Hoşgeldiniz!

sorumlu

Gumball Sorumlu 10:00
Gumball Sorumlu 4.488 izlenme - 3 yıl önce Gumball Sorumlu
bu öğrenci fazlasıyla sorunlu :)) 01:13
bu öğrenci fazlasıyla sorunlu :)) 2.132 izlenme - 8 yıl önce öğrencimi yoksa sirk gösterisimi yapıyo belli değil :))
Sorumluluk sahibi köpek 00:43
Sorumluluk sahibi köpek 273 izlenme - 5 yıl önce Bu İsveç Vallhund köpeği gerçekten onun küçük arkadaşını önemsidiği görünüyor. Nasılda şirinler!
malatya belediyespor ali özkan 01:04
malatya belediyespor ali özkan 305 izlenme - 8 yıl önce malatya belediyespor ali özkan
sorumlu pompacı 00:52
sorumlu pompacı 215 izlenme - 8 yıl önce sorumlu pompacı
Başımıza Gelen Felaketlerin Sorumlusu Kadınlardır 00:28
Başımıza Gelen Felaketlerin Sorumlusu Kadınlardır 145 izlenme - 3 yıl önce Daracık giyinenlere haklı olarak tepki gösteren kardeşimizin beyanı. Ah işte gel gör ki daracık daracık giyiniyorlar bu felaketler başımıza geliyor. Bak isveçe norveçe iskandinav ülkelerine hiç öyle daracık daracık genel ahlaka aykırı giyiniyolar mı. Umarım ülkemiz kadınları da bilinçlenir de biz de muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarız..
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 04:09
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 98 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tut Beni Düşmeden Çıkış Tarihi: 25.12.1995 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre Sevdim seni heryerde Sevdim seni herzaman Sevdim seni heryerde Sevdim seni herzaman Olayların bu hale gelmesinde Tek sorumlu benmiyim sana göre
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 01:00
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 87 izlenme - 3 yıl önce Ölümleri önlemenin başka yolu yok. Şimdi beni ve benim bürokratlarımı sorumlu tutmak sorunu çözecek mi? Bu tür olayların tek sorumlusu biz miyiz? Tüm muhataplara bakmak lazım. Benim tarafından sadece teftiş var. Bu işin tek tarafı biz miyiz? Kamu sorumlusu dediğiniz de bir tek biz mi aklınıza geliyoruz?” dedi.
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 04:04
Kesmeşeker - Tek Sorumlu 77 izlenme - 6 yıl önce
Kesmeşeker Tek Sorumlu 04:22
Kesmeşeker Tek Sorumlu 82 izlenme - 6 yıl önce kesmeşeker tek sorumlu
trafıkte her an sorumlu davran tırı amasyada 05:13
trafıkte her an sorumlu davran tırı amasyada 63 izlenme - 7 yıl önce
Dert Deryası Siz O Sevgilimi Tanımazsınız 04:55
Dert Deryası Siz O Sevgilimi Tanımazsınız 90 izlenme - 8 yıl önce Öneri ve şikayetleriniz için dj.yusuf@w.cn / Programıma dahil olmak istiyorsanız www.damarfm.com.tr adresindeyim hafta içi hergün 20-22 arasında .
Kesmeşeker - Dipten ve Derinden (İlk Albüm - 1991) 44:35
Kesmeşeker - Dipten ve Derinden (İlk Albüm - 1991) 46 izlenme - 3 yıl önce Canımız, ciğerimiz, kesmeşekerimizin 1991 çıkışlı ilk albümü. Tamı tamına 45 dakika!
Drogba: Arsenal Yenilgisinin Sorumlusu Prandelli 03:01
Drogba: Arsenal Yenilgisinin Sorumlusu Prandelli 22 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray formasını 1.5 yıl giyen Chelsea'nin Fildişili yıldızı Didier Drogba, "3-5-2 riskli sistem. Hele ki Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal deplasmanında intihar." dedi.
Otonom Kazada Sorumlu Kim? 01:27
Otonom Kazada Sorumlu Kim? 2 izlenme - 7 ay önce Teknolojiye ilgisi olsun veya olmasın herkesin hayatını etkilemesi beklenen sürücüsüz (otonom) otomobiller şimdiden çok ilginç tartışmalara ve gelişmelere sahne oluyor. “Otonom otomobillerin karıştığı kazalarda sorumlu kim olacak”?
PAPAĞAN DAHİ İNSANLARDAN DAHA HAYIRLIDIR SORUMLU OLMADIĞI HALDE KUR-ANI HAKİMİ EZBERLEMİŞ ÇOK SEVDİM 00:32
PAPAĞAN DAHİ İNSANLARDAN DAHA HAYIRLIDIR SORUMLU OLMADIĞI HALDE KUR-ANI HAKİMİ EZBERLEMİŞ ÇOK SEVDİM 7 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak 01:05
Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak 3 izlenme - 1 yıl önce Trump Görevi Devraldığı Gün Güvenlikten Sorumlu Generali Kovacak
O Teröristlerden Biri PKK ile İşbirliği Yapan Mkp'nin Sözde Üst Sorumlusu Çıktı 00:30
O Teröristlerden Biri PKK ile İşbirliği Yapan Mkp'nin Sözde Üst Sorumlusu Çıktı 1 izlenme - 7 ay önce O teröristlerden biri PKK ile işbirliği yapan MKP'nin sözde üst sorumlusu çıktı Sözde üst düzey teröristten ele geçirilen keskin nişancı tüfeğinin Drogunov olduğu ve çelik yeleği 1200-1300 metreden deldiği öğrenildi Etkisiz hale getirilen 2 teröristin, 5 gün önce ormanlık alanda cesedi...
Batum: Sorumlu Genel Başkan da Olsa Hesabı Sorulacak 00:28
Batum: Sorumlu Genel Başkan da Olsa Hesabı Sorulacak 5 izlenme - 4 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmesiyle ilgili açıklama yapan Süheyl Batum "Yenilginin sorumlusu genel başkan da olsa hesabı sorulacak" dedi.
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 01:29
Richard Dawkins - Bilinçten beyin sorumludur 1 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda dinlerin nasıl merakı köreltiğini, yetersiz cevaplar ile nasıl tatmin olduğumuzu ve asıl önemli olan şeyin diğer insanlar ile empati kurulması olduğunu anlatılıyor.