Hoşgeldiniz!

Son Rüya

Tüzmen - Unutamazsın (Eurovision 1998) 02:58
Tüzmen - Unutamazsın (Eurovision 1998) 321 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında Son Rüya şarkısıyla bir dönem büyük damgasını vurmuş ve en son Kurtlar Vadisi'nde Alper rolünde gördüğümüz Tarkan Tüzmen'in 1998 Eurovision'da katıldığı ve söylediği Unutamazsın adlı şarkısı . İyi izlemeler .
Deniz Sipahi - Son Rüya [Tüzmen Cover] (Akustikhane) 03:54
Deniz Sipahi - Son Rüya [Tüzmen Cover] (Akustikhane) 206 izlenme - 3 yıl önce Deniz Sipahi - Son Rüya [Tüzmen Cover] (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Hasretin sonsuz bir karanlık Nerede yitirdik seninle bilemem Aşkın yollarında söz vermiştin bana Haykırsam duyar mısın? Ararken sevgilim... Ellerim ellerini ararken yokluğunda Bu gece gölgeler benimle kolkola Kaybolan sevgimizi terkettin sonsuza Bu gece son defa, bu gece son rüya... Yokluğun bir akşam rüzgarı Nerede yitirdik seninle?.. Yeniden aşkın yollarında söz verdik sessizce Haykırsam duyar mısın? Ararken sevgilim... Söz: Cenk Eroğlu Müzik: Cenk Eroğlu - Gökçe Akçelik Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: İbrahim Çakmak, Deniz Demir, Çağlar Karakuş Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman, Ceyhun Türkeş Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Cenk Eroğlu - Yolculuk Rüzgara Kaseti (1992 - 48 Dk) 47:59
Cenk Eroğlu - Yolculuk Rüzgara Kaseti (1992 - 48 Dk) 135 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin en iyi gitarist,besteci ve müzisyenlerinden sevgili Cenk Eroğlu'nun 1992 yılında çıkardığı ve içinde Son Rüya, Yolculuk Rüzgara, Vampir Müberra, Sorma ve Bu Gece Gökyüzünde gibi klasikleşmiş şarkılarının yer aldığı Yolculuk Rüzgara kasetidir. Ayrıca kaset 1992 yılında bir süre Free Dergisi'nin yanında hediye olarak verilmiş bu sebepten bir çok kişi için Free Dergisi'nden hediye kaset olarak hatıralarda kalmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'lara bir dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Tüzmen & Pınar Karakoç - Var mısın Söyle (1996 - Türkiye Eurovision Final) 02:59
Tüzmen & Pınar Karakoç - Var mısın Söyle (1996 - Türkiye Eurovision Final) 109 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Son Rüya şarkısıyla Türk Rock müziğinde efsaneler arasına girmiş,bir zamanın en çok sevilen rock sanatçıları arasında yer almış sevgili Tüzmen'in 1996 yılında Eurovision elemelerinde Pınar Karakoç adlı sanatçıyla beraber seslendirdiği Var Mısın Söyle şarkısıdır. İyi nostaljiler.
Son Rüya Tüzmen 04:56
Son Rüya Tüzmen 134 izlenme - 7 yıl önce
Ehl-i Beyt Aşkına - Hz.Hüseyin'nin Son Rüyası (30 Eylül Cumartesi) 01:26
Ehl-i Beyt Aşkına - Hz.Hüseyin'nin Son Rüyası (30 Eylül Cumartesi) 17 izlenme - 6 ay önce Drama ve müzik eserlerinin harmanlandığı “EHL-İ BEYT AŞKINA”, bir dedenin torunlarına Ehl-i Beyt’i ve Kerbela olayını anlatması üzerine gelişiyor. Programda, deyişler, türküler ve tasavvuf eserleri hikâyelerin manevi ruhuna uygun olarak geçmişi en güzel haliyle yansıtıyor.
Son Rüya (Tüzmen) 04:56
Son Rüya (Tüzmen) 82 izlenme - 6 yıl önce
son rüya tüzmen 04:56
son rüya tüzmen 66 izlenme - 6 yıl önce
Deniz Sipahi - Son Rüya [Tüzmen Cover] / #akustikhane #sesiniaç 03:54
Deniz Sipahi - Son Rüya [Tüzmen Cover] / #akustikhane #sesiniaç 13 izlenme - 2 yıl önce Bu program Grundig'in katkılarıyla, Akustikhane Grundig Stüdyosu'nda çekilmektedir. www.grundig.com.tr youtube.com/grundigturkiye Deniz Sipahi - Son Rüya Hasretin sonsuz bir karanlık Nerede yitirdik seninle bilemem Aşkın yollarında söz vermiştin bana Haykırsam duyar mısın? Ararken sevgilim... Ellerim ellerini ararken yokluğunda Bu gece gölgeler benimle kolkola Kaybolan sevgimizi terkettin sonsuza Bu gece son defa, bu gece son rüya... Yokluğun bir akşam rüzgarı Nerede yitirdik seninle?.. Yeniden aşkın yollarında söz verdik sessizce Haykırsam duyar mısın? Ararken sevgilim... Söz: Cenk Eroğlu Müzik: Cenk Eroğlu - Gökçe Akçelik www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: İbrahim Çakmak, Deniz Demir, Çağlar Karakuş Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman, Ceyhun Türkeş Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin