Hoşgeldiniz!

Sosyal Demokrasi

Sizi Asıl Sömürenler Kimler? 02:20
Sizi Asıl Sömürenler Kimler? 2.268 izlenme - 10 ay önce Türk dizilerinden benzetmeyi alırsak. Devlet baba gerçekten baba mı,yoksa üvey baba mı? Güya bizim iyiliğimizi düşünerek yaptığı şeyler bize yarar mı,zarar mı getiriyor? Bu altın kalpli devlet babamızın ve babaların yaptıkları şeyler kendi çıkarlarına mı hizmet ediyor? Korumacılığı samimi anlamda yapsa bile bu yarar mı zarar mı sağlıyor? Bu soruların cevabını burada bulabilirsiniz ama anlayana :).
İsveç'in Sosyal Demokrasi İle Kalkındığı Yanılgısı 01:28
İsveç'in Sosyal Demokrasi İle Kalkındığı Yanılgısı 2.452 izlenme - 10 ay önce Solcuların ideolojilerini savunurken pek bir argümanı yoktur. Sanırım onlardan bir argümanları daha çürüdü. Gerçi hepsi çürük de, neyse. Kalan birkaç tane sağlam gözükeni de çürütücem. Yakında entellektüelleriniz bile ''Abi ama her şey bedava'' demeye başlıyacak.
CHP Atatürkçü Değildir, Sosyal Demokrattır - Hasan İleri 14:38
CHP Atatürkçü Değildir, Sosyal Demokrattır - Hasan İleri 722 izlenme - 11 ay önce Güncel bir program bölümünden alınma değil. 2012'ye ait. "Sosyal demokrasi diye bir görüş vardır, Atatürkçülük diye ayrı bir görüş vardır. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Kemalist değildir, sosyal demokrattır. Sosyal demokrasi, ulusalcılığı aşılması gereken bir kavram olarak görür! Mustafa Kemâl'in sosyal demokrasi söylemini ağzına aldığı tek belge vardır, 13 Mayıs 1925 tarihli "Sosyal Demokratları Yasaklama Kararnâmesi"dir! Mustafa Kemâl'in ideolojisinin neyi yetmiyor da sosyal demokrasiye gidiyorsunuz?"
Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluştu 04:55
Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluştu 19 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Feshane’de düzenlenen Ordu günlerine katıldı.
Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluştu 04:55
Kılıçdaroğlu Ordulularla Buluştu 7 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Feshane’de düzenlenen Ordu günlerine katıldı.
Kılıçdaroğlu: 05:06
Kılıçdaroğlu: "İmam Hatipleri Kapatmayacağız" 1 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP İzmir 2'nci bölge milletvekili adayları toplantısı - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuşması - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve milletvekili adayları toplu fotoğraf çekimi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Seçim bildirgemizi bütün siyasi partiler bir anlamda taklit ediyor, örnek alıyor.