Hoşgeldiniz!

sonda

Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Mars keşif sondası 04:08
Çizgi Film - Uzay Araçları - Robotik Mars keşif sondası 4.093 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Ebeveynler günümüz nesili çocukların üçünden birisi Astronot olmak istiyor. Zeka küpü çocuklara astronotlar hangi ortamda çalışır.Astronotlar ne yaparlar.Görsel olarak anlatmak istedik.Bebeturk ün Uzay araçları çizgi filmlerinin herbirinde farklı uzay keşif aracı tanıtılacak belki ilk bölümleri sıkıcıydı ama bu bölümden sonra bebeturk ten kopamıyorlar.Tekrar tekrar izliyorlar. Haydi izleyelim.Bebeturk te İzlenme rekorları kıran video.
Xero Abbas - Sonda Min 04:13
Xero Abbas - Sonda Min 1.920 izlenme - 6 yıl önce
Voyager 1 - Belgesel 01:19
Voyager 1 - Belgesel 1.040 izlenme - 3 yıl önce An itibariyle dünyadan 17,429,360,629 km uzaklıkta olup dünyaya en uzak insan yapımı uzay aracıdır.815 kiloluk bu sonda, uzaya, dünya dışı canlı bulma umuduyla 1977de NASA tarafından fırlatılmıştır.Yaklaşık 4 yıl gibi bir süre sonra güneş sisteminden çıkabileceği tahmin ediliyor.Voyagerden gelen bir mesaj dünyaya 13 saat gibi bir sürede ulaşmaktadır.Üzerindeki panelde birçok dilden olduğu gibi Türkçemsi bir mesaj da mevcuttur.Ayrıca panelde kurt uluması, öpücük, bebek ağlaması, mors alfabesi, fil sesi gibi sesler konmuş; Bach, Beethoven gibi sanatçıların şarkılarına yer verilmiş; dünya,satürn, jupiter,dna,fetus,sperm,evrim resimleri ve toplama çarpma gibi işlemler resmedilmiştirAraçtaki diğer diller: Sumerian Arabic Urdu Italian Ila (Zambia) Akkadian Romanian Hindi Nguni Nyanja Hittite French Vietnamese Sotho Swedish Hebrew Burmese Sinhalese Wu Ukrainian Aramaic Spanish Greek Korean Persian English Indonesian Latin Armenian Serbian Portuguese Kechua Japanese Polish Luganda Cantonese Dutch Punjabi Nepali Amoy (Min dialect) Russian German Turkish Mandarin Chinese Marathi Thai Bengali Welsh Gujarati Kannada Telugu Oriya Hungarian Czech Rajasthani Türkçe mesaj için bilmem kaç milyar km gitmenize gerek yok o da burada http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/4622/uzaylilara-turkce-hayirli-sabahlar-mesaji-nasa Not:Videoyu Nat'ın Evrenin Ucuna Yolculuk adlı belgeselinden kesmiş bulunuyorum.Sanırım hayatımda izlediğim en iyi belgeseldi. Ayrıca dediğim her şeyi canlı olarak bulabileceğiniz gözünüzle görebileceğiniz çok da ingilizce bilmenizi gerektirmeyen sitesi var site açıldığında sağ alttaki panele tıklayın açılan ekranda sol bölümlerde gezintinizi yapın. http://voyager.jpl.nasa.gov/index.html
Koma Gulen Xerzan - Sonda Me 03:40
Koma Gulen Xerzan - Sonda Me 1.556 izlenme - 6 yıl önce
2011 civic devir saati sonda !! 03:03
2011 civic devir saati sonda !! 866 izlenme - 7 yıl önce
Yorulmadan Günde 300 Lira Kazandıran Taktik 01:09
Yorulmadan Günde 300 Lira Kazandıran Taktik 296 izlenme - 3 yıl önce Hasta taklidi yaparak günde 300 lira kazanan sahtekar dilenci beline sardığı sonda torbasına kola doldurmuş. Tabi ki mucidi Adanalı bir dilenci. Biz boşa çalışıyoruz, çabalıyoruz, okuyoruz. 5 lira sonda alın, 2 lirayada kola. Tamamdır, akşama 300 lira cebinizde. Yakalanırsanız da sıkıntı yok 100 lira idari ceza parası. Yine kardasınız.
Kah Ordayım Kah Burada 02:23
Kah Ordayım Kah Burada 874 izlenme - 8 yıl önce şiir-ses-klipduygu hacıosmanoğlu
Yüreğin Sevmez 04:27
Yüreğin Sevmez 95 izlenme - 8 yıl önce beste görsünler
Ifrat Dunyamaliyev - Sonda 06:10
Ifrat Dunyamaliyev - Sonda 23 izlenme - 2 yıl önce subscribe
Life İs Strange Episode 5 Çalan Şarkı 04:51
Life İs Strange Episode 5 Çalan Şarkı 29 izlenme - 2 yıl önce şarkı:syd matters
Fırat Kıvanç 02:27
Fırat Kıvanç 58 izlenme - 8 yıl önce müzik yapan çocuk
Bir Tutam Arabesk 10:29
Bir Tutam Arabesk " Uyan Annem Uyan Babam" Söz Müzik Aykut İlter 3 izlenme - 5 ay önce Bir Tutam Arabesk "UYAN ANNEM UYAN BABAM" Söz Müzik Aykut İlter Şarkının Altyapısı uyan annem,yeni beste,arabesk şarkı,söz müzik aykut ilter,solist ecem eken,şarkının kareokesi sonda Şarkının alt yapısını da sonuna ekledim eminim çok güzel okuyan çıkacaktır. UYAN ANNEM UYAN BABAM SÖZ MÜZİK AYKUT İLTER NE HAYAT BÜKTÜ BİLEĞİMİ YAŞADIKÇA GÖRDÜM GÖRECEĞİMİ KAÇ ŞAFAK SÖKTÜ ÜMİT ETTİM YERLERE DÜŞÜRMEDİM ŞEREFİMİ NE HAYAT BÜKTÜ BİLEĞİMİ YAŞADIKÇA GÖRDÜM GÖRECEĞİMİ KAÇ ŞAFAK SÖKTÜ ÜMİT ETTİM YERLERE DÜŞÜRMEDİM ŞEREFİMİ BEN NE DURUŞUMDAN DÖNDÜM BİR KURUŞUNA KİMSENİN MİNNET ETMEDİM NE DOSTLARIMI SATTIM NE DÜŞMANLARIM SATIN ALDI PES ETMEDİM UYAN ANNEM UYAN BABAM HAYAT BENİ BÜYÜTTÜ SİZDEN ÖĞRENDİKLERİMİ KİRLETTİ DÜNYA ÇÜRÜTTÜ BEN YERİNE KOYDUM UYAN ANNEM UYAN BABAM HAYAT BENİ BÜYÜTTÜ BIÇAKLADILAR SIRTIMDAN ÖLDÜM DEDĞİM ANDA BEN YENİDEN DOĞDUM UYAN ANNEM UYAN BABAM YALAN BU DÜNYA YALAN YALAN YALAN YALAN YALAN
Neymar'ın Eski Yatırımcısı: Neymar, Barcelona ile Dolandırıcılık Yapıyor 00:50
Neymar'ın Eski Yatırımcısı: Neymar, Barcelona ile Dolandırıcılık Yapıyor 2 izlenme - 12 ay önce Neymar'ın eski yatırımcısı Delcir Sonda, yıldız oyuncunun Barcelona yardımıcıyla dolandırıcılık yaparak suç işlediğini belirleterek oyuncuyu hain olarak suçladı.