Hoşgeldiniz!

son savaşçı

centurion fragmanı 2 02:04
centurion fragmanı 2 20.076 izlenme - 7 yıl önce m.s. 117 yılında romalıların ingiltereyi işgali sırasında geçecek olan film quintus dias'ın adında bir adamın öyküsünü anlatacak. general virilus'un efsanevi 9. lejyonuna katılan genç adam pict ırkını ve liderleri gorlacon'ı yeryüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlayacak.
son savaşçı  fragman-centurion  official trailer 02:07
son savaşçı fragman-centurion official trailer 8.104 izlenme - 7 yıl önce
Son Savaşçı - Sinema Fragman 02:09
Son Savaşçı - Sinema Fragman 2.303 izlenme - 7 yıl önce son savaşçı - sinema fragman
Cüneyt Arkın - Son Savaşçı 06:20
Cüneyt Arkın - Son Savaşçı 935 izlenme - 2 yıl önce gelmiş geçmiş cüneyt arkın filmlerinin en iyisi, ardışık olarak hızlı bir şekilde 3'er 4'er ok , havada uçarken adama tekme atabilmekte ve zıplaya zıplaya gezebilmekte kendisi. şayet kişisel görüşüm filmin adı "kangurular savaşı" olmalıydı.
Uzay Savaşçısı (1982) 30:35
Uzay Savaşçısı (1982) 596 izlenme - 2 yıl önce Galaksiler arası uyuşturucu ticaretinin bir numaralı ismi olan İmparator Maske'nin yeni hedefi Dünya gezegenidir. İmparator Maske'nin şeytani ordusu ve uzay eroinine karşı Dünya'nın tek umudu ise ailesinin başına gelenlerden sonra hayata küsüp kendini içkiye veren Uzay Savaşçısı'dır...
Cüneyt Arkın & Son Savaşçı Fragman 03:12
Cüneyt Arkın & Son Savaşçı Fragman 475 izlenme - 3 yıl önce Karton kılıçlar, sado-mazo ninjalar, sünnetçi Kemal Özkan, aşk, siyaset, entrika hepsi bu filmde, Son Savaşçı ! Son Savaşçı ! Sitemize en az 10 farklı sahnesi ile malzeme olan, oscarı hakeden bir başyapıt, Son Savaşçı !!! Son Savaşçı !!!
centurion - official movie trailer 2010 [hd] 02:06
centurion - official movie trailer 2010 [hd] 725 izlenme - 7 yıl önce m. s. 117. roma imparatorluğu mısırdan ispanyaya kadar doğuda da karadenize kadar genişlemiştir. fakat kuzey britanyada fetihler gerilla taktikleriyle yenilmez bir düşman haline gelen pictler tarafından durdurulmuştur. romalılar'ın ingiltereyi işgali sırasında geçen film pict saldırısında geriye kalan son savaşçı quintus dias adında bir adamın öyküsünü anlatıyor. general virilus'un efsanevi 9. lejyonuna katılan genç adam pict ırkını ve liderleri gorlacon'ı yer yüzünden silmek için ordu
the king maker 02:22
the king maker 771 izlenme - 7 yıl önce yıl 1547. portekizli genç bir asker olan fernando de gama kendine servet edinmek ve babasının katilini bulmak için gemiyle doğuya doğru yola çıkar. hint okyanusu'nda büyük bir fırtınanın çıkmasıyla fernando kendini tropikal bir sahilde bulur. bu arada araplar tarafından siam kralına köle olarak satılmak ister ancak maria'ya aşık olunca bu esaretten kurtulup özgürlüğü tekrar kazanmak için tüm gücüyle savaşmaya karar verir.
Son Savaşçı - Ninja Bile Sana Güvenmedi 01:33
Son Savaşçı - Ninja Bile Sana Güvenmedi 282 izlenme - 3 yıl önce Cüney Arkın'dan kaliteli bir aksiyon kesiti daha.Kılıç sesleri ve ninjanın balkondan düşmesi ile laz ziya ortaya çıkar. Cüneyt Arkın'ın ''ninja bile sana güvenmedi''sözü ile son bulur.
Ninjaların Seceresi 01:39
Ninjaların Seceresi 225 izlenme - 3 yıl önce Birçoğunuzun bildiği üzere malum filmde Cüneyt Arkın yurt dışını bu ninja belasından kurtarmak üzere seçilmiş kişidir. Adamı hem çağırıp hem de karşısında antin kuntin konuşan narsist kişilere karşı Cüneyt sabırlıdır. Onun derdi ninjayladır.
Bir Türk + Trambolin  5 Ninja 05:22
Bir Türk + Trambolin 5 Ninja 248 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu savunma ve saldırı sporları ile ilgilenen herkesin bu videodan çıkaracağı dersler var. Türk savaş sanatının sert hatlarıyla, uzakdoğunun estetiğini aynı bünyede toplayan Cüneyt Arkın ve emektar trambolinine saygılar.Hatori hanzo kılıç görsün, the Bride teknik öğrensin.
centurion - official movie trailer 2010 [hd] 02:06
centurion - official movie trailer 2010 [hd] 353 izlenme - 7 yıl önce m.s. 117 yılında romalıların ingiltereyi işgali sırasında geçecek olan film quintus dias'ın adında bir adamın öyküsünü anlatacak. general virilus'un efsanevi 9. lejyonuna katılan genç adam pict ırkını ve liderleri gorlacon'ı yeryüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlayacak.http//www.sinelife.net
Uzay Savaşçısı (1982) 30:35
Uzay Savaşçısı (1982) 11 izlenme - 2 hafta önce Galaksiler arası uyuşturucu ticaretinin bir numaralı ismi olan İmparator Maske'nin yeni hedefi Dünya gezegenidir. İmparator Maske'nin şeytani ordusu ve uzay eroinine karşı Dünya'nın tek umudu ise ailesinin başına gelenlerden sonra hayata küsüp kendini içkiye veren Uzay Savaşçısı'dır...
Son Savaşçı 04:08
Son Savaşçı 40 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/sonsavasci.htm Son savaşçı oyununa başlamak için start new game butonuna tıklayın. Daha sonra bulunduğunuz bölgede üzerinize gelen düşmanlara ateş açarak oyunları yok edeceksiniz. Düşmanlarınızın yanınıza yaklaşarak size zarar vermelerini önlemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz..
Ölümsüz: Son Savaşçı - Sahte B Filmi Fragmanı 01:12
Ölümsüz: Son Savaşçı - Sahte B Filmi Fragmanı 85 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam döneminde After Effects olsaydı böyle filmler yaparlardı herhalde! Biz de okulda ders için sahte bir Yeşilçam | B filmi fragmanı çektik efenim. İyi seyirler!
centurion fragmanı 1 02:01
centurion fragmanı 1 63 izlenme - 7 yıl önce m.s. 117 yılında romalıların ingiltereyi işgali sırasında geçecek olan film quintus dias'ın adında bir adamın öyküsünü anlatacak. general virilus'un efsanevi 9. lejyonuna katılan genç adam pict ırkını ve liderleri gorlacon'ı yeryüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlayacak.
centurion fragmanı 3 02:07
centurion fragmanı 3 18 izlenme - 7 yıl önce m.s. 117 yılında romalıların ingiltereyi işgali sırasında geçecek olan film quintus dias'ın adında bir adamın öyküsünü anlatacak. general virilus'un efsanevi 9. lejyonuna katılan genç adam pict ırkını ve liderleri gorlacon'ı yeryüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlayacak.