Hoşgeldiniz!

soydaş

Taladro - Leyla'ya Veda (Feat. Rashness & Soydan Soydaş) 04:21
Taladro - Leyla'ya Veda (Feat. Rashness & Soydan Soydaş) 3.126 izlenme - 4 ay önce Söz - Taladro, Rashness Müzik - Rashness Ses & Video Prodüksiyon - Rashness | Eski Kafa ? Taladro Sosyal Medya https://www.facebook.com/TaladroAE/ https://www.instagram.com/taladromusic/ https://twitter.com/aeTaladro ? Rashness Sosyal Medya https://www.facebook.com/rashnessmusic https://www.instagram.com/rashnessmusic https://twitter.com/rashnessmusic https://www.youtube.com/EskiKafaPRO ? Eski Kafa https://www.facebook.com/EskiKafaPRO https://www.instagram.com/EskiKafaPRO https://twitter.com/EskiKafaPRO https://www.youtube.com/EskiKafaPRO ? Evgi Productions Menajerlik İletişim 0545 585 14 06 - 0545 577 97 51 ( Fevzi Onur Evgi ) taladromenajerlik@gmail.com Şarkı Sözleri: Rashness Ah ben sen diye diye ölecek miyim? Beyazlar içinde görecek miyim? Seni kendime sakladım, yasakladım Ömrüme sapladım.. Hesapladım her şeyi en ince detayına kadar Ama sen beni koymadın O koskoca yüreğine sığmadım Öldüm beni duymadın Soydan Soydaş Hayat bana gülmüyorsa ben ona niye güleyim? Bu veda değil, sana dönemiyor yüreğim. Taladro Sıkıldı ruhum, düşer yine hüzün yüzümden Avluda oturup bir sigara yakmış Leylam, hasret dizinde Bir mektup elinde, boğuluyor yine bir sevgi selinde İzmarit ve kül parşömende umut ama vuslat evinde Bitmişi özlüyor her giden her gelen ten aratıyor gideni Bekliyor Leyla bekliyor, bekliyor bu eve döndüm dememi Aşk ikinci plan, bir ilişki ancak huzurla bilenir Severken ölmeyi düşünmedim, bunu baştan kim bilebilir? Gözlerim artık sapsarı buram buram sen tütüyor geceler Aklıma gelince deliriyor gibiyim, huzur da kayıp ve yaş dolu peçetem. İlacın benim, ilacım Leyla bu da kaçıncı reçetem "Gündüz gelemedin işin mi vardı?" diyor, inadı bırak da bana gece gel. Kör geceler yine Leylam, istesem de sana gelemem İstesem de sana gelemem Leylam, kalbini yeniden delemem Ölüm bir kere yenmişken bizi, ikinci kez beni yenemez Biliyorum Leylam biliyorum, seven bir daha sevemez Bir can boğuluyor evimde sanki, üzerime geliyor yıkılmış tavan Yağmura benzetiyor beni gören, gökyüzü siyah ve bozulmuş havam Giden ardına bakmaz oldu, katranı ciğerine topluyor kalan Her güzel şeyi yarım bıraktı, bir cümle içine doluşmuş yalan Tersten esiyor rüzgar, bir zindanda kalbim uyutuyorum Yaptığın her şey kin nedeni seni bir kere görsem unutuyorum Ama bitti be Leyla o günler, sana gelen tüm yolları kurutuyorum Unutamazsın dediğin kelimenin içindeki harfleri bile unutuyorum Har, bu ne cehennem sana dönmem be güzelim andım var Bir damla gözyaşım akmadı yaptığın pisliğin ardından Bu şehrin her yeri yağmur ama içerimde bir dolu yangın var Seni de yakıp kavursun ihanet dolusu yangınlar Yaz bitti, kara kış geliyor, yaprak küser artık dinliyorsa Ve hala kaybediyor yüreği her güneşe kanıp gün diyorsa Her dikeni görüp gül diyorsan, unutma Leyla Kalbindeki herkesi öldürür zaman hayat sana gülmüyorsa...
Soydan Soydaş -( Ben Yoruldum Hayat Cover ) 02:27
Soydan Soydaş -( Ben Yoruldum Hayat Cover ) 16.758 izlenme - 2 yıl önce Evgi Productions ekibinin çiçeği burnunda sanatçısı Soydan Soydaş, Mümin Sarıkaya'nın 'Ben Yoruldum Hayat' şarkısına yaptığı cover sizlerle.
İbrahim Tatlıses'ten Yönetmenlik Dersleri (1998 - İlknur Soydaş) 04:25
İbrahim Tatlıses'ten Yönetmenlik Dersleri (1998 - İlknur Soydaş) 3.055 izlenme - 2 yıl önce Akdeniz Akşamları'na klip çeken İbrahim Tatlıses yönetmenlik işinin inceliklerini nasıl da iyi bildiğini kameralara gösteriyor. Her zamanki siniri yine üzerinde. Klibin kadın oyuncusu Serdar Ortaç'ın Karabiberim şarkısından bildiğimiz İlknur Soydaş.
Honda CR-V 1.6 Dizel 2013 Test Sürüşü 12:09
Honda CR-V 1.6 Dizel 2013 Test Sürüşü 4.136 izlenme - 4 yıl önce Honda Türkiye Otomobil Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erdem Soydaş otoajanda.com okurları için yeni CR-V 1.6 dizeli anlattı. Soydaş, CR-V 1.6 dizelin fiyat aralığı hakkında açıklamada bulunurken; Honda'nın ikinci el değerine de değindi.
Bizim Mahalle Dizisi Dublaj Hatası (2000) 01:23
Bizim Mahalle Dizisi Dublaj Hatası (2000) 861 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılların en sevimli,en sıcak mahalle dizilerinden birisiydi Bizim Mahalle. Rahmetli Osman Yağmurdereli'nin dizisi. Ufacık bir hataya denk geldim dizide, paylaşmak istedim. Karabiberim klibindeki genç kız İlknur Soydaş da var bu sahnede.
Bizim Mahalle - Jenerik (1993) 01:15
Bizim Mahalle - Jenerik (1993) 1.115 izlenme - 3 yıl önce Ekranın en sevilen ve en uzun süren dizilerindendi. Dizi 1993 ve 2002 Arası 510 bölüm yayınlandı. Kimi zaman dönemin renkli simaları da diziye konuk oyuncu oldu.
Hiç Bana Sordun mu Dizisi - 1.Bölüm (1996) 38:28
Hiç Bana Sordun mu Dizisi - 1.Bölüm (1996) 592 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında yayınlanmış ve özellikle gençler tarafından ve Kenan Doğulu hayranları tarafından büyük beğeniyle izlenmiş,Güven Kıraç,İlknur Soydaş,Sevda Demirel,Merih Ermakastar ve Ebru Akel gibi önemli oyuncuların da bulunduğu güzel bir dizi olan Hiç Bana Sordun Mu dizisinin 1.bölümüdür. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
İbrahim Tarantino - Akdeniz Akşamları Backstage (1998) 07:16
İbrahim Tarantino - Akdeniz Akşamları Backstage (1998) 325 izlenme - 2 yıl önce Büyük Yönetmen İbrahim Tatlıses'in Akdeniz Akşamları klibinin kamera arkası görüntülerini izlemekteyiz.
Gagavuz Türkçeinde Reklam 01:30
Gagavuz Türkçeinde Reklam 386 izlenme - 3 yıl önce Moldova'da azınlık olan soydaşımız Gagavuz Türkleri için Gagavuz Türkçesinde reklama izin verildi. Türkiye Türkçesine benzerliği ise sevindirici nitelikte. Kısa bilgi:Komşu dillerden birçok ödünç sözcük almasına rağmen bir Türkiye Türk'ü ile Gagavuz Türk'ü kolayca anlaşabilir. Eskiden Gagavuzca Yunan abecesi ile yazılırdı; ancak 1957'de Kiril abecesi kullanılmaya başlanınca Yunan abecesinden vazgeçilmiştir. Moldova'nın bağımsızlığına kavuşması ve Gagavuzlara özerklik verilmesinden sonra Türk abecesi üzerine biçimlendirilmiş bir abece oluşturuldu. Bu abece günümüzde hâlâ kullanılmaktadır. Türk alfabesinden farklı olarak Gagavuz abecesinde (Türkçedeki açık e sesi yerine) Ää harfi, Êê ve harfleri bulunur. Gagavuzcada yazı dili Türkiye'de halk arasında konuşulan Türkçenin yazıya dökülmüş biçimidir denebilir. Ğ harfinin yerine birçok sözcükte ünlü harfler çift yazılarak Ğ sesi kazandırılır.
Belene - Jenerik 01:02
Belene - Jenerik 152 izlenme - 3 yıl önce Bulgaristan'da zulümden kaçarak Türkiye'ye gelen soydaşlarımızın orada yaşadıklarını anlatan belgesel niteliğinde bir dizi. Sünnet ile alakalı bir sahnesi vardı Türkleri kısırlaştırmaya yönelik çabaları anlatan. 33 yaşına geldim hâlâ aklımdan çıkmaz. Belene Karabağ, Saraybosna unutmayalım, unutturmayalım.
Emel Soyd@ş 07:40
Emel Soyd@ş 155 izlenme - 7 yıl önce seni seviyorum sen benim herşeyimsin canımsın aşkımsın hayatımın anlamı kadınımsın
Şeytanın Kurbanları - Jenerik (Star TV 1996) 01:56
Şeytanın Kurbanları - Jenerik (Star TV 1996) 131 izlenme - 3 yıl önce Özlem Savaş ve Hakan Ural'ın başrollerini oynadığı, çekimleri 1996 yazında yılında 16 bölüm olarak yapılan Şeytanın Kurbanları dizisi 1998 - 1999 sezonunda InterStar'da yayınlandı. İnternette dizinin 1989 yılında yayınlandığına dair geçen bilgi tamamen yanlıştır.
Mahmutsoydaşdüğün 03:45
Mahmutsoydaşdüğün 160 izlenme - 7 yıl önce
arda soydaş 00:57
arda soydaş 148 izlenme - 9 yıl önce
Öyle Bir Yerdeyim Ki.... 04:34
Öyle Bir Yerdeyim Ki.... 51 izlenme - 6 yıl önce
İzmir Bilirya 03:28
İzmir Bilirya 36 izlenme - 6 yıl önce izmir biliryaa