Hoşgeldiniz!

sormak

Hayrettin Adres Sorarken Bayıldı 02:37
Hayrettin Adres Sorarken Bayıldı 89.286 izlenme - 7 ay önce Yapım : TODO Yapım Yapımcı : Tolga DOĞRUER Yönetmen : Emrah BOZDEMİR Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Görsel Efekt Uzmanı : Ziya ANAVATAN Yapım Koordinatörü : Büşra KOCAOĞLU Sosyal Medya Uzmanı : Kübra GÖK Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR
Yoldan Geçen Kızlarla Öpüşmek (Altyazılı) 03:05
Yoldan Geçen Kızlarla Öpüşmek (Altyazılı) 49.180 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de denememeniz gereken serisimize bu sefer en can alıcı bölüm ile devam ediyoruz. İzleyelim paylaşalım beğenelim ve hepsinden öte kanalimiza abone olalım arkadaşlar. Diğer videolarıma YouTube'da memoseler2 kullanıcı adı ile bulabilirsiniz. İzleyelim, Alkışlayalım. Altyazısız hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117219/alinasi-bati-ve-ahlaki-su-an-benimle-opusmemek-icin-bahanen-nedir
Binali Yıldırım'ın Mister Gülen Tepkisi 01:02
Binali Yıldırım'ın Mister Gülen Tepkisi 4.137 izlenme - 3 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ terör örgütü lideri Gülen'e 'Mister' diye hitap eden Hintli gazeteciye kızdı.
Abisi Soruyor Kardeşi Cevaplıyor - Yeni Nesil Batıyor) 04:53
Abisi Soruyor Kardeşi Cevaplıyor - Yeni Nesil Batıyor) 19.781 izlenme - 2 yıl önce Öyle bir duruma geldik ki artık gün geçtikçe hiç şaşırmıyoruz. Bu kardeşimizi görüntüye alan eşcinsel abi, kardeşiyle siyaset konuşuyor, kardeşine sorular soruyor, genital bölgelerini neyle alıyorsun? , koltuk altın kokunca ne sürüyorsun?, Vücudunu bize sergiler misin? gibi. Kardeşide rahatlıkla cevaplıyor. Uzatmadan izliyoruz.
Seydi & Bedirhan Gökçe -Vay Halime & Seni Sormak İçin 04:38
Seydi & Bedirhan Gökçe -Vay Halime & Seni Sormak İçin 24.698 izlenme - 3 yıl önce Seydi & Bedirhan Gökçe -Vay Halime & Seni Sormak İçin
YOUTUBER ARKADAŞLARIMI SİMSİMİYE SORDUM ! 05:20
YOUTUBER ARKADAŞLARIMI SİMSİMİYE SORDUM ! 1.990 izlenme - 5 ay önce
Genelev Sorusunun Ali Rıza Demircan'ı Ağlatması 01:56
Genelev Sorusunun Ali Rıza Demircan'ı Ağlatması 4.846 izlenme - 1 yıl önce İlahiyatçı Ali Rıza Demircan'a canlı yayında genelevden bir kadının sorusu iletildi. Demircan, gelen soru üzerine gözyaşlarını tutamadı.
Askere Kimlik Sorup Dayak Yemek 03:49
Askere Kimlik Sorup Dayak Yemek 2.616 izlenme - 2 yıl önce Askere kimlik soran yürek yemiş arkadaşları izliyoruz efendim. sonrasında da asker bize saldırıyiiiiiiiii diye bağırıyorlar.
Sokak Röportajları - Bugüne Kadar Yapmaktan En Çok Gurur Duyduğunuz Şey Nedir? 01:36
Sokak Röportajları - Bugüne Kadar Yapmaktan En Çok Gurur Duyduğunuz Şey Nedir? 2.108 izlenme - 1 yıl önce Efendim halkın nabzını her daim tutan Sokak Röportajları ekibi, bu sefer halkımıza "Bugüne kadar yapmaktan en çok gurur duyduğunuz şey nedir?" sorusunu yöneltmiş. Türklüğüm diyip Amerikan bayraklı t-shirt giyen mi ararsın, işemek diyen mi ararsınız hepsi bu videoda mevcut. İzleyelim...
Sucuk Salamı Yerde Bulsam Yerim 00:39
Sucuk Salamı Yerde Bulsam Yerim 1.937 izlenme - 1 yıl önce Sokaktaki vatandaşlara işlenmiş et hakkında sorular yöneltildi. Kanser yapma riski taşıyan işlenmiş etlerle ilgili bir vatandaşın yorumuysa çok ilginçti.
trabzon'da adres tarifi 00:52
trabzon'da adres tarifi 4.097 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/askinkaradeniz
Kızlara Yol Sorunca Ben 00:06
Kızlara Yol Sorunca Ben 1.739 izlenme - 2 yıl önce Kızlara Yol Sorunca Ben - Soru Sordum Muhabbet Etmek Varken
Adres Sorma Amacıyla Durdurduğu Kadınları Taciz Eden Şakacı 02:34
Adres Sorma Amacıyla Durdurduğu Kadınları Taciz Eden Şakacı 2.210 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyor ki garip kamera şakacıları ve onların her zaman ki gibi garip kamera şakaları düşmesin internete. Bu eleman ise adres sormak amacıyla durdurduğu kadınları taciz ediyor. Sahte mi, gerçek mi rol mü yapıyorlar bilinmez kadınlar ise hiçbir şeyden habersiz etraflarına bakıyorlar. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış. İzleyelim..
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 04:53
Turist Kızlara Türk Erkeğini Sormak - Sarı Mikrofon 619 izlenme - 1 yıl önce Bu Hafta sarı mikrofon İstanbul'da ,yabancı kızların Türk erkeği hakkındaki düşüncelerini soruyor..Kimisi Türk erkeğini çok yakışıklı bulurken kimisi çirkin buluyor.
alkollü vatandaşa orucu sormak 00:32
alkollü vatandaşa orucu sormak 1.485 izlenme - 5 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
İnsanlara Cinsel Fetişleriniz Neler Diye Sormak 03:52
İnsanlara Cinsel Fetişleriniz Neler Diye Sormak 598 izlenme - 1 yıl önce Ünlü youtuber Sam Pepper dışarıya çıkıp insanlara en sevdiğiniz cinsel fetişleriniz neler diye soruyor. İyi seyirler
Kızlara Sevgilim Olur musun Diye Sormak (Çalışıyor) 03:09
Kızlara Sevgilim Olur musun Diye Sormak (Çalışıyor) 783 izlenme - 2 yıl önce Bir kızı elde etmek için "Sevgilim olur musun" sorusu yeterli midir? Bazı ülkelerde yeterlidir ama bu yazıyı yazdığım dili kullanan ülkelerde yeterli olmayabilir buradan mümkün olduğunca uzakta denemenizde fayda var, dayak yeme olasılığınız düşsün diye söylüyorum yoksa istediğiniz yerde deneyebilirsiniz. Ulan nereye düştük nidaları eşliğinde izleyip alkışımızı eksik etmeyelim.
Kaygısızlar - Aysel Gürel 00:14
Kaygısızlar - Aysel Gürel 522 izlenme - 1 yıl önce Eleman'ın taksiye binmekten vazgeçmesi üzerine taksicinin "Bütün deliler de beni bulur." isyanı. Ayrıca 2008 yılında kaybettiğimiz çılgın kadın Aysel Gürel'i de saygıyla anıyoruz.
 Askere Kimlik Sorup Dayak Yemek 03:49
Askere Kimlik Sorup Dayak Yemek 547 izlenme - 2 yıl önce Askere Kimlik Soran Yürek Yemiş Arkadaşları İzliyoruz Efendim. sonrasında Da Asker Bize Saldırıyiiiiiiiii Diye Bağırıyorlar.
Adres Soran Trakyalı Süperman 00:29
Adres Soran Trakyalı Süperman 382 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel bişe yaaa
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 04:04
Yabancı Erkeklere Türk Kızlarını Sormak - Sarı Mikrofon 316 izlenme - 1 yıl önce Efendim,geçen hafta Turist kızlara Türk Erkeğini sormuş,çok ilginç cevaplar almıştık.Bu haftada Yabancı erkeklere Türk kızlarını soruyoruz.
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 03:22
Aileler Yarışıyor - Beyazıt Öztürk 436 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde TRT'de "Aile Boyu" adıyla yayınlanan, ilk olarak 90'larda Erol Evgin'in sunumuyla izlediğimiz bir programdı Aileler Yarışıyor. 2000'lerin başında Beyaz aynı kalitede sunabilmişti programı. Sorular hep "100 kişiye sorduk, 5 popüler cevap arıyoruz" diye başlardı ve bu cümlenin bende hiç bir karşılığı yoktu o yaşlarda...
Sokak Röportajları - Erkekler Ne İster? 02:09
Sokak Röportajları - Erkekler Ne İster? 376 izlenme - 1 yıl önce Sadece kariyer, para ve güzel kadınlar mı istedikleri yoksa huzur, mutluluk ve gerçek aşkı da arıyorlar mı? SokakRoportajlari.com sokağa çıkıp halka sormuş; "Erkekler ne ister?" İzleyelim..
Türk Askerine Kimlik Soran PKK Yandaşı ve Sonrası  Turkish Special Forces - Türk Özel Kuvvetleri 01:02
Türk Askerine Kimlik Soran PKK Yandaşı ve Sonrası Turkish Special Forces - Türk Özel Kuvvetleri 325 izlenme - 1 yıl önce Güneydoğu'da askere kimlik soran PKK terör örgütü yandaşlarına yumruklu müdahalenin yer aldığı bir video paylaşıldı. Son gülerde sosyal medyada dolaşan bir videoda 'Türk askerine kimlik soran PKK'lılar' yer alıyor. ASKERE KİMLİK SORUNCA DAYAK YEDİLER Görüntülerde bir grup, askere kimlik göstermesini söylüyor. Bunun üzerine grubu sakinleştirmeye çalışan askerlere karşı arbede çıkınca, yumrukla müdahale başlıyor. Videonun devamında ise kaçan bu kişiler "bize saldırıyorlar" diye bağırarak askere taş atıyor. 28.07.2015 günü Mehmet Ali KÖK kanalına yüklediğim "Türk Askerine Kimlik Sormak ve Sonrası Turkish Special Forces - Türk Özel Kuvvetleri " başlıklı videoyu izleyin.Türk Askerine Kimlik Sormak ve Sonrası Turkish Special Forces - Türk Özel Kuvvetleri Türk Askerine Kimlik Sormak ve Sonrası Turkish Special Forces - Türk Özel Kuvvetleri
Güzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILI 02:49
Güzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILI 103 izlenme - 8 ay önce Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILIGüzel Yabancı Kızlara +18 Sorular Sormak ALTYAZILI
Sormak Gerek - Coderdojo 37:27
Sormak Gerek - Coderdojo 251 izlenme - 2 yıl önce Kanal B'nin 3 Haziran 2014 tarihli Sormak Gerek programında Coderdojo anlatıldı.
Bilal'in İmdadına Korumaları Yetişti - TGB 02:17
Bilal'in İmdadına Korumaları Yetişti - TGB 311 izlenme - 2 yıl önce ilal Erdoğan'a, madencilerin hesabının sorulacağını söyleyen İstanbul Üniversitesi öğrencisinin etrafı bir anda çevriliyor. "Biz vicdanlı insanlarız" diyen öğrenciye, "vicdanın yeri burası değil arkadaşım" yanıtı veriliyor. Yaşananlar, protesto edilme çekincesiyle üniversiteye giremeyen AKP'liler artık üniversite çevresinde de rahatça dolaşamayacak, şeklinde yorumlandı.
İntihara Kalkışan Adamın Yürek Burkan Sorusu 01:10
İntihara Kalkışan Adamın Yürek Burkan Sorusu 135 izlenme - 1 yıl önce Adana'da intihara kalkışan simit satıcısı, kendisini iknaya çalışan polise sorduğu soruyla yürekleri dağladı. İntihara kalkışan adam polise size bir soru soracağım, senin iki çocuğun var, birinin adı Sena, diğeri Nisanur, onlarla beraber olduğunda, manavın yanından geçerken meyveleri görüp, canları çeker, isterler diye montunun önünü açıp gözlerini kapatarak götürüyor musun? Ben öyle yapıyorum. Başka çarem kalmadı" diye konuştu.
Kılıçdaroğlu'na Soru: Halen Koltukta Neden Oturuyorsunuz 01:37
Kılıçdaroğlu'na Soru: Halen Koltukta Neden Oturuyorsunuz 120 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Abbas Güçlü'nün hazırlayıp sunduğu Genç Bakış programına konuk oldu. Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi anfisinde yapılan TV programında Kılıçdaroğlu öğrencilerin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu'nun milli iradeye saygı üzerine konuştuğu sırada mikrofonu eline alan bir öğrenci CHP liderine yüklendi. Kılıçdaroğlu'nun yüzde 52 oy alan Cumhurbaşkanı için 'başçalan' gibi ifadeler kullandığını hatırlatan genç, "Saygı duymadan saygı bekliyorsunuz, ayrıca yüzde 40'ın altında oy alınca gidecektiniz, gitmediniz. Gitmeniz için illa kasetiniz mi olması gerekiyor" dedi.
Kadınlar Sorulunca Heyecanlanan Amca 00:30
Kadınlar Sorulunca Heyecanlanan Amca 101 izlenme - 2 yıl önce Kadınları çekici yapan detaylar? sorusu karşısında heyecanlanıp aynı zamanda utanan amcanın halleri..