Hoşgeldiniz!

şovmen

Mini Motordaki Minik Şovmen 00:27
Mini Motordaki Minik Şovmen 75.544 izlenme - 8 yıl önce mini motordaki minik şovmen
Şarkılarla Yaşayan Adam Nikahta (Beyaz Show) 04:27
Şarkılarla Yaşayan Adam Nikahta (Beyaz Show) 33.201 izlenme - 4 yıl önce Şarkılarla Yaşayan Adam Nikahta (Beyaz Show) 22.11.2013
İtalyan Şovmenden Kadın Spikeri Şoke Eden Öpücük 00:46
İtalyan Şovmenden Kadın Spikeri Şoke Eden Öpücük 8.157 izlenme - 2 yıl önce 52 yaşında İtalyan en yaşlı futbolcusu ünvanını alarak bir rekora imza atan şovmen Gene Gnocchi, katıldığı canlı yayında spikeri dudaklarında öptü. 52 yaşında Parma ile imzaladığı sembolik imza ile İtalyan en yaşlı futbolcusu ünvanını alarak bir rekora imza atan şovmen Gene Gnocchi, katıldığı canlı yayında da rahat durmadı. Yerinden kalkıp programın kadın sunucusuna yönelen Gnocchi, hem spikeri hem de izleyenleri şoke eden bir harekete imza att
Halil Sezai - Paramparça (Beyaz Show) 08:50
Halil Sezai - Paramparça (Beyaz Show) 12.101 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show'un sürpriz konuğu Halil Sezai'den sevgilisine 'paramparça' parçası eşliğinde sürpriz aşk ilanı
Ünlü Şovmen Jimmy Fallon'un  Korku Dolu Anları! 01:43
Ünlü Şovmen Jimmy Fallon'un Korku Dolu Anları! 4.322 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin en çok izlenen TV şovlarından birisi olan Jimmy Fallon Şov'a katılan MMA şampiyonu dövüşçü Ronda Rousey sunucu Jimmy Fallon'u korkuttu.
Ziynet Sali - Gelemiyorum Yanına (Beyaz Show) 03:39
Ziynet Sali - Gelemiyorum Yanına (Beyaz Show) 7.498 izlenme - 4 yıl önce Ziynet Sali - Gelemiyorum Yanına (Beyaz Show)
Vine AT - Olay Yerinden Bildiriyorum (Beyaz Show) 04:09
Vine AT - Olay Yerinden Bildiriyorum (Beyaz Show) 4.821 izlenme - 4 yıl önce Vine AT - Olay Yerinden Bildiriyorum (Beyaz Show)
Ziynet Sali - Deli (Beyaz Show) 03:40
Ziynet Sali - Deli (Beyaz Show) 3.909 izlenme - 4 yıl önce Ziynet Sali - Deli (Beyaz Show)
Mini Motordaki Minik Şovmen 00:27
Mini Motordaki Minik Şovmen 2.957 izlenme - 8 yıl önce
Beyazın Baklavaları (Beyaz Show) 03:12
Beyazın Baklavaları (Beyaz Show) 2.307 izlenme - 4 yıl önce Beyazit Öztürk program açılışında Baklava Vücut montajlı görüntüsü ile konuştu
Kafasına Akp Yazdıran Vatandaş 00:55
Kafasına Akp Yazdıran Vatandaş 915 izlenme - 3 yıl önce Kahramanmaraş'lı abimiz kafasına AKP harflerini kazıttırarak kendince şovunu, sevgi gösterisini yapmış. Diyecek bir şey bulamıyorum halen şoktayım, tek sözüm Kafan güzelmiş abi güle güle kullan...
Komedi Şov 03:47
Komedi Şov 1.365 izlenme - 9 yıl önce komedi sov
Atlara Fısıldayan Adam 02:23
Atlara Fısıldayan Adam 578 izlenme - 4 yıl önce 32 yaşındaki Arjantinli şovmen Martin Tatta, 'dünyanın en iyi at fısıldayıcısı' olarak tanınıyor.Tatta, performansları sırasında atların kulaklarına fısıldayarak onları yatıştırmasıyla ve onlarla bir köpekle oyun oynar gibi oynamasıyla izleyenleri şaşırtıyor.Tatta, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te ailesinin çalıştığı bir çiftlikte atların arasında büyüdü. Her şey, çiftliğin sahiplerinin Tatta'nın henüz bir çocukken atlarla olan bağını görüp onu pratik yapması için teşvik etmesiyle başladı.Sonunda Tatta, kendi kendini eğiterek bir at terbiyecisi oldu. Şimdi de, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce turistin karşısında performans sergiliyor.Tatta aynı zamanda 32 hayvan yetiştiriyor. Bu hayvanlardan altısında fısıldama numarasını kullanıyor. Bir atı eğitmek de Tatta'nın bir yılını alıyor.Tatta'nın favori atı Primavera'yla öyle güçlü bir bağı var ki, şaşırtıcı bir şekilde atını sırt üstü yatmaya ve bacaklarını yukarı kaldıracak şekilde bir pozisyon almaya ikna edebiliyor.Numaralar bununla da sınırlı kalmıyor; Tatta çoğu kişinin cesaret edemeyeceği başka şeyler de yapıyor. Mesela, tereddüt etmeden atının toynaklarının altında uzanıyor, at üstündeyken elleriyle baş aşağı duruyor ve atını yan yatmaya ikna ederek başını yastığa koyar gibi atın üstüne koyuyor. Martin Tatta'nın arkadaşı Mara Felices, "Atlar onun oyuncaklarıydı, okul için bir taşıtıydı, onun için her şeylerdi. Martin bunun özel bir armağan olduğuna hiç inanmıyor, bu onun için doğal bir şey" yorumunu yapıyor.
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 00:25
Çalımda Eşeğin Kulağına Su Kaçırmak - Neymar 306 izlenme - 3 yıl önce Neymar'ın belki şuursuzca, belki de bir refleks olarak attığı çalımlara artık alıştık. Lakin her çalımda kendini aşan Neymar son olarak Santos ve Botafogo maçında rakibine attığı bu çalım ile iyice eşeğin kulağına suyu kaçırmış.
İşte Mehmet Ali Erbil'in Yeni Sevgilisi 01:39
İşte Mehmet Ali Erbil'in Yeni Sevgilisi 264 izlenme - 3 yıl önce Çapkın şovmen Mehmet Ali Erbil'in sürpriz şekilde hosteslik görevi verdiği manken Zeynep Ece Akengin'le bir süredir gözlerden uzak ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Akengil İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun eski sevgilisiydi.
Şovmen Çaycı 02:43
Şovmen Çaycı 341 izlenme - 3 yıl önce Çaycılık mesleğinin zirvesinde dolaşan arap abimizden Antep'li dondurma ustalarını aratmayacak şovlarını izliyoruz efendim.
Beyaz'ın da Beyaz Show İzlememesi 00:43
Beyaz'ın da Beyaz Show İzlememesi 278 izlenme - 3 yıl önce Beyaz'ın bugüne kadar sayısız defa şovlarındaki yavanlığı, sıradanlığı dile getirdik. ancak şu 40 saniyede beyazın da kendini bildiğini ve komik olmadığının da yeterince farkında olduğunu görmek biraz da olsa ohh iyi bari lan dedirtmedi değil.
Şovmen Çaycı 02:43
Şovmen Çaycı 272 izlenme - 4 yıl önce Çaycılık mesleğinin zirvesinde dolaşan arap abimizden Antep'li dondurma ustalarını aratmayacak şovlarını izliyoruz efendim.
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 04:49
Panel İnsanı Olarak Cem Yılmaz 274 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz Türkiye'de Baba Olmak isimli panele katılmış ve de söz kendisine geldiğinde gösterilerinden birine çevirmiş paneli neredeyse. Neyse zaten adam osursa gülmeye hazır olduğumuz için çok da zorlanmamıştır.
Bülent Arınç'ın Cem Yılmaz Tespitleri 02:10
Bülent Arınç'ın Cem Yılmaz Tespitleri 166 izlenme - 3 yıl önce "Hayatta her şey içki ve seksten ibaret değildir" tespitiyle "Acaba nedir nedir?" dedirten büyüğümüz Sayın Arınç,talk şovcuya!"..yayınlanan kasetler konuşma,şiir kaseti değil.."diyerek yanıt verdi ve ekledi ".. Herkes çılgınlık derecede seks ilişkileri kurabilsin bu özgürlüktür diyen insanları bulabilirsiniz..", "pornomu istiyorum diye 10-15 kişinin miting veya gösteri yaptığını hatırlıyorum".
Jimmy Fallon'un Recep Tayyip Erdoğan Beatbox'ı 00:40
Jimmy Fallon'un Recep Tayyip Erdoğan Beatbox'ı 227 izlenme - 4 yıl önce ABD'li ünlü şovmen Jimmy Fallon, geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir programında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili bir habere de yer verdi. Başbakan Erdoğan'ın İsrail'in Gazze operasyonu nedeniyle arasının bozulduğu ABD Başkanı Barack Obama ile tekrar konuşmaya başladığını duyuran Fallon, Erdoğan'ın ismini söylemekte zorlandı. Fallon bunun üzerine, ABD'li rap'çi Missy Elliott'a atıfta bulunduktan sonra Başbakan Erdoğan'ın 'ismiyle beatbox yaptı'.
Sarhoş musunuz? - Amerikan İşi  Sokak Röportajı 03:11
Sarhoş musunuz? - Amerikan İşi Sokak Röportajı 96 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şovmen Jimmy Kimmel'in programında sokaktaki insanlara Sarhoş musunuz? diye soru yöneltiyor ve izleyiciler röportajdaki insanın sarhoş olup olmadığını tahmin etmeye çalışıyor iyi seyirler efenim
Okan Bayülgen: 03:00
Okan Bayülgen: "Çok Polis Arkadaşım Var." 117 izlenme - 3 yıl önce Polislerle 1 Mayıs'ta çektirdiği fotoğrafla tepki çeken Okan Bayülgen, o fotoğraflarla ilgili Mesut Yar'ın programında konuştu. Okan, tüm polis arkadaşlarına 155'ten ulaşmanın büyük kolaylık olduğunu ve bunun AKP döneminde gerçekleştiğini söylemeyi ne yazık ki ihmal etti.
Ünlü şovmenin korku dolu anları! 00:50
Ünlü şovmenin korku dolu anları! 79 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin en çok izlenen TV şovlarından birisi olan Jimmy Fallon Şov'a katılan MMA şampiyonu dövüşçü Ronda Rousey sunucu Jimmy Fallon'u korkuttu.
Apple Sağlık Hizmeti'ne Gülme Garantili Skeç 01:17
Apple Sağlık Hizmeti'ne Gülme Garantili Skeç 20 izlenme - 1 yıl önce Apple’ın güvenilirliği üzerine yapılan ABD’nin önde gelen şovmenlerinden Conan O’Brein hepimizin aşina olduğu esprileri “Apple Healthcare” skeciyle arşa çıkaran Conan ve ekibi; sadece teknoloji severleri değil herkesi güldürecek bir işe imza atmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okan Bayülgen Gezi Parkı İçin Mesaj Verdi 04:23
Okan Bayülgen Gezi Parkı İçin Mesaj Verdi 84 izlenme - 5 yıl önce Ünlü şovmen Okan Bayülgen, Gezi Parkı ile ilgili birtakım açıklamalar yaptı
Okan Bayülgen Kaygılıyız'cılarla Dalga Geçti 06:07
Okan Bayülgen Kaygılıyız'cılarla Dalga Geçti 64 izlenme - 5 yıl önce Okan Bayülgen Kaygılıyız'cılarla Dalga Geçti Ünlü Şovmen Okan Bayülgen Kendinin De İmzası Bulunan Kaygılıyız Metnine İmza Atanları Ti'ye Aldı.
Engelli Şovmen Ayhan Yarıcı, Tek Kişilik Komedi Gösterisi Sergiledi 03:54
Engelli Şovmen Ayhan Yarıcı, Tek Kişilik Komedi Gösterisi Sergiledi 20 izlenme - 2 yıl önce İzleyicilerden görüntüler Engelli şovmen Ayhan Yarıcı'nın gelişi ve alkışlanması Açılış konuşmasının yapılması Engelli şovmen Ayhan Yarıcı'nın şovunu sergilemesi Hediyelerin verilmesi Engelliler Haftası Engelli şovmen Ayhan Yarıcı, Gaziantep'te tek kişilik komedi gösterisi sergiledi Engelli şovmen Ayhan Yarıcı, Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin iş birliğindeki "Engelliler Haftası" kapsamında komedi gösterisini sahneledi.
Bu Kediler Tam Bir Şovmen 01:20
Bu Kediler Tam Bir Şovmen 5 izlenme - 10 ay önce
İntihar şovmeni iş başında 01:06
İntihar şovmeni iş başında 18 izlenme - 3 yıl önce Edirne'nin Keşan ilçesinde özel bir hastanenin çatısına çıkan bir kişi intihar girişiminde bulundu. daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...