Hoşgeldiniz!

Sordum Sarı Çiğdeme

Ruhi Su - Sordum Sarı Çiğdeme 01:55
Ruhi Su - Sordum Sarı Çiğdeme 1.541 izlenme - 6 yıl önce
Sordum Sarı Çiğdeme 02:07
Sordum Sarı Çiğdeme 544 izlenme - 5 yıl önce Sordum Sarı Çiğdeme
Fazıl Say & Serenad Bağcan - Sordum Sarı Çiğdeme 02:58
Fazıl Say & Serenad Bağcan - Sordum Sarı Çiğdeme 662 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İlk Şarkılar Çıkış Tarihi: 06.11.2013 Classic
İzmir Toki Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi Sordum Sarı Çiğdeme Serenad Bağcan - Fazıl Say 02:22
İzmir Toki Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi Sordum Sarı Çiğdeme Serenad Bağcan - Fazıl Say 655 izlenme - 4 yıl önce İzmir Toki Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İzmir elemelerine Serenad Bağcan ve Fazıl Say'dan Sordum Sarı Çiğdeme şarkısıyla katıldı.
Ruhi Su - Sordum Sarı Çiğdeme 01:55
Ruhi Su - Sordum Sarı Çiğdeme 461 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Karacaoğlan - Pir Sultan Abdal Çıkış Tarihi: 20.08.1993 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Sordum sarı çiğdeme Sen nerede kışlarsın Ne sorarsın be derviş Yer altında kışlarım Sordum sarı çiğdeme Yer altında ne yersin Ne sorarsın be derviş Kudret lokması yerim Sordum sarı çiğdeme Senin benzin ne sarı Ne sorarsın be kardeş Anam yer, babam yağmur Pir Sultan'ım erlerle Yüzü dolu nurlarla Ak sakallı pirlerle Çiğdemde dervişlik var.
Fazıl Say'a Hediye - Sordum Sarı Çiğdem'e - Akapella 02:51
Fazıl Say'a Hediye - Sordum Sarı Çiğdem'e - Akapella 144 izlenme - 3 yıl önce 9 arkadaş evde toplandik bir pazar. ne yapalim ne yapalim derken, "ilk şarkılar" albümünden "Sordum Sarı Çiğdem'e" adlı şarkıyı akapella söylemeye çalıştık. Yorgun seslerle konser sonrası bu kadar oldu. yine de güzel zaman geçirdik : ) Fazıl Hoca'ya selamlar olsun. İyi ki var. İyi ki bizim ülkemizde doğmuş.