Hoşgeldiniz!

son umut

Son Umut - The Water Diviner Türkçe Dublaj HD Fragmanı 02:08
Son Umut - The Water Diviner Türkçe Dublaj HD Fragmanı 162.256 izlenme - 4 yıl önce Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor, üç oğlunu da Çanakkale Savaşı'na göndermiştir. Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelen Connor'ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor'ın İstanbul'da başlayıp Çanakkale'ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan ve Cemal olacaktır. Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 02:37
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 104.537 izlenme - 4 yıl önce Son Umut (The Water Diviner) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı. Filmde Russell Crowe ve Olga Kurylenko'nun yanısıra Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da rol alıyor. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kendilerini seslendiriyor.
24. Bölüm Son Umut Lego Ninjago Türkçe Dublaj İzle 21:48
24. Bölüm Son Umut Lego Ninjago Türkçe Dublaj İzle 19.384 izlenme - 2 yıl önce
Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) 02:37
Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) 9.348 izlenme - 4 yıl önce Son Umut | Fragman (Türkçe Altyazılı) Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda!
Cem Yılmaz'ın Türkü Sahnesi - The Water Diviner 02:05
Cem Yılmaz'ın Türkü Sahnesi - The Water Diviner 3.729 izlenme - 3 yıl önce Avustralyalı bir çiftçi olan Connor (Russell Crowe), 1919 yılında Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelir. Gelibolu'da savaşta kaybolan üç çocuğunu bulmak için arayışa koyulur. Bu hikayede ona yardımcı olmaya çalışan Binbaşı Hasan (Yılmaz Erdaoğan) ve Çavuş Cemil(Cem Yılmaz) ile meyhanede rakı içtikleri esnada Cem Yılmaz'ın söylediği türküyü izliyoruz.
Son Umut Fragman 2015 02:37
Son Umut Fragman 2015 1.985 izlenme - 3 yıl önce Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor, üç oğlunu da Çanakkale Savaşı'na göndermiştir. Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelen Connor'ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor'ın İstanbul'da başlayıp Çanakkale'ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan ve Cemal olacaktır. Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.
SON UMUT | Fragman (Türkçe Altyazılı) 02:37
SON UMUT | Fragman (Türkçe Altyazılı) 1.708 izlenme - 4 yıl önce Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda!
Son Umut Crew Dj Çapkino Tatar Ft Mc Rüstem & 33 D 06:56
Son Umut Crew Dj Çapkino Tatar Ft Mc Rüstem & 33 D 2.182 izlenme - 9 yıl önce arakadaşlar bu videmuzu ben yeni yaptımm.... 33 son umut crew dj çapkİno tatar ft mc rüstem & 33 dj İbo ahmeths_0033@hotmail.com=dj çapkino tatar kalbimdesinsen55@hotmail.com=33 dj ibo mcrusthem@hotmail.com=mc rüstem
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'ın 06:03
Avustralya'nın Oscar'ı Yılmaz Erdoğan'ın 652 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'nın Oscar'ı olarak bilinen AACTA'da "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü alan Yılmaz Erdoğan Türkiye'ye döndü. Erdoğan, "Milli maçta gol atıp kazanmış gibi hissediyorum" dedi. Yılmaz Erdoğan 'Son Umut' filmindeki performansıyla, Avustralya'nın Oscar'ı olarak bilinen 'Australian Academy of Cinema and Television Arts'ta 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' ödülüne layık görülmüştü. Türkiye'de 26 Kasım'da vizyona giren ve Avustralyalı bir adamın Çanakkale Savaşı esnasında haber alamadığı 3 oğlunun izini sürmesini konu alan filmde, Avustralyalı ünlü aktör Russell Crowe ve Cem Yılmaz'la birlikte rol alan Yılmaz Erdoğan ödül törenin ardından Türkiye'ye döndü. "BENİM İÇİN TARİHİ BİR AN" İstanbul Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, ödülün Türkiye'nin dört bir yanında sevince dönüşmesinin kendisi için tarihi bir değeri olduğunu söyledi. Erdoğan, "Milli maçta gol atıp maçı kazanmak" dedi. ÖDÜLÜ ALINCA İLK EŞİNİ ARADI "Çok onurluyum ve heyecanlıyım" diyen Erdoğan, "Ödülü alır almaz Belçim'e masaj attım. Onlarda internetten takip ediyorlarmış. Aynı dalda yarıştığım diğer 3 adayında performansları çok iyiydi ama sağ olsunlar bana verdiler. Genel olarak çok büyük gurur yaşıyorum. Kişisel bir durumun ötesinde kutlamalarda bir yaygınlık var o beni mutlu ediyor" ifadesini kullandı. ERDOĞAN DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERLE YARIŞTI Ödülün kendisi için sürpriz olduğunu ifade eden Yılmaz Erdoğan'ın, üzerinde "Avustralya" yazılı kıyafeti dikkatlerden kaçmadı. Erdoğan'ın ödül aldığı kategoride yarışan diğer oyuncular ise dünyaca ünlü aktörler Robert Pattinson, Patrick Brammall ve TJ Power idi.
33 Son Umut Crew Dj Çapkino Tatar Ft Mc Rüstem & 3 06:56
33 Son Umut Crew Dj Çapkino Tatar Ft Mc Rüstem & 3 1.127 izlenme - 9 yıl önce arkada$lar bu videoyu yeni yaptık... 2.çalan $arkı ßizim $arkımızdır...33 son umut crew 33 dj ibo=kalbimdesinsen55@hotmail.com ft mc rüstem=mcrusthem@hotmail.com & dj çapkino tatar=ahmeths_0033@hotmail.com...
desperate measures 02:06
desperate measures 964 izlenme - 7 yıl önce usta yönetmen barbet schroeder filminde hollywood'un iki star oyuncusu michael keaton ve andy garcia'yı biraraya getiriyor. san francisco'lu polis frank connor andy garcia ölümcül hasta oğlu için uygun bir kemik nakli arayışında. birçok cinayet işlemiş olan peter mccabe michael keaton için ise hastaneye girmeyi başarmak özgürlüğüne kavuşması için çok önemli. mccabe'in kaçmasıyla tüm hastane bir savaş alanına dönüyor ve connor ironik bir şekilde cani kaçağı korumak zorunda kalıyor. bunu
Son Umut Filmi Tanıtım 00:43
Son Umut Filmi Tanıtım 478 izlenme - 3 yıl önce Son Umut Filmi Tanıtım
children of men fragmanı 12 02:27
children of men fragmanı 12 940 izlenme - 7 yıl önce dünya 2027 gelecek için umut gittikçe önemini kaybeden bir kaynak oluyor. son doğan bebeğin üzerinden neredeyse 19 yıl geçmiş ve açıklanamayan evrensel çocuksuzluk her geçen yıl beşeriyet sınırlarını gelecekteki tüm haklarından vazgeçirmeye yaklaştırmıştır. çoğu insan kaçınılmazı benimsemeyi seçip ayrılıkçılığın kanunsuzluğun ve nihilizmin içine çekilirken diğerleri birleşik bir gezegen ve yavaş yavaş azalan nüfus için mücadeleye devam eder.
Son Umut Fragman (Türkçe Altyazılı) 02:37
Son Umut Fragman (Türkçe Altyazılı) 330 izlenme - 4 yıl önce Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda! 26 Aralıkta 2014'te vizyona girecek olan yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı ve Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi...
Roger Federer - En Son Umut Ölür 10:19
Roger Federer - En Son Umut Ölür 309 izlenme - 4 yıl önce Roger Federer'in En son umut ölür klibi
Çek Bakalım / Son Umut. 04:48
Çek Bakalım / Son Umut. 231 izlenme - 7 yıl önce
Behişşt Tutak -Son Umut 02:27
Behişşt Tutak -Son Umut 276 izlenme - 9 yıl önce süper bi parça..
Diriliş Son Umut (Bölüm 1) 07:19
Diriliş Son Umut (Bölüm 1) 205 izlenme - 5 yıl önce DİRİLİŞ SON UMUT (BÖLÜM 1)
Son Umut | Fragman 02:37
Son Umut | Fragman 103 izlenme - 4 yıl önce Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz Yılmaz Erdogan,
Kaan Kolcu - Son Umut 2011 03:44
Kaan Kolcu - Son Umut 2011 134 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/kaan.kolcu2krap burdan ulaşabilirsiniz ...
Son Umut Dizisi - Jenerik (1992) 01:14
Son Umut Dizisi - Jenerik (1992) 114 izlenme - 3 yıl önce Belki de bilgilsayar animasyonunun dizi sektöründe ki ilk kullanımlarından biri bile olabilir bu göreceğiniz jenerik. Yoksa ne diye bir serum şişesinin içine sokulsun ki bütün bir dizi ekibi değil mi? Neyse efenim jenerik 1992 yılına ait olan Son Umut adlı diziye aitdir.
Aragorx 04:40
Aragorx 256 izlenme - 10 yıl önce yeni bir tarz..değişik bir yorum
Son Umut - Fragman (Altyazılı) 02:37
Son Umut - Fragman (Altyazılı) 89 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda!
Son Umut'un Cem Yılmaz'sız Amerika Fragmanı 02:26
Son Umut'un Cem Yılmaz'sız Amerika Fragmanı 92 izlenme - 3 yıl önce Avusturalya'lı bir babanın 1. Dünya Savaşı'nda Çanakkale cephesine giden çocuklarını aradığı film geçtiğimiz yıl 26 Aralık'ta Türkiye'de vizyona girmişti. Türkiye'de yayımlanan fragmanın içerisinde bolca Cem Yılmaz sahnelerine yer veren Crowe, görünen o ki filmin Amerikan versiyonunda buna gerek duymamış.
Son Umut'un Cem Yılmaz'sız Amerika Fragmanı 02:26
Son Umut'un Cem Yılmaz'sız Amerika Fragmanı 104 izlenme - 3 yıl önce Avusturalyalı bir babanın 1. Dünya Savaşı'nda Çanakkale cephesine giden çocuklarını aradığı film geçtiğimiz yıl 26 Aralık'ta Türkiye'de vizyona girmişti. Türkiye'de yayımlanan fragmanın içerisinde bolca Cem Yılmaz sahnelerine yer veren Crowe, görünen o ki filmin Amerikan versiyonunda buna gerek duymamış.
Son Umut - Fragman (türkçe Altyazılı) 02:37
Son Umut - Fragman (türkçe Altyazılı) 102 izlenme - 4 yıl önce Senaryosunu Andrew Anastasios ve Andrew Knight'in yazdığı, yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı, Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı, Çanakkale Savaşı'nda kaybolan üç oğlunu arayan Avustralyalı bir babanın Türkiye'ye gelişinin anlatıldığı, Avustralya, Türkiye, ABD yapımı Son Umut filmi 26 Aralık 2014'te sinemalarda!
Hakkı Bulut - Son Umut 04:20
Hakkı Bulut - Son Umut 36 izlenme - 1 yıl önce Hakkı Bulut - Son Umut Albüm:Hakkı Bulut - Ben Köylüyüm Şarkı Sözleri: Ruhumdaki son nefes,bedenimde ki kudret Bitinceye kadar seni,seni seveceğim Ya bu yolda yok olur ,giderim bir sonsuza Ya bu umut gerçekleşir,Kavuşurum ben sana Her cefana razıyım, herderdine katlanır Beni ayakta tutan. sana olan ümidim Gel ümidi.Gel sevincim. Gel sevgilim gel Gel umudum .Gel sevincim.Son ümidim gel Alıştım ağlamaya.gözlerimde yaş bitmez Benim gibi sevenin ,derdi kederi bitmez Dertlere durak olur,bağrı ateşle yanar Seven hasretle yanarken, Sevilen bunu bilmez
son umut 00:40
son umut 107 izlenme - 9 yıl önce
Hakkı Bulut - Son Umut 05:29
Hakkı Bulut - Son Umut 22 izlenme - 1 yıl önce Hakkı Bulut - Son Umut Albüm:Hakkı Bulut - Klasikler 1 Şarkı Sözleri: Ruhumdaki son nefes,bedenimde ki kudret Bitinceye kadar seni,seni seveceğim Ya bu yolda yok olur ,giderim bir sonsuza Ya bu umut gerçekleşir,Kavuşurum ben sana Her cefana razıyım, herderdine katlanır Beni ayakta tutan. sana olan ümidim Gel ümidi.Gel sevincim. Gel sevgilim gel Gel umudum .Gel sevincim.Son ümidim gel Alıştım ağlamaya.gözlerimde yaş bitmez Benim gibi sevenin ,derdi kederi bitmez Dertlere durak olur,bağrı ateşle yanar Seven hasretle yanarken, Sevilen bunu bilmez
Enstrümantal - Son Umut 03:27
Enstrümantal - Son Umut 54 izlenme - 6 yıl önce