Hoşgeldiniz!

söndürmek

Yangına Müdahalenin Değişik Bir Yolu 00:11
Yangına Müdahalenin Değişik Bir Yolu 3.819 izlenme - 7 ay önce Hindistan'da çıkan yangını söndürmek isteyen güvenlik görevlileri kısa hortumla müdahale edince komik görüntüler ortaya çıktı.
Bonzai Bir Gencin Daha Hayatını Söndürdü 01:41
Bonzai Bir Gencin Daha Hayatını Söndürdü 1.396 izlenme - 2 yıl önce Bonzai bir gencin daha hayatını söndürdü
Buharlaşan Çük ve Yardımsever Plaj Halkı 01:40
Buharlaşan Çük ve Yardımsever Plaj Halkı 728 izlenme - 1 yıl önce Güneşlenirken uyuyakalmış bir adamın çükünden dumanlar çıkmaya başlasa ne yapardınız? Videdoaki yardımsever plaj halkı ellerinden geldiği kadarıyla şapka, tişört, havlu ne buldularsa yardım etmeye çalışmış. Not: Özellikle 1:00 daki ablanın şişeden su içip püskürtmesi sebebiyle kendisine gönül plaketlerimi sunuyorum.
Patlayan Elektrik Kablolarını Suyla Söndürmek 03:49
Patlayan Elektrik Kablolarını Suyla Söndürmek 334 izlenme - 2 yıl önce Fişek gibi patlayan elektrik tellerine tahminimce karısı tarafından terkedilen, çocukları tarafından reddedilen,işi batan,kazandığı yılbaşı ikramiye biletini cebinde yıkayan, adıda tahminimce mülayim sert olan abimiz suyla müdahele ediyor
Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük 04:25
Demet Akalın & Fettah Can - Yanan Ateşi Söndürdük 279 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri Sözlerim var söyleyemedim Güzel yüreğini incitemedim Bizde eksilen bir şeyler var Uzaklaştık dur diyemedim Belki ben de bitsin istedim Şimdi arkamdan ağlayan mı var Hatayı biz aslında başlarken yaptık Hatırla iki hayatı yarım bıraktık Aynı yerlere bakıp başka şeyler gördük Biz hayallerimize bir heves yalandan aşk ördük Bir gün uyanıp uykudan yabancı bir yüz gördük Yazık yanan ateşi söndürdük
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 00:52
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 165 izlenme - 2 yıl önce Yol ortasında gerçekleşen kaza da yanan araca havadan müdahaleyi izliyoruz. Yangın söndürme uçağının havadan yaptığı müdahale de yangını bir anda söndürüşünü görüyoruz. Yakın çekimde görüntülenen bu olay, ortaya böyle görüntüleri çıkarmış. İzleyelim..
İçin İçin Yanan Lamborghini 00:33
İçin İçin Yanan Lamborghini 139 izlenme - 2 yıl önce Aracımız güzel, hoş, tamam, gazı da verdin, o da okey. Yandı peki onu gördün mü? görmedin, git şimdi su getir, koşş.
Yaratıcılıkla Yangın Söndürmek 01:19
Yaratıcılıkla Yangın Söndürmek 137 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda'da kıyıda çıkan bir bot yangınına halktan bir yardımsever çok artist bir şekilde müdahale ediyor. Rastlanması ender durumlardan diyebiliriz.
Sigara Böyle Söndürülür 00:10
Sigara Böyle Söndürülür 261 izlenme - 4 yıl önce https://www.facebook.com/the.mafya3
Artık Görmemeye Başladım 01:15
Artık Görmemeye Başladım 91 izlenme - 1 yıl önce Kör olan bir insan görme duyusunu nasıl kaybeder? Bu olgu üzerine binlerce film çeken tecrübeli sinemamız en sonunda Behiye Aksoy'un rol aldığı, Kederli Günlerim adlı birazdan izleyeceğiniz veyahut izleyip daha sonra açıklamasına göz etmek istediğiniz film kesitiyle son noktayı koyacaktır. Kör olduğunu sembolize etmek için dışavurumculuk ekolüyle ekranın siyah gösterilmesi çok sanatsaldır. Ayrıca Sezer Güvenirgil'in gençliğini göreceksiniz.
Yangına Pet Şişeyle Müdahale Etmek 00:50
Yangına Pet Şişeyle Müdahale Etmek 62 izlenme - 2 yıl önce Esenler'de eşya yüklü bir kamyonet seyir halindeyken bir anda alev aldı. Bir vatandaşın boş çıkan yangın söndürme tüpüyle müdahalesi ile diğer bir vatandaşın elindeki 3 litrelik pet şişe ile yardıma koşması sırasında yaşananlar hem hayrete düşürdü hem de düşündürdü...
 Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 00:52
Yakın Çekimde Yangın Söndürme Uçağı 70 izlenme - 2 yıl önce Yol ortasında gerçekleşen kaza da yanan araca havadan müdahaleyi izliyoruz. Yangın söndürme uçağının havadan yaptığı müdahale de yangını bir anda söndürüşünü görüyoruz. Yakın çekimde görüntülenen bu olay, ortaya böyle görüntüleri çıkarmış. İzleyelim..
Kaçak Sinema İzler Gibi Yangın İzlemek 00:51
Kaçak Sinema İzler Gibi Yangın İzlemek 56 izlenme - 2 yıl önce İskenderun'da çıkan yangın büyük bir panik yaratırken, milletin sinema izler gibi yangını izlemesi ayrı bir olay olmuştur.
İçin İçin Yanan Lamborghini 00:33
İçin İçin Yanan Lamborghini 45 izlenme - 2 yıl önce Aracımız güzel, hoş, tamam, gazı da verdin, o da okey. Yandı peki onu gördün mü? görmedin, git şimdi su getir, koşş.
Bir Avuç Sigarayı Dilde Söndürmek 00:46
Bir Avuç Sigarayı Dilde Söndürmek 29 izlenme - 2 yıl önce KAFASI GÜZELMİŞ VİDEO İZLEYİN OHA ÇÜŞ DİCEKSNİZ "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Damacana Suyla Yangın Söndürmek 01:32
Damacana Suyla Yangın Söndürmek 18 izlenme - 4 yıl önce Damacana Suyla Yangın Söndürmek
Bağnazlıkla İslam güneşini söndürmek istiyorlar. Hz. Mehdi (as) insanların üzerindeki bağnazların 03:26
Bağnazlıkla İslam güneşini söndürmek istiyorlar. Hz. Mehdi (as) insanların üzerindeki bağnazların 3 izlenme - 1 yıl önce Bağnazlıkla İslam güneşini söndürmek istiyorlar. Hz. Mehdi (as) insanların üzerindeki bağnazların zincirlerini kaldıracak.