Hoşgeldiniz!

sörfçü

Vücut Boyası ile Sörf Yapan Kızlar 01:52
Vücut Boyası ile Sörf Yapan Kızlar 27.622 izlenme - 4 ay önce Bu kızlarımız sörf için gerekli kıyafetleri vücutlarını boyayarak sağlamışlar.
Dev Dalgalar Üzerinde Dünya Rekoru Kırdı 00:39
Dev Dalgalar Üzerinde Dünya Rekoru Kırdı 41.295 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Sörfçü Carlos Burle, Yaklaşık 30 Metre Boyundaki Dev Dalganın Üstünde Sörf Yaparak Dünya Rekoru Kırdı.
Güzel sörfçülerin Porto Riko çıkartması! 02:48
Güzel sörfçülerin Porto Riko çıkartması! 8.383 izlenme - 4 yıl önce Birbirinden seksi pozlar veren güzeller herkesi büyüledi.. 1950’lerin sonundan beri sörf severlerin sıklıkla tercih ettiği Porto Riko, Reef markasının takvim çekimlerine ev sahipliği yaptı.
Sörfçü Kadına Türk İşi Destek Olmak 00:52
Sörfçü Kadına Türk İşi Destek Olmak 2.726 izlenme - 2 yıl önce Yurdum sörf eğitmeninden turist kadına türk işi destek ile sörf dersi. Sörf eğitmeni olmak için açılan kurslara başvuru da izdiham yaşanması beklenmektedir.
Bikinili sörfçünün yaptıklarına inanamayacaksınız 02:34
Bikinili sörfçünün yaptıklarına inanamayacaksınız 1.084 izlenme - 3 yıl önce Sörf yaparken çin yemeği yiyen sarışını izlerken gözlerinize inanamayacaksınız.
Seksi sörfçüler kamera karşısında! 02:47
Seksi sörfçüler kamera karşısında! 1.093 izlenme - 4 yıl önce Porto Riko'ya giden sörfçüler yürek hoplattı.
Sörfçü Sarışın Hatun 03:23
Sörfçü Sarışın Hatun 879 izlenme - 7 yıl önce
Dansla Isınan Sörfçü Seksi Kız 01:31
Dansla Isınan Sörfçü Seksi Kız 311 izlenme - 3 yıl önce Dansla Isınan Sörfçü Seksi Kız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En Güzel Sörfçüsü Anastasia Ashley - Maxim Magazin 01:37
Dünyanın En Güzel Sörfçüsü Anastasia Ashley - Maxim Magazin 302 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en güzel sörfçüsünden çölden de sıcak bir Maxim Magazine çekimi...
İşte O Dalga  Ve Sörfçü 01:29
İşte O Dalga Ve Sörfçü 650 izlenme - 7 yıl önce insanın nefesi kesilcek nasıl dalganın içinden geçti
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 03:08
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 120 izlenme - 1 yıl önce Arazi motoru ve gösteri atlayışı ile uğraşan bir sporcu hayalim dediği gösteriyi gerçekleştirdi. Arazi motosikletine bağladığı parçalar ve özel bir lastik ile su üztünde gidebilen sporcu, dev dalgaların arasına girdi ve motosiklet ile sörf yapan ilk insan olarak tarihe geçti.
Sörfçü Köpekler San Diego'da Hünerlerini Sergiledi 00:55
Sörfçü Köpekler San Diego'da Hünerlerini Sergiledi 64 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin California eyaletinde bulunan San Diego kenti sörf meraklılarının gözde mekanlarından. İmperial Beach’e akın eden dalga tutkunları ve hayvan severler sıra dışı bir yarışmaya tanıklık etti. San Diego’da bu yıl 10’uncusu düzenlenen Köpek Sörf Yarışması’na 50’den fazla köpek katıldı. Kilolarına göre farklı kategorilerde yarışan sevimli sörfçüler, hünerlerini profesyonel sörf tahtalarında sergiledi. Yarışmayı birincilikle bitiren köpeğin sahibi, Kalani isimli şampiyona özel bir eğitim vermediğini, tamamen kendi becerilerini ortaya koyduğunu belirtti. Organizatörler, etkinlikten elde edilen gelirin San Diego İnsani Yardım Kuruluşu ile bir hayvan hakları derneğine (SPCA) bağışlanacağını duyurdu.
Şimşeklere Sörf Tahtasıyla Paldır Küldür Girişen Çılgın Bulut Sörfçüsü 04:10
Şimşeklere Sörf Tahtasıyla Paldır Küldür Girişen Çılgın Bulut Sörfçüsü 5 izlenme - 3 ay önce Sean MacCormac, muhtemelen daha önce görmediğiniz bir sörf türü ile karşımızda; bulut sörfü! Florida şehrinde fırtınalara korkusuzca girişen Sean için şimşekler vız geliyor...
Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. 00:06
Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. 41 izlenme - 1 yıl önce Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı. Sörfçü Mick Fanning yarışma esnasında köpek balığı saldırısına uğradı.
Sörfçü Çocuk 00:47
Sörfçü Çocuk 20 izlenme - 2 yıl önce Play seçeneğine tıklayarak sörfçü çocuk oyununu başlatabilirsiniz. Daha sonra mouseyi kullanarak çocuğun deniz üzerinde kontrolünü sağlamalısınız. Karşınıza çıkan engellerden elinizden geldiğince kaçmaya çalışın. İyi şanslar dileriz.. http://www.oyunskor.com/sorfcucocuk.htm, http://www.youtube.com/watch?v=x5zTpyTUSUo
Dev Dalganın Yuttuğu Sörfçü... 00:37
Dev Dalganın Yuttuğu Sörfçü... 4 izlenme - 4 ay önce Dev dalganın yuttuğu sörfçü... Şiddetle izlemenizi tavsiye ettiğim bir videodur . Bu ve daha fazlası için lütfen kanalıma abone olun .
Çalhanoğlu Gümüş Sörfçü olursa... 00:19
Çalhanoğlu Gümüş Sörfçü olursa... 14 izlenme - 9 ay önce Bayer 04 Leverkusen'de forma giyen Milli oyuncumuz Hakan Çalhanoğlu kısa reklam filmi için kamera karşısına geçti. Çalhanoğlu, çizgi film karakteri olan Gümüş Sörfçü'yü tercih etti.
Dar Alanda Dünyanın En İyi Sörfçülerinden Harika Gösteri 02:45
Dar Alanda Dünyanın En İyi Sörfçülerinden Harika Gösteri 5 izlenme - 4 ay önce Devin Super Tramp ekibi bu sefer sahneyi dünyanın en iyilerine bıraktı. Ashley Kidd, Caroline Villeneuve, Keenan Flegel, Sean Cummings ve Adam Fields, bizlere bot dalgasında harika bir gösteri sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
the prince and the surfer 01:25
the prince and the surfer 102 izlenme - 5 yıl önce
Sally Fitzgibbons Sörf 02:30
Sally Fitzgibbons Sörf 47 izlenme - 4 yıl önce Sally Fitzgibbons, Sörf Dünyanın En Sıcak Genç Yeteneklerden Biri Olan Portre Klibi Atın. Sally Bir Profesyonel Sörfçü Olarak Hayatını Yansıtan, Ve Ne Seviyorum Yaparken Dünya Seyahat Gibi Ne Hakkında Fikir Verir.
sörfçü kızların riko çıkartması 02:48
sörfçü kızların riko çıkartması 45 izlenme - 4 yıl önce sörfçü kızların riko çıkartması
Sörfçünün Kafa Kamerasından Dalgalarla Boğuşan Yaşam Mücadelesi 02:46
Sörfçünün Kafa Kamerasından Dalgalarla Boğuşan Yaşam Mücadelesi 7 izlenme - 7 ay önce Sörf tahtası üzerindeki dengesini kaybedip düşen şanssız sörfçünün dalgalarla boğuşması kafa kamerası tarafından böyle kaydedildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kedi Korkusundan Sörfçü Olursa! 00:16
Kedi Korkusundan Sörfçü Olursa! 32 izlenme - 4 yıl önce
usta sörfçü 00:11
usta sörfçü 29 izlenme - 5 yıl önce
ABD'li Sörfçü 6 Metreden Suya Çakıldı 00:45
ABD'li Sörfçü 6 Metreden Suya Çakıldı 4 izlenme - 9 ay önce ABD'li sörfçü 6 metreden suya çakıldı.ABD’de 12 metreyi aşan dev dalgayla boğuşan sörfçü Tom Dosland’ın yaklaşık 6 metre yükseklikten ters düşmesi kameraya yansıdı.
surfing santa - sörfçü noel babalar :)) 00:46
surfing santa - sörfçü noel babalar :)) 42 izlenme - 7 yıl önce :))
Alana Ve Monyca - A Kind Of Two 03:17
Alana Ve Monyca - A Kind Of Two 30 izlenme - 4 yıl önce İki Sörf Tanrıçalar, Alana Blanchard Ve Monyca Byrne-wickey Zihinleri Ve Gerçeklik İçine Bak. Denizkızlarının Topraklarda Mutlu Mutluluk Peşinde Bir Yolculuğa Onları İzleyin.
İzlanda'nın Dondurucu Suyu Eşliğinde Denize Giren Sörfçüler 04:30
İzlanda'nın Dondurucu Suyu Eşliğinde Denize Giren Sörfçüler 4 izlenme - 9 ay önce Sörf diyence insanın aklına sıcak sular, güneş ve kumsal gelir. Ateş ve Buz Diyarı olarak bilinen bölgede dört sörfçü mükemmelliği bulmak için İzlanda'nın dondurucu soğuk sularında yola çıktılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sörfçü Çocuk 00:08
Sörfçü Çocuk 11 izlenme - 3 yıl önce Friv Oyunları
yanan sörf 00:57
yanan sörf 21 izlenme - 5 yıl önce