanat Dünyasından En Son Haberler Afiş'te 00:23
Kültür Sanat Dünyasından En Son Haberler Afiş'te 63 izlenme - 4 yıl önce Merakla beklenen “Into the Storm Fırtınanın İçinde” filminin yönetmen ve oyuncuları ile özel röportajlar… İlk sinema deneyimi “Deliha” ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Gupse Özay söyleyişisi… Türkiye yapımı Altın Palmiye ödüllü filimler ve görme engelliler için sanat projesine imza atan Türk ressamın başarısı Afiş’te… Afiş bugün 18.40’ta CNN TÜRK’te!
2016 Yılının En Çok Kazandıran Mesleği 15:19
2016 Yılının En Çok Kazandıran Mesleği 28 izlenme - 1 yıl önce GetMyAds Ücretsiz Üye Olmak İçin : https://getmyads.com/r/678358?lang=tr&to=account/register Oturduğunuz yerden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken GetMyAds e üye olmak. İnternetin bize sunduğu imkanlardan geri kalmayın.
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 05:27
Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu 55 izlenme - 4 yıl önce Dj Engin Akkaya En Son Haber Videosu
Altın almanın tam zamanı - 01:37
Altın almanın tam zamanı - 67 izlenme - 6 yıl önce Anlık döviz kurları, Gram altın fiyatları, ABD Doları ve Euro fiyatları
İnternetten nasıl para kazanılır ? 11:47
İnternetten nasıl para kazanılır ? 19 izlenme - 1 yıl önce GetMyAds Ücretsiz Üye Olmak İçin : https://getmyads.com/r/678358?lang=tr&to=account/register Oturduğunuz yerden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken GetMyAds e üye olmak. İnternetin bize sunduğu imkanlardan geri kalmayın.
GetMyAds Nedir Nasıl para kazandırır ? 09:04
GetMyAds Nedir Nasıl para kazandırır ? 19 izlenme - 1 yıl önce GetMyAds Ücretsiz Üye Olmak İçin : https://getmyads.com/r/678358?lang=tr&to=account/register Oturduğunuz yerden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken GetMyAds e üye olmak. İnternetin bize sunduğu imkanlardan geri kalmayın.
Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı 00:39
Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı 54 izlenme - 5 yıl önce Hastalar Sıra Beklerken Memur Oyun Oynadı
Ortam Haber Farkıyla 01:33
Ortam Haber Farkıyla 57 izlenme - 5 yıl önce Gundemden En Guncel Haberleri Ve Olayları Yakından Takip Edin