Hoşgeldiniz!

Sorumlu Videoları İzle

Gumball Sorumlu 10:00
Gumball Sorumlu 4.354 izlenme - 2 yıl önce Gumball Sorumlu
bu öğrenci fazlasıyla sorunlu :)) 01:13
bu öğrenci fazlasıyla sorunlu :)) 2.132 izlenme - 7 yıl önce öğrencimi yoksa sirk gösterisimi yapıyo belli değil :))
Sorumluluk sahibi köpek 00:43
Sorumluluk sahibi köpek 270 izlenme - 4 yıl önce Bu İsveç Vallhund köpeği gerçekten onun küçük arkadaşını önemsidiği görünüyor. Nasılda şirinler!
Başımıza Gelen Felaketlerin Sorumlusu Kadınlardır 00:28
Başımıza Gelen Felaketlerin Sorumlusu Kadınlardır 132 izlenme - 2 yıl önce Daracık giyinenlere haklı olarak tepki gösteren kardeşimizin beyanı. Ah işte gel gör ki daracık daracık giyiniyorlar bu felaketler başımıza geliyor. Bak isveçe norveçe iskandinav ülkelerine hiç öyle daracık daracık genel ahlaka aykırı giyiniyolar mı. Umarım ülkemiz kadınları da bilinçlenir de biz de muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarız..
malatya belediyespor ali özkan 01:04
malatya belediyespor ali özkan 293 izlenme - 7 yıl önce malatya belediyespor ali özkan
sorumlu pompacı 00:52
sorumlu pompacı 215 izlenme - 7 yıl önce sorumlu pompacı
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 01:29
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 27 izlenme - 10 ay önce Bu videoda dinlerin nasıl merakı köreltiğini, yetersiz cevaplar ile nasıl tatmin olduğumuzu ve asıl önemli olan şeyin diğer insanlar ile empati kurulması olduğunu anlatılıyor.
Mağlubiyetin Sorumlusu Gönüllüler Takımında Kim? (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 03:13
Mağlubiyetin Sorumlusu Gönüllüler Takımında Kim? (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 26 izlenme - 1 yıl önce Hamburger ödül oyununu kaybeden Gönüllüler takımında mağlubiyet sonrası yarışmacılar açıklamalarda bulundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 04:09
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 97 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tut Beni Düşmeden Çıkış Tarihi: 25.12.1995 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre Sevdim seni heryerde Sevdim seni herzaman Sevdim seni heryerde Sevdim seni herzaman Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 01:00
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 77 izlenme - 2 yıl önce Ölümleri önlemenin başka yolu yok. Şimdi beni ve benim bürokratlarımı sorumlu tutmak sorunu çözecek mi? Bu tür olayların tek sorumlusu biz miyiz? Tüm muhataplara bakmak lazım. Benim tarafından sadece teftiş var. Bu işin tek tarafı biz miyiz? Kamu sorumlusu dediğiniz de bir tek biz mi aklınıza geliyoruz?” dedi.
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 04:04
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 77 izlenme - 5 yıl önce
Mahallenin Trafik Kazalarından Sorumlu Köpeği 01:09
Mahallenin Trafik Kazalarından Sorumlu Köpeği 40 izlenme - 3 yıl önce Bu mahallede ne zaman bir kaza olsa hemen ortaya çıkan köpeği izliyoruz.
Kesmeşeker Tek Sorumlu 04:22
Kesmeşeker Tek Sorumlu 82 izlenme - 5 yıl önce kesmeşeker tek sorumlu
trafıkte her an sorumlu davran tırı amasyada 05:13
trafıkte her an sorumlu davran tırı amasyada 63 izlenme - 6 yıl önce
Kesmeşeker - Dipten ve Derinden (İlk Albüm - 1991) 44:35
Kesmeşeker - Dipten ve Derinden (İlk Albüm - 1991) 42 izlenme - 2 yıl önce Canımız, ciğerimiz, kesmeşekerimizin 1991 çıkışlı ilk albümü. Tamı tamına 45 dakika!
Dert Deryası Siz O Sevgilimi Tanımazsınız 04:55
Dert Deryası Siz O Sevgilimi Tanımazsınız 90 izlenme - 7 yıl önce Öneri ve şikayetleriniz için dj.yusuf@w.cn / Programıma dahil olmak istiyorsanız www.damarfm.com.tr adresindeyim hafta içi hergün 20-22 arasında .
PAPAĞAN DAHİ İNSANLARDAN DAHA HAYIRLIDIR SORUMLU OLMADIĞI HALDE KUR-ANI HAKİMİ EZBERLEMİŞ ÇOK SEVDİM 00:32
PAPAĞAN DAHİ İNSANLARDAN DAHA HAYIRLIDIR SORUMLU OLMADIĞI HALDE KUR-ANI HAKİMİ EZBERLEMİŞ ÇOK SEVDİM 6 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak 01:05
Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak 3 izlenme - 3 ay önce Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak
Mahallenin Namusundan Sorumlu Abiler 00:25
Mahallenin Namusundan Sorumlu Abiler 13 izlenme - 2 yıl önce Mahallenin Namusundan Sorumlu Abiler
Drogba: Arsenal Yenilgisinin Sorumlusu Prandelli 03:01
Drogba: Arsenal Yenilgisinin Sorumlusu Prandelli 20 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray formasını 1.5 yıl giyen Chelsea'nin Fildişili yıldızı Didier Drogba, "3-5-2 riskli sistem. Hele ki Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal deplasmanında intihar." dedi.
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 01:29
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 1 izlenme - 2 ay önce Bu videoda dinlerin nasıl merakı köreltiğini, yetersiz cevaplar ile nasıl tatmin olduğumuzu ve asıl önemli olan şeyin diğer insanlar ile empati kurulması olduğunu anlatılıyor.
Erdoğan Bdp'yi Sorumlu Tuttu 02:50
Erdoğan Bdp'yi Sorumlu Tuttu 14 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan Bdp'yi Sorumlu Tuttu
Richard Dawkins - bilinçten beyin sorumludur 01:29
Richard Dawkins - bilinçten beyin sorumludur 3 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda dinlerin nasıl merakı köreltiğini, yetersiz cevaplar ile nasıl tatmin olduğumuzu ve asıl önemli olan şeyin diğer insanlar ile empati kurulması olduğunu anlatılıyor.
Batum: Sorumlu Genel Başkan da Olsa Hesabı Sorulacak 00:28
Batum: Sorumlu Genel Başkan da Olsa Hesabı Sorulacak 5 izlenme - 3 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmesiyle ilgili açıklama yapan Süheyl Batum "Yenilginin sorumlusu genel başkan da olsa hesabı sorulacak" dedi.
Birleşik Krallık Devlet Bakanı Lord Tarık Ahmed’den Diyanet’e ziyaret 05:08
Birleşik Krallık Devlet Bakanı Lord Tarık Ahmed’den Diyanet’e ziyaret 4 izlenme - 1 yıl önce Birleşik Krallık Ulaştırma ve İçişleri Bakanlıklarında Aşırılıkla Mücadeleden Sorumlu Devlet Bakanı Lord Tarık Ahmed ve beraberindeki heyet, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Diyanet İşleri Başkanı Görmez, bugün bütün dünya ve insanlığın çok zor bir süreçten geçtiğini dile getirerek, “Bölgemizde çok büyük acılar yaşanıyor. Siyasetçilerin, bilim adamlarının, aydınların işini gücünü bırakıp dünyada barışı, istikrarı ve huzuru yeniden tesis etmek için bir çaba içine girmesi gerekiyor” dedi.
Sabıkalı ve sorunlu insanların toplumsal hizmet görevlerinde yer almadan önce incelenmesi gerekir Öz 06:25
Sabıkalı ve sorunlu insanların toplumsal hizmet görevlerinde yer almadan önce incelenmesi gerekir Öz 2 izlenme - 2 yıl önce Sabıkalı ve sorunlu insanların toplumsal hizmet görevlerinde yer almadan önce incelenmesi gerekir ÖzgecanAslan Adnan Oktar’ın 16 Şubat 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
İncirlik koalisyon uçaklarına hemen kapatılmalı Ölen Müslümanların sorumluluğu üzerimize olur 18:57
İncirlik koalisyon uçaklarına hemen kapatılmalı Ölen Müslümanların sorumluluğu üzerimize olur 1 izlenme - 1 yıl önce İncirlik koalisyon uçaklarına hemen kapatılmalı Ölen Müslümanların sorumluluğu üzerimize olur Adnan Oktar’ın 11 Ağustos 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org