Hoşgeldiniz!

Soru Çözüm Videoları İzle

Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 00:50
Sınav Birincilerinin Çalışmadım Yalanı 4.415 izlenme - 12 ay önce YGS sınavından derece yapan arkadaşımız nasıl çalıştığını anlatıyor.
ÜSLÜ SAYILAR 11:35
ÜSLÜ SAYILAR 1.725 izlenme - 2 yıl önce ÜSLÜ SAYILAR SORU ÇÖZÜMÜ YAPILDI.
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 09:51
KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü 1.625 izlenme - 3 yıl önce KPSS Dersleri Matematik Alan Bilgisi Soru Çözümü
Parabol 03:02
Parabol 513 izlenme - 4 yıl önce Parabolün simetrikliği ile ilgili örnekler
SINAVO - Biyoloji /  Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 00:16
SINAVO - Biyoloji / Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehditler 206 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Yaban Hayatının Tahribi ve Doğal Yaşam Alanları Üzerindeki Tehdit soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 00:31
SINAVO - Biyoloji / Toprak Kirliliği ve Erozyon 100 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Toprak Kirliliği ve Erozyon soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 06:25
Anafen Tv 10 Soru Çözümü 8.Sınıf Matematık 99 izlenme - 2 yıl önce Anafen tvden aldığımız videolardan topladığımız 10 adet soru taktiği...
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 16:53
Dikdörtgen - Örnek Soru Çözümleri 68 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda, Dikdörtgen ile ilgili özellikleri göreceğiz ve örnek sorular çözeceğiz. www.dersmen.com.
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 00:20
SINAVO - Biyoloji / Sınıflandırmanın Gerekliliği 88 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Sınıflandırmanın Gerekliliği soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
TEMEL KAVRAMLAR4 13:04
TEMEL KAVRAMLAR4 73 izlenme - 2 yıl önce TEMEL KAVRAMLAR ÇIKABİLECEK SORU TİPLERİ ÇÖZÜLDÜ.KISAYOL ÇÖZÜMLERİ YAPILDI.
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 00:43
SINAVO - Biyoloji / Hava Kirliliği 72 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Hava Kirliliği çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 10:41
Teog Basit Makineler Soru Örnekleri 3 1 izlenme - 2 ay önce TEOG'a hazırlanmaya geçmiş yıllarda farklı sınavlarda çıkmış basit makine soruları ile devam ediyoruz. Benzer sorular çıkacağı için sorularda nasıl düşünmemiz gerektiği hakkında bilgi veriyorum. Başarılar...