Hoşgeldiniz!

soyadı

Soyadı Jeneratör Olan Adam 00:06
Soyadı Jeneratör Olan Adam 54.103 izlenme - 5 yıl önce Soyadı Jeneratör Olan Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Atatürk'ün Soyadı Nedir? - Kayseri   Röportaj 04:39
Atatürk'ün Soyadı Nedir? - Kayseri Röportaj 3.847 izlenme - 2 ay önce Bu kez Kayserili vatandaşlara Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili kolay bir soru yönelttik. "Atatürk'ün soyadı nedir" diye sorduk. Ancak öyle cevaplar aldık ki, gülelim mi ağlayalım mı bilemedik.. Buyurun birlikte izleyip karar verelim..
Adı: Roket  Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 10.676 izlenme - 2 yıl önce Evet başlığı okuduğunuz gibi vatandaşımızın adı soyadı roket atar bey... "Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor. Bebek tekstili üzerine 16 yıldır üretim yapan bir firmanın sahibi olan Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş dünyası ve resmi yazışmalarında "Roket" ve "Atar" adı, soyadını görenlerin önce güldüğünü belirterek, "İnanmayıp kimliğime bakıyorlar. Gerçeği görünce de nedenini soruyorlar" dedi."
Atatürk'ün Korutürk Soyadı Vermesi (1934) 01:54
Atatürk'ün Korutürk Soyadı Vermesi (1934) 641 izlenme - 5 ay önce “Ulu Önder Atatürk, 38 yıl önce henüz genç bir Subay iken mutlu bir tesadüfle bana; ‘Biz bu memlekette Cumhuriyeti kurduk. Bir takım inkılâplar getirdik ve onları gençliğe emanet ettik. Bütün bunları gençlik koruyacaktır. Onlardan biri sensin! Sana, Korutürk soyadını veriyorum!’ demiştin. Bugün, Cumhurbaşkanı olarak göreve başladığım ilk gün, kulaklarımda ve kalbimde duymakta olduğum o müstesna sesinin ve sözlerinin idraki içinde, huzurunda saygı ile eğiliyorum. 7 Nisan 1973 Cumhurbaşkanı Fahri S. Korutürk İmza"
Soyadı İle Guinness'e Aday Olacak 01:35
Soyadı İle Guinness'e Aday Olacak 737 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakırlı Mehmet Neytullah Uçarturnagurbetgezer, Guinness Rekorlar Kitabına girebilmek için soyadını "Uçarturnagurbetgezerdiyardiyarellerde" olarak uzatmaya hazırlanıyor.
Adı Sen Soyadı Ben 05:20
Adı Sen Soyadı Ben 966 izlenme - 8 yıl önce adı sen soyadı ben
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık 00:31
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık 545 izlenme - 3 yıl önce Araçlardan biri takla attı, diğeri metrobüs bariyerlerine çarptı. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı kaza nedeniyle trafiği felç eden Alemdar'ın kaza sonrası röportajını izleyeceğiz.
Soyadı Değişti Diye Emekli Edilmeyen Adam 04:05
Soyadı Değişti Diye Emekli Edilmeyen Adam 73 izlenme - 8 ay önce Şanlıurfa’da yaşayan Yaşar Tören, 20 yıl önce kim tarafından değiştirildiğini bilmediği soyadını istiyor. Turan olan soyadının Tören yapıldıktan sonra maddi ve manevi sıkıntılarla karşı karşıya kaldığını belirten Yaşar Tören, yetkilerden yardım bekliyor.
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 00:42
Kadın Boşandıktan Sonra Erkeğin Soyadını Kullanmaya Devam Edebilir mi? 300 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-bosandiktan-sonra-erkegin-soyadini-kullanmaya-devam-edebilir-mi/ Evlendikten sonra soyadı değişikliği, boşandıktan sonra da devam ediyor mu? Kadının, boşandıktan sonra erkeğin soyadını kullanıp kullanamayacağını Av. Rüya Beril Çetintaş'a sorduk. Yanıtı MigrosTV'de! Boşanma konusunda merak edilen pek pok sorunun yanıtı da burada!
Yarışmada Skandal Cevap: Atatürk'ün Önceki Soyadı Öz'dür 03:51
Yarışmada Skandal Cevap: Atatürk'ün Önceki Soyadı Öz'dür 275 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan yarışma programı '1 Miyon Canlı Para'da "Mustafa Kemal'in soyadı kanunu çıkarılmadan önce kullandığı soyadı hangisidir?" diye sorulan soru tartışmaya neden oldu. Soyadı kanununun gündeme gelmesiyle Gazi Mustafa Kemal'e Atatürk soyadı verildi. Fakat, Mustafa Kemal'in Atatürk'ten önceki soyadı "Öz"dü şeklindeki yanlış bilgi yıllardır kulaktan kulağa dolaşıyor.
Rüyanız Kahrolsun 03:34
Rüyanız Kahrolsun 354 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin beğenilen programlarından Rüyanız Hayrolsunda arayan genç kızımız gördüğü rüyayı anlatıyor ama what a dream! Zaten telefona Seda Sayanvari ''n'apıyon kıız' diyerek açılış yapan Emine abıla da şaşırıyor, sonrasında bi sallama işine giriyor, bakıyor ki ne sallasa tutmuyor, '' böyle olmayacak, daha fazla rezil olmadan kapatalım en iyisi'' diyor ve noktalıyor. Arayan kız kafa bulmak için aramış da olabilir. ''Deniz abla burda bi balık var, yanında da karnıyarık''
Atatürk Soyadı Nereden Geliyor? 03:00
Atatürk Soyadı Nereden Geliyor? 14 izlenme - 5 ay önce Soyadı Kanunu'nun kabulüyle beraber Mustafa Kemal de Atatürk soyadını aldı. 24 Kasım 1934 tarihinde resmi olarak 'Atatürk' soyadı kabul edildi. 24 Kasım aynı zamanda ülkemizde 'Öğretmenler Günü' olarak kutlanmaktadır. Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun!
Soyadı Kurbanı Çift: Cartı Cırık - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:52
Soyadı Kurbanı Çift: Cartı Cırık - Ben Bilmem Eşim Bilir 291 izlenme - 5 yıl önce İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in Bu Akşam Yayınlanan Bölümünde İlginç Soyadlı Çift Herkesi Güldürdü.
Tekerleme Gibi Soyadı Olan Dayı 01:35
Tekerleme Gibi Soyadı Olan Dayı 148 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakırlı Mehmet Neytullah Uçarturnagurbetgezer, Guinness Rekorlar Kitabına girebilmek için soyadını "Uçarturnagurbetgezerdiyardiyarellerde" olarak uzatmaya hazırlanıyor.
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 01:39
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 162 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de ilginç soyadlı çift herkesi güldürdü. Şenay Cartı evlendikten sonra eşi Levent Cırık'ın soyadını alacak olması İlker Ayrık'ı ve izleyenleri kahkahaya boğdu.
Telli Turnam:turgut Yetigin 03:01
Telli Turnam:turgut Yetigin 197 izlenme - 9 yıl önce mazİyİ anlatan resİmlere söylenmİŞ türkü
Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker 00:39
Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker 113 izlenme - 5 yıl önce Kafasını Çevirmeden Soyadını Söyleyemeyen Spiker - Adamın Başını Döndürür Bu Adam
Yas Gülüadı Sen Soyadı Ben 05:20
Yas Gülüadı Sen Soyadı Ben 152 izlenme - 8 yıl önce yas gülüadı sen soyadı ben
İsmail Türker 04:28
İsmail Türker 93 izlenme - 6 yıl önce Soyadımızı nasıl aldık.
Gülen Soyadını Değiştirmek İsteyen İşadamı 02:25
Gülen Soyadını Değiştirmek İsteyen İşadamı 40 izlenme - 2 yıl önce Bodrum ilçesinde yaşayan iş adamı Nejat Gülen, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından terör örgütü ele başı Fethullah Gülen'e olan tepkisini göstermek için "Gülen" soyadını değiştirme kararı aldı.
Mustafa Turan 02:54
Mustafa Turan 71 izlenme - 6 yıl önce Mustafa Turan anlatıyor
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 00:36
Davutoğlu: İlk Nüfusumda Soyadım Kalkan'dı 64 izlenme - 3 yıl önce İç Güvenlik Paketi'ndeki yenilikler hakkında bilgi veren Başbakan Ahmet Davutoğlu "Soyadı Kanunu geldiğinde bizim soyadımız Kalkan'mış" dedi.
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 01:39
Soyadı Kurbanı Çift Güldürdü! 92 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin İlgi İle İzlenen Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in Bu Akşam Yayınlanacak Bölümünde İlginç Soyadlı Çift Herkesi Güldürecek. Şenay Cartı Evlendikten Sonra Eşi Levent Cırık'ın Soyadını Alacak Olması İlker Ayrık'ı Ve İzleyenleri Kahkahaya Boğacak. Ben Bilmem Eşim Bilir Kahkaha Dolu Yeni Bölümüyle Bu Akşam Kanal D'de.