Hoşgeldiniz!

sordu

Hakan Cem Seni Sordu 00:06
Hakan Cem Seni Sordu 567.614 izlenme - 4 yıl önce Hakan Kakız, Caner Çalışır
Kızlara Sex İ Sordu 03:59
Kızlara Sex İ Sordu 23.326 izlenme - 8 yıl önce kızlara sex i sordu
Talibine öyle bir soru sordu ki ! 01:13
Talibine öyle bir soru sordu ki ! 27.734 izlenme - 5 yıl önce Talibine öyle bir soru sordu ki !
Hilal Cebeci Adnan Oktar'a sordu 2012 son mu Hocam? 04:22
Hilal Cebeci Adnan Oktar'a sordu 2012 son mu Hocam? 2.863 izlenme - 5 yıl önce Hilal Cebeci Adnan Oktar'a sordu 2012 son mu Hocam?
Nilay Toprak Yasemin Sakallıoğlu'na Her Şeyi Sordu 26:43
Nilay Toprak Yasemin Sakallıoğlu'na Her Şeyi Sordu 31 izlenme - 2 hafta önce Nilay artık fenomenleri konuk alıyor ve sizleri bilmek istediği her şeyi onlara soruyor! Bu haftaki konuğu Yasemin Sakallıoğlu!
Saba Tümer'den Ümit Karan'a: kaç yaşında milli oldun? 01:00
Saba Tümer'den Ümit Karan'a: kaç yaşında milli oldun? 1.782 izlenme - 4 yıl önce Saba Tümer, Ümit Karan'a öyle bir soru sordu ki Saba Tümer, canlı yayında Ümit Karan'a, 'kaç yaşında milli olduğunu' sordu.
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 01:26
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 633 izlenme - 2 yıl önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı. Eylemleri sırasında soyunmalarıyla ünlenen Ukrayna'nın Femen feminist örgütünden İnna Şevçenko, spikerden gelen "Kadınlar açılmalı mı? Kapanmalı mı" sorusuna üzerindeki tişörtü çıkartarak çıplak göğüsleriyle yanıt verdi.
Askeri Helikopter Otobana İndi Tır Şoförüne Yol Sordu! 02:11
Askeri Helikopter Otobana İndi Tır Şoförüne Yol Sordu! 74 izlenme - 5 ay önce Yolunu kaybeden helikopter pilotu, iniş yaptığı otoyoldan geçen araç sürücülerine yol sordu. Görüntüde helikopterin otobana indiği ve pilotun koşarak TIR sürücülerinden güzergahı sorması görülüyor. Daha sonra pilot helikoptere binerek uçmaya devam ediyor.
Talibine Öyle Bir Soru Sordu Ki! 01:29
Talibine Öyle Bir Soru Sordu Ki! 533 izlenme - 4 yıl önce Talibine Öyle Bir Soru Sordu Ki!
Yüz kadına sordu  Benimle seks yapar mısın 06:21
Yüz kadına sordu Benimle seks yapar mısın 97 izlenme - 1 yıl önce Yüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısınYüz kadına sordu Benimle seks yapar mısın
cübbeli ahmet hoca'dan hesap sordu! 01:44
cübbeli ahmet hoca'dan hesap sordu! 278 izlenme - 6 yıl önce
Talibine öyle bir soru sordu ki 01:13
Talibine öyle bir soru sordu ki 228 izlenme - 5 yıl önce Star Tv ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programının ogünkü bölümüne Ayşe Hanım damgasını vurdu. Kendisini görmeye gelen talibine 3 evlilik yaptığını anlatan Ayşe Hanım, bu evliliklerinin eşlerinin görevini yerine getirememesi yüzünden bittiğini söyledi. Ayşe Hanım ardından talibine 'Sizde böyle bir sıkıntı var mı' diye sorunca canlı yayında kahkahalar havada uçuştu.
Saba Tümer, Ümit Karan'a sordu kac yasında milli oldun 01:00
Saba Tümer, Ümit Karan'a sordu kac yasında milli oldun 250 izlenme - 4 yıl önce Tv8’de ekranlara gelen Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu İki Laf Edelim'n dün akşamki bölümünde Saba Tümer meşhur gafını tekrarladı, stüdyo yıkıldı..
Spiker Soruyu Sordu Ve Kovuldu.... 01:19
Spiker Soruyu Sordu Ve Kovuldu.... 65 izlenme - 2 yıl önce Rasim Ozan Kütahya'lının rezil olduğu o anlar, hiç bir yerde yok sadece burada yayından hemen kaldırıyorlar.
Didem Arslan Bahçeli'ye Sordu Hiç Ağladınız mı 03:46
Didem Arslan Bahçeli'ye Sordu Hiç Ağladınız mı 53 izlenme - 2 yıl önce Didem Arslan, Bahçeli'ye Sordu- Hiç Ağladınız mı
Amasyalılar aklına takılanları sordu 07:14
Amasyalılar aklına takılanları sordu 88 izlenme - 4 yıl önce Amasyalılar aklına takılanları sordu
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 00:49
Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu 179 izlenme - 4 yıl önce Taksici Bakana Polis Ehliyet Ruhsat Sordu
Tanju Duman - Sordu Beni 03:55
Tanju Duman - Sordu Beni 96 izlenme - 5 yıl önce
9 Aralık 2010 Zafer Gürel - Sordu.com 10:58
9 Aralık 2010 Zafer Gürel - Sordu.com 41 izlenme - 4 yıl önce 9 Aralık 2010 Zafer Gürel - Sordu.com
Cem, Sarp'tan Hesap Sordu - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 01:39
Cem, Sarp'tan Hesap Sordu - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 6 izlenme - 6 ay önce “Gülümse Yeter”in 23. bölümünde; Hasan Efendi’nin 70. Yaş günü yaklaşmaktadır ve ev halkı coşkuyla bir sürpriz parti hazırlığına girişir. Hasan Efendi bu önemli günü kimsenin hatırlamadığını düşünüp üzülürken Ahmet ve Sarp onun için manevi değeri çok yüksek bir hediyeyi hazır etmişlerdir bile. Yasemin’in sarhoşluğu Cem’in planlarının işlemesine yardımcı olurken Sarp telefon ekranında gördükleri karşısında şok olmuştur. Yasemin kendisini açıklamaya çalışsa da Sarp Yasemin’e karşı tavırlıdır. Neyse ki, Hasan Efendi’nin doğum günü hazırlığında birlikte çalışan ikilimiz tekrar buzları eritmeyi başarırlar. Bu sırada Cem, Yasemin’le olan ilişkisinde ciddi olduğunu gösterme telaşına düşer ve ona bir hediye alır. Kemal her şeyi geride bırakıp Gül ile yepyeni bir hayat kurmak istese de, Gül kendisi için yeni bir yol çizmeye kararlıdır ve ilk adımlarını atar. Sonunda beklenen gün gelir ve sürpriz doğum günü partisi başlar. İki aile ve mahalleli bir aradayken Sarp ve Yasemin’in de herkese büyük bir sürprizi vardır. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği "Gülümse Yeter"in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.