Hoşgeldiniz!

soru çözüm

Matematik Bilmeden Full Çekmek 27:28
Matematik Bilmeden Full Çekmek 135.026 izlenme - 1 yıl önce Evet türk eğitim sisteminin geldiği noktayı zaten biliyorduk fakat, bunun kanıtı olarak sitemizde bulunduralım bu videoyu. Bu adamın bu kadar ezber ve basit teknikleri varsa, bundan ders almadan, o sözde bilgi ve zeka ölçen teste giren çocukların, rakip(!) çocuktan kat kat fazla bilgisi olmasına rağmen hakkı yenmiş demektir.
Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 00:50
Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 4.603 izlenme - 2 yıl önce YGS sınavından derece yapan arkadaşımız nasıl çalıştığını anlatıyor.
ÜSLÜ SAYILAR 11:35
ÜSLÜ SAYILAR 1.761 izlenme - 3 yıl önce ÜSLÜ SAYILAR SORU ÇÖZÜMÜ YAPILDI.
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 09:51
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 1.667 izlenme - 4 yıl önce KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü
Parabol 03:02
Parabol 519 izlenme - 6 yıl önce Parabolün simetrikliği ile ilgili örnekler
SINAVO - Biyoloji /  Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 00:16
SINAVO - Biyoloji / Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 256 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehdit soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 00:31
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 121 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Toprak Kirliliği ve Erozyon soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 06:25
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 123 izlenme - 3 yıl önce Anafen tvden aldığımız videolardan topladığımız 10 adet soru taktiği...
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 00:20
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 102 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Sınıflandırmanın Gerekliliği soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 00:43
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 95 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Hava Kirliliği çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 16:53
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 74 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda, Dikdörtgen ile ilgili özellikleri göreceğiz ve örnek sorular çözeceğiz. www.dersmen.com.
TEMEL KAVRAMLAR4 13:04
TEMEL KAVRAMLAR4 82 izlenme - 3 yıl önce TEMEL KAVRAMLAR ÇIKABİLECEK SORU TİPLERİ ÇÖZÜLDÜ.KISAYOL ÇÖZÜMLERİ YAPILDI.
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 10:41
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 25 izlenme - 1 yıl önce TEOG'a hazırlanmaya geçmiş yıllarda farklı sınavlarda çıkmış basit makine soruları ile devam ediyoruz. Benzer sorular çıkacağı için sorularda nasıl düşünmemiz gerektiği hakkında bilgi veriyorum. Başarılar...
İlmi Kimya-0 00:48
İlmi Kimya-0 14 izlenme - 1 yıl önce Mahmut sorunun çözümünü bir türlü anlamamaktadır.Tahtada tam beş tane şık 40'ı göstermesine rağmen iki şık arasında kalmıştır. Ekrem C.yıllardır sakladığı sırrı ortaya çıkartmak zorunda kalmıştır.