Hoşgeldiniz!

soyguncu

Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 01:43
Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 14.077 izlenme - 1 yıl önce İki tane soyguncu eczahaneyi soymak için içeri girerler ve tam soygunu yapacakken içeri polis girer. Sonrasında polis durumu anlar ve olay gelişir. Full aksiyon.
Dünyanın En Kibar Soyguncusu 01:23
Dünyanın En Kibar Soyguncusu 14.097 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Kibar Soyguncusu 18.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En Kibar Soyguncusu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 00:24
Ünlü Bir Yankesiciyim, Profesyonel Bir Soyguncuyum (Acaba Neresi?) 13.522 izlenme - 2 yıl önce İddiaya göre uyuşturucu madde temin ederek, bölgedeki satıcılara dağıttığı belirlenen Selahattin T.'yi takibe aldı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri elde ettiği bilgiler doğrultusunda peşine düştüğü S T.'yi sokak arasına fark edip 'teslim ol' çağrısı yaptı. Kaçan şüpheli kısa süreli kovalamaca sonucu yakalandı. Uyuşturucu madde satışı başta olmak üzere 10 ayrı suçtan 2 yıldır arandığı da belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandılar. İşte bunlar gibi doğudan göç edip geldiği şehri siken adamlar adana gibi harika bi şehri adını kirletip insanlarını huzursuz ediyorlar. Has Adanalılar kültürlüdür medeniyetlidir, sanatçı çıkarır Adana !
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 01:25
Satırlı Soyguncuya Samuray Kılıcı Çeken Kasiyer Kadın 6.315 izlenme - 2 yıl önce Satırlı soyguncuya samuray kılıcıyla cevap Başındaki motosiklet kaskıyla bir markete giren soyguncu bir şeyler alıyor. Daha sonra kasaya yaklaşan şahıs, arkasına gizlediği satırı çıkarıyor. Kasiyer kadını tehdit ederek kasayı açmasını isteyen adama cevap gecikmiyor. Yan tarafında bulunan samuray kılıcını çıkaran kadın, soyguncuyu böyle püskürtüyor.
Böyle Soyguncu Görülmedi 01:53
Böyle Soyguncu Görülmedi 3.468 izlenme - 2 yıl önce Silahını kasiyere doğrultan soyguncu darbeler karşısında sessiz kalırken, kadına saldırmaması herkesi şaşkına çevirdi. Kasiyerin şiddet göstermesine karşın çok sakin davranan soyguncu, kasiyere kafasında kırdığı hesap makinesinin parçalarını toplamasına dahi yardım etti. İşte görenleri hayrete düşüren o anlar...
Kadınların Fendi Erkek Soyguncuyu Yendi 00:30
Kadınların Fendi Erkek Soyguncuyu Yendi 609 izlenme - 3 ay önce ABD’nin başkenti Washington’da bir markette gerçekleştirilmek istenen soygun, kadın çalışanlar tarafından önlendi. Alışveriş sırasında bir anda yazarkasanın para konulan bölümünü tutan ve alıp götürmek isteyen soyguncu, beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Marketin kadın çalışanları kasayı bırakmadı. Kadınların mukavemeti karşısında başarısız olan adamsa çareyi kaçmakta buldu. Güvenlik kameralarına inceleyen polis şahsın peşine düştü.
Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 00:21
Kasklı Adamı Soyguncu Sanan Dükkan Sahibi 4.923 izlenme - 2 yıl önce Motosikletten indikten sonra kaskı çıkarmadan dükkana giren vatandaşı dükkan sahibi soyguncu sandı. Bir elini montun altına sokan kişi şüpheleri iyice üstüne çekti. Fakat montun altından beklenildiği gibi silah değil boş pet şişesi çıktı.
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 00:59
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 3.154 izlenme - 2 yıl önce Yerlere paspas atan dükkan sahibi henüz yerlerin ıslak olmasının avantajını bakın nasıl gördü. Dükkana gelen eli silahlı soyguncu ıslak zemine basarak kaydı ve elindeki silahla kendisini vurdu.
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 00:33
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 1.623 izlenme - 3 yıl önce Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam Kuyumcuyu soymaya çalışan adama tekme atan büyük yürekli adam.
Soyguncunun Elinden Silahını Almak (Aşırı Yürerk İçerir) 01:06
Soyguncunun Elinden Silahını Almak (Aşırı Yürerk İçerir) 235 izlenme - 6 ay önce Görüntüde soygun yapmaya gelen adamı kasada fark edip bir hamle ile silahı elinden alıp kahraman olan kasiyeri izlicez.Görüntüler Çin'den
Veresiye Defteri İle Silahlı Soyguncuyu Kovalayan Marketçi 02:28
Veresiye Defteri İle Silahlı Soyguncuyu Kovalayan Marketçi 445 izlenme - 12 ay önce DENİZLİ'de market sahibi 49 yaşındaki Musa Aycan'ın, işyerini soymaya çalışan pompalı tüfekli kar maskeli soyguncuyu veresiye defteriyle kovaladığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.
böyle soygun yok :) 00:49
böyle soygun yok :) 1.701 izlenme - 8 yıl önce soyguna gidiyor ama kolaymı soymak :) soymaktan beter oluyor
Etrafa İyilik Dağıtan Yüzleri Maskeli Adamlar (Şaka İçerir) 03:12
Etrafa İyilik Dağıtan Yüzleri Maskeli Adamlar (Şaka İçerir) 736 izlenme - 3 yıl önce Etrafa İyilik Dağıtan Yüzleri Maskeli Adamlar (Şaka İçerir) Soyguncu maskesi takıp etraftaki insanlara iyi bir şeyler yapıp soğuk duş etkisi yaratan insanları izliyoruz.
Akıllı Soyguncu izleyenleri kahkahalara boğdu 01:00
Akıllı Soyguncu izleyenleri kahkahalara boğdu 937 izlenme - 6 yıl önce Akıllı Soyguncu Kameralara yakalandı )
Silahlı Soyguncu Sert Kayaya Çarptı 00:35
Silahlı Soyguncu Sert Kayaya Çarptı 885 izlenme - 4 yıl önce Brezilya’nın Rio De Janeiro Kentinde Bir Manavı Soymaya Kalkan Soyguncular Yumuşak Başlı Bir Kurban Yerine Sert Bir Kayaya Çarpınca Başlarına Ummadıkla...
kafada çorap alışverişe çıkarsan ne olur? 01:29
kafada çorap alışverişe çıkarsan ne olur? 1.024 izlenme - 7 yıl önce normal alışveriş için dükkana giriyor iş yeri sahiplerinin tepkisi aynı korku kafada çorap alışverişe çıkarsan ne olur cevabı videomuzda
Soygun Sırasında Silahı Tutukluk Yapan Soyguncu  00:38
Soygun Sırasında Silahı Tutukluk Yapan Soyguncu 138 izlenme - 1 yıl önce Soygun Sırasında Silahı Tutukluk Yapan Soyguncu Adam soyguna gelmiş,silahı çıkarınca silahı takıldı,çekik gözlü dükkan sahibi adamın üstüne atlamadı nedense
the thomas crown affair fragmanı 1 02:11
the thomas crown affair fragmanı 1 1.251 izlenme - 7 yıl önce gençyakışıklıbaşarılı ve zengin bir iş adamı olan thomas crown steve mcqueen kimliğini saklı tutarak topladığı çete elemanları ile bir banka soygunu planlar.pürüzsüz olarak sonuçlanan soygundan sonra kendisini hiç görmemiş olan elemanların paylarını ödeyip savan crown parayı da bir isviçre bankasına yatırır ve sigorta şirketinin ödeme yapmasını beklemeye başlar.olayı soruşturan sigorta müfettişi vicky anderson faye dunaway 'a kurt dedektif eddy malone paul burke de yardımcı olmaktadır.
Soyguncuyu Silahını Alıp Kapı Dışarı Etti 02:08
Soyguncuyu Silahını Alıp Kapı Dışarı Etti 630 izlenme - 4 yıl önce ABD'de bir markette çalışan kasiyer, cesareti ve soğukkanlılığı sayesinde soyguncunun planlarını boşa çıkardı. Marc Alvarez (34) isimli çalışan, kendisine silah doğrultarak kasayı boşaltmasını söyleyen soyguncunun dediklerini yapmak yerine, kendi hayatını da tehlikeye atarak soyguncuya direnme yolunu seçti.İlk hamlesinde soyguncunun silahını almayı başaramayan Alvarez, bunun üzerine soyguncuyla konuşarak, müdahale etmek için uygun zamanı beklemeye başlıyor. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Alvarez bir süre sonra soyguncuya saldırarak elindeki silahı almaya çalışıyor. Kısa süreli boğuşmanın ardından gencin elindeki silahı alan Alvarez, silahı doğrultarak soyguncuyu kapı dışarı ediyor.Soygun girişiminin ardından polise haber veren Alvarez, "O sırada ilk olarak, içerdeki meslektaşımı korumayı düşündüm. Silahı bana doğrulttuğunda ona kasada para olmadığını söyledim. Konuşurken silahını almaya çalıştım ama olmadı. Sonra tartışmaya başladık, bu sırada silahıyla yüzüme vurdu. Sonrasındaki boğuşmada silahını aldım. Ancak kaçmayı başardı" dedi.Marketin güvenlik kamerası görüntülerini izleyen polis, soyguncunun eşkalini belirleyerek, çevrede araştırma başlattı.
Dünyanın En Sakar Ve En Salak Soyguncuları İş Başında 02:17
Dünyanın En Sakar Ve En Salak Soyguncuları İş Başında 375 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en sakar ve akılsız soyguncuları Türkiye’den çıktı.İşte iki soyguncu bir kuyumcuyu soymak için içeri müşteri gibi giriyor,ardından silahını çekerek kuyumcuyu tehdit ediyor ve altınları istiyor o sırada diğer soyguncu silahını çıkarmak için elini beline doğru atarken silah pantolonunun arasına giriyor.İki eli ile bir silahı doğrultamayan sakar soyguncu kapıdan kendilerini seyreden meraklı teyzeyi farkediyor.Sonuç olarak emsalleri Yeşilçam filmlerinde bile rastlanmayan bu soygun planı başarısızlık ile sonuçlanıyor.Ne demişler "Olur böyle vakkalar Türk Polisi yakalar"
Mehmet Ali Birand - Anlaşılmaz Kuyumcu Haberi 00:27
Mehmet Ali Birand - Anlaşılmaz Kuyumcu Haberi 397 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da 4 defa soyulan bir kuyumcunun ilginç öyküsünü ana haber bültenine taşıyan Birand, kafasına göre takılmakta ve tam anlaşılamayan cümleler kurmaktadır.
Soygunu Şaka Zanneden Kuyumcu 03:42
Soygunu Şaka Zanneden Kuyumcu 623 izlenme - 5 yıl önce Beyoğlu'nda Geçtiğimiz Günlerden Gerçekleşen Kuyumcu Soygununun Güvenlik Kamera Görüntüleri Ortaya Çıktı.
Soygunu Önleyen Engelli Kahraman 00:39
Soygunu Önleyen Engelli Kahraman 414 izlenme - 3 yıl önce Hangi ülkede çekildiği bilinmeyen bu görüntülerde Engelli genç suçlu adamı böyle yere serdi. Tekerlekli sandalyedeki engelli genç, girdiği bir iş yerini soymaya çalışan hırsızı yakaladı. Cesaretinden dolayı ayakta alkışlıyoruz...
Brezilya'da Pompacı Soyguncuyu Yaktı 00:37
Brezilya'da Pompacı Soyguncuyu Yaktı 117 izlenme - 2 yıl önce Brezilya’da bir akaryakıt istasyonunun pompacısını soymak isteyen şahıs, beklemediği bir sonla karşılaştı. Soyguncu yere yatırdığı pompacıyla boğuşurken, pompacı da cebinden çıkardığı çakmağı ateşledi. Yerdeki boğuşma sırasında üzerine yakıt bulaşan soyguncu, çakmağın ateşlenmesi sonucu bir anda alevler içinde kaldı.
  Adana'da sarhoş banka soyguncusu kameraya yakalandı 01:45
Adana'da sarhoş banka soyguncusu kameraya yakalandı 294 izlenme - 4 yıl önce Adana'da sarhoş halde bankaya girip silah zoruyla 63 bin 750 lirayı alıp halk otobüsüyle kaçtıktan sonra yakalanan soyguncu tutuklandı. Adana'da sarhoş halde bankaya girip silah zoruyla 63 bin 750 lirayı aldıktan sonra halk otobüsüyle kaçtıktan sonra yakalanan soyguncu tutuklandı. Soygun anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, olay 11 Kasım 2013 günü merkez Sarıçam ilçesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde Kozan Yolu Caddesi'nde meydana geldi. Bir bankanın şubesine saat 16.45 sıralarında gelen ve alkollü olduğu belirtilen bir kişi, özel güvenlik görevlisini başına silah dayayıp etkisiz hale getirdi. Güvenlik görevlisinin silahını da alan soyguncu yanında getirdiği poşete 63 bin 750 TL alarak bankadan çıktı. Soygun anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde vatandaşların da bankaya girip çıktığı görüldü. Soyguncu parayı aldıktan sonra bankanın karşısına geçerek burada Balcalı-Buruk hattında sefer yapan halk otobüsüne binerek olay yerinden uzaklaştı. Bu arada soyulduklarını anlayan banka görevlileri, polise haber verdi. Olay yerine 3 dakikada gelen polis hemen araştırma başlattı. Soyguncunun özel halk otobüsüne bindiğini tespit eden ve otobüsü PTT Evleri Mahallesi'nde durduran ekipler, yapılan aramada yolcunun 5 dakika önce indiğini tespit etti. Ancak yapılan aramalara rağmen soyguncu bulunamadı. Polis bunun üzerine soyguncunun otobüsten indiği ve gidebileceği güzergahtaki yüzlerce güvenlik kamerası inceledi. Ayrıca polis bu güzergahta o saatte bulunan şahıslarla yüz yüze görüşme yaptı. Polis, yaptığı araştırmanın sonucunda bankayı V.B. (21) isimli askerden yeni gelmiş ailesi ile sorunları olan ve yeni otomobil satın alan şahsın gerçekleştirdiğini belirledi. Yapılan operasyonda V.B., merkez Sarıçam ilçesindeki evinde yakalandı. Şahıs emniyete getirilerek sorguya alınırken bankada çalışanlar tarafından da teşhis edildi. Polis banka soygunundan önce PTT şubesini soyan kişinin de V.B. olma ihtimali üzerinde durarak PTT görevlisini getirerek teşhis yaptırdı. Ancak PTT görevlisi şahsı teşhis edemedi. Şahsın polise iki olayı da gerçekleştirmediğini soygun yapmadığını söylediği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen V.B. çıkarıldığı mahkemece banka soygunundan tutuklandı.
Uyanık Kadının Gaspçılardan Kurtulması 01:33
Uyanık Kadının Gaspçılardan Kurtulması 35 izlenme - 6 ay önce Güney Afrika'da evine girmek için, park ettiği lüks cipinden inen kadın, hızla gelen bir otomobili fark etmiş. Otomobilden silahlı ve yüzü kapalı birinin indiğini görünce de hızla cipine binmiş ve geri geri giderek kaçmış.
ATM'yi Patlatmak İsteyen Soyguncunun Hazin Sonu 00:40
ATM'yi Patlatmak İsteyen Soyguncunun Hazin Sonu 208 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da ATM'yi havaya uçurmaya çalışan kişi, yanında getirdiği patlayıcının fitilinin kısa olması sonucu büyük bir şok yaşadı.
Silahlı Soyguncuyu Yaka Paça Dışarı Attı 00:35
Silahlı Soyguncuyu Yaka Paça Dışarı Attı 59 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Pendik'te bir eczacı, iş yerini soymaya gelen silahlı saldırganı yaka paça dışarı attı. O anlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Oyuncak Silahla Market Soygunu 02:24
Oyuncak Silahla Market Soygunu 52 izlenme - 11 ay önce Kocaeli’nin Derince ilçesinde oyuncak silahla müşteri kılığına giren bir soyguncu, aldığı ürünler için kasiyere 10 TL uzattıktan sonra kasadaki 480 TL’yi alarak kayıplara karıştı. Olay, Derince Çınarlı Mahallesi Çenesuyu Caddesi üzerinde 20.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre ÇEnesuyu Caddesi üzerindeki bulunan bir marketler zincirinin şubesine giren şüpheli şahıs, önce müşteri gibi ürünler alara kasaya yöneldi. Aldığı bir içecek ve çerezle kasaya gelen şahıs, kasiyere 10 TL uzattı. Bu sırada kasadaki parasını sayarak gün sonu toplamı için diğer kasaya parayı uzatmak isteyen kasiyer, şüpheli şahsın cebinden çıkardığı silahla şok oldu. Şüpheli şahıs, kasiyere doğrulttuğu oyuncak olduğu belirlenen silahla kasiyerin elindeki 480 TL’yi alarak hızla marketten çıktı. Marketten çıkan şahıs gece karanlığında kaçarak kayıplara karışırken, markettekiler durumu polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri markette inceleme yaparken, çok sayıda polis ekibi ise kaçan şahsı yakalamak için arama başlattı. Olayı anlatan market çalışanlarından birinin yakını ise, markette soyulan kasiyerin araması üzerine haberdar olduklarını, olayı gerçekleştiren şahsın 20-25 yaşlarında esmer bir şahıs olduğunu söyledi.
Kara çarşaflı soyguncu yakayı ele verdi 00:37
Kara çarşaflı soyguncu yakayı ele verdi 179 izlenme - 4 yıl önce Esenyurtâta kara çarşaf giyerek bir kuyumcuyu soymaya çalışan Murat T.'yi (26) kaçmaya çalışırken vatandaşlar yakaladı.