Hoşgeldiniz!

Sosyal Ağ Videoları İzle

Whispto - Hayata Ses Kat 00:56
Whispto - Hayata Ses Kat 403.345 izlenme - 3 yıl önce Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whispto IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/whispto/id852225047 Web: http://www.whispto.com/
the social network - 03:19
the social network - 8.447 izlenme - 7 yıl önce dünya'ca ünlü facebook sayfa'sının filmi olan "sosyal ağ" adlı film vizyona girdi.mark zuckerberg'in efsane biyografisini anlatan bu filmi muhakkak izleyiniz!exchanged by @çağ live solutions llc.
facebook belgeseli - Mark Zuckerberg 48:02
facebook belgeseli - Mark Zuckerberg 3.430 izlenme - 5 yıl önce Bbc tarafından hazırlanan dünyanın en büyük sosyal ağı facebook'un gelişimi ile önemli bilgileri içeren 'mark zuckerberg ınside facebook' isimli belgeselhttp//www.facebook.com/hepsibiyerdecom http//www.hepsibiyerdecom
Sosyal Ağ, Sean Parker Sahnesi 01:19
Sosyal Ağ, Sean Parker Sahnesi 2.061 izlenme - 5 yıl önce
İlk Sesli Sosyal Ağ 09:52
İlk Sesli Sosyal Ağ 478 izlenme - 3 yıl önce Türk girişimci Oğuzhan Urulu’nun geliştirdiği Whispto isimli sosyal ağ, bir dakikalık sesli mesajlar yollamaya imkan sağlıyor...
sosyal ağ - fragman 01:05
sosyal ağ - fragman 1.024 izlenme - 7 yıl önce sosyal ağ - fragman
İyilik Dukkani 00:48
İyilik Dukkani 566 izlenme - 3 yıl önce Aracısız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmaya Dayalı Sosyal Ağ
messenger sosyal ağ güncelleştirmeleri 01:00
messenger sosyal ağ güncelleştirmeleri 891 izlenme - 6 yıl önce sosyal dünyanızı tek bir yerden yönetin!
xp için messenger 01:08
xp için messenger 657 izlenme - 6 yıl önce xp kullanıcılarıda messenger'ın harika özelliklerinden faydalanabilirler.
xp için messenger 01:08
xp için messenger 561 izlenme - 6 yıl önce xp kullanıcılarıda messenger'ın harika özelliklerinden faydalanabilirler.
messenger sosyal ağ güncelleştirmeleri 01:00
messenger sosyal ağ güncelleştirmeleri 534 izlenme - 6 yıl önce sosyal dünyanızı tek bir yerden yönetin!
Facebook, 4.5 Milyon Kişiye İş İmkanı Sağladı 00:48
Facebook, 4.5 Milyon Kişiye İş İmkanı Sağladı 234 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, dünya çapında 4.5 milyon kişiye iş imkanı yaratarak küresel ekonomiye 227 milyar dolar katkı sağladı.
Facebook'tan 360 Derece Video Açılımı 00:36
Facebook'tan 360 Derece Video Açılımı 133 izlenme - 2 yıl önce Facebook, haber akışında 360 derece videolar sunmaya başlıyor. Sosyal ağ, yeni hizmetiyle kullanıcıların içeriklerden aldığı keyfi artırmak istediklerini açıkladı.
Kapalı Kapılar Ardında - Facebook (BBC) 48:02
Kapalı Kapılar Ardında - Facebook (BBC) 233 izlenme - 2 yıl önce Belgeselde Facebook’un kuruluşu,gelişimi ve arka planında olan olaylar ve kişiler anlatılıyor.Dünyanın en büyük sosyal ağına farklı bir açıdan bakılmasını,bilinmeyenleri görmemizi sağlıyor.
the social network fragmanı 4 07:51
the social network fragmanı 4 510 izlenme - 6 yıl önce the social networkfacebook un kurucusu mark zuckerbergin hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kurulma aşamalarını anlatıyor.
social networking wars 05:26
social networking wars 446 izlenme - 7 yıl önce think social networking sites are fun and useful? see what happens when things get a little out of control for one social networker who might just be over the whole social network thing. let the social networking wars begin!
Gamemons: Oyuncular İçin Sosyal Ağ - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler 01:47
Gamemons: Oyuncular İçin Sosyal Ağ - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler 224 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik. Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Gamemons adlı sosyal oyun platformu oldu. Dünya genelinde yer alan 1.2 milyardan fazla oyuncu göz önüne alındığı zaman oldukça dikkat çekebilecek projelerden bir tanesi olan Gamemons, sadece oyunculara özel bir sosyal platform olmayı hedefliyor. Oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan Steam, Xbox Live, Twitch.tv, Youtube ve daha birçok servisi tek bir çatı altında birleştirerek kendilerine sunan servis sayesinde oyuncular ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ve araçlara tek bir yerden ulaşabilecekler. Ayrıca TÜBİTAK tarafından da desteklenen bir proje olan Gamemons, oyuncular arasında oldukça etkili bir iletişim aracı olarak da kullanılabilecek.
friendplans türkiye'nin sosyal paylaşım sitesi 02:11
friendplans türkiye'nin sosyal paylaşım sitesi 291 izlenme - 6 yıl önce friendplans.com türkiyede hızla büyümeye devam eden yeni sosyal ağı tvnet de technologic programında tanıtımı yapıldı.
İlk Sesli Sosyal Ağ 09:52
İlk Sesli Sosyal Ağ 68 izlenme - 2 yıl önce Türk girişimci Oğuzhan Urulu’nun geliştirdiği Whispto isimli sosyal ağ, bir dakikalık sesli mesajlar yollamaya imkan sağlıyor... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whispto https://itunes.apple.com/tr/app/whispto/id852225047 http://www.whispto.com/
Ahsar'a Destek Verelim ! 01:41
Ahsar'a Destek Verelim ! 129 izlenme - 3 yıl önce 0 Yerli Malı Bir proje olan Ahsar.com a destek vererek arkadaşlarımızı davet edelim.
Erzincan Üniversitesi'nin İlk Sosyal Ağı - Tanıtım Filmi 08:06
Erzincan Üniversitesi'nin İlk Sosyal Ağı - Tanıtım Filmi 82 izlenme - 3 yıl önce Erzincanuniversitesinden.com - Erzincan Üniversitesi'nin İlk Sosyal Ağı - Tanıtım Filmi erzincan Üniversitesi Arkadaşlıklar,dostluklar,ev Arkadaşları İlanları Ve Daha Fazlası...
Kirsehirbook & Hayatınıza Renk Katın 00:34
Kirsehirbook & Hayatınıza Renk Katın 141 izlenme - 7 yıl önce kırşehir'in sosyal paylaşım sitesi.kırşehirbooktürkiye ve kırşehirlileri birleştiren sosyal ağı
Facebook Sosyal Ağ Araması 01:33
Facebook Sosyal Ağ Araması 84 izlenme - 4 yıl önce Facebook Sosyal Ağ Araması
Facebook'ta 2014'te En Çok Ne Paylaşıldı? 01:50
Facebook'ta 2014'te En Çok Ne Paylaşıldı? 49 izlenme - 2 yıl önce Efendim her sene bitiminde ortaya çıkan "bu yıl iz bırakanlar" furyasına ilk Facebook başlamış 2014'te en çok paylaşılan konuları açıklamış. Listenin başında Dünya Kupası varmış. En çok ziyaret edilen mekanlar da listede, Türkiye'de Sultanahmet Meydanı ilk sıradaymış felan. Bu liste saçma nerede her pazar günü pazar kahvaltısı fotosu paylaşanlar yada Muharrem İnce'nin Tarihi Meclis Konuşması videosu ya da benim paylaştığım Adnan Oktar ve Kedicikler videosu nerede?
the social network fragmanı 8 00:53
the social network fragmanı 8 79 izlenme - 6 yıl önce the social networkfacebook un kurucusu mark zuckerbergin hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kurulma aşamalarını anlatıyor.
the social network fragmanı 7 00:43
the social network fragmanı 7 20 izlenme - 6 yıl önce the social networkfacebook un kurucusu mark zuckerbergin hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kurulma aşamalarını anlatıyor.
the social network fragmanı 5 07:51
the social network fragmanı 5 11 izlenme - 6 yıl önce the social networkfacebook un kurucusu mark zuckerbergin hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kurulma aşamalarını anlatıyor.