Hoşgeldiniz!

şoray uzun

Şoray Uzun Yolda-Küfürlü Çok Komik 06:54
Şoray Uzun Yolda-Küfürlü Çok Komik 66.481 izlenme - 13 yıl önce Şoray uzun yolda - küfürlü çook komik
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm 06:38
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm 19.037 izlenme - 14 yıl önce Şoray uzun yolda - kütahya'da yayınlanmayan bölüm ( 18 küfürlü)
Şoray Uzun'un Mükemmel Neşet Ertaş Anısı 03:25
Şoray Uzun'un Mükemmel Neşet Ertaş Anısı 7.744 izlenme - 6 yıl önce Cine5 Kanalında , İpek Tuzcuoğlu İle Yüzleşme programına konuk olan Şoray Uzun'un rahmetli Neşet Ertaş olan anısısını paylaşıyor.
Şoray Uzun Yolda - Gelin Kaynana Atışması - Tokat 08:10
Şoray Uzun Yolda - Gelin Kaynana Atışması - Tokat 6.593 izlenme - 7 yıl önce Şoray Uzun yoldanın gözden kaçmış süper bir bölümü. Gelin kaynananın pervasızca karşılıklı laf sokmaları, Şoray Uzunun muz ortaları eşliğinde temposunu yükselterek devam ediyor.
Oktay Usta İle Yeşil Elma 04:51
Oktay Usta İle Yeşil Elma 5.073 izlenme - 8 yıl önce Sevilen oyuncu Şoray Uzun mutfakta taklitler yaparak ekranları başındakileri güldürdü.Şoray Uzun 'Ayna' programının sunucusu 'Saim Orhan'nın taklidini yaptı
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm (+18) 06:38
Şoray Uzun Yolda - Kütahya'da Yayınlanmayan Bölüm (+18) 6.737 izlenme - 7 yıl önce Şoray Uzun'un Koptuğu Anlar. Tikli Bir Esnafa Bulaşan Şoray en sonunda koyveriyor küfürü. Son saniyelerde tokatlar yiyen Şoray hayatında hiç bu kadar gülmemiştir herhalde.
Şoray Uzun - Okul Yolunda (Canlı Performans) 03:38
Şoray Uzun - Okul Yolunda (Canlı Performans) 3.654 izlenme - 8 yıl önce Şoray Uzun - Okul Yolunda Şarkı Sözleri: Hatırladın mı eskiden? Geçmişteki günlerde Akşamları beklerdim, Sen okuldan dönerken El ele yürürdük, evinizin yoluna Şarkılar fısıldardın, gülümseyerek bana Bitmesin derdik bu yol, yağmurda ıslanırken Geceler bile gündüzdü, ikimiz beraberken Fakat aylardan sonra, bir gün sana koşarken Yalnız değildin o yolda, sana uzaktan bakarken Şarkılar söylüyordun, yine sen gülümseyerek Göz göze geldik ama, sarıldın gittin ona Mutluluklar benden sana, beraber olmasak da Her yağmurlu akşamda, yürürüm aynı yolda Mutluluklar benden sana, başkasının olsanda Hayalinle yürürüm, evimizin yoluna Mutluluklar benden sana, başkasının olsanda Sallanarak yürürüm,artık kendi yolumda
Ersen Ve Dadaşlar - Bekle 05:48
Ersen Ve Dadaşlar - Bekle 2.382 izlenme - 7 yıl önce Ersen benim en sevdiğim Anadolu Rock sanatçılarının başında gelir o acı sesinin verdiği hazzı bana kimse veremez bu şarkıda en sevdiğim şarkılarıdır alkışlarla yaşatmak dileğiyle Not: Klip Şoray Uzun içerir
Karşı Şov - Star 1 (1991) 08:05
Karşı Şov - Star 1 (1991) 2.468 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Uğurlu'nun Star 1'de yayınlanmış olan televizyon programı. Şoray Uzun, Selin Dilmen, Selim Naşit gibi ünlülere rastlayacağınız nostaljik bir kesit, keyifli seyirler..
Şoray Uzun Yolda - Sandıklı Korosu 01:52
Şoray Uzun Yolda - Sandıklı Korosu 615 izlenme - 3 yıl önce 2005-2006 yıllarında kanal 7de yayınlanan şoray uzun yoldanın sandıklı bölümünden komik bir kesit izleyeceksiniz.
Kütahya'daki Çicekçi 2 (Küfür İçerir) 06:56
Kütahya'daki Çicekçi 2 (Küfür İçerir) 2.289 izlenme - 7 yıl önce Şoray'in yayınlanmayan küfürlü çekimindeki şahane insan çicekçi abimiz tekrar karşınızda efendim. Videoyu ilk gördüğümde dedim lan bu adami gözüm bir yerden ısırıyor ama dur bakalım ne çıkacak dedim... Kaş göz yapmayın lan!
Şoray Uzun ve Muhteşem Kadir Savun Taklidi - Mesut Yar 04:55
Şoray Uzun ve Muhteşem Kadir Savun Taklidi - Mesut Yar 1.885 izlenme - 7 yıl önce Süper detaylar içeren, uzun süredir duyduğum en güzel taklit. Alkışlar Şoray Uzun'a. Hem Kadir Savun'u hatırladığı, hem de hatırlattığı için. (Bonus olarak Kadir İnanır anıları içerir.)
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 01:07
Derbeder Kültigin ve Mirkelam'a Geçiş (Kaygısızlar) 2.220 izlenme - 7 yıl önce Absürd mizahın at koşturduğu dizimiz Kaygısızlar'ın 23. bölümünde Kaygısız ailesi köylerine geri dönme kararı almış, e haliyle Kültigin ile Hostes arasına sıradağlar girmektedir. Şimdi buraya kadar herşey normal seyrinde, taa ki Kültigin'in 33lük kutu bira içtikten sonra Mirkelam'a geçişinin canlı halini ekranda görene kadar. Derdinden Metin Şentürk söylerken birden ayaklanıp Mirkelamsı koşmaya başlayan site; alkışlarlayaşıyorum.
Saha Dışı - Aykut Kocaman Taklidi (Şoray Uzun) 03:29
Saha Dışı - Aykut Kocaman Taklidi (Şoray Uzun) 1.573 izlenme - 7 yıl önce İşin açıkçası 3 Temmuz'dan beri yaşanan bu süreçte Şoray arkadaşımızın yapmış olduğu belkide tek başarılı taklit. Hadi izleyelim.
Şoray Uzun - Şeftali Tiki 00:52
Şoray Uzun - Şeftali Tiki 912 izlenme - 7 yıl önce Burada Laf Çok programında Mesut Yar'ın 'şeftali' demesi üzerine şeftali tiki olan Şoray Uzun, ekranda zor anlar yaşadı.
Saha Dışı - Rasim Ozan ve Ahmet Çakar 02:16
Saha Dışı - Rasim Ozan ve Ahmet Çakar 1.143 izlenme - 7 yıl önce Geçtiğimiz günlerde aykut kocaman taklidi ile izlediğimiz Şoray Uzun bu defada Rasim Ozan Kütahyalı'yı taklit etmiş tabi ki yanında ekürisi Ahmet Çakar ile birlikte...
Kısır Tiki - Şoray Uzun & Kadir Çöpdemir 02:00
Kısır Tiki - Şoray Uzun & Kadir Çöpdemir 1.174 izlenme - 7 yıl önce Efenim Şoray Uzun'un Kısır tiki varmış, kısır deyince, görünce felan bir garip oluyormuş. Kadir Çöpdemir'in programına katılınca da üstüne gidilmiş oldukça bu konuda. Artık içinden nasıl saydırdıysa Şoray...
Saha Dışı - Yılmaz Vural 02:57
Saha Dışı - Yılmaz Vural 938 izlenme - 7 yıl önce Eeee tabi ki olmazdı eğer Yılmaz Vural taklidi yapılmasaydı. Saha Dışı programından Şoray Uzun'u bu defa da Yılmaz Vural taklidi ile izliyoruz efenim.
Şoray Uzun ile İsmail Baki'den Taklit Şov 11:22
Şoray Uzun ile İsmail Baki'den Taklit Şov 300 izlenme - 3 yıl önce Uğur Önver'in sunduğu programa konuk olan Şoray Uzun ile İsmail Baki müthiş taklitleri ile programa damga vurmuş.
Gaza Gelmiş  Eleman - Kaygısızlar 01:55
Gaza Gelmiş Eleman - Kaygısızlar 761 izlenme - 7 yıl önce O kadar sopadan sonra gaza gelip, rambo'ya bağlayan ama kazın ayağının öyle olmadığından bihaber efsane karakter Eleman'ın meydan okuması. Kaydıraktan kaydırma sahnesi için ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11296/kardesini-kaydiriyorlar-abi---kaygisizlar
Hakiki Yüzen Adalar - Şoray Uzun Yolda 09:51
Hakiki Yüzen Adalar - Şoray Uzun Yolda 403 izlenme - 7 yıl önce Yurdumuzun doğal güzelliklerinden biri daha. sanırım bir krater gölü üzerinde birbirinden bağımsız hareket eden adacıklar söz konusu. Tabi Şoray Uzun cinliği ile tadından yenmez olmuş.
Şoray Uzun Yolda - Combo Şiir Okuyan Amca 05:28
Şoray Uzun Yolda - Combo Şiir Okuyan Amca 414 izlenme - 7 yıl önce Doğaçlama yapılan espiriler,anadolu insanının saflığı ve şirinliği ile ekranlarımızda olan şoray'ın erzurum gezisinde rastgeldiği amcayı izleyeceğiz.Güzel programdı, mazide kaldı.Eğlenirdik arada.Yetkililere sesleniyoruz şoray uzun yolda'yı istiyoruz efendim. azıcık gülelim, anadolu insanımıza olan hasretimizi giderelim.Samimi olan bu güzel programdı abi..
Oktay Usta ile Yeşil Elma - Şoray Uzun'dan Saim Orhan Taklidi 04:51
Oktay Usta ile Yeşil Elma - Şoray Uzun'dan Saim Orhan Taklidi 510 izlenme - 7 yıl önce Sevilen oyuncu Şoray Uzun mutfakta taklitler yaparak ekranları başındakileri güldürdü.Şoray Uzun 'Ayna' programının sunucusu 'Saim Orhan'nın taklidini yaptı...
Raftingçi Dedeler - Ardeşen - Rize 14:54
Raftingçi Dedeler - Ardeşen - Rize 397 izlenme - 7 yıl önce 2006 yılında çekilen bu görüntüler Ardeşen/RİZE Ayder Yaylası yolu üzerinde çekilmiştir. 72 yaşındaki dedelerin rafting macerasını izleyelim. Bir Ardeşenli olarak bu videoyu paylaşmaktan gurur duyarım. Bir başkadır benim Memleketim.
Memnun'un Kültigin'in Adamlarına El Öptürmesi - Kaygısızlar 03:53
Memnun'un Kültigin'in Adamlarına El Öptürmesi - Kaygısızlar 456 izlenme - 7 yıl önce Kaygısızlar Dizisi 10 Kültigin ve Adamları Memnuna Yalakalık yapıyor. Hey gidim hey, ne diziydi be.
Şoray Uzun ile Taklit Yapmayı Öğreniyorum 06:49
Şoray Uzun ile Taklit Yapmayı Öğreniyorum 527 izlenme - 7 yıl önce Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Şoray Uzun konu taklit yeteneğine gelince birbirinden güzel taklitlerini art arda sıralamış. İzliyoruz.
Saha Dışı - Telegol 05:13
Saha Dışı - Telegol 361 izlenme - 7 yıl önce Yıllardır yayınlanan telegol saçmalığına ilk ayar saha dışında geldi.Kaya Çilingiroğlu taklidi başta olmak üzere bütün taklitleri yerinde güzel bir skeç olmuş.telegoldekiler bu videoyu görünce hababam sınıfındaki ahmetin dellendiği an gibi başlarını öne eğmeliler..
Hunharca Gülen Adamın 7'de 7'ye de Çıkması 02:58
Hunharca Gülen Adamın 7'de 7'ye de Çıkması 249 izlenme - 7 yıl önce Başkası adına utanmak lafımızın tamm karşılığı bu videoda. Zorla gülmeye çalışmak da ayrı bir olay. Güldükçe de alkışlanıyor, iner misin çıkar mısın gibi.
Turkish Rain Man - Genel Kültür Dehası Dede (Şoray Uzun Yolda) 09:48
Turkish Rain Man - Genel Kültür Dehası Dede (Şoray Uzun Yolda) 243 izlenme - 7 yıl önce Şoray Uzun'un yolu Kilise düşer ve tabiri caizse ansiklopedi yutmus amcamıza denk gelir. Burdaki amcanın coğrafya bilgisi müthiş haritadaki tüm mesafeleri ve hangi tarihte ne olmuş biliyor.
o İçimizden Biri: Abdurrahman Boztaş 03:38
o İçimizden Biri: Abdurrahman Boztaş 331 izlenme - 7 yıl önce Parti başkanı olmaya aday, milletvekili olmaya aday ve o içimizden biri ! o medya maymunu değil o fırıldak hiç değil !Bu memleketin değerini bilemediği mümtaz siyaset adamı Abdurrahman Boztaş ve çin seddi projesi.