Hoşgeldiniz!

sönmezer

Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 01:49
Yavuz seçkin'den 'oğlum bak git!' 570.299 izlenme - 5 yıl önce Son günlerde fenomen haline gelen 'Oğlum bak git' videosu neredeyse herkesin gözdesi. Sanal alemde tıklanma rekoru kıran 'Oğlum Bak Git' videosu başarılı işlerinde ortaya çıkmasına zemin hazırladı. İnternete yüklenen ve ana haberlere bile konu olan "Oğlum bak git" videosundan yola çıkılarak aynı adla çekilen ve başrolünde Yavuz Seçkin'in oynadığı filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı..
Esra Sönmezer: Eşim Cinsel Birlikteliğe Doymuyordu 04:50
Esra Sönmezer: Eşim Cinsel Birlikteliğe Doymuyordu 9.814 izlenme - 6 ay önce Renkli Sayfalar' programına katılan sunucu Esra Sönmezer, eski sevgilisinin kendisini 7 kadınla aldattığını iddia etti
Esra Sönmezer'den Yürek Hoplatan Frikik 01:38
Esra Sönmezer'den Yürek Hoplatan Frikik 1.347 izlenme - 9 ay önce Esra Sönmezer katıldığı bir programda mini etek ile öne doğru eğilince yıllarca unutulmayacak bir frikiğe imza attı.
Esra Sönmezer Shubuo Reklam Filmi 00:40
Esra Sönmezer Shubuo Reklam Filmi 5.463 izlenme - 8 yıl önce esra sönmezer shubuo reklam filmi
Esra Sönmezer.klip..üsküdara  Gider İken 04:23
Esra Sönmezer.klip..üsküdara Gider İken 5.098 izlenme - 8 yıl önce 2002 turkiye güzeli ve dunya dörduncusu..yarısmaya inanmayıp tacını atan tacsız kraliçe..
Bp Reklamı Esra Sönmezer 00:31
Bp Reklamı Esra Sönmezer 1.500 izlenme - 7 yıl önce bp reklamı esra sönmezer
Esra Sönmezer - İstanbul'u Artık Hiç Sevmiyorum 03:21
Esra Sönmezer - İstanbul'u Artık Hiç Sevmiyorum 1.548 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Bağdat Yolu 03:41
Esra Sönmezer - Bağdat Yolu 856 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Ayva Çiçek Açmış 01:05
Esra Sönmezer - Ayva Çiçek Açmış 978 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Saray Burnunda Aşk 03:45
Esra Sönmezer - Saray Burnunda Aşk 660 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 03:54
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 669 izlenme - 3 yıl önce Albüm: İlk Göz Ağrısı (2007) Yapım Şirketi: SEYHAN MÜZİK YAPIM Şarkı Sözleri(lyrics): Üsküdar’a Gider İken Aldı Da Bir Yağmur, Kâtibimin Setresi Uzun Eteği Çamur. Kâtip Uykudan Uyanmış Gözleri Mahmur. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır. Üsküdar’a Gider İken Bir Mendil Buldum, Mendilimin İçine De Lokum Doldurdum. Kâtibimi Arar İken Yanımda Buldum. Kâtip Benim Ben Kâtibin El Ne Karışır, Kâtibime Kolalı Da Gömlek Ne Güzel Yaraşır.
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 03:53
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 561 izlenme - 6 yıl önce
Esra Sönmezer - Süt İçtim 01:31
Esra Sönmezer - Süt İçtim 537 izlenme - 5 yıl önce
Kadına Şiddete Hayır Defilesi 01:17
Kadına Şiddete Hayır Defilesi" 366 izlenme - 2 yıl önce Defileden görüntüler Bursa'da "Kadına Şiddete Hayır Defilesi" Bursa'da kadına şiddete dikkati çekmek amacıyla düzenlenen defilede mankenler, siyah gelinlik ve fındık çuvalından yapılan kostümler giydi.
Esra Sönmezer - İstanbul'u Artık Hiç Sevmiyorum 03:21
Esra Sönmezer - İstanbul'u Artık Hiç Sevmiyorum 391 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): İstanbul'u artık hiç sevmiyorum; Orda başladı aşkım, orda oldu ayrılık; Orda verdik el ele, yine orda bıraktık. Seni orda tanımış seni orda sevmiştim, Çünkü orda sana ben bin ümitle gelmiştim Aşka ihaneti ben yine orda görmüştüm.
Esra Sönmezer Bp Reklamı 00:31
Esra Sönmezer Bp Reklamı 427 izlenme - 7 yıl önce bp reklam esra sönmezer.
Esra Sönmezer - Vay Sürmeli Sürmeli 00:47
Esra Sönmezer - Vay Sürmeli Sürmeli 417 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Gözlerini Gözlerimden 04:07
Esra Sönmezer - Gözlerini Gözlerimden 303 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik
Esra Sönmezer - Gözlerini Gözlerimden 04:08
Esra Sönmezer - Gözlerini Gözlerimden 320 izlenme - 5 yıl önce
Vay Başıma Gelenler 2,5 Filmi Ekim'de Vizyonda 03:22
Vay Başıma Gelenler 2,5 Filmi Ekim'de Vizyonda 293 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Çiğdem Tunç, Esra Sönmezer, Volkan Keskin, Dilek Serbest, Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak, Fatma Toptaş, Metin Zakoğlu Ve Mustafa Şir'in Paylaş...
Esra Sönmezer - İlk Göz Ağrısı 04:01
Esra Sönmezer - İlk Göz Ağrısı 343 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Özledim Seni 03:45
Esra Sönmezer - Özledim Seni 276 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Ayva Çiçek Açmış 01:06
Esra Sönmezer - Ayva Çiçek Açmış 163 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): Ayva Cicek Açmış Yaz mı Gelecek, Gönül Bu Sevdadan Vaz Mı Geçecek. Sağ Gözüm Seyriyor Var Mı Gelecek, Sağ Gözüm Seyriyor Var Mı Gelecek. Uyan Yarim Uyan Gel Tut Elimden, Nasıl Ayrılayım Tatlı Dilinden. Evlerinin Önü Vişne Fidanı, Dolanı Dolanı Buldum Odanı, Hani Güzelin Körpe Fidanı, Yandım Allah Yandım Al Kanım Akar, Al Duvaklı Gelin Yoluma Bakar
Esra Sönmezer - Yaşamak İçin 03:48
Esra Sönmezer - Yaşamak İçin 146 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 03:57
Esra Sönmezer - Üsküdar'a Giderken 130 izlenme - 5 yıl önce
Esra Sönmezer - Bağdat Yolu 03:41
Esra Sönmezer - Bağdat Yolu 98 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): Bir bakış baktın, kalbimi yaktın Aşkın kemendini, boynuma taktın Bahçende gülün, kapında kulun Olmaya razıyım sevgilim senin Canım fedadır senin yoluna Günahların da benim boynuma Çıkalım senle bağdat yoluna Sen bir şahinsin ben garip serçe Attın kalbime demirden pençe Mehtap senin güzel yüzünde Seyretsem ne olur senin dizinde Bahçende gülün, kapında kulun Olmaya razıyım sevgilim senin Canım fedadır senin yoluna Günahların da benim boynuma Çıkalım senle bağdat yoluna Sen bir şahinsin ben garip serçe Attın kalbime demirden pençe
Esra Sönmezer - Vay Sürmeli Sürmeli 00:46
Esra Sönmezer - Vay Sürmeli Sürmeli 92 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik
Esra Sönmezer - Saray Burnunda Aşk 03:45
Esra Sönmezer - Saray Burnunda Aşk 76 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik
Esra Sönmezer - Süt İçtim 01:32
Esra Sönmezer - Süt İçtim 72 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Göz Ağrısı Çıkış Tarihi: 26.03.2007 Etnik
Esra Sönmezer: Mustafa Erdoğan Bana Mesaj Atıyor 08:32
Esra Sönmezer: Mustafa Erdoğan Bana Mesaj Atıyor 10 izlenme - 6 ay önce Bir televizyon kanalında magazin yorumculuğu yapan Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan'ın yaklaşık 3 yıldan bu yana kendisine mesajlar attığını ve bu durumun kendisinde sıkıntı yarattığını söyledi. - İTİRAFLARI PROGRAMA DAMGA VURDU - Programda Mustafa Erdoğan'ın eski eşi Gülben Ergen'le tekrardan bir araya gelebileceğinin konuşulması üzerine Esra Sönmezer, bunun pek mümkün olmadığını söyleyerek Mustafa Erdoğan'la ilgili şok itiraflarda bulundu. - MESAJI CANLI YAYINDA OKUDU - Esra Sönmezer, "Kendisinin bana ısrarla attığı mesajlar var. Cevap vermiyorum ama artık yeter" dedikten sonra kendisine gelen mesajlardan birini canlı yayında okudu. Esra Sönmezer, mesajda Mustafa Erdoğan'ın "Cevap vermek nezakettir. Bu ne kabalık. Senin gibi zarif bir kıza yakışmıyor. İlk ve sonsuz buluşalım" yazdığını söyledi. - "ONA İLGİ DUYMUYORUM" - Esra Sönmezer; "Mustafa Erdoğan benim sadece arkadaşım olabilir, Gülben Ergen ile evleneceklerse Allah mutlu etsin. Fakat evlenmek isteyen biri bu tür mesajlar atmaz, insanların peşine düşmez. Ona ilgi duymuyorum. Bana ilgi duyabilir ya da hisleri vardır ama, bu beni ilgilendirmiyor" dedi. - "YÜZ YÜZE KONUŞTUK FAKAT ELEKTRİK ALAMADIM" - Mustafa Erdoğan ile ilk kez sosyal medya üzerinden tanıştıklarını ifade eden Esra Sönmezer, "Beni Facebook üzerinden arkadaş listesine ekledi. Daha sonra yazmaya başladı ve numarasını gönderdi. Yüz yüze konuştuk, lakin elektrik alamadım. Bunu da bildiği halde ısrar etmeye devam ediyor. Kendisi gündem olmayı ve magazin sayfalarında boy göstermeyi seven biri. Ben magazinde olmayı çok seven bir insan değilim. Daha çok işimle ve başarılarımla gündem yaratmayı seviyorum" şeklinde konuştu.