Hoşgeldiniz!

sonumuz yakın mesafe

Sagopa Kajmer Sonumuz Yakın Mesafe 04:13
Sagopa Kajmer Sonumuz Yakın Mesafe 19.089 izlenme - 8 yıl önce
sagopa - kajmer - sonumuz yakın mesafe 04:15
sagopa - kajmer - sonumuz yakın mesafe 8.161 izlenme - 8 yıl önce sagopa - kajmer - sonumuz yakın mesafe playback video Şarkıyı söyleyen sagopa kajmer... playbackk style ( fuat adıgüzel )
sagopa kajmer-sonumuz yakın mesafe 04:05
sagopa kajmer-sonumuz yakın mesafe 3.769 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer kafkef
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 04:14
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 3.306 izlenme - 9 yıl önce albüm 2008 k.i.t.s
Sagopa Kajmer 2008 (Solo K.i.t.s.)sonumuz Yakın Me 04:10
Sagopa Kajmer 2008 (Solo K.i.t.s.)sonumuz Yakın Me 2.306 izlenme - 9 yıl önce süper bir albüm süper bir şarkı alın buyrun dinleyin
sagopa kajmer sonumuz yakın mesafe kits 2oo8 04:10
sagopa kajmer sonumuz yakın mesafe kits 2oo8 2.138 izlenme - 8 yıl önce
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 04:15
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 922 izlenme - 5 yıl önce sagopa kajmer - sonumuz yakın mesafe - [alisayar]
Sonumuz Yakın Mesafe - Sagopa Kajmer 04:10
Sonumuz Yakın Mesafe - Sagopa Kajmer 1.060 izlenme - 6 yıl önce
Sagopa Kajmer Sonumuz Yakın Mesafe 2008 04:11
Sagopa Kajmer Sonumuz Yakın Mesafe 2008 312 izlenme - 5 yıl önce
Sagopa Kajmer 04:10
Sagopa Kajmer 285 izlenme - 8 yıl önce sonumuz yakın mesafe 2008
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 04:10
Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe 30 izlenme - 1 yıl önce Sagopa Kajmer - Sonumuz Yakın Mesafe Aha! Yeah! Sago Kaf Kef! İçinden geleni kağıda dök! Boşalsın ilham yağmuru Gezinsin ruhun derin sularında Yunus mağduru Ümitvarem, düzelir belki belimin kamburu Duru göz yaşlarımın parıldar tenimde nuru Çeşm-i siyahım, nedir bu derdin? Kirpiklerine saklanırsın, görülmek istendikçe saklanırsın, yaklaştıkça harlanırsın, harlandıkça sızlanırsın, yıkılmadan sallanırsın Sen dünyaya aydan yakınsın, ben dünyanın sırdaşıyım Sen dünyalık rüyaların uykusundasın, ben dünyalık kabusların bunalımlarındayım Sonumuz yakın mesafe Bak gönlümün etten sarayı kandan harabe Mutluluğumu tehdit eder duyduğum her hurafe İnsan üzgün taife, yarın bayram günüm arife kaldıramayacağım yükleri almadım hafife! Bana asla dostluktan bahsetme Kendi inandığın yalanlarla aks etme İblis her gözün göremediği hain kelle O kelleler kopmadan var olacaktır hile Yalvarışım, mahtime güvenimden her şey kendiliğinden, içimdeki minik çocuk titrerken, belki gün gelir aldanırım Sabır çile çektikçe dile Bile bile attığın her adımın gelecek dile Bugünden mi yarınını satın aldın? Korkarım sonumuz yakın mesafe Sago Kaf Kef! Sana neden bahsetmemi istersin?(He!) Hanım kızların iz bırakmadan yürüdükleri karlı yollardan mı? Cemiyet aleminin ayaklarını kapan kapanlardan mı? Ortaokul çocuklarının elindeki renkli haplardan mı? Buna da çok şükür deme!(deme!) Yıllar sonra olanlardan ötürü yüzüne tükürürse ufakça bir bebe, geçmişin kahrı yakar bağrı demedi deme! İnsanoğlu her şeyi deviremez bir bilekle Bu şehrin ışıkları gün geçtikçe loşlaşmakta Erkekler hemcinsinden hoşlanmakta Yasaklar izdivaçta, örfe ters düşenler revaçta Tavşanların aklı havuçta, ne kaldı avuçta? Ta derinlere kadar yolu var Ateşten terlikler giydirirler beynin fokurdar Zebaniler homurdar, et ile kemiğin sonu alevden murdar! Sabır çile çektikçe dile Bile bile attığın her adımın gelecek dile Bugünden mi yarınını satın aldın? Korkarım sonumuz yakın mesafe Sago Kaf Kef Sonumuz yakın mesafe beyler bayanlaar, merdivenden kayanlaar.