Hoşgeldiniz!

sosyal demokrat

CHP Atatürkçü Değildir, Sosyal Demokrattır - Hasan İleri 14:38
CHP Atatürkçü Değildir, Sosyal Demokrattır - Hasan İleri 744 izlenme - 1 yıl önce Güncel bir program bölümünden alınma değil. 2012'ye ait. "Sosyal demokrasi diye bir görüş vardır, Atatürkçülük diye ayrı bir görüş vardır. Bugün Cumhuriyet Halk Partisi Kemalist değildir, sosyal demokrattır. Sosyal demokrasi, ulusalcılığı aşılması gereken bir kavram olarak görür! Mustafa Kemâl'in sosyal demokrasi söylemini ağzına aldığı tek belge vardır, 13 Mayıs 1925 tarihli "Sosyal Demokratları Yasaklama Kararnâmesi"dir! Mustafa Kemâl'in ideolojisinin neyi yetmiyor da sosyal demokrasiye gidiyorsunuz?"
Derdiyoklar Ali - Sosyal Demokrat 04:58
Derdiyoklar Ali - Sosyal Demokrat 809 izlenme - 6 yıl önce
Sosyal Demokrat Böyle Olunur Ya.. İzleyin 00:11
Sosyal Demokrat Böyle Olunur Ya.. İzleyin 302 izlenme - 8 yıl önce gezi servisi
Arabanı Versen Şapka Giymem... 00:07
Arabanı Versen Şapka Giymem... 176 izlenme - 8 yıl önce arabanı versen takmam
İsviçre'de Parti Liderinden Diyanet'in Çalışmalarına Destek 01:34
İsviçre'de Parti Liderinden Diyanet'in Çalışmalarına Destek 1 izlenme - 2 ay önce İsviçre’de sosyal demokrat partisi liderinden, ülkedeki müslümanlara ilişkin ilginç bir açıklama geldi. Christian Levrat, İsviçre’de İslam’ın resmi din olarak tanınmasını istedi. Levrat, Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ülkedeki çalışmalarına kısıtlama getirilmesini de eleştirdi. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Almanya Seçimini Yaptı 17:03
Almanya Seçimini Yaptı 1 izlenme - 4 ay önce Gazeteci Banu Güven, 24 Eylül’deki seçimlerde yüzde 20 civarında oy alarak Federal Meclis’te ana muhalefet partisi olmaya karar veren Sosyal Demokrat Parti’den (SPD) Cansel Kızıltepe ile seçim sonuçlarını Facebook canlı yayınında değerlendirdi.