Hoşgeldiniz!

sövmek

Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 00:45
Trafikte Dellenip Kadınlara Söven Eleman 13.496 izlenme - 1 yıl önce Trafikte kadın, bir sürücünün önüne kıran eleman veryansın ediyor. Videomuzun altına, ya tamam çok yanlış şiy yapmış olabilir ama kadın sonuçta, yaptığı yanlış bir şey, temalı ilk yorumu atan kullanıcıya "altın emme manifoldu" ödülümüzü armağan edeceğiz.
Nefize Abla Genç Arkadaşa Kombo Sövüyor 00:54
Nefize Abla Genç Arkadaşa Kombo Sövüyor 6.588 izlenme - 10 ay önce Nefize abla küfürleri kombo şekilde sövüyor.
Tuvalette Şarkı Söylemek (Küfür İçerir) 00:52
Tuvalette Şarkı Söylemek (Küfür İçerir) 2.303 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu ekledim diye bana bayağı saydıracaksınız biliyorum (şayet onaylanırsa). Çok saçma sapan bir video evet ama kahramanımızın renkli kişiliği olsun,at ağzı olsun, ettiği küfürler olsun beni güldürdü. Sizi de güldürmesini istedim. Açıklama biraz dandik ama öyle videoya böyle açıklama oluyor ancak.
Dedem Küfürü Basıyo 02:09
Dedem Küfürü Basıyo 2.978 izlenme - 10 yıl önce iisin ii
Söverek Sevmek 00:06
Söverek Sevmek 434 izlenme - 4 yıl önce Söverek sevmek;
Galatasaraylılardan Bomba Aziz Yıldırım Taklidi 00:48
Galatasaraylılardan Bomba Aziz Yıldırım Taklidi 206 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylıdan şampiyonluk sonrası Aziz Yıldırım taklidini izliyoruz. Gayet başarılı buldum ben :) O Sow'a ayrı sovecem . Hepinizi kovuyovum ulannnnnnn :) İsmail Eagle'ı bakalım kovacak mı ? Bu arada 4. yıldız tekrar hayırlı olsun ilklerin takımı Galatasaray'a...
İçten İçe Söven Köpek 00:10
İçten İçe Söven Köpek 33 izlenme - 5 ay önce Sahibiyle girdiği münakaşadan sonra dudak aralığında bir şeyler söyleyen köpeğin komik hallerini izliyoruz.
Gençlerin Yamuk Topla İmtihanı 00:38
Gençlerin Yamuk Topla İmtihanı 226 izlenme - 3 yıl önce 2009 da gösterime giren,kanımca vasat sayılan "Ay Lav Yu" filminden bir sahne.Ellerine geçen bir amerikan futbol topuyla normal futbol oynamaya çalışan çılgın gençlik pas olacağı yerde taca giden yamuk topa daha fazla dayanamazlar.Aralarından bir kardeşimizde topa güzelce bi sövüp rahatlar..
Söverek Sevmek 00:06
Söverek Sevmek 114 izlenme - 4 yıl önce Söverek Sevmek
Dil Belası - Yedinci Âfet: Sövmek Ve Çirkin Sözler Söylemek 11:03
Dil Belası - Yedinci Âfet: Sövmek Ve Çirkin Sözler Söylemek 64 izlenme - 4 yıl önce Euzu Billahi Mineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Salli Ve Sellim Ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihı Lima Uğlika Vel Hatimi Li Ma ... Mehmet Bey