Hoşgeldiniz!

sonses

Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik) 03:06
Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik) 10.698 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik) Şarkı Sözleri: Senden daha kıymetlisi varmı bu dünyada? Sen varsan uyandırmasın, kimse bu rüyadan.. Al kalbim senin, dolmaz ki yerin.. Mekanın cehennem olsa, gelirim dönmem geri.. Gel kırma beni, oldum bak deli.. Dünyalara bedeldir, saçının tek teli.. İki kelimemden biri sensin, düşünebilirmisin beni sensiz Sana olan aşkımı bir görsen inanmazsın ki deli dersin..
Bilal Sonses - İçimdeki Sen (Yeni 2016) 03:39
Bilal Sonses - İçimdeki Sen (Yeni 2016) 5.777 izlenme - 4 ay önce Bilal Sonses - İçimdeki Sen (Yeni 2016) Şarkı Sözleri: Yeniden geri ver bana onca zamanı.. Bir telafisi yok onca zararın Kaybederim içimdeki seni ziyan olur Kalbimden,bir mahkum misali firar olur. O kokun yalan gülüşün gibi tamam Senin olsun her bişey acılar bana kalan Sabrederim elin onun elinde kalmasın Bana sen yakışmıştın ya çok yazık Nasıl baktın gözlerime? Nasıl tuttun ellerimi Nasıl kanmışım sana Nasıl doldurdun yerimi Soz sözüm bu sana inanırım sanma sana Ben içimdeki seni sevmiştim anlasana Nasıl baktın gözlerime? Nasıl tuttun ellerimi Nasıl kanmışım sana Nasıl doldurdun yerimi...
Bilal Sonses - Helal Etmiyorum (Yeni 2016) 04:14
Bilal Sonses - Helal Etmiyorum (Yeni 2016) 3.129 izlenme - 2 ay önce Bilal Sonses - Helal Etmiyorum (Yeni 2016) Helal Etmiyorum Şarkı Sözleri: Yeniden başlasam,unutsam herseyi Hatıraları yaksam, birer birer ateşlere atsam kendimi kurtarabilir miyim? Sessizce yokluğundan. Kaçsam gitsem,ne farkeder ki gönlüm senden bir adım gitmiyor. Kalksam yerden her düştüğümde Bir yanım sana kal ,Bir yanım git diyor Benim gibi sende ağlarsın,o zaman anlarsın sevmeyi Bir bakmışsın tüm umutlar,Yıkılmış seninde üzerine Söndürmüyorsun, Giderken yaktığın ateşleri Öldür diyorsun, içinde ne varsa Hayat öğretmiyor mu? Kim haklı kim haksız Helal etmiyorum, Hakkımı sana..
Bilal Sonses - Sana Birşey Olmasın (2016) 03:35
Bilal Sonses - Sana Birşey Olmasın (2016) 6.783 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Sana Birşey Olmasın (2016) Şarkı Sözleri: Öylesine sev ki beni, bizi gören herkes kıskansın. Öylesine tut ki elimi, kalp atışım hızlansın. Korkuyorum gidersen söyle nasıl nefes alırım, Hani sendin benim gönül eşim, benim kadınım.. Sana birşey olmasın, o gülen yüzün hiç solmasın Bu sana belki son yazım, ölürüm biterim.. Özledin mi? Ayıp sorması.. Acısın canım, zaten ordasın.. Düşünmem, kimse sormasın olanı biteni..
Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik - Yeni Version) 2016 03:55
Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik - Yeni Version) 2016 6.101 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - İki Kelime (Akustik - Yeni Version) 2016 Şarkı Sözleri; Senden daha kıymetlisi var mı bu dünyada? Sen varsan uyandırmasın, kimse bu rüyadan.. Al kalbim senin, dolmaz ki yerin.. Mekanın cehennem olsa, gelirim dönmem geri.. Gel kırma beni, oldum bak deli.. Dünyalara bedeldir, saçının tek teli.. İki kelimemden biri sensin, düşünebilir misin beni sensiz Sana olan aşkımı bir görsen inanmazsın ki deli dersin..
mehmet sonses-nazlım arabeks(damar) 03:58
mehmet sonses-nazlım arabeks(damar) 62.844 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bi arabeks şarkı bü tün sevgilisinden ayrılanlara gelsin benden...
Bilal Sonses - Türlü Türlü (Akustik Cover 2016) 03:28
Bilal Sonses - Türlü Türlü (Akustik Cover 2016) 2.841 izlenme - 4 ay önce Bilal Sonses - Türlü Türlü (Akustik Cover 2016) Şarkı Sözleri: Her akşam aynı hüzün, yol gözler iki gözüm, Dış kapıda beklerim, avucum içinde yüzüm.. Sen gelmezsin bir türlü, dertlerim türlü türlü, Nice dertleri çektim, bu başka türlü.. Yar sevmedim üstüne, bilmem bana kastın ne, Bu hayat senin diye, beni üzdüğün niye..
Bilal Sonses - Yakamoz (Akustik Cover) 04:04
Bilal Sonses - Yakamoz (Akustik Cover) 3.255 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Yakamoz (Akustik Cover) Şarkı Sözleri: Yağmur yağar ıslanırsın vay aman Güneş doğar kaybolursun vay aman Ay ışığı der durursun vay aman Yakamozsun sen Sessiz sessiz ağlar gibisin vay aman Zaman geldi gideceksin vay aman Bırak ay gitsin sen kal bu gece, Umudumsun sen.
Bilal Sonses - Elin Olamam  04:39
Bilal Sonses - Elin Olamam 3.647 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Elin Olamam Şarkı Sözleri: Elimi tutarak beni bağlamıştın bu hayata, Şimdi unutarak ölüyorum yavaş yavaş, Birden gözlerin düşer, gözümün önüne Değdirdiğinde yüzünü elime, Süzülür gözümden bir damla yaş.. Söyle az mı gelmiştim peşinden, Söylenip durdum içimden, Neden duymadım hiç beni sevdiğini? Bilmem fayda da etmiyor resimler, Gözlerinden, sesinden.. Mahrum kalamam inan... Gitme beni bırakıp, sarmaz beni buralar.. Gel yeter, dön yeter, vazgeçipte elin olamam.. Korkmuyorum ölümden, öyle bir yol ki dönülmez.. İşlemişsin içime, nasıl atarım gönülden.. Git gözüme görünme, yada kal sımsıkı tut elimden, Üstüme gelir herşey, kalkmıyorum yerimden.
Bilal Sonses - Masal (Akustik) 04:22
Bilal Sonses - Masal (Akustik) 3.300 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Masal (Akustik) Şarkı Sözleri: Bugün hayli suskunum, anlatsam anlar mısın? Kırmam, dökmem bak usluyum.. Yalvarsam kalmaz mısın? Masal gibiymişsin bir yokmuş, bir varmışsın.. Birden çekip giden, dönmesin geri.. Her şarkımın içinde bir yere saklanmışsın, Çıkma ordan, kimse görmesin seni.. Başka bir şehir, ya da başka bir masal'da buluşurmuyuz sence? Aşk yürek ister bence.. Gözlerim nehir gibi akar durmak bilmez.. Kal demem ki biliyorsun, hemen mi gidiyorsun?
Bilal Sonses - Söz Konusu Aşk Bu (Kutsi Cover) 03:38
Bilal Sonses - Söz Konusu Aşk Bu (Kutsi Cover) 1.416 izlenme - 4 ay önce Bilal Sonses - Söz Konusu Aşk Bu (Kutsi Cover) Şarkı Sözleri: Aslında her şey senindir bu kalp bile Şu son bir kaç gün ağır geçti sadece Belki tesadüf değildir bu aşk bile Ben biraz çekingenim ulu orta anlatamam Yaklaştın canıma kast etme bari Hani nefesindim senin aaaahh aaaaahh senin Söz konusu aşk bu Farklı bir telaş bu Bence bir savaş bu Seninle olduktan sonra Söz konusu aşk bu Farklı bir telaş bu Bence bir savaş bu Seninle olduktan sonra Aslında her şey senindir bu kalp bile Şu son bir kaç gün ağır geçti sadece Belki tesadüf değildir bu aşk bile Ben biraz çekingenim ulu orta anlatamam Yaklaştın canıma kast etme bari
Bilal Sonses - Sol Yanım (Akustik) 03:59
Bilal Sonses - Sol Yanım (Akustik) 1.901 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Sol Yanım (Akustik) Şarkı Sözleri: Demesi kolay unut diye, anlardın yerimde olsan.. Sensizlik çok beter, unuturdum elimde olsa.. Yen inadını artık gel, nolurdu benimle olsan.. Hergün ölüşümle değil, güneş gülüşünle doğsa... İçinden mi gelmedi? Sen ittikçe gel dedim.. Beni hiç mi sevmedin? Susma söyle.. Ne yalan ne gerçeğim, kabul ettim herşeyi.. Sen kokar bak her şehir, durma öyle.. Ağlatır anın bir anda ah hatırlarım.. Kalmasın yarım dön işte, yanmasın canım.. Yar nasıl kalır dilimde ayrılık tadı.. Nerdesin iki gözüm gel, sızlar sol yanım..
Bilal Sonses - Ansızın (Akustik) 04:23
Bilal Sonses - Ansızın (Akustik) 1.627 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Ansızın (Akustik) Şarkı Sözleri Hem kadersin, hem kedersin Artık herşey değersiz.. Belki bir gün seversin, Sen hayatımı mahfedensin x2 Aldırma geçer be elbet, alışıksın kalbim sabret.. Çoktan unuttum ki ben seni.. Yangınlar söner be elbet, gülüşün küçük bir cennet.. Çoktan unuttum ben seni.. Bir gün gelirsen ansızın, geçer mi dersin kalp sızım Başarmıştık imkansızı, ya da öyle sandım.. Yanar mı kalbin ben gibi, bulunduğum yer en dibi.. Kaybettim inan kendimi, seni eller aldı.
Bilal Sonses - Zor Bela (Akustik Cover) 03:30
Bilal Sonses - Zor Bela (Akustik Cover) 1.445 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Zor Bela (Akustik Cover) Şarkı Sözleri. Her ihtimali düşündüm, bulamadım çaresini Ya seni terketmeliydim ya vurmalıydım kendimi.. Körmüşüm, cahilmişim..Sen kimmişsin seni sevmişim? Ben.. Zor bela unutabildim herşeyi, Zor bela avutabildim kendimi, Zor bela çıkarabildim kalbimden, Kurtuldum senden..
Mehmet Sonses - Hasret 03:38
Mehmet Sonses - Hasret 5.359 izlenme - 5 yıl önce
mehmet sonses don bitanem 04:28
mehmet sonses don bitanem 7.927 izlenme - 7 yıl önce ses mukemmel
Mehmet Sonses - Kaderin Mahkumu 04:50
Mehmet Sonses - Kaderin Mahkumu 5.741 izlenme - 5 yıl önce
Bilal Sonses - Ev Boş (Akustik) 03:36
Bilal Sonses - Ev Boş (Akustik) 866 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Ev Boş (Akustik) Ev Boş Şarkı Sözleri: Bugün kendime hiç olmadığı kadar yalan söyledim, Neden mi? Sen yoksun diye.. İnan senden başka bir hatun falan görmedim, Dümen mi? Saçmalama birtanem.. Küstüm, herşeye herkese.. Uykusuz her gecem, Saat 2'yi sen geçe.. Düştüm ah bide kalkamam, bak halim yaman.. Sensiz cennet haram.. Ev boş ister gel ister git İster hep, ister hiç İster tek, ister çift.. x2
Bilal Sonses - Sevda (Akustik Cover) 04:14
Bilal Sonses - Sevda (Akustik Cover) 822 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Sevda (Akustik Cover) Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Mehmet Sonses - Zalimin Kızı 03:42
Mehmet Sonses - Zalimin Kızı 5.000 izlenme - 5 yıl önce
Bilal Sonses - En Güzel Şarkı 03:12
Bilal Sonses - En Güzel Şarkı 633 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - En Güzel Şarkı Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bilal Sonses - Hoşgeldin (Akustik) 04:36
Bilal Sonses - Hoşgeldin (Akustik) 581 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Hoşgeldin (Akustik) Şarkı Sözleri: Bugün Dağların Dumanı Aralandı, Hoş Geldin Ah ışıklar Içinde Kaldım, Yandım Efendim Sen Bana Yangın Ol Efendim, Ben Sana Rüzgâr Tutuşsun Gün Yansın Geceler, Zamanımız Dar Sen Bana Geç Kaldın, Ben Sana Erken Tutuşsun Gün Yansın Geceler, Vaktimiz Varken Bugün Günlerden Güzellik Sefa Geldin, Hoş Geldin Ah Bu Yağmur Yalnızlığımmış, Dindim Efendim Sen Bana Yangın Ol Efendim, Ben Sana Rüzgâr Tutuşsun Gün Yansın Geceler, Zamanımız Dar Sen Bana Geç Geldin, Ben Sana Erken Tutuşsun Gün Yansın Geceler, Vaktimiz Varken
Mehmet Sonses - Olmaz Olsun 03:22
Mehmet Sonses - Olmaz Olsun 3.588 izlenme - 5 yıl önce
Mehmet Sonses - Derdo 04:52
Mehmet Sonses - Derdo 2.964 izlenme - 5 yıl önce
usandım yar 05:09
usandım yar 4.552 izlenme - 7 yıl önce usandım yar usandım hep geleceksin sandım aşk çileli kalbimde hasretinin içinde ben çekmekten usandım....
Bilal Sonses - Aşk Lütfen Gel (Akustik Cover) 04:04
Bilal Sonses - Aşk Lütfen Gel (Akustik Cover) 570 izlenme - 7 ay önce Bilal Sonses - Aşk Lütfen Gel (Akustik Cover) Şarkı Sözleri: Nedir bu hengame nedir bu telaş Çok yorduk biz aşkı hep bir savaş Hayat tuzun kuru bizde gözyaş Avunduk masalarda bir duble savaş İnsanoğlu şaşar beşer Seven hayattan vazgeçer Mutluluğun ufkundayken Seni ölümüne sevmişken Aşk lütfen gel Sev beni sen Güneşim yıldızım olmaya gel Aşk sensin aşk başkası yasak Her günüm her gecem olmaya gel...
Mehmet Sonses - Hadi Yalan De 05:07
Mehmet Sonses - Hadi Yalan De 3.560 izlenme - 5 yıl önce
Mehmet Sonses - Nazlı Yare 03:26
Mehmet Sonses - Nazlı Yare 2.729 izlenme - 5 yıl önce
Bilal Sonses - Alçak (Furkan Soysal Remix) 03:27
Bilal Sonses - Alçak (Furkan Soysal Remix) 471 izlenme - 7 ay önce Kabus dolu günlerin gecelerin olsun Yastığın taştan yatağın toprak Gözlerinde yaş yerine kan bulunsun Çok seviyordun Böyle mi "alçak" Bırakıp kaçmak Sana yakışır ancak. Senin bir adın yalancı Bir adın alçak Acı dostun Cehennem yurdun olsun Gittiğin yol tuzak Yolun uzak Derdinin dermanı ecel ecel olsun Çok seviyordun Böyle mi alçak? Bırakıp kaçmak Sana yakışır ançak Senin bir adın yalancı Bir adın alçak
Mehmet Sonses - Suna Boylum 04:02
Mehmet Sonses - Suna Boylum 2.470 izlenme - 5 yıl önce