Hoşgeldiniz!

Son Yolculuk Videoları İzle

10 Kasım Son Yolculuk 08:36
10 Kasım Son Yolculuk 3.029 izlenme - 3 yıl önce Türk Tarih Kurumu, Atatürk'ün 75. Ölüm Yıldönümünde "10 Kasım-son Yolculuk" Adıyla Bir Video Hazırladı..
 Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor 09:22
Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor 548 izlenme - 1 yıl önce
Fatih Kısaparmak'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 01:24
Fatih Kısaparmak'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 48 izlenme - 1 ay önce Türk halk müziği sanatçısı Fatih Kısaparmak'ın kalp yetmezliğinden vefat eden annesi Yıldız Güngör Kısaparmak son yolculuğuna uğurlanıyor. Kalp yetmezliğinden 79 yaşında hayatını kaybeden Fatih Kısaparmak'ın annesi Yıldız Güngör Kısaparmak için Şakirin caminde cenaze töreni düzenleniyor. İkindi namazına müteakiben gerçekleşecek cenaze töreni için Kısaparmak'ın naaşı Şakirin camisine getirildi. Burada sanatçı Fatih Kısaparmak taziyeleri kabul ederken eşi Şebnem Kısaparmak'ın ise üzgün olduğu görüldü. Cenaze töreni öncesi konuşan Fatih Kısaparmak, ”Annem emekli öğretmendi. Ömrünü binlerce on binlece aydın Münevver insan yetiştirmeye adamış bir eğitim kahramanıydı. Ben onun oğlu olmak, evladı olmakla hep iftihar ettim, gurur duydum. O da iftihar edilecek gurur duyulacak tertemiz bir hayat yaşadı. Dün hakka yürüdü, sözün bittiği yer. Ben bu vesile ile yetiştirdiği tüm öğrencilerine, tüm meslek taşlarına, öğretmen dostlarına ona hakkını helal etmelerini diliyorum. Onun evladı olmak hayatımın en büyük ödülü olmuştur. Umarım bir gün bir yerde tekrar buluşuruz” dedi. Yıldız Güngör Kısaparmak, ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığına defnedilecek.
Atatürk Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (Forumuz.net) 04:06
Atatürk Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (Forumuz.net) 2.024 izlenme - 8 yıl önce atatürk son yolculuğuna uğurlanıyor forumuz.net
 Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor 11:11
Mustafa Koç son yolculuğuna uğurlanıyor 264 izlenme - 1 yıl önce
Berkin Elvan İçin Cemevinde Tören Düzenlendi 01:04
Berkin Elvan İçin Cemevinde Tören Düzenlendi 832 izlenme - 3 yıl önce Gezi olaylarında hayatını kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törenin ardından omuzlara alınan Berkin Elvan'ın tabutu, Gezi Parkı olayları sırasında yaralandığı yere getirildi. Berkin'in cenazesi kortej eşliğinde Şişli'ye götürülüyor.Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan için Okmeydanı Cemevi'nde tören düzenlendi. Törende Berkin Elvan için helallik alındı. Ardından omuzlara alınan Berkin Elvan'ın tabutu, Gezi Parkı olayları sırasında yaralandığı sokağa getirildi. Burada ailesinin de Berkin Elvan'ın tabutunun başında olduğu görüldü. Bir dakikalık saygı duruşunun ardından basın açıklaması yapılırken, daha sonra tekrar omuzlanan cenaze, cenaze arabasına kondu. Berkin Elvan'ın cenazesi kortej eşliğinde Şişli Meydanı'na, ardından da Feriköy Mezarlığı'na götürülecek.
Barış Manço'nun Son Yolculuğu 01:40
Barış Manço'nun Son Yolculuğu 712 izlenme - 3 yıl önce Barış Manço, 1 Ocak 1943'de İsmail Hakkı Bey ile Rikkat Uyanık Hanım'ın ikinci oğulları olarak dünyaya geldi. 1959 yılının Nisan başında Galatasaray Lisesi konferans salonunda ilk resmi konserini verdi. Daha önceleri kendi kendine gitar çalmayı öğrenen Barış Manço'ya, Klasik Türk Müziği öğretmeni olan annesi Rikkat Uyanık Hanım, piyano dersleri verdi. 1962 yılında Grafson şirketinden arka arkaya ilk üç 45'liğini çıkardı. Bu üç 45'liğin arasında dönemin meşhur twist şarkılarının dışında "Çıt Çıt Çedene" isimli bir türkü ve "Dream Girl" isminde kendisine ait bir şarkı yer alıyordu. 1963 yılında Güzel Sanatlar Akademisi'nde okumak icin Liege şehrine gitti. 1964 yılında ünlü fransiz komedyen Henri Salvador'un şirketinden 4 parçadan oluşan bir EP çıkardı. Bu dönemde Paris'in meşhur Olympia müzikholünde arkasında Franck Pourcel orkestrası ve Swingle Singers le beraber sahneye çıkan ilk Türk oldu. 1966'dan 1969'a kadar Les Mistigris ve Kaygısızlar isimli gruplarla daha çok psikodelik tınılara serpiştirdiği doğu müziğiyle kendine özgü bir sound yarattı. 1969 yılında 4 ayrı ülkeden gelen müzisyenlerle "Dağlar Dağlar" isimli parçasını kaydetti. 1970 yılının sonlarına doğru Moğollar'la kısa bir süreliğine birleştikten sonra 1971 yılının sonlarına doğru ölümüne dek kendisine eşlik edecek olan Kurtalan Ekspres grubunu kurdu. Daha önce Sayan firması tarafından izinsiz olarak çıkarılan "Dünden Bugüne" isimli LP'yi saymazsak 1975 yılında ilk gerçek LP'sini hazırladı. Albümde Türkiye'nin ilk rock operalarından "Baykoca Destanı", Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını konu alan "2023" gibi parçalar yer aldı. 1976 yılında CBS isimli firma ile anlaşma sağladı. Büyük bir bölümü George Hayes Orkestrası'yla kaydedilen "Baris Mancho" (aynı yıl Türkiye'de "Nick The Chopper" olarak piyasa çıktı) isimli albüm 1976 yılında, ilk önce Belçika ve Hollanda'da, daha sonra Fransa, Fas, Fildişi Sahilleri gibi ülkelerde piyasaya çıktı. 1979 yılında yaşadığı hastalıklar ve sorunlar sonrasında "Yeni Bir Gün" isimli albümü çıkaran Barış Manço, "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa", "Gesi Bağları", "Aynalı Kemer" gibi parçalarıyla sükse yaptı. Bu albümle başlayan başarı süreci, 1981 yılında "Sözüm Meclisten Dışarı", 1983 yılında "Estağfurullah Ne Haddimize" albümüleriyle sürüp gitti. 1988 yılında "Çocuk ve aileye yönelik eğitici ve eğlendirici bir dünya belgeseli" olmayı hedefleyen "Barış Manço ile 7'den 77'ye" isimli programı TRT için hazırlamaya başladı. 1991 yılında devlet sanatçısı olan Barış Manço, aynı yıl bir konser için gittiği Japonya'da 16 şehri kapsayan bir turne yaptı ve 2 tane albüm çıkardı. 31 Aralık 1999'da hayata gözlerini yumdu.
Mustafa Koç'un Eşi Caroline Koç'un Bilinmeyen Hayat Hikayesi 05:27
Mustafa Koç'un Eşi Caroline Koç'un Bilinmeyen Hayat Hikayesi 255 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'deki Yahudi cemaatinin yayın organı Şalom, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ünlü iş adamı Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç'un hikayesini yazdı.
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 09:28
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 247 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Vehbi Koç, Türk iş adamı. 2003-2016 yılları arasında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır
Son Yolculuk 02:10
Son Yolculuk 1.900 izlenme - 9 yıl önce son yolculuktu beraber çıktıkları ve birdaha ikisinden biri güneşin doğşunu göremeyecekti. işte o deli aşık sevdiği kızı yaşatmayı başardı ben böyle sevgilere saygı duyarım. ( afilliprens )
Barış Akarsu Cenaze Töreni Amasra 01:51
Barış Akarsu Cenaze Töreni Amasra 325 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'yi yasa boğan Barış Akarsu son yolculuğuna seveleri tarafından uğurlandı..Cenaze töreni Amasra'da oldu...
Diyarbakır - Sur'da Şehit Olan Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 01:53
Diyarbakır - Sur'da Şehit Olan Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 166 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır - Sur'da şehit olan Astsubay son yolculuğuna uğurlandı-2 (Tür: Yurt) Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı ve operasyonlar devam ederken, dün çıkan çatışmada ağır şekilde yaralanan ve kaldırıldığı Diyarbakır Asker Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düşen Jandarma Astsubay Başçavuş Tamer Meriç için Diyarbakır Asker Hastanesi'nde tören düzenlendi.
Son Yolculuk 00:49
Son Yolculuk 616 izlenme - 6 yıl önce 26 nisan 2011 günü babamız şerafettin güler vefat etti.
Şehit Uzman Çavuş Selçuk Paker Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı 06:10
Şehit Uzman Çavuş Selçuk Paker Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı 150 izlenme - 1 yıl önce Şehit Uzman Çavuş Selçuk Paker Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı (Tür: Ankara) Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 30 Ocak'taki operasyonlarda ağır yaralanarak kaldırıldığı Diyarbakır Asker Hastanesi’nde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Selçuk Paker (25) için Ankara Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
Tokat Şehit Uzman Çavuş Osman Ateş Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 03:49
Tokat Şehit Uzman Çavuş Osman Ateş Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 132 izlenme - 1 yıl önce Tokat Şehit uzman çavuş Osman Ateş son yolculuğuna uğurlandı-2 (Tür: Yurt) Mustafa TURAPOĞLU- Fatih YILMAZ PAZAR (Tokat), (DHA)- DİYARBAKIR`ın Sur İlçesi`nde PKK`lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen 27 yaşındaki Uzman Çavuş Osman Ateş, memleketi Tokat`ın Pazar ilçesine bağlı Çiftlik köyünde yaklaşık 5 bin kişinin katılımıyla, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Tiyatro Oyuncusu Gökalp Kulan Son Yolculuğuna Uğurlandı 07:14
Tiyatro Oyuncusu Gökalp Kulan Son Yolculuğuna Uğurlandı 100 izlenme - 1 yıl önce Haber-Kamera Yaşar KAÇMAZ İstanbul DHA Geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitiren tiyatro sanatçısı Gökalp Kulan, Üsküdar'daki Şakirin Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Erdal Tosun Son Yolculuğuna Uğurlandı 04:47
Erdal Tosun Son Yolculuğuna Uğurlandı 23 izlenme - 3 ay önce Erdal Tosun'un hayatını kaybettiği kaza saat dün sabah 06.30 sıralarında Sarıyer, Büyükdere Caddesi İl Jandarma Komutanlığı Kavşağı'nda meydana geldi. Levent'ten Sarıyer'e giden otomobilin sürücüsü, kavşağa girdiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan araç kaldırıma çarptıktan sonra Sarıyer'den Levent istikametine giden Erdal Tosun’un kullandığı otomobilin üstüne düşerek yola savruldu. Kaza sonrası Tosun hayatını kaybetti. Tosun'a çarpan otomobil sürücüsü ise tutuklandı.
Son Yolculuk-Dolmabahçe'den Anitkabir'e 11:20
Son Yolculuk-Dolmabahçe'den Anitkabir'e 478 izlenme - 7 yıl önce
Dolmabahçeden Anıtkabire Son Yolculuk-Atatürk 05:42
Dolmabahçeden Anıtkabire Son Yolculuk-Atatürk 431 izlenme - 7 yıl önce ulu önderimiz mustafa kemal atatürkü ölümsüzlüğünün 71. yılında saygıyla anıyoruz
Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı! 04:09
Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı! 162 izlenme - 3 yıl önce Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı!
Babamız Son Yolculuğunda 00:49
Babamız Son Yolculuğunda 259 izlenme - 6 yıl önce gemiçli hacı babamız şerafettin güler omuzlarda ilerliyor.
Trabzon - Şehit Mustafa Küçük Trabzon'da Toprağa Verildi 08:56
Trabzon - Şehit Mustafa Küçük Trabzon'da Toprağa Verildi 62 izlenme - 1 yıl önce Şehit Mustafa Küçük Trabzon'da toprağa verildi ANKARA'da bombalı saldırıda yaşamını yitiren Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sivil memuru 50 yaşındaki Mustafa Küçük, memleketi Trabzon'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
Cengiz Göllü Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 06:07
Cengiz Göllü Son Yolculuğuna Uğurlanıyor 102 izlenme - 2 yıl önce Cengiz Göllü son yolculuğuna uğurlanıyor- Türk voleybolunun duayenlerinden, eski milli oyuncu ve antrenör Cengiz Göllü için kendi adını taşıyan voleybol salonunda tören düzenlendi Bursa'da 76 yaşında vefat eden Türk voleybolunun duayenlerinden, eski milli oyuncu ve antrenör Cengiz Göllü için kendi adını taşıyan voleybol salonunda tören düzenlendi.
Son Yolculuk 06:40
Son Yolculuk 416 izlenme - 9 yıl önce ölümünün 11.yılında rahmetle aniyoruz.mekanın cennet olsun.
Can Atilla - Kervan Ve Son Yolculuk 06:02
Can Atilla - Kervan Ve Son Yolculuk 185 izlenme - 5 yıl önce
Cemal aslan son yolculuk 03:28
Cemal aslan son yolculuk 124 izlenme - 5 yıl önce Cemal aslan son yolculuk
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 05:42
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 46 izlenme - 1 yıl önce Karaciğer kanserine yenik düşen usta tiyatrocu Levent Kırca, son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Kırca'nın eski eşi Oya Başar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği ve gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Ünlü oyuncu için Levent Afet Yolal Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de katıldı. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Kırca’nın eski eşi Oya Başar ise, sık sık gözyaşlarına boğuldu. Levent Kırca’nın çocukları ve sevenlerinin de tabutuna sarılarak gözyaşı döktüğü görüldü. Kırca’nın çocukları daha sonra cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Tören istemeyen Kırca’nın cenazesi öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Balıkesir Sındırgılı Şehit Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı-1 04:04
Balıkesir Sındırgılı Şehit Astsubay Son Yolculuğuna Uğurlandı-1 40 izlenme - 1 yıl önce (Tür: Yurt) Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Semerci, memleketi Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Kahramanmaraş- Kahramanmaraşlı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlanıyor -1 01:27
Kahramanmaraş- Kahramanmaraşlı Şehit Son Yolculuğuna Uğurlanıyor -1 32 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş- Kahramanmaraşlı şehit son yolculuğuna uğurlanıyor -1 (Tür: Yurt)
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 08:14
Mustafa Koç Son Yolculuğuna Uğurlandı-2 39 izlenme - 1 yıl önce 21 Ocak Perşembe günü evinde spor yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bugün son yolculuğuna uğurlandı.