Hoşgeldiniz!

son röportaj

Kemal Sunal'ın Son Röportajı (2000) 03:32
Kemal Sunal'ın Son Röportajı (2000) 4.187 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal denildiği zaman cız eder içimiz hala. Ölümüne kahrolduğumuz isimlerden birisi. Onu hiçbir zaman unutmayacağımız aşikar. Bu röportajın son röportajı olacağını kim bilebilirdi? Ama öyle oldu mahalesef. Kısmet olmadı Balalayka filminde oynamak. Uğur Yücel oynamıştı Kemal Sunal'ın yerine.
azer bülbül'ün ölmeden önceki son röportajı 04:26
azer bülbül'ün ölmeden önceki son röportajı 4.090 izlenme - 6 yıl önce
Kemal Sunal'ın Son Röportajı 03:32
Kemal Sunal'ın Son Röportajı 887 izlenme - 3 yıl önce
Ahmet Kaya - Ölmeden Önceki Son Ropörtajı (10 dk) 10:08
Ahmet Kaya - Ölmeden Önceki Son Ropörtajı (10 dk) 758 izlenme - 2 yıl önce Ana dilinde şarkı söylemek istediğini açıklayınca, ülkemizin ileri gelen şarkıcıları yazarları gazetecileri ve oyuncuları tarafından çatal bıçakla linç edilen; ve sürgüne gitmek zorunda bırakılan Ahmet Kaya'nın Paris'te kalbi durmadan önceki son açıklamalarıdır. "Hiçbir zaman Türkiye'ye ve Türk insanına karşı cephe almadım. Hiçbir zaman da almayacağım. Çünkü ben o topraklarda doğdum, orda büyüdüm ve bir gün de orda ölmek isterim ama fırsat verirlerse ki ne yazık ki bazı sanatçıların kaderi işte sürgünlerde geberip gitmektir. Bakarsın benimki de öyle olur yani. Buna ölmek denmez gebermek denir resmen yani."
Ahmet Atakan'ın Yürek Burkan Son Röportajı 01:50
Ahmet Atakan'ın Yürek Burkan Son Röportajı 648 izlenme - 4 yıl önce O Ahmet Atakan... Gezi direnişi sırasında Hatay'da hayatını kaybetti. Şimdi... Ahmet'in son röportajını yayınlıyoruz. Aşağıda izleyeceğiniz videoda şu sözler dökülüyor genç Ahmet'ten: 'Ben Ahmet Atakan... Gençlik adına konuşuyorum. Barikatlara geçerken, barikatlarda biber gazından korunmaya çalışırken; bir bakıyorsun yukarıdan çekyat atılıyor, çamaşır makinesi atılıyor. Acayip birşeydi ve insan onu gördüğünde tüyleri diken diken oluyor... Ve sen aşırı bir şekilde motive oluyorsun. Bu şekilde korkmuyorsun hiçbir şeyden... Ne olursa olsun korkmuyorsun. Halkın arkanda olduğu sürece, o dayanışmayı görünce, korkmuyoruz. Abdullah'ı kaybettik, öfkemiz bin kat arttı. Ali İsmail'i kaybettik, direncimiz bin kat arttı. Herkes bunu bilsin. Antakyalı bundan sonra uyumaz...'
Sokak Röportajı : En Son Ne Zaman Seviştiniz? 01:34
Sokak Röportajı : En Son Ne Zaman Seviştiniz? 552 izlenme - 3 yıl önce Bir Sokak Röportajı Ekibi, İnsanlara Beklemedikleri Bir Soru Sordu: "En Son Ne Zaman Seviştiniz?"
Barış Manço - Son Röportajı - Paparazi (1999) 12:01
Barış Manço - Son Röportajı - Paparazi (1999) 523 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço'nun vefatından 20 saat önce Paparazi muhabirleriyle yaptığı son söyleyişi izliyoruz. Huzur içinde yatsın.
İbrahim Tatlıses En Son Röportaj 02:02
İbrahim Tatlıses En Son Röportaj 931 izlenme - 4 yıl önce İmparator İbrahim Tatlıses 2012 Etiler Mucize
Barış Akarsu Son Röportaj 02:14
Barış Akarsu Son Röportaj 200 izlenme - 3 yıl önce Barış Akarsu'nun Son Röportajı barış akarsunun kaza yapmadan önce son röportajı.hayranlarını yasa boğdu..
Mehmet Ali Birand Son Röportaj 03:26
Mehmet Ali Birand Son Röportaj 83 izlenme - 4 yıl önce Ünlü gazeteci hayatını kaybetmeden önce verdiği son Rröportaj.Ölümü hissetmenin verdiği izdiham.