Hoşgeldiniz!

sörf yapmak

Başarısız Rüzgar Sörfü 00:59
Başarısız Rüzgar Sörfü 124.806 izlenme - 6 yıl önce Başarısız Rüzgar Sörfü
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 03:28
Topuklu Ayakkabıyla Sörf 1.924 izlenme - 4 yıl önce Topklu ayakkabıyla sörf yapan bayanlar sörf tahtası üstünde harikalar yarattı, ama düşüşleri daha da komik oldu.
Sörf Yapan Swatch Kızları Nefes kesti 02:40
Sörf Yapan Swatch Kızları Nefes kesti 901 izlenme - 5 yıl önce Sörf Yapan Swatch Kızları Çin'de Nefes kesti
Mithat Bereket - Internette Sörf Yapmak 00:58
Mithat Bereket - Internette Sörf Yapmak 404 izlenme - 3 yıl önce 04 Ocak 1996'da Mithat Bereket'in hazırlayıp sunduğu Pusula programında internetin dünya'ya ve Türkiye'ye etkisini ve geleceğini anlatan ayrıca internette sörf yapma tabirini açıklayan kısmını izleyeceğiz.
Motorsiklet Arkasında Asfalt Sörfü - Pakistan 01:30
Motorsiklet Arkasında Asfalt Sörfü - Pakistan 281 izlenme - 3 yıl önce Motorsiklet bildiğiniz üzre bir ulaşım aracıdır...Fakat son günlerde bazı video paylaşım sitelerinde'de izlediğimiz motorsiklet videolarında enteresan görüntüler var...Kimi sırt üstü yatarak motor kullanıyor, kimi ayağa kalkarak...Arkadaşının kullanmış olduğu motorsikletin arkasında oturan pakistanlı genç ise birden kendini geriye bırakır ve başlar bir nevi sörf yapmaya.
Dev Dalgalar Arasında Sörf Yapmak 01:29
Dev Dalgalar Arasında Sörf Yapmak 67 izlenme - 1 yıl önce Havai açıkların da dev dalgalar arasında hunharca sörf yapıp bir görünen bir kaybolan çılgınları izliyoruz. Keyifli seyirler...
Azgın Nehirde Sörf Yapmak 00:38
Azgın Nehirde Sörf Yapmak 141 izlenme - 5 yıl önce Azgın Nehirde Sörf Yapmak
Topların Üstünde Sörf Yapmak! 01:35
Topların Üstünde Sörf Yapmak! 95 izlenme - 5 yıl önce Jackass 3 5 - the ballway
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 04:40
Sörf Yaparken Rubik Küpü Çözmek 91 izlenme - 3 yıl önce Gün geçtikçe yeni yetenekler ve yeni ilginç görüntüler düşmeye devam ediyor internete. Çoğumuzu sinirden ağlatan, çoğumuzun ise uzun zaman uğraştıktan sonra ancak çözebildiği Rubik Küpü çilesini hepimiz biliyoruz artık. Bu eleman da sanırım o kadarını kolay bulduğundan sörf yaparak çözmek istemiş. Başarmış da hatta. İyi seyirler..
Sörf Yapmaya Çalışan Şirin Yavru Fok 02:07
Sörf Yapmaya Çalışan Şirin Yavru Fok 25 izlenme - 4 yıl önce Sörf yapan iki sporcunun yanına gelen yavru fok, birden sörf tahtasına çıkmaya çalıştı.