Hoşgeldiniz!

Sorumsuzluk Videoları İzle

sorumsuzluğun sonu 00:35
sorumsuzluğun sonu 5.936 izlenme - 9 yıl önce
Ovaköy 00:44
Ovaköy 258 izlenme - 5 yıl önce Balıkesir Ovaköy'de Top Sahasını Muhtar Yapmıyor Gençler Yapıyor )
Sosyal Sorumsuzluk - Kısa Film 03:23
Sosyal Sorumsuzluk - Kısa Film 99 izlenme - 2 yıl önce Günümüzdeki tepkisizliğe tepkimizdir sözüyle yola çıkan gençlerin komikli kısa film şeysi..
Neden Uyuruz? - Rusell Foster (TED Altyazılı) 21:46
Neden Uyuruz? - Rusell Foster (TED Altyazılı) 70 izlenme - 2 yıl önce R.Foster abimiz nörolojik açıdan uykunun çok önemli olduğuna vurgu yapıyor. Günlük hayattaki davranışlarımıza kadar etkili olduğunu söylüyor. İzliyoruz. meriç isimli bir youtube kullanıcı tarafından çevrilmiştir. /watch?v=-7_aWX0xr84
Belediye Binası Yıkımındaki Sorumsuzluk Tehlikeye Davetiye Çıkardı 05:06
Belediye Binası Yıkımındaki Sorumsuzluk Tehlikeye Davetiye Çıkardı 44 izlenme - 3 yıl önce Küçükçekmece Belediyesi'nin boşaltılan ve bir süredir atıl halde bulunan eski hizmet binasının yıkım çalışmalarında can güvenliğini hiçe sayan görüntüler yaşandı. Hurda toplayan şahısların balyozlarla, çekiçlerle binayı yıkmaya çalışmaları tehlikeye adeta davetiye çıkardı.
Bu Sorumsuzluğun Tarifi Yok 01:17
Bu Sorumsuzluğun Tarifi Yok 17 izlenme - 2 yıl önce Bu sorumsuzluğun tarifi yok ! İstanbul Esenler’de özel halk otobüsü şoförünün seyir halindeyken cep telefonuyla oyun oynaması yürekleri ağza getirirken, o anlar yolcular tarafından görüntülendi. Görüntüler, Esenler’de dün saat 14.30 sıralarında kaydedildi. İddiaya göre, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi-Esenler Metro arasında sefer yapan HT1 sefer sayılı özel halk otobüsünün sürücüsü, seyir halindeyken cep telefonu ile oyun oynadı. Seyir halindeyken rahat tavırlarla oyun oynayan şoförü fark eden bir yolcu, o anları cep telefonuyla görüntüledi. Görüntülerde, sürücünün yoğun trafiğe aldırış etmeden cep telefonuyla oyun oynadığı görülüyor. Zaman zaman duraktan yolcu alıp indiren sürücünün, tehlikeli olmasına rağmen oyuna kaldığı yerden devam ettiği gözlendi.