Hoşgeldiniz!

Sörf Yapmak Videoları İzle

Başarısız Rüzgar Sörfü 00:59
Başarısız Rüzgar Sörfü 116.810 izlenme - 5 yıl önce Başarısız Rüzgar Sörfü
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 03:28
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 1.899 izlenme - 3 yıl önce Topklu ayakkabıyla sörf yapan bayanlar sörf tahtası üstünde harikalar yarattı, ama düşüşleri daha da komik oldu.
Sörf Yapan Swatch Kızları Nefes kesti 02:40
Sörf Yapan Swatch Kızları Nefes kesti 829 izlenme - 3 yıl önce Sörf Yapan Swatch Kızları Çin'de Nefes kesti
Mithat Bereket - Internette Sörf Yapmak 00:58
Mithat Bereket - Internette Sörf Yapmak 367 izlenme - 2 yıl önce 04 Ocak 1996'da Mithat Bereket'in hazırlayıp sunduğu Pusula programında internetin dünya'ya ve Türkiye'ye etkisini ve geleceğini anlatan ayrıca internette sörf yapma tabirini açıklayan kısmını izleyeceğiz.
Motorsiklet Arkasında Asfalt Sörfü - Pakistan 01:30
Motorsiklet Arkasında Asfalt Sörfü - Pakistan 261 izlenme - 2 yıl önce Motorsiklet bildiğiniz üzre bir ulaşım aracıdır...Fakat son günlerde bazı video paylaşım sitelerinde'de izlediğimiz motorsiklet videolarında enteresan görüntüler var...Kimi sırt üstü yatarak motor kullanıyor, kimi ayağa kalkarak...Arkadaşının kullanmış olduğu motorsikletin arkasında oturan pakistanlı genç ise birden kendini geriye bırakır ve başlar bir nevi sörf yapmaya.
Dev Dalgalar Arasında Sörf Yapmak 01:29
Dev Dalgalar Arasında Sörf Yapmak 17 izlenme - 2 ay önce Havai açıkların da dev dalgalar arasında hunharca sörf yapıp bir görünen bir kaybolan çılgınları izliyoruz. Keyifli seyirler...
Azgın Nehirde Sörf Yapmak 00:38
Azgın Nehirde Sörf Yapmak 129 izlenme - 4 yıl önce Azgın Nehirde Sörf Yapmak
Topların Üstünde Sörf Yapmak! 01:35
Topların Üstünde Sörf Yapmak! 92 izlenme - 4 yıl önce Jackass 3 5 - the ballway
Gelişmiş Sörf Tahtası Foilboard ile Sörf Yapan Adam 02:06
Gelişmiş Sörf Tahtası Foilboard ile Sörf Yapan Adam 48 izlenme - 2 yıl önce Laird Hamilton Yeni Zelanda, Raglan'da gelişmiş sörf tahtası Foilboard ile sörf yapıyor. Foilboard çok ilginç bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Ayağınıza su değmeden dakikalarca sörf yapabiliyorsunuz ve ilk olarak 1993 yılında üretilmiş. İyi Seyirler...
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 04:40
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 77 izlenme - 2 yıl önce Gün geçtikçe yeni yetenekler ve yeni ilginç görüntüler düşmeye devam ediyor internete. Çoğumuzu sinirden ağlatan, çoğumuzun ise uzun zaman uğraştıktan sonra ancak çözebildiği Rubik Küpü çilesini hepimiz biliyoruz artık. Bu eleman da sanırım o kadarını kolay bulduğundan sörf yaparak çözmek istemiş. Başarmış da hatta. İyi seyirler..
Tehlikeli Sularda Sörf Yapmak! 00:54
Tehlikeli Sularda Sörf Yapmak! 41 izlenme - 3 yıl önce Sörf Yapan Gencin Acı Sonu
At ile sörf Yapmak 00:56
At ile sörf Yapmak 28 izlenme - 3 yıl önce Çılgın adamlar at ile derede sörf yaptı. Nasıl mı?
Sörf Yapmaya Çalışan Şirin Yavru Fok 02:07
Sörf Yapmaya Çalışan Şirin Yavru Fok 21 izlenme - 3 yıl önce Sörf yapan iki sporcunun yanına gelen yavru fok, birden sörf tahtasına çıkmaya çalıştı.
Selde Sörf Yapmak 00:51
Selde Sörf Yapmak 15 izlenme - 3 yıl önce Sel basan yolda arabanın arkasına kendini bağlayarak sörf yapan adamı izleyeceksiniz.