Hoşgeldiniz!

Sosyal Mesaj Videoları İzle

Leyla İle Mecnun - Sosyal Mesajlar 05:11
Leyla İle Mecnun - Sosyal Mesajlar 4.072 izlenme - 6 ay önce Leyla ile mecnundaki tüm sosyal mesajların derlemesini izleyeceksiniz.
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var -  Köşeyi Dönen Adam 02:10
Bu Heriflerin Memlekete Ne Faydası Var - Köşeyi Dönen Adam 4.713 izlenme - 2 yıl önce Büyük sanatçı sevgili Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı ve oynadığı en iyi sosyal mesajlı film olan Köşeyi Dönen Adam filminin unutulmaz sahnelerinden biridir. Bu sahne, günümüzü çok iyi anlatmakta olduğu için paylaşmak istedim. Ayrıca videoya sitemizin şarkısını koyarak alkışlara yaşıyorum ruhumuzu bir kez daha canlandırmak istedim. Alkışlarla yaşayın. İyi nostaljiler.
Sosyal Mesaj Kaygısı - Aydın Doğu Demirkol 00:53
Sosyal Mesaj Kaygısı - Aydın Doğu Demirkol 2.268 izlenme - 2 yıl önce 'ne yapmam gerektiğini ünlüler söylemedikçe hiç akıl edemyorum arkadaş. oy mu verecem, çıkın söyleyin önemini. çimlere basmamam mı lazım ? galoş mı giyilecek ? baret mi takılacak ? çocuk istismarı mı, çarpık kentleşme mi gündem ? bana bunları hep hatırlatın... benim aklım ermii...'
Sosyal Bir Mesaj Vermek İçin iPhone'u ile Evlenen Adam 03:01
Sosyal Bir Mesaj Vermek İçin iPhone'u ile Evlenen Adam 781 izlenme - 12 ay önce Aaron Chervenak isminde bir adam, Las Vegas'ın küçük bir kilisesinde gerçekleştirilen etkinlikle iPhone ile evlendi. iPhone'u ile evlenerek topluma bir mesaj vermek isteyen Chervenak, akıllı telefonla yatıp kalktığımız altını çiziyor.
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 01:15
Motorlu Kaşif - Ambulansa Yol Ver, Hayat Kurtar! 1.315 izlenme - 2 yıl önce Hangimiz hayat kurtarmak istemeyiz ki? Gördüğümüz ambulansın bir gün bizim için lazım olabileceğini düşünmemiz yeterli.
Uyuşturucunun Etkisi İle Zombiye Dönüşen Hanım Kız  00:39
Uyuşturucunun Etkisi İle Zombiye Dönüşen Hanım Kız 28 izlenme - 3 hafta önce Sosyal mesaj sonlu bu video da ne kadar gülünç duruma düşse de hanım kıza bir miktar üzülmedim değil.
Polis Ahmet - Dikkat Dikkat (R&B Eşliğinde Sosyal Mesaj) 03:29
Polis Ahmet - Dikkat Dikkat (R&B Eşliğinde Sosyal Mesaj) 428 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede yayınlanan "hız yapma" adlı eseriyle tanıdğımız Ahmet Şengül, namı diğer Polis Ahmet bu sefer topluma trafik konusunda yeni mesajlar veriyor. Ders tadındaki bu klibi hep beraber izliyoruz.
İlk Yardımın Önemi 02:02
İlk Yardımın Önemi 237 izlenme - 2 yıl önce Yılda 140 bin insan ilk yardım yapılamadıgından hayatını kaybediyor, bu rakam kanserden ölen insan sayısıyla aynı. Beklemediğmiz yerden harika bi şekilde mesajı veren reklam sayısal verilerin didik didik edip vurucu bi şekilde ajansın elinden insanlara ulaşıyor.
ALS Olayı Şov Yapma Olayı Değildir 00:22
ALS Olayı Şov Yapma Olayı Değildir 151 izlenme - 2 yıl önce ALS olayı şova dönmedi mi abi?Herkes yapıyor babam bile yapacak amk yakında olayı bilmeden meydan okuyorum diye.Bir arkadaşımız vardı annesi ALS hastası bizim sete getirdi annesini konuştuk abi annem çok üzülüyor resmen eğlenip makara yapıyorlar dedi içimiz kan ağladı..Bizim ülke de herşeyin bokunu çıkarıyoruz yahu...
Cocuklariniz Yaninizdayken Gözlerinizi Acin İnterneti Degil 04:07
Cocuklariniz Yaninizdayken Gözlerinizi Acin İnterneti Degil 115 izlenme - 2 yıl önce COCUKLARİNİZ YANİNİZDAYKEN GÖZLERİNİZİ ACİN, İNTERNETİ DEGİL...!
Sokakta Birine Sarılmanın Cezasının 91 Tl Olması 00:56
Sokakta Birine Sarılmanın Cezasının 91 Tl Olması 113 izlenme - 3 yıl önce gözlerini bağlayan genç tanımadığı insanların kendisine sarılarak aralarında oluşacak samimi, sıcak bağı ve güven duygusunu sosyal bir deneyle dünyaya duyurmaya çalışmış lakin bu eylemin istanbul ayağı para cezası ile taçlandırılmış. izliyoruz.
Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir 01:43
Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir 148 izlenme - 4 yıl önce Kelimelerini Değiştir Dünyanı Değiştir
Haberler.com - Lütfen 2 Dakikanızı Ayırıp Seyredin.... 01:59
Haberler.com - Lütfen 2 Dakikanızı Ayırıp Seyredin.... 56 izlenme - 3 yıl önce Haberler.com Lütfen 2 Dakikanızı Ayırıp Seyredin
Paris Moda Haftasında Türk Modacıdan Sosyal Mesaj - Pazar Sürprizi 10:38
Paris Moda Haftasında Türk Modacıdan Sosyal Mesaj - Pazar Sürprizi 69 izlenme - 3 yıl önce ümit benan, paris moda haftası’nın en ses getiren defilelerinden birine imza attı. türk tasarımcı, mankenleri ve podyum düzenlemesiyle 'ırkçılığa hayır' mesajı verdi.ırkçiliğa hayir ümit benan, paris moda haftası kapsamında düzenlediği defilesini, abd’nin ilk siyahi beyzbol oyuncusu jackie robinson’a ithaf etti. beyzbol sahasını andıran podyumda, ırkçılık karşıtı mesajlar verildi.tüm modeller siyahidefilede görev alan tüm modellerin siyahi olması nedeniyle de büyük moda haftalarının tarihinde bir ilke imza atıldı. moda dünyasının ümit’in kıyafetlerini mi mesajlarını mı daha çok konuşacağı merak konusu...
git ve mykel 01:51
git ve mykel 70 izlenme - 9 yıl önce kurban
Kim Sevmedi Söyle Seni Sayın Bakan Seni Çocukken 03:36
Kim Sevmedi Söyle Seni Sayın Bakan Seni Çocukken 11 izlenme - 3 yıl önce Kim Sevmedi Söyle Seni Sayın Bakan Seni Çocukken