Hoşgeldiniz!

Sophia Loren

 Sophia Loren Makyajı Nasıl Yapılır ? 09:28
Sophia Loren Makyajı Nasıl Yapılır ? 8.341 izlenme - 4 yıl önce sophia loren makyajı nasıl yapılır ? işte usta ellerden önerileri
Musıcals - Sophia Loren Mambo Italiano 02:50
Musıcals - Sophia Loren Mambo Italiano 2.897 izlenme - 4 yıl önce Musıcals - Sophia Loren Mambo Italiano
Sophia Loren - Mambo Italiano 02:53
Sophia Loren - Mambo Italiano 1.756 izlenme - 3 yıl önce Sophia Loren Mambo Italiano
Matrimonio all'italiana (1964) Fragman 03:28
Matrimonio all'italiana (1964) Fragman 848 izlenme - 1 yıl önce Eser: Eduardo De Filippo Yönetmen: Vittorio De Sica Oyuncular: Sophia Loren ve Marcello Mastroianni.
Adnan Oktar'ın Sophia Loren'e Benzettiği Yeni Kediciği 00:37
Adnan Oktar'ın Sophia Loren'e Benzettiği Yeni Kediciği 1.071 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamız müridine başka bir kedicik katmış, maşaallah bu hanım kızımız da pek güzel, Allah sahibine bağışlasın
Sophia Loren - Mamabo Italiano 02:53
Sophia Loren - Mamabo Italiano 554 izlenme - 3 yıl önce a girl went back to napoli because she missed the scenery the native dances and the charming songs but wait a minute, something's wrong hey, mambo! mambo italiano! hey, mambo! mambo italiano go, go, go you mixed up sicialiano all you calabraise-a do the mambo like a crazy with a hey mambo, don't wanna tarantella hey mambo, no more a mozzarella hey mambo! mambo italiano! try an enchilada with da fish a bac a lab and then a hey goombah, i love a how you dance a rhumbah but take a some advice paisano learn how to mambo if you gonna be a square you ain't a gonna go nowhere hey mambo! mambo italiano! hey mambo! mambo italiano! go, go, joe, shake like a giovanno hello kess-a-deetch-a you getta happy in the feets a when you mambo italiano shake-a baby shake-a cause i love a when you take a me mama say "stop-a or i'm gonna go to papa" and a hey ja drool you don't a have to go to school just make-a wid da beat bambino it's a like a vino kid you good a lookin' but you don't a-know what's cookin' till you hey mambo, mambo italiano hey mambo, mambo italiano ho, ho, ho, you mixed up siciliano it's a so delish a ev'rybody come copisha how to mambo italianoooooo! 'ats nice! unh!
Sophia Loren Americano 03:34
Sophia Loren Americano 772 izlenme - 5 yıl önce 'Nowey
Sophia Loren - Tu Vuò Fà L'americano 03:28
Sophia Loren - Tu Vuò Fà L'americano 140 izlenme - 3 yıl önce TU VUò Fà L'AMERİCANO" olup ilk olarak 1956 yılında İtalyan şarkıcı RENATO CAROSONE tarafından seslendirildi.Napoli İtalyancasıyla yazılan şarkı sözleri, bir İtalyanın Amerikalı olma hevesiyle dalga geçer. .1960 tarihli STARTED İN NAPLES filminin bir sahnesinde SOPHİA LOREN bu şarkıyı seslendirmiştir. Ayrıca aynı şarkının bambaşka yorumu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/39195/renato-carosone-tu-vuo-039-fa-039-l-039americano
Mehmet Ali Birand - Sophia Loren - Röportaj 23:53
Mehmet Ali Birand - Sophia Loren - Röportaj 161 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand - Sophia Loren - Röportaj
I Sequestrati di Altona (1962) Film Sahnesi 02:46
I Sequestrati di Altona (1962) Film Sahnesi 83 izlenme - 2 yıl önce 1962 yapımı I Sequestrati di Altona filminden bir sahne. Jean-Paul Sartre oyunundan uyarlanan filmde Sophia Loren oynuyor.
Türkan Şoray: 'Türkiye’nin Türkan'ıyım' 00:45
Türkan Şoray: 'Türkiye’nin Türkan'ıyım' 83 izlenme - 5 yıl önce Türkan Şoray, Avrupa’da İtalyan oyuncu Sophia Loren’a benzetilmesinin önemli olmadığını, Türkiye'nin Türkan’ı olmanın çok daha önemli olduğunu söyledi.
Türkan Şoray, 'türkiye’nin Türkan'ıyım' 00:45
Türkan Şoray, 'türkiye’nin Türkan'ıyım' 75 izlenme - 5 yıl önce Türkan Şoray, Avrupa’da İtalyan oyuncu Sophia Loren’a benzetilmesinin önemli olmadığını, Türkiye'nin Türkan’ı olmanın çok daha önemli olduğunu söyledi. 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Jüri Başkanı Türkan Şoray, Avrupa’da İtalyan oyuncu Sophia Loren’a benzetilmesinin önemli olmadığını, Türkiye'nin Türkan’ı olmanın çok daha önemli olduğunu söyledi.Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından düzenlenen 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Jüri Başkanı Türkan Şoray, basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin Türkan Şoray’a "Avrupa’da İtalyan oyuncu Sophia Loren’e benzetilmek nasıl bir duygu?" sorusuna, kendisinin de Türkiye’nin Türkan’ı olduğunu söyledi.Türkiye'nin Türkan’ı olmanın yeterli olduğunu belirten Yeşilçam'ın Sultanı Türkan Şoray, "Ben de Türkiye’nin Türkan’ıyım. Nasıl o İtalya'nın Sophia'sı ise ben de Türkiye’nin Türkan’ıyım. Veliaht sözü beni rahatsız ediyor. Sanatseverler için her oyuncunun, sanatçının yeri ayrıdır. Veliahttı demek yoktur. Herkesin değeri farklıdır" dedi. "Gazetecilerin yeni starlar çıkmıyor" sorusuna Şoray, "Yıllar öncesi sanat dünyasına sinema hakimdi televizyonlar yoktu.Yeşilçam yılarında sinemanın en önemli şeyi star yetiştirmesidir. Böyle isimler halkın sevdiği isimler benimsendi. Ama artık sinema dönemi bitti. Şimdi televizyonlar star üretiyor ve ama televizyonlar sürekli tüketiyor. Ne kadar kalıcı oluyor onu bilemiyorum. Emek vererek ortaya çıkan değer önemli. Onlar da hepsi hakkıyla tanınıyor" şeklinde yanıt verdi.Şoray, film festivallerinde komedi filmlerinin ödül alamaması ile ilgili soruya ise, "Sinema renk yelpazesidir. Nitelikli bir komedi filmi Altın Portakalı alabilir" diye cevap verdi.Habercilerin, "Altın Portakal 50'nci yıl töreninde Cahit Berkay "Al Yazmalım" isimli filmi müziğini sunarken Kadir İnanır'ın yanında olmasını ister miydiniz?" sorusuna Şoray, "Müziği dinlerken duygulandım. Kadir'i seviyorum. Yanımda olmasını isterdim" dedi.Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ise, "Kadir İnanır’a kıracak bir şey yapmadım. Akil adamlarla ilgili Antalya geldiğinde TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile beni aradılar ben de yoktum. Kadir İnanır beni akil insanları kabul etmiyor anlamına aldı. Ben şehir dışındaydım" dedi.