Hoşgeldiniz!

sönmeyen kibrit

Sönmeyen Kibrit Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 02:52
Sönmeyen Kibrit Nasıl Yapılır? - Pratik Bilgiler 7.967 izlenme - 2 yıl önce Merhaba! Mangal veya kampa gittiğinizde sizin için en önemli şey ateş oluyor.Ama malum doğal ortam rüzgarı var,yağmuru var vs...Bu gibi durumlar ateş kaynağının sönmemesi çok önemli.İşte size bu video da sönmeyen kibrit nasıl yapılır gösteriyorum.Umarım işinize yarar.İyi seyirler! İlginizi Çekebilir! Ev Ortamında Lav Nasıl Yapılır? izl.sn/8842548 Pilin Boş Mu Dolu Mu Olduğu Nasıl Anlaşılır? izl.sn/8722888 Kadınlar Özel- Oreo Nasıl Yenmeli? izl.sn/8370183 Ev Yapımı CD Zarfı! izl.sn/8369782 İçecek Bardağa Nasıl Konmalı? izl.sn/8369546 Pratik Bilgiler Sosyal Ağ Adresleri İnternet Sitem: www.uraslapratikbilgiler.com Facebook:https://www.facebook.com/PratikBilgil... Twitter: https://twitter.com/piratikbilgiler Onedio:http://onedio.com/profil/pratik-bilgiler İnstagram: http://instagram.com/mescalin Kamera : Nikon V1 İkinci kamera : Canon Eos 600 D Bazen üçüncü kamera : iphone 6 Işık : Reflekta led Montaj Programı : Edius Seslendirme Programı : AVS Mikrofon : M Audio microphone Yaka Mikrofonu: Rode Gözlük Markası : RVS BY V rvsbyv Ayakkabı Markası : Genelde New Balance Tişörtler : Bir çok marka giyiyorum ama favorim her zaman Lacoste 'tur. Kanalımda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler , " oha yok artık diyorum " diyeceğiniz deneyler , arkadaşlarınıza hadi sen de yap diye iddiaya girebileceğiniz oyunlar , basit oyuncaklar , kimyasal ve fiziksel deneyler , mutfak için püf noktaları , film dizi şarkı müzik kitap önerileri , kariyer tavsiyeleri , bulabilirsiniz. Daha fazla Pratik Bilgiler videosu izlemek için tıklayın: http://www.izlesene.com/pratikbilgiler Bu videoları çekerken yıllarca Atv , Show Tv gibi kanallarda en son ve en güncel haberleri sunan ve seslendiren biri olarak hem ciddi ama çoğunlukla eğlenceli, komik, fail ve mizah dolu bir anlatım kullanıyorum. Uras Benlioğlu
Sönmeyen Kibrit 02:29
Sönmeyen Kibrit 539 izlenme - 3 yıl önce ''Elin oğlu yapıyo aga'' dedirtecek cinsten bir buluş, çok mantıklı, işiniz bittikten sonra 3 kat jelatine sarıp çöpe atmak lazım, yoksa 'son durak' filminin havasına büründürür bu meret.
Sönmeyen Kibrit 02:29
Sönmeyen Kibrit 599 izlenme - 5 yıl önce ''Elin oğlu yapıyo aga'' dedirtecek cinsten bir buluş, çok mantıklı, işiniz bittikten sonra 3 kat jelatine sarıp çöpe atmak lazım, yoksa 'son durak' filminin havasına büründürür bu meret.
Sönmeyen Kibrit! 01:08
Sönmeyen Kibrit! 97 izlenme - 5 yıl önce Sönmeyen Kibrit!