Hoşgeldiniz!

soruda

Harvard Üniversitesi'nde Çalışmış Öğrenci İlk Soruda Elendi! 02:42
Harvard Üniversitesi'nde Çalışmış Öğrenci İlk Soruda Elendi! 11.932 izlenme - 6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster?'de Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun, Harvard Üniversitesi'nde çalışmış bir yarışmacının bu soruyu bilememesi şaşkınlık yarattı.
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 02:15
ABD'de Yüksek Lisans Yapıp, İlk Soruda Elenmek 4.780 izlenme - 3 yıl önce ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de yüksek lisansını Amerika'da yapan Hakan Basri Avcı isimli yarışmacının ilk soruda elenmesi şaşkınlık yarattı
Milyoner yarışmasında ilk soruda elenen kız 00:59
Milyoner yarışmasında ilk soruda elenen kız 5.848 izlenme - 6 yıl önce
Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu ) 01:55
Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu ) 3.774 izlenme - 6 yıl önce Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu )
Opera Sanatçısı İlk Soruda Böyle Elendi 00:52
Opera Sanatçısı İlk Soruda Böyle Elendi 2.941 izlenme - 6 yıl önce Atv ekranlarında yayınlanan kenan ışık'ın sunduğu kim milyoner olmak ister? yarışmasına katılan opera sanatçısı ilk soruda böyle elendi.
Türkiye 22'incisi İlk Soruda Böyle Elendi! 01:00
Türkiye 22'incisi İlk Soruda Böyle Elendi! 1.604 izlenme - 6 yıl önce Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de bir yarışmacı daha ilk soruda elendi. Elenen kişinin ise Türkiye ÖSS 22'ncisi olması herkesi şaşırttı.
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır 02:12
Cevap Soruda Yarışması'nda Bir Efsane: Kaan Çakır 1.362 izlenme - 3 yıl önce Kısa süreli hafıza ve dikkate dayalı bilgi yarışması Cevap Soruda'nın rakiplerini 10.000'den fazla puan farkıyla domine eden, içten sevinçleriyle gönüllerde taht kuran, efsane ve fenomen olmaya aday yarışmacısı Kaan Çakır 16 Mayıs'ta başlayan yarışma maratonu uzun bir süre devam edecek gibi gözüküyor. Keyifle izliyoruz, alkışlıyoruz.
İlk Soruda Elenmenin Verdiği Dayanılmaz Hafiflik 00:57
İlk Soruda Elenmenin Verdiği Dayanılmaz Hafiflik 811 izlenme - 3 yıl önce Yarışmaya annesi ve abisi ile birlikte gelen Lina isimli yarışmacı, ekran karşısında olan anneannesiyle yarışmak için katıldığını belirtmiş. Lakin çok da uzun sürmemiş bu macerası, 19 yaşındaki genç yarışmacı ilk soruda elenince rezalet deyip gülme krizine girmiş.
5 Dil Bilip İlk Soruda Yumurta Olmak - Kim Milyoner Olmak İster 03:42
5 Dil Bilip İlk Soruda Yumurta Olmak - Kim Milyoner Olmak İster 1.044 izlenme - 3 yıl önce Kim Milyoner olmak İster'de yarışmaya İstanbul'dan katılan abimiz Kültür küpü edasıyla oturduğu sandalyeden 1.soruda elenince ölmeden yapılması gereken 100 şeyden birini yapıyor ...
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 03:28
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 621 izlenme - 5 yıl önce İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda
cnn türk  / güne merhaba 06:43
cnn türk / güne merhaba 557 izlenme - 7 yıl önce 100 soruda sağlıklı yaşam ve sporserhat sıdal - ufuk sönmez
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu 01:22
Kim Milyoner Olmak İster Tarihinin En Alık Grubu 528 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar çok ilk soruda elenenler gördük kenan reyizin yarışmasında, çok da elenenin arkadaşlarının tepkilerine, üzüntülerine şahit olduk ama bu defaki grubumuz efsane. Arkadaşları hakkında güzel görüşlerini belirttikten sonra yarışmacının ilk soruda çotadanak diye elenmesi, düğüne gider gibi hazırlanan caaanım arkadaş grubunun o alık alık ifadelerine sebebiyet vermiş, elenen arkadaşın yutkunması da üzerine tuzu, biberi olmuş.
LYS'de 22. Kim Milyoner Olmak İster'de Sonuncu Olmak 01:00
LYS'de 22. Kim Milyoner Olmak İster'de Sonuncu Olmak 250 izlenme - 3 yıl önce İlk soruda elenenler kervanına katılan bu yarışmacının da yine cvsi harika, LYS'de Türkiye 22'incisi olan Robert Koleji'nden mezun ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Onur Yorgun'da adını ilk soruda gidenler listesine altın harflerle yazdırdı efenim.
Şoray Uzun Yarışmacılarla Horon Tepti - Cevap Soruda 01:45
Şoray Uzun Yarışmacılarla Horon Tepti - Cevap Soruda 324 izlenme - 5 yıl önce c'de "Cevap Soruda" programını sunan Şoray Uzun, Rizeli yarışmacı Malik Bey ile horon teperek yarışmaya başladı.
İkinci Soruda Elendi 00:35
İkinci Soruda Elendi 227 izlenme - 6 yıl önce 'Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Fruko'nun eski sahiplerinden Selda Sipahioğlu katıldı. Ünlü işkadını, "Kazanacağım tüm parayı kimsesiz çocuklara bağışlayacağım" dedi. İlk soruyu bilen Sipahioğlu, ikinci soruda takıldı. "Otobüslerde yolcuların genellikle oturmak istedikleri koltuk hangisidir?" sorusuna "Şoför yanı" diye cevap verdi. Doğru cevap 'cam kenarı' çıkınca büyük şaşkınlık yaşayan işkadını, ödül alamadan yarışmaya veda etti.
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 03:28
İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda 351 izlenme - 5 yıl önce İşte Türkiye'nin En İlginç Ad Ve Soyadları - Cevap Soruda
Görme Engelli Yarışmacı Rakiplerini Geride Bıraktı! 00:52
Görme Engelli Yarışmacı Rakiplerini Geride Bıraktı! 177 izlenme - 5 yıl önce Cevap Soruda yarışmasına katılan görme engelli yarışmacı rakiplerini geride bıraktı.
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 270 izlenme - 3 yıl önce Yarışmacı bir hışımla gelip elenmiş, elendiği soruya verdiği cevabı görünce de direk akla direk yahu daha karpuz kesecektik diyesim geldi. Neyse Kenan abi hayırlı işler maşallah yine tam gaz devam yarışma.
İlk Soruda Elenen Alim'den Açıklamalar 01:56
İlk Soruda Elenen Alim'den Açıklamalar 119 izlenme - 5 yıl önce İlk soruda elenen Alim: Bir daha yarışmaya katılmam Kenan Işık'ın yarışma programında ilk soruda elenen oyuncu Eray Demirkol, yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı.
Dışişleri Bakanı'nın Adını Bilmeyen Yarışmacılar Rezil Oldu 02:43
Dışişleri Bakanı'nın Adını Bilmeyen Yarışmacılar Rezil Oldu 65 izlenme - 5 yıl önce Üniversite mezunu yarışmacılar Dışişleri Bakanı’nın adını bilemediler, sunucu Şoray Uzun’u şok ettiler.
Yarışmacılar Utandırdı! 02:43
Yarışmacılar Utandırdı! 57 izlenme - 5 yıl önce Trt 1 ekranlarında yayınlanan Cevap Soruda yarışmasında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu tanıyamayan yarışmacılar, şaşırttı.
Evrim teorisi neden geçersiz - 4 15:52
Evrim teorisi neden geçersiz - 4 19 izlenme - 6 yıl önce Türk İslam birliği