Hoşgeldiniz!

sosyal güvenlik kurumu

Sgk Güvenlik Eğlence 2 00:54
Sgk Güvenlik Eğlence 2 1.269 izlenme - 9 yıl önce eĞlencemİz
Sgk Güvenlik Eğlencesi 3 00:49
Sgk Güvenlik Eğlencesi 3 1.013 izlenme - 9 yıl önce eĞlencemİz
sosyal güvenlik kurumu 04:02
sosyal güvenlik kurumu 116 izlenme - 8 yıl önce sosyal güvenlik kurumu
Sgk Güvenlik Şenlikleri 00:54
Sgk Güvenlik Şenlikleri 315 izlenme - 9 yıl önce sgk nin kuruluŞ yildönümü dolaysiyla düzenlenen güvenlİk eĞlencesİnden kareler herkes coŞuyor
Başbakan: Emeklilik Yaşını 50'ye Düşürüyoruz 02:39
Başbakan: Emeklilik Yaşını 50'ye Düşürüyoruz 156 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Tüm madencilerimizi ilgilendiren önemli bir düzenleme yapıyoruz.
Bakan Soylu Gülen'in Emekli Maaşının Kesilme Nedenini Açıkladı 01:05
Bakan Soylu Gülen'in Emekli Maaşının Kesilme Nedenini Açıkladı 40 izlenme - 2 yıl önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Meclis Genel Kurulu’nda, Fetullah Gülen’in emekli maaşına ilişkin, “Bu terör örgütünün başı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı almaktaydı. Bunu arkadaşlarımız tetkik ettiler. Nasıl bir şekilde bunun önüne geçilebilir diye. 17 Temmuz akşamı, saat 23.00 civarlarında bu konuda tekrar maaşının alındığı ve devam ettiği konusuna bir bilgiye ulaştılar. Devletten maaş alan bir kişinin bizim istememiz halinde 6 ayda bir ilgili konsolosluğa giderek kendisinin oradaki varlığını ve yaşadığını beyan etmesini gerektiren bir uygulama nedeniyle bunun oradaki o 6 aylık sürenin ve yoklamanın geçtiğinin tespiti üzerine maaşı kesilmiştir” diye konuştu.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu 04:42
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu 56 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: -Rumeli Dernekler Federasyonu ziyareti (RUDEF) -Müezzinoğlu'nun burada yaptığı konuşması-Müezzinoğlu'nun, Borajet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol ile telefon görüşmesi-Müezzinoğlu'nun Demirtaş Lozan Mübadilleri Derneği'ndeki konuşması-Müezzinoğlu'nun Akpınar Mahallesi'ndeki Samsun Dernekleri Federasyonu'ndaki konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Yapmak istediklerimiz, yaptıklarımızdan çok daha fazla. Geldiğimiz önemli mesafeler var. On yıl önce 'bunları yapacağız' deseydik, büyük bir kısmına inanılmazdı.
Erdoğan: İsrail Bunun Bedelini Ödeyecektir 05:58
Erdoğan: İsrail Bunun Bedelini Ödeyecektir 56 izlenme - 4 yıl önce Parti grubunda İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına değinen Başbakan Erdoğan "Çocuk katilleri de sessiz duranlar da bunun bedelini öderler ve ödeyeceklerdir" dedi.
Malnütrisyon Meşalesi 02:36
Malnütrisyon Meşalesi" Şanlıurfa'ya Ulaştı 18 izlenme - 3 yıl önce - Atletlerin Malnütrisyon Meşalesi'ni Taşımaları - Rabia Meydanı'nda Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman'a Meşale Takdimi - Konuşma - Madalya "malnütrisyon Meşalesi" Şanlıurfa'ya Ulaştı- Türkiye'de Yetersiz Beslenmenin Önlenmesi Ve Toplumda Farkındalık Oluşturulması İçin Yürütülen "yaşam İçin Kalori, Sağlık İçin Koşu Projesi" Kapsamında Ankara'dan Yola Çıkan Profesyonel Atletler, Şanlıurfa'ya Ulaştı Türkiye'de Yetersiz Beslenmenin (Malnütrisyon) Önlenmesi Ve Toplumun Bu Konuda Bilinçlendirilmesi Amacıyla Yürütülen "yaşam İçin Kalori, Sağlık İçin Koşu Projesi" Kapsamında Ankara'dan Hareket Eden 30 Profesyonel Atlet, Şanlıurfa'ya Vardı.
AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı 04:10
AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı 26 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Malatya Mahalle Başkanları Toplantısı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Biz AK Parti iktidarıyla sadece 'sıkıntılı sağlık kurumunu' değil tüm kurumları 'vatandaşlarımızın hepsi bizim için birdir' dedik ve onları tek çatı altında topladık.
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 01:05
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 17 izlenme - 4 yıl önce Faruk Çelik, maden faciasıyla ilgili henüz ortaya çıkmış bir rapor olmadığını, bu konuda kriz merkezinden yapılan açıklamanın dikkate alınması gerektiğini söyledi.
Sizce Türkiye’de en güvenilir kurumlar hangileri? 06:14
Sizce Türkiye’de en güvenilir kurumlar hangileri? 1 izlenme - 4 ay önce Sayın Adnan Oktar’ın 15 Aralık 2017 tarihli A9 TV canlı yayınından.   http://www.a9.com.tr/izle/266724/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Sizce-Turkiye’de-en-guvenilir-kurumlar-hangileri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 01:05
Faruk Çelik: 'Henüz Bir Rapor Yok' 13 izlenme - 4 yıl önce Faruk Çelik, maden faciasıyla ilgili henüz ortaya çıkmış bir rapor olmadığını, bu konuda kriz merkezinden yapılan açıklamanın dikkate alınması gerektiğini söyledi.
Arınç: ''70 milyon torba kanunu bekliyor'' - 03:22
Arınç: ''70 milyon torba kanunu bekliyor'' - 5 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, TBMM Genel Kurulu'nda görüşülen "Torba Kanun Tasarısı"na ilişkin, "Aslında 76 milyonun 70 milyonu, bu kanunun çıkmasını bekliyor.
Müezzinoğlu: 05:00
Müezzinoğlu: "Birileri Ağustos Böceği Gibi Geldiler Bugünlerde Cırcır Ötüyorlar" 2 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Bursa temasları Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Birileri ağustos böceği gibi geldiler bugünlerde cırcır ötüyorlar.