Hoşgeldiniz!

soviet

Ağır Yaralı Sovyet Askerinin Son İsteği 08:12
Ağır Yaralı Sovyet Askerinin Son İsteği 20.100 izlenme - 2 yıl önce Nazi Almanyası tarafından bombalanan bir bölgede ağır yaralanan genç sovyet askerinin ölmeden önce istediği son isteğini izliyoruz.
Soviet March 04:26
Soviet March 1.706 izlenme - 1 ay önce Red Alert 3 için yapılmış gaza getiren bir marş. Elaleme bak bir oyun için neler yapıyor dedirtiyor insana. Call of duty görüntüleri ile beraber bu marş kullanılmış videoda.
Kozmonot Yuri Gagarin Karşılama Töreni Azerbaycan Türkçesi ile 02:20
Kozmonot Yuri Gagarin Karşılama Töreni Azerbaycan Türkçesi ile 1.075 izlenme - 3 ay önce
Sovyet Propaganda Çizgi Filmi (1941) 08:13
Sovyet Propaganda Çizgi Filmi (1941) 1.382 izlenme - 10 ay önce 1941 yapımı, Sovyetlerin, Amerikan ve İngiliz müttefikleri ile işbirliği ve Nazilerin yenileceği temalı propaganda çizgi filmi.
Venera Programı - Cehenneme Giden Robotlar 00:52
Venera Programı - Cehenneme Giden Robotlar 1.002 izlenme - 10 ay önce Bugün bile hala Amerika'nın ulaşamadığı gezegen olan Venüs'e sovyetlerin gönderdiği sondalar programıydı Venera. Basınç ve sıcaklık açısından resmen bir cehennem olan Venüs yüzeyine inip, işini yaparak fotoğraflar çekmişlerdir. Venera-9, 20 Ekim 1975'de Venüs'ün yüzeyini ilk çeken sonda oldu. Venera-10, 23 Ekim 1975'te indi ve arazide neredeyse iki taramayı geri gönderdi. Venera-12, 21 Aralık 1978'de Venüs'e, Venera-11 ise 25 Aralık'ta indi. Atmosferik basınç nedeniyle tüm renkli panoramik kameralar başarısız oldu. Venera-13'ün iniş modülü 1 Mart 1982'de Venüs'e indi. İki optik-mekanik kamera, Venera-9/10 sisteminden daha yüksek çözünürlükte ve berrak ve renkli filtrelerle tekrar tekrar 180 ° veya 60 ° taradı. Venera-14, Venera-13'ten dört gün sonra gitti ve iniş modülü 5 Mart'ta indi. 57 dakika flyby modülü ile temas halinde kaldı. Venedik-15 ve Venera-16 ikiz yörünçler, sentetik diyafram radarı ve radar altimetresi kullanarak Venüs yüzeyinin ilk yüksek çözünürlüklü yüzey araştırmasını gerçekleştirdi. Araştırma, 11 Kasım 1983'den 10 Temmuz 1984'e kadar, gezegenin kuzey kapağını yaklaşık 25 ° enlemine kadar kapsıyordu.
Red Alert 2 (Müttefikler) - Oynanış Tüm Bölümler 01:05:08
Red Alert 2 (Müttefikler) - Oynanış Tüm Bölümler 2.327 izlenme - 2 yıl önce Deneme 10 - Command & Conquer: Red Alert 2, bir 2.5D Gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunudur. Westwood Studios tarafından Command & Conquer: Red Alert serisi devamı olarak 16 Eylül 2000'de piyasaya sürüldü. Oyun 1970'lerin başlarında geçmektedir. Oyunun bu serisinde Müttefikler (Allieds) ve Sovyetler (Soviets) eski serilere oranla daha yeni ünitelerle karşımıza çıktığını gördük. Red Alert hikâyesinin devamı olan oyunda multiplayer özellikleri de artırılmış olarak karşımıza çıkarılmış.Command & Conquer: Red Alert 2 için bir genişletme sürümü de çıkarılmıştır (Yuri's Revenge). Oyunun hala müdavimleri mevcuttur ve oynanabirliği ile en çok tutulan oyunlardan biridir. Müttefikler (Müttefikler) Michael Dugan - Amerika Birleşik Devletleri Başkanı. Oynayan Ray Wise. General Carville - Yüksek derecede saygın Teksas Eyaleti Ordu Komutanı. Amerikan Ordusu Komutanı. Oynayan Barry Corbin. Özel Ajan ve Komando Tanya - Özel harekat komandosudur. Askerleri kısa sürede alt edip hedef binalara C4 koyarak yoketme becerisine sahiptir. Ancak tanklara karşı güçlü değildir. Oynayan Kari Wuhrer. Prof. Albert Einstein - Müttefikler (Allieds) için çalışan bir bilim adamıdır. Chronosphere adındaki zaman makinesini keşfetmiştir. Ve bu makine ile Adolf Hitler'i tarihten silmiştir. Oynayan Larry Gelman. Teğmen Eva Lee - Müttefiklerin oyununda oyuncuya rehberlik eder. Tüm görevler boyunca brifing verir. Oynayan Athena Massey General Lyon - Fransız orduları komutanı. Hikayede görüldüğü yer Avrupa'yı tehdit eden Sovyet Füzelerinin imhasının konuşulduğu 4'lü müttefikler toplantısı. Oynayan Frank Bruynbroek. Müttefikler (Allies) Avrupa Devletleri (Birleşik Krallık, Fransa, Almanya) çıkan savaşta Müttefikler safındadır. Hikayenin önceki bölümlerinde büyük yıkıma uğrayan Yunanistan ise Amerika Birleşik Devletleri'ne katılmıştır. Müttefiklerin tarafındaki bir diğer devlet ise uzak doğudaki Kore Cumhuriyeti'dir. Müttefikler hava ve denizde üstünken karada güçsüzdür ancak teknolojik üstünlükleriyle bunu kapatmaktadırlar örneğin müttefiklerin son bölümünde Chronosphere adlı bir makina ile Moskovaya askeri kuvvet ışınlayıp Kremlin'i kuşatmışlardır. Müttefik Devletlerin Kendilerine özel üniteleri: Amerika - Paraşütçü Fransa - Dev Top Almanya - [Tank] Yokedici Büyük Britanya - Keskin Nişancı Kore - Kara Kartal Jeti
Sovyet Milli Marşı 00:45
Sovyet Milli Marşı 1.713 izlenme - 3 yıl önce Çoğunluğun ilk olarak Rocky IV'de duyup "ne güzel marşmış lan" diye yanındakini dürtmesine neden olan Sovyetler Birliği'nin milli marşı. Sadece milli marş olarak görülmeyen, pek çok devlet orkestrasının ve müzisyenin kullandığı, hatta remiksini yaptığı bir eser.
Polyushka Polye 02:56
Polyushka Polye 2.397 izlenme - 6 yıl önce piyanoumut ziya aydın
Rocky IV - Ivan Drago & Rocky Karşılaşması Öncesi Sovyet Marşı 01:34
Rocky IV - Ivan Drago & Rocky Karşılaşması Öncesi Sovyet Marşı 1.059 izlenme - 3 yıl önce Ivan Drago, ABD'deki gösteri amaçlı bir maçta Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Apollo Creed'i ring'te döve döve öldürmüştür. Ivan Drago laboratuvar şartlarında yetiştirilmiş, geniş imkânlara sahip bir jimnastik salonunda çalışarak Rocky Balboa ile maç yapmak için hazırlanmıştır. Maç öncesi hazırlıklar aylar sürer ve tarihi maç gelir çatar.Salonda,Rocky'ye karşı inanılmaz bir psikolojik savaş vardır,her yerde Kızıl Ordu askerleri,Devlet Başkanı,üst düzey devlet erkanı,K.Marx'ın,Lenin'in, ve Drago'nun devasa portreleri.Karşılaşma başlamadan önce alışılmadık şekilde tüm salon ayağa kalkar ve o müthiş Sovyet Marşını okumaya başlarlar...Devamını yazamıcam indirin izleyin.
Red Army Choir - Soviet National Anthem 03:17
Red Army Choir - Soviet National Anthem 2.873 izlenme - 8 yıl önce red army choir - soviet national anthem (alamut1@hotmail.de)
Sovyet Ordusunun Sayko Hard Bass Dansı 02:32
Sovyet Ordusunun Sayko Hard Bass Dansı 165 izlenme - 6 ay önce Bir dönem rus apaçileri tarafından epeyce icra edilen Hard Bass dansının Sovyet Ordusu versiyonu sizlerle
Red Alert 3 Soviet March 04:39
Red Alert 3 Soviet March 771 izlenme - 6 yıl önce red alert 3 soviet march - red army
Afghan Communist song 03:33
Afghan Communist song 273 izlenme - 2 yıl önce Eternal glory to the Soviet and Afghan Communist soldiers! Death to the USA, Israeli, British, Saudi and Paki invented "mujahideen" puppets and terrorists! Song: Shahid Najibullah
Dance Show Red Army Choir İn Paris At The Soviet A 02:21
Dance Show Red Army Choir İn Paris At The Soviet A 1.144 izlenme - 9 yıl önce
Bulat Okudzhava 02:56
Bulat Okudzhava 90 izlenme - 4 yıl önce Bulat Okudzhava 1984 Soviet Bard music
Türk Hava Kuvvetleri - Rusya'ya Bir Mesaj | 02:27
Türk Hava Kuvvetleri - Rusya'ya Bir Mesaj | 49 izlenme - 2 yıl önce Dosya güven, düşmana küskü veren şanlı Türk Hava Kuvvetleri Music: Pick Your Poison - What We Fear