Hoşgeldiniz!

şort

Şort Giyen Kadına Tekme Atan Zanlıdan Tuhaf Açıklama 00:50
Şort Giyen Kadına Tekme Atan Zanlıdan Tuhaf Açıklama 5.522 izlenme - 1 ay önce Şüphelinin emniyetteki ifadesinde, "Ben psikolojik tedavi görüyorum. Bir anda istem dışı tekme attım" dediği öğrenildi.Çakıroğlu çıkışta tutarlı görünmeyen sözler sarfetti ; "Arkadaşlar herşey kontrol altında.. Sıkıntı yok gerekli izahatları yapacağım.. Vandalların saldırısına uğradım.. 20 tane solcu terörist bana saldırdı.. Her şey İslam hukukuna göre oldu.." diye habercilere seslendi.
Şort Giydi Diye Otobüste Uçan Tekme Yiyen Kadın 02:51
Şort Giydi Diye Otobüste Uçan Tekme Yiyen Kadın 7.362 izlenme - 1 ay önce Bayram sabahı otobüse binen genç hemşire Ayşegül Terzi az kalsın ölüyordu. İddiasına göre bir yolcu onun şort giymesine öfkelendi. Genç kadına önce "sen şeytansın" dedi. Sonra da uçan tekme attı. İşte akıllara durgunluk veren o anlar. 15 09 2016
Şort Giydi Diye Bayram Günü Otobüste Kadın Dövmek 02:51
Şort Giydi Diye Bayram Günü Otobüste Kadın Dövmek 8.249 izlenme - 1 ay önce Bayram sabahı otobüse binen genç hemşire Ayşegül Terzi az kalsın ölüyordu. İddiasına göre bir yolcu onun şort giymesine öfkelendi. Genç kadına önce "sen şeytansın" dedi. Sonra da uçan tekme attı. İşte akıllara durgunluk veren o anlar.
Japon Atletin Sırıkla Atlamadaki İş Kazası! 00:07
Japon Atletin Sırıkla Atlamadaki İş Kazası! 11.046 izlenme - 2 ay önce Rio Olimpiyat Oyunlarında sırıkla yüksek atlamada Japon atlet Hiroki Ogita, dar şortunun kurbanı oldu. Ogita, atlayışlarından birinde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde çıtayı devirdi. Çok iyi yükselen Ogita, inişe geçtiği sırada sol bacağı ile hafifce çıtaya dokundu ve çıta hafifçe sallandı. Ancak dar şortu nedeniyle belirgin bir şekilde fark edilen penisinin değmesine dayanamayan çıta düştü ve Ogita yarışa veda etti.
Elini Şortunun İçine Sokup Vücudunu Kaşıyan Kız ile Tokalaşır mıydınız? 04:14
Elini Şortunun İçine Sokup Vücudunu Kaşıyan Kız ile Tokalaşır mıydınız? 57.955 izlenme - 1 yıl önce Elini Şortunun İçine Sokup Vücudunu Kaşıyan Kız ile Tokalaşır mıydınız? Şortunun içine soktuğu eliyle insanlarla tokalaşmaya çalışan kıza verilen tepkileri izliyoruz.
WinRAR'ın İnsan Hali 01:48
WinRAR'ın İnsan Hali 14.849 izlenme - 5 ay önce Adam mağazaya girmiş yürütmüşte yürütmüş anasını satim. Yürüte yürüte 20 megabayt gövdesi 3.5gigabyte olmuş. Hayır anlamadığım o sırada çişi gelse o pantolonları kaç dakkada çıkarcan da işicen kafam oraya takıldı
Ayşegül Terzi'ye Destek İçin Kadınlardan Şortlu Eylem 03:17
Ayşegül Terzi'ye Destek İçin Kadınlardan Şortlu Eylem 2.233 izlenme - 1 ay önce Balıkesirli kadınlar, İstanbul'da şort giydiği için otobüste darp edilen 23 yaşındaki hemşire ve İzmir'de atama bekleyen öğretmen Neriman'ın tacize uğramasını Ayvalık'ta şort giyerek protesto ettiler. Akşam saatlerinde gerçekleşen eylemde; Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi üyesi bir grup kadın, üzerlerine giydikleri şortlarla basın açıklamasında bulundular. Ellerinde; ‘Kimsenin Namusu olmayacağız’, ‘Hayır diyorsak hayırdır’, ‘Tesadüf değil, erkek şiddeti’, gibi dövizlerle yaşanılan her iki saldırıya tepki gösteren Ayvalıklı kadınlar, Erkek Egemenliğine bir son verilmesini ve kadına yönelik şiddet gerçekleştirenlere yargının hakkaniyetli cezalar vermesini istedi. Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi Üyesi Zehra Tanrıverdi tarafından seslendirilen basın açıklamasında, “Önceki gün bir erkek kadının şort giymesini istemediğinden dün ise bir erkek reddedildiği için şiddet uyguladı. Kimsenin namusu değiliz. Olmayacağız. İzmir’in Bornova ilçesinde atama bekleyen Türkçe öğretmeni 23 yaşındaki Neriman G. part time garsonluk yaptığı işyerinden dönerken iki erkeğin tacizine uğradı. İki erkekten biri, ‘Bana kimse hayır diyemez’ diye bağırıp, genç kadına saldırdı. Neriman’ın yumruk darbeleriyle bir gözü kapandı, üstü kan içinde kaldı. Neymiş Sadırganlar Neriman’ın giydiği elbisenin dekoltesinden cesaret almış. İstanbul’da şort giydiği için bir kadını tekmesiyle bayıltan zorba serbest. Ne garip bayram tatili boyunca gözaltındaki gazetecilerin ifadesini alacak savcı ve yargıç bulamayan adalet bu adam için çok hızlı bir hareket edip salıvermiş bugün. Devlet kadınları değil, şiddet uygulayanları koruyor.” ifadelerini kullandı. Basın açıklamasının ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan Ayvalık Bağımsız Kadın İnisiyatifi Lideri Nebahat Dinler, kadına yönelik şiddetin her geçen gün arttığını vurgulayarak,“Bunun son örneklerini iki gün arka arkaya yaşadık. İstanbul’da genç bir hemşire üzerine giydiği şort nedeniyle darp edildi. Dün ise bir öğretmen arkadaş sokaktaki iki erkeğin teklifini reddettiği için darp edildi. Darp edilen kadının otobüstekiler tarafından kurtarılmayışı ya da müdahale edilmeyişi ve saldırganın yakalandığı anda akli dengesinin yerinde olmadığı gibi bir mazerete sığınılması, bugün ise serbest bırakılmasına tepki gösteriyoruz. Biz kadınları evlere kapatmaya çalışan zihniyete karşı sokaklarda olacağız” dedi. İzmir’de üniversite eğitimi alan Dilan Keleş isimli genç kız ise, “Ben İzmir’de yalnız yaşıyorum. Bende korkuyorum bu tarz olaylardan. Özgür değilim. Bu yüzden de bugün buradayım” diye konuştu.
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor 02:21
Şort Giydiği İçin Dayak Yiyen Bayan İçin İnsanlar Ne Diyor 3.789 izlenme - 1 ay önce Haberlerde görünce evde sinirden nerdeyse kafayı yicektim,sokağa çıkıp çevremizde var mı böyle insan diye sordum,ne yazık ki varmış..
Ringte Sıcak Olay 00:05
Ringte Sıcak Olay 145.572 izlenme - 8 yıl önce ringte sıcak olay
Böylesi Görülmedi 00:36
Böylesi Görülmedi 66.762 izlenme - 8 yıl önce catania torino maçında mascara serbest vuruş kullanırken takım arkadaşları kaleciyi şaşırtmak için şortlarını indirdiler.
Sahada Rakibinin Şortunu İndirdi 00:04
Sahada Rakibinin Şortunu İndirdi 15.808 izlenme - 3 yıl önce Lig Kupası 3.tur Maçında Tottenham Deplasmanda Aston Villa'yı 4-0 Yenerken Bir Pozisyonda Jan Vertonghen, Aston Villa Forveti Nicklas Helenius'un Şortunu İnd...
Golü Attı Şortu Çıkardı 01:33
Golü Attı Şortu Çıkardı 37.786 izlenme - 8 yıl önce vuçuniç geçen hafta attığı golden sonra ne yapacağını şaşırıp şortu çıkardı
eski havludan şort olur mu ? 02:22
eski havludan şort olur mu ? 45.489 izlenme - 8 yıl önce bunlar sahte diyenler için bu kıznın tüm videolarını ekledim profilimden bakabilirsiniz
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak  00:29
Mini Şortun İçine Popo Sokmakta Zorlanmak 1.130 izlenme - 3 ay önce Bir kadının en büyük sorunu nasıl kıyafet giyebililirim sorunudur.Görüntüde izleyeceğimiz kadın o kocaman popolarına şortunu giydirmeye çalışıyo ama olmuyo o hoş güzel anları izliyoruz
vucinic gol atıp şortunu indirdi 00:38
vucinic gol atıp şortunu indirdi 21.458 izlenme - 6 yıl önce vucinic gol atıp şortunu indirdi
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 04:52
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 8.949 izlenme - 1 yıl önce Sitemizde birçoğunu* gördük fakat böylesini gördünüz mü bilemiyorum.. efenim sanki siyahi bir hanımefendiden koparılıp bu hatuna takılmış.. bu videomuzda ise bir kottan şort yapılmaya çalışmış bu ablamız. ben açıkçası ne yaptığı ile pek ilgilenemedim. izliyoruz efenim..
Derya Avcı - Dum Dum 04:43
Derya Avcı - Dum Dum 9.487 izlenme - 2 yıl önce Derya Avcı - Dum Dum (Klip) 2014 Şarkı Sözleri: senin gibisi yok bu dünyada eğer aşk dedikleri doğruysa neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya neymiş, tanrım neymiş acısı, aşk acısı çeken bilir, seven bilir buymuş ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya alıştım sanki yalnızlığa alıştım senin yokluğuna alıştım ben gülüm, sakın ağlama alıştım sanki yalnızlığa alıştım senin yokluğuna alıştım ben gülüm, sakın ağlama olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya alıştım sanki yalnızlığa alıştım senin yokluğuna alıştım ben gülüm, sakın ağlama alıştım sanki yalnızlığa alıştım senin yokluğuna alıştım ben gülüm, sakın ağlama olur ya bir gün gelir ya olur ya kader bu ya olur ya benden başkasını gözün görmez olur ya..
Kadın Taraftar Futbolcunun Şortunu Aldı 00:10
Kadın Taraftar Futbolcunun Şortunu Aldı 6.373 izlenme - 2 yıl önce Torino'nun Juventus'u 2 - 1 yendiği maç sonrası Torino takımın defans oyuncusu Nikola Maksimovic in bir bayan hayranının formasını istemesi üzerine şortunu veriyor.Adamlardaki rahatlık çok enteresan.
2 kız tek şort giymeye çalışırsa  )) 00:17
2 kız tek şort giymeye çalışırsa )) 26.229 izlenme - 7 yıl önce kafanız nasıl iyimi
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 02:09
Kadın - Erkek İlişkileri Tersine Dönse Nasıl Olurdu? 2.419 izlenme - 7 ay önce O şort ne öyle, bacaklarını kapa! Türkiye'de kadın hakları konusu, Batı dünyasındaki gelişmelere paralel olarak 19. yüzyıl ortalarından itibaren gündeme gelmiştir. Günümüzde Türkiye'de kadınların başlıca sorunları şunlardır: [kaynak belirtilmeli] Aile içi şiddete ve kabadayılığa maruz kalmak Toplumsal ve kültürel baskı. Eğitim-öğretim imkânlarından yoksun bırakılmak. Çalışma hakkından yoksun bırakılmak. İş yerinde ayrımcılık ve gelir adaletsizliği.
sünger bob 10:44
sünger bob 44.167 izlenme - 9 yıl önce yeni bir macera
şort indirme şakası:)) 00:52
şort indirme şakası:)) 16.512 izlenme - 8 yıl önce spor salonunda spor yapan ların sortlarını ındıren komik kız...
Şort Giydi Diye Otobüste Dayak Yiyen Hemşire 02:51
Şort Giydi Diye Otobüste Dayak Yiyen Hemşire 368 izlenme - 1 ay önce Bayram sabahı otobüse binen genç hemşire Ayşegül Terzi az kalsın ölüyordu. İddiasına göre bir yolcu onun şort giymesine öfkelendi. Genç kadına önce "sen şeytansın" dedi. Sonra da uçan tekme attı. İşte akıllara durgunluk veren o anlar.
Selen Görgüzel Sexy Mini Şort 01:19
Selen Görgüzel Sexy Mini Şort 16.271 izlenme - 7 yıl önce selen görgüzel sexy mini Şort
Dik Duruş Korsesi 01:30
Dik Duruş Korsesi 7.042 izlenme - 2 yıl önce Posturex Chest Belt Dik Duruş Korsesi, wollex çift kanallı tens cihazı, termal sauna şort, walker yürüteç, hasta yatağı karyolası, post...
Wesley Sneijder, Sulley Muntari'nin Şortunu İndirdi 00:29
Wesley Sneijder, Sulley Muntari'nin Şortunu İndirdi 4.789 izlenme - 2 yıl önce Hollanda ile Gana arasında oynanan hazırlık maçında Galatasaraylı yıldızı Wesley Sneijder eski takım arkadaşı Sulley Muntari'nin şortunu indirerek yaptığı şakayla maça damga vurdu.
Asuman Krause   Mini Şort 00:37
Asuman Krause Mini Şort 7.812 izlenme - 7 yıl önce
Bu Şortlar Seyirci Gelsin Diye 01:08
Bu Şortlar Seyirci Gelsin Diye 2.667 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de kadın voleybol takımları seyirci gelsin diye süper mini şortla oynuyorlar. Arjantin Voleybol Federasyonu, kadın maçlarına ilgiyi artırmak için ilginç bir yola başvurdu. Kadın voleybolcular maçlara ‘süper mini’ şortlarla çıkıyor.
Arda Turan Coentrao'nun Şortunu İndirmesi 00:14
Arda Turan Coentrao'nun Şortunu İndirmesi 1.952 izlenme - 1 yıl önce Son günlerde moda rakibinin şortunu indirmek. Bu furyaya Arda'da takıldı. Atletico Madrid'in Real Madrid'i 1-0 yendiği maçta Arda Turan'ın bu hareketi güldürdü.
çalım atarken şort sıyrıldı 00:32
çalım atarken şort sıyrıldı 5.003 izlenme - 6 yıl önce