Hoşgeldiniz!

songül öden

Rüzgarda Salınan Nilüfer (2016) Fragman 01:26
Rüzgarda Salınan Nilüfer (2016) Fragman 57.683 izlenme - 2 yıl önce Songül Öden ve Tolga Tekin'in başrollerini paylaştığı, Seren Yüce'nin ikinci uzun metraj filmi Rüzgarda Salınan Nilüfer 23 Eylül'de sinemalarda.
kivanç tatlituĞ en güzel resİmler(onur akay söylüy 03:26
kivanç tatlituĞ en güzel resİmler(onur akay söylüy 10.222 izlenme - 10 yıl önce dünyanin en yakiŞikli erkeĞİ kivanç tatlituĞ ve songül öden -menekŞe İle halİl dİzİsİnden onur akay söylüyor bu gece kaliyorum beste:onur akay remİx:dj onur
gümüş_beyaz giyme toz olursongül öden yorumuyla 03:54
gümüş_beyaz giyme toz olursongül öden yorumuyla 1.796 izlenme - 7 yıl önce
Serçe Sarayı 4. Bölum Fragmanı 01:01
Serçe Sarayı 4. Bölum Fragmanı 1.146 izlenme - 3 yıl önce Serçe Sarayı 4. Bölum Fragmanı Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy "Gönül Serçe'den bir saraydır. Yıkılması kolaydır." Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 4. bölümüyle Perşembe 20.00'de STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. 30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Serçe Sarayı Fragmanı, Serçe Sarayı Tanıtımı, Serçe sarayı 4. bölüm fragmanı, Serçe Sarayı 4. bölüm HD fragmanı.
Umutsuz Ev Kadınları 112. Bölüm Fragmanı 00:47
Umutsuz Ev Kadınları 112. Bölüm Fragmanı 780 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 112. Bölüm Fragmanı (15. Ocak 2014)
Görevini Yerine Getirmek İçin Çavuş'u Vurmak, Ali Kemal'i Derinden Etkiledi... (9 Ekim Pazartesi) 02:28
Görevini Yerine Getirmek İçin Çavuş'u Vurmak, Ali Kemal'i Derinden Etkiledi... (9 Ekim Pazartesi) 74 izlenme - 5 ay önce 09 Ekim 2017 Pazartesi – Görevini yerine getirmek için Çavuş'u vurmak, Ali Kemal'i derinden etkiledi... - Kayıtdışı 4. Bölüm 4. Bölüm Özet: Çavuş’u vurmuş olması Ali Kemal’i oldukça sarsmıştır. Belçikalı’nın eline geçen elmasları tekrardan alma görevi ise İdil ve Arda’nındır. Birlikte oldukça tehlikeli bir operasyona girişirler. Ekrem, çok büyük bir toplantı için yurtdışına çıkar ve bu toplantıda, yabancı partnerleriyle beraber, Ortadoğu’daki birçok ülkenin kaderini tayin eder. Zeynep, bir yandan abisinin düzenlediği yardım gecesinin organizasyonunu üstlenirken, diğer yandan, çalıştığı ilaç şirketinde farkına vardığı tuhaflıkların peşine düşer. Adnan, Sevda’ya yakınlaşma çabasındadır ve ona bir davasında yardımcı olur. Nejat ve Tıfıl’ın yollarının tekrardan kesişmesi, Perihan’ın ona karşı olan düşüncelerinde değişime sebep olacaktır. İnci, yaşadığı olayların stresine daha fazla dayanamaz ve gözlerini hastanede açar. Bu durum, dikkatleri, onun tek arkadaşı olan Tuğba’ya çevirecektir. Kız kardeşi Ece ve kızı Tuğba’yla arası açılan Esra’nın, kocası Ali Kemal’e dair şüpheleri de giderek artmaktadır. Zeynep’le aralarındaki ilişkinin rengi gitgide değişen Ali Kemal ise, düzenlenen yardım gecesine katılıp, Ekrem Bey’in gizli kasasına ulaşmanın planlarını yapmaktadır.. Konu & Hikaye: İstanbul... 20 milyonluk bu şehirde suç da bitmez günah da. Birileri günah işler, birileri de o günahları örter. Başkalarının yalanlarını örtmekten kendi gerçeğini unutan Ali Kemal, aşık olunca kendi gerçeğiyle yüzleşecek. Yapım: Red Arrow Entertaınment Bünyesindeki Karga Seven Pıctures Yapımcı: Özer Sata Yönetmen: Cevdet Mercan Senaryo: Şahin Altuğ - Caner Güler Genel Koordinatör: Aynur Sayar Müzik: Ercan Saatçi Tür: Dram Oyuncu Kadrosu: Ali Kemal Ateş (Erkan Petekkaya) Zeynep Tanöz (Songül Öden) Esra Ateş (Dolunay Soysert) Ekrem Tanöz (Uğur Polat) Arda (Burak Yamantürk) İdil (Müge Boz) Tuğba Ateş (İpek Filiz Yazıcı) Nejat Ateş (İsmail Hacıoğlu) Sevda Ateş (Kübra Kip) Çavuş (Kadim Yaşar) Melek Hanım (Nur Sürer) Benjamin ( Adnan ) (Tugay Mercan) Sabri ( Terzi ) (Ali Düşenkalkar) Kayıtdışı Her Pazartesi Akşamları Saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Umutsuz Ev Kadınları 62.Bölüm Fragmanı 00:41
Umutsuz Ev Kadınları 62.Bölüm Fragmanı 609 izlenme - 5 yıl önce 62. Bölüm Özeti Bölüm Tarihi: 07/04/2013 Yasemin sokağa yeni taşınan ve birlikte yaşayan genç çifte karşı istemeden kırıcı davranır. Bir kadın ve erkeğin nikahsız yaşamasını tuhaf bulur ve eleştirir. Pişman olup kendisini affettirmeye çalışır ancak daha beter sonuçlara sebep olur. Suzan’ın teyzesi, geçmişte yaşanan korkunç sırrın ortağıdır. Ölmeden önce gerçekleri Nazlı’ya anlatmak ister. Suzan teyzesini engellemek için her yolu dener ama başarılı olamayacaktır. Nermin’in ziyaretine gelen bir akrabası yalancı hamileliğini anlar ve onu tehdide başlar ve hatta İrem’i kaçırır. Nermin için işler geri dönülmez noktadadır. Elif kocasının artık kendisini beğenmediğini düşünür. Zeliş’in önerisiyle farklı bir peruk kullanmaya başlar. Bu durum Ömer’in çok hoşuna gider ama Elif’i daha da mutsuz eder. Kudret kendisine Emel’den bulaşan kasık bitiyle mücadele eder. Haluk’un kaşıntısını gören Emel bitin Zeliş’ten yayıldığını iddia eder ve ortalık karışır.
Serçe Sarayı - 01:15
Serçe Sarayı - "Herkesin yeni rüyalar görmeye hakkı var.." 434 izlenme - 3 yıl önce "Herkesin yeni rüyalar görmeye hakkı var!" Serçe Sarayı Perşembe 20.00'de STAR'da Başlıyor Songül Öden | Mert Fırat | Alican Yücesoy
Umutsuz Ev Kadınları – 51. Bölüm Fragmanı 00:46
Umutsuz Ev Kadınları – 51. Bölüm Fragmanı 932 izlenme - 5 yıl önce Cemil, Yasemin’i vuruyor Cemil, oğlunu kendinden uzaklaştırdığını düşündüğü için Sinan’a kurşun sıkıyor. Fakat kurşun hedefini şaşırıyor ve Sinan yerine Yasemin vuruluyor. Cemil oğlunu kendinden uzaklaştırdığını düşündüğü için Sinan’ın peşindedir. Niyeti, onu bulup cezasını vermektir. Fakat kurşun hedefini şaşırır ve Sinan yerine Yasemin vurulur. Bu kazayla öğrendiği bir gerçek ise Yasemin’i altüst eder. Elif’in yaptığı küçük bir yanlışlık, tam da açılış gecesi restoranda işlerin karışmasına neden olur. Ömer karısının hatasını affedeceğe benzemez. Zeliş güzellik salonunda korkunç bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz Kudret’i katil zanlısı haline getirir. Kerem, annesinin başına gelenlerden dolayı Altay’dan şüphelenmektedir. Altay’ın kendini temize çıkarmak için annesi ve Arzu’yu polise ihbar etmekten başka şansı yoktur. Mert, Sinan’a zarar vermek isteyen Cemil’le hesaplaşmak için çok tehlikeli bir yol seçer. ‘Umutsuz Ev Kadınları’ yeni bölümüyle Perşembe akşamı 22.30
Serçe Sarayı 1. Bölüm Fragmanı | Perşembe 20:30 Star'da 01:00
Serçe Sarayı 1. Bölüm Fragmanı | Perşembe 20:30 Star'da 393 izlenme - 3 yıl önce Serçe Sarayı Dizisi 1. Bölüm Fragmanı | 5 Mart Perşembe Star'da Gönül Serçeden Bir Saraydır, Yıkılması Kolaydır!.. Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy https://www.facebook.com/sercesarayi https://twitter.com/sercesarayidizi http://instagram.com/sercesarayidizi 30’lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul’da, komşuluk ilişkilerinin yoğun yaşandığı canlı, samimi ve bir o kadar da olaylı bir mahallede iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir'in mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Serçe Sarayı 5 Mart Perşembe Star'da!.. Tags : serçe sarayı,songül öden,mert fırat,alican yücesoy,serçe sarayı tanıtım,serçe sarayı fragman,Serçe Sarayı İzle,Serçe Sarayı fragmanı,Serçe Sarayı HD tanıtım
Umutsuz Ev Kadınları 103. Bölüm Fragmanı 00:52
Umutsuz Ev Kadınları 103. Bölüm Fragmanı 531 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 103. Bölümü ile Fox Tv'de...
Serçe Sarayı 3. Bölum Fragmanı 01:02
Serçe Sarayı 3. Bölum Fragmanı 206 izlenme - 3 yıl önce Serçe Sarayı 3. Bölum Fragmanı Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy "Gönül Serçe'den bir saraydır. Yıkılması kolaydır." Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 3. bölümüyle Perşembe 20.00'da STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. 30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Serçe Sarayı Fraagmanı, Serçe Sarayı Tanıtımı, Serçe sarayı 3. bölüm fragmanı, Serçe Sarayı 3. bölüm HD fragmanı.
Serçe Sarayı 1. Bölüm Yeni Fragmanı | Perşembe 20:00'de Star'da 00:52
Serçe Sarayı 1. Bölüm Yeni Fragmanı | Perşembe 20:00'de Star'da 197 izlenme - 3 yıl önce Serçe Sarayı Perşembe 20:00'de STAR'da Başlıyor... Gönül Serçeden Bir Saraydır, Yıkılması Kolaydır!.. Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy https://www.facebook.com/sercesarayi https://twitter.com/sercesarayidizi http://instagram.com/sercesarayidizi 30’lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul’da, komşuluk ilişkilerinin yoğun yaşandığı canlı, samimi ve bir o kadar da olaylı bir mahallede iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan’ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan’ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir'in mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Serçe Sarayı 5 Mart Perşembe Star'da!.. Tags : serçe sarayı,songül öden,mert fırat,alican yücesoy,serçe sarayı tanıtım,serçe sarayı fragman,Serçe Sarayı İzle,Serçe Sarayı fragmanı,Serçe Sarayı HD tanıtım
Umutsuz Ev Kadınları 58-59.Bölüm 2.Fragmanı 00:36
Umutsuz Ev Kadınları 58-59.Bölüm 2.Fragmanı 314 izlenme - 5 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 58-59.Bölüm 2.Fragmanı
mükemmel çift 1. bölüm fragmanı 00:39
mükemmel çift 1. bölüm fragmanı 313 izlenme - 8 yıl önce http//mukemmelciftizle.com
104. Bölüm Fragmanı 00:43
104. Bölüm Fragmanı 243 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları yeni bölümü ile bu akşam FOX'ta! 104. Bölüm
Umutsuz Ev Kadınları 110. Bölüm Fragmanı 00:44
Umutsuz Ev Kadınları 110. Bölüm Fragmanı 229 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 110. Bölüm Fragmanı (26. Aralık 2013) Bölüm Özeti: Yasemin ve Suzan mahkeme tarafından kamu cezasına çarptırılır ve temizlik işçisi olarak çalışmak zorunda kalırlar. Suzan Sinan hakkında uydurduğu şeylerle Yasemin’in aklını karıştırır. Elif ve Kudret’in işyerinde yaşadığı gerilim Gülşah’a da yansır. Gülşah Elif’in dostluğunu kaybetmek istemez ancak Elif’in işle ilgili Kudret’e karşı yaptığı bir hamle aralarının açılmasına neden olur. Nermin’in ihanetini fark eden Altay Ejder’le hesaplaşmak isterken büyük bir faciayı tetikler.
Songül Öden Makyaj Oyunu 00:53
Songül Öden Makyaj Oyunu 106 izlenme - 4 yıl önce Songül Öden Makyaj
Kıvanç Tatlıtuğ Ve İrfan Şahin - Fresh Mesh Konferansı 2013 11:57
Kıvanç Tatlıtuğ Ve İrfan Şahin - Fresh Mesh Konferansı 2013 231 izlenme - 5 yıl önce Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ ve İrfan Şahin - Fresh Mesh Konferansı 2013
Umutsuz Ev Kadınları 109. Bölüm Fragmanı 00:46
Umutsuz Ev Kadınları 109. Bölüm Fragmanı 189 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 109. Bölüm Fragmanı (25. Aralık 2013)
Umutsuz Ev Kadınları 75.Bölüm Fragmanı 00:40
Umutsuz Ev Kadınları 75.Bölüm Fragmanı 207 izlenme - 5 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 75.Bölüm Fragmanı (25.Mayıs 2013) Blüm Özeti: Elif mahkeme gününe kadar gözaltında tutulur. Arkadaşları onun suçsuz olduğuna inanır ama bir şey ispatlayamazlar. Ta ki Nermin, Melek’in telefon konuşmasına şahit oluncaya kadar… Emel’in tehditlerine dayanamayan Nermin bebeğiyle ilgili gerçekleri arkadaşlarına açıklamak zorunda kalır. Kızının dövme yaptırmak istemesi Yasemin’i çileden çıkarır; ona örnek arkadaş edindirmeye çalışırken işleri daha da karmaşık hale getirir. Eda’yı yakalatmak için polisle işbirliği yapan Zeliş, kızın iyiliği karşısında çok zor durumda kalır.
Umutsuz Ev Kadınları 105. Bölüm Fragmanı 00:51
Umutsuz Ev Kadınları 105. Bölüm Fragmanı 181 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 105. Bölüm Fragmanı (11. Aralık 2013)
Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ Ve İrfan Şahin - Fresh Mesh Konferansı 11:57
Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ Ve İrfan Şahin - Fresh Mesh Konferansı 107 izlenme - 4 yıl önce Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ Ve İrfan Şahin
Serçe Sarayı 2. Bölum Fragmanı 00:57
Serçe Sarayı 2. Bölum Fragmanı 120 izlenme - 3 yıl önce Serçe Sarayı 2. Bölum Fragmanı Songül Öden - Mert Fırat - Alican Yücesoy "Gönül Serçe'den bir saraydır. Yıkılması kolaydır." Yaşam mücadelesi, sürpriz olaylar ve aşkın içiçe geçtiği “Serçe Sarayı”, 2. bölümüyle Perşembe 22.00'de STAR TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. 30'lu yaşlarının başında olan Serçe, İstanbul'da, iki oğlu ve kız kardeşiyle birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Eşi Ramazan'ı trafik kazasında kaybettikten sonra çıkan taliplerin hiçbirini kabul etmeyip kendisini çocuklarına ve kız kardeşine adamıştır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur; Serçe tüm evlilik hayatı boyunca büyük bir yalanla yaşadığını öğrenir. Hatırasına bile dört elle bağlı olduğu adam onu senelerce üstelik de gözünün içine baka baka aldatmıştır. Evlilikleri boyunca bir başka kadınla da beraberliğini sürdüren Ramazan'ın üstelik o kadından da bir erkek çocuğu vardır... Gerçeklerle yüzleşmek Serçe için hayatının dönüm noktasıdır. Serçe bunları yaşarken gençlik aşkı Kadir’in de yaşadıkları mahalleye geri dönmesiyle işler karışacaktır. Serçe Sarayı Fraagmanı, Serçe Sarayı Tanıtımı, Serçe sarayı 2. bölüm fragmanı, Serçe Sarayı 2. bölüm HD fragmanı.
Umutsuz Ev Kadınları 114. Bölüm Fragmanı 00:47
Umutsuz Ev Kadınları 114. Bölüm Fragmanı 154 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 114. Bölüm Fragmanı
Songül Öden - Gecce Tv 04:01
Songül Öden - Gecce Tv 68 izlenme - 4 yıl önce Gecce, gecce.com
Umutsuz Ev Kadınları 111. Bölüm Fragmanı 00:42
Umutsuz Ev Kadınları 111. Bölüm Fragmanı 148 izlenme - 4 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları 111. Bölüm Fragmanı (9. Ocak 2014)
Şeref Meselesi ve Serçe Sarayı Final Yapıyor 00:38
Şeref Meselesi ve Serçe Sarayı Final Yapıyor 107 izlenme - 3 yıl önce İzleyiciden beklediği ilgiyi göremeyen Şeref Meselesi ve Serçe Sarayı dizileri final yapma kararı aldı.
Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Dizi Magazin ( Fresh Mesh Conference ) - January 21, 2013 02:01
Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Dizi Magazin ( Fresh Mesh Conference ) - January 21, 2013 102 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Dizi Magazin ( Fresh Mesh Conference ) - January 21, 2013
Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Magazin D ( Fresh Mesh Conference ) - January 19 2013 02:43
Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Magazin D ( Fresh Mesh Conference ) - January 19 2013 93 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ & Songül Öden in Magazin D ( Fresh Mesh Conference ) - January 19 2013