Hoşgeldiniz!

Soyadı Videoları İzle

Soyadı Jeneratör Olan Adam 00:06
Soyadı Jeneratör Olan Adam 54.036 izlenme - 4 yıl önce Soyadı Jeneratör Olan Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adı: Roket  Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 10.158 izlenme - 1 yıl önce Evet başlığı okuduğunuz gibi vatandaşımızın adı soyadı roket atar bey... "Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor. Bebek tekstili üzerine 16 yıldır üretim yapan bir firmanın sahibi olan Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş dünyası ve resmi yazışmalarında "Roket" ve "Atar" adı, soyadını görenlerin önce güldüğünü belirterek, "İnanmayıp kimliğime bakıyorlar. Gerçeği görünce de nedenini soruyorlar" dedi."
Soyadı İle Guinness'e Aday Olacak 01:35
Soyadı İle Guinness'e Aday Olacak 733 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakırlı Mehmet Neytullah Uçarturnagurbetgezer, Guinness Rekorlar Kitabına girebilmek için soyadını "Uçarturnagurbetgezerdiyardiyarellerde" olarak uzatmaya hazırlanıyor.
Adı Sen Soyadı Ben 05:20
Adı Sen Soyadı Ben 949 izlenme - 7 yıl önce adı sen soyadı ben
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık 00:31
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık 442 izlenme - 2 yıl önce Araçlardan biri takla attı, diğeri metrobüs bariyerlerine çarptı. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı kaza nedeniyle trafiği felç eden Alemdar'ın kaza sonrası röportajını izleyeceğiz.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 270 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Rüyanız Kahrolsun 03:34
Rüyanız Kahrolsun 320 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'nin beğenilen programlarından Rüyanız Hayrolsunda arayan genç kızımız gördüğü rüyayı anlatıyor ama what a dream! Zaten telefona Seda Sayanvari ''n'apıyon kıız' diyerek açılış yapan Emine abıla da şaşırıyor, sonrasında bi sallama işine giriyor, bakıyor ki ne sallasa tutmuyor, '' böyle olmayacak, daha fazla rezil olmadan kapatalım en iyisi'' diyor ve noktalıyor. Arayan kız kafa bulmak için aramış da olabilir. ''Deniz abla burda bi balık var, yanında da karnıyarık''
Yarışmada Skandal Cevap: Atatürk'ün Önceki Soyadı Öz'dür 03:51
Yarışmada Skandal Cevap: Atatürk'ün Önceki Soyadı Öz'dür 199 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de yayınlanan yarışma programı '1 Miyon Canlı Para'da "Mustafa Kemal'in soyadı kanunu çıkarılmadan önce kullandığı soyadı hangisidir?" diye sorulan soru tartışmaya neden oldu. Soyadı kanununun gündeme gelmesiyle Gazi Mustafa Kemal'e Atatürk soyadı verildi. Fakat, Mustafa Kemal'in Atatürk'ten önceki soyadı "Öz"dü şeklindeki yanlış bilgi yıllardır kulaktan kulağa dolaşıyor.
Soyadı Kurbanı Çift: Cartı Cırık - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:52
Soyadı Kurbanı Çift: Cartı Cırık - Ben Bilmem Eşim Bilir 289 izlenme - 4 yıl önce İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in Bu Akşam Yayınlanan Bölümünde İlginç Soyadlı Çift Herkesi Güldürdü.
Tekerleme Gibi Soyadı Olan Dayı 01:35
Tekerleme Gibi Soyadı Olan Dayı 122 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakırlı Mehmet Neytullah Uçarturnagurbetgezer, Guinness Rekorlar Kitabına girebilmek için soyadını "Uçarturnagurbetgezerdiyardiyarellerde" olarak uzatmaya hazırlanıyor.
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 01:39
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 162 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de ilginç soyadlı çift herkesi güldürdü. Şenay Cartı evlendikten sonra eşi Levent Cırık'ın soyadını alacak olması İlker Ayrık'ı ve izleyenleri kahkahaya boğdu.
Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker 00:39
Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker 113 izlenme - 4 yıl önce Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker - Adamın Başını Döndürür Bu Adam
Telli Turnam:turgut Yetigin 03:01
Telli Turnam:turgut Yetigin 195 izlenme - 9 yıl önce mazİyİ anlatan resİmlere söylenmİŞ türkü
Gülen Soyadını Değiştirmek İsteyen İşadamı 02:25
Gülen Soyadını Değiştirmek İsteyen İşadamı 24 izlenme - 8 ay önce Bodrum ilçesinde yaşayan iş adamı Nejat Gülen, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından terör örgütü ele başı Fethullah Gülen'e olan tepkisini göstermek için "Gülen" soyadını değiştirme kararı aldı.
Yas Gülüadı Sen Soyadı Ben 05:20
Yas Gülüadı Sen Soyadı Ben 152 izlenme - 7 yıl önce yas gülüadı sen soyadı ben
İsmail Türker 04:28
İsmail Türker 93 izlenme - 5 yıl önce Soyadımızı nasıl aldık.
Mustafa Turan 02:54
Mustafa Turan 71 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Turan anlatıyor
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 00:36
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 58 izlenme - 3 yıl önce İç Güvenlik Paketi'ndeki yenilikler hakkında bilgi veren Başbakan Ahmet Davutoğlu "Soyadı Kanunu geldiğinde bizim soyadımız Kalkan'mış" dedi.
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 01:39
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 91 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin İlgi İle İzlenen Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in Bu Akşam Yayınlanacak Bölümünde İlginç Soyadlı Çift Herkesi Güldürecek. Şenay Cartı Evlendikten Sonra Eşi Levent Cırık'ın Soyadını Alacak Olması İlker Ayrık'ı Ve İzleyenleri Kahkahaya Boğacak. Ben Bilmem Eşim Bilir Kahkaha Dolu Yeni Bölümüyle Bu Akşam Kanal D'de.
Yalnız Turgut 03:01
Yalnız Turgut 49 izlenme - 9 yıl önce geçen ylılların anısına yapılmış video
Top Soyadı İle Serbest Çalışmak Thuglife 03:12
Top Soyadı İle Serbest Çalışmak Thuglife 10 izlenme - 2 yıl önce Top Soyadı İle Serbest Çalışmak ThugTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak ThuglifeTop Soyadı İle Serbest Çalışmak Thuglife
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 08:16
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 13 izlenme - 2 yıl önce İhanete uğradık. oğlum Annen Ezgi Tekin (Algan) Tarafından bir gün bunları okuyacaksın. Mustafa Sinet. Bunu unutma her zaman farklı soyadı kullanıyor. Annen Ezgi tek bir soyadı yok unutma? Oğlum Mustafa Sinet Ben bir gün ölürsem bunların ihanetçi olduklarını unutma?
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 08:16
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 12 izlenme - 2 yıl önce İhanete uğradık. oğlum Annen Ezgi Tekin (Algan) Tarafından bir gün bunları okuyacaksın. Mustafa Sinet. Bunu unutma her zaman farklı soyadı kullanıyor. Annen Ezgi tek bir soyadı yok unutma? Oğlum Mustafa Ben bir gün ölürsem bunların ihanetçi olduklarını unutma?
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 08:16
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 9 izlenme - 2 yıl önce İhanete uğradık. oğlum Annen Ezgi Tekin (Algan) Tarafından bir gün bunları okuyacaksın. Mustafa Sinet. Bunu unutma her zaman farklı soyadı kullanıyor. Annen Ezgi tek bir soyadı yok unutma? Oğlum Mustafa Sinet Ben bir gün ölürsem bunların ihanetçi olduklarını unutma?
Adı: Roket Soyadı: Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar 3 izlenme - 1 yıl önce Bursa'da yaşayan iş adamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor.
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 01:39
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 13 izlenme - 4 yıl önce Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü!
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 08:16
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 7 izlenme - 2 yıl önce İhanete uğradık. oğlum Annen Ezgi Tekin (Algan) Tarafından bir gün bunları okuyacaksın. Mustafa Sinet. Bunu unutma her zaman farklı soyadı kullanıyor. Annen Ezgi tek bir soyadı yok unutma? Oğlum Mustafa Sinet Ben bir gün ölürsem bunların ihanetçi olduklarını unutma?
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 08:16
Ezgi Algan Ezgi Tekin Cevat Sinet Mustafa Sinet 4 izlenme - 2 yıl önce İhanete uğradık. oğlum Annen Ezgi Tekin (Algan) Tarafından bir gün bunları okuyacaksın. Mustafa Sinet. Bunu unutma her zaman farklı soyadı kullanıyor. Annen Ezgi tek bir soyadı yok unutma? Oğlum Mustafa Ben bir gün ölürsem bunların ihanetçi olduklarını unutma?
Bombacıyla Aynı Soyisim Hem İşinden Hem Eşinden Etti 02:13
Bombacıyla Aynı Soyisim Hem İşinden Hem Eşinden Etti 1 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'da, Suruç ve Ankara bombacılarıyla akraba olmamasına rağmen soyismi ‘Alagöz’ olan bir kişi hem işinden hem de evlenmekten oldu.