Hoşgeldiniz!

soru çözüm

Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 00:50
Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 4.378 izlenme - 10 ay önce YGS sınavından derece yapan arkadaşımız nasıl çalıştığını anlatıyor.
ÜSLÜ SAYILAR 11:35
ÜSLÜ SAYILAR 1.712 izlenme - 2 yıl önce ÜSLÜ SAYILAR SORU ÇÖZÜMÜ YAPILDI.
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 09:51
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 1.620 izlenme - 3 yıl önce KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü
Parabol 03:02
Parabol 513 izlenme - 4 yıl önce Parabolün simetrikliği ile ilgili örnekler
SINAVO - Biyoloji /  Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 00:16
SINAVO - Biyoloji / Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 205 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehdit soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 06:25
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 99 izlenme - 2 yıl önce Anafen tvden aldığımız videolardan topladığımız 10 adet soru taktiği...
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 00:31
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 97 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Toprak Kirliliği ve Erozyon soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 16:53
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 65 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda, Dikdörtgen ile ilgili özellikleri göreceğiz ve örnek sorular çözeceğiz. www.dersmen.com.
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 00:20
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 85 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Sınıflandırmanın Gerekliliği soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
TEMEL KAVRAMLAR4 13:04
TEMEL KAVRAMLAR4 71 izlenme - 2 yıl önce TEMEL KAVRAMLAR ÇIKABİLECEK SORU TİPLERİ ÇÖZÜLDÜ.KISAYOL ÇÖZÜMLERİ YAPILDI.
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 00:43
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 69 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Hava Kirliliği çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 10:41
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 1 izlenme - 3 hafta önce TEOG'a hazırlanmaya geçmiş yıllarda farklı sınavlarda çıkmış basit makine soruları ile devam ediyoruz. Benzer sorular çıkacağı için sorularda nasıl düşünmemiz gerektiği hakkında bilgi veriyorum. Başarılar...