Hoşgeldiniz!

Soygunu Videoları İzle

Hollywood Tarzı Kamyon Soygunu [fail İçerir] 00:25
Hollywood Tarzı Kamyon Soygunu [fail İçerir] 3.021 izlenme - 4 hafta önce Taktik güzel ancak; şoför beyin, kasanın üst bölmesindeki kameradan arkayı görebildiğini hesaba katmamışlar.
serdar gokalp-banka soygunu Şakası :d 08:35
serdar gokalp-banka soygunu Şakası :d 62.824 izlenme - 8 yıl önce serdar gokalp'in yapmıs olduğu banka soygunu şakasıdır :d mutlaka izlemelisiniz :d :d :d http://www.serdaryayindafan.com
Kadın İşi - Banka Soygunu Fragmanı 01:43
Kadın İşi - Banka Soygunu Fragmanı 14.356 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini A. Taner Elhan'ın yaptığı ve başrollerinde Meltem Cumbul, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu ve Filiz Ahmet'in yer aldığı "Kadın İşi" filmi çok yakında vizyona giriyor. Kalbi kırılmış dört çaresiz kadının her şeyi göze alarak atıldıkları bir serüven ve neticesindeki banka soygununu anlatan yapım; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın önemini anlatırken, en zor şartlarda bile gülünecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemli olduğunu eğlenceli bir üslupla anlatıyor. Kocasının kendisini ve iki buçuk yaşındaki oğlunu terk etmesiyle maddi ve manevi büyük bir çıkmaza giren Gülay, bir yandan sağlık sorunları ile boğuşuyor, diğer yandan kredi borçlarını ödemeye çalışıyor. Ödeyemediği borçlar yüzünden bankanın elindeki küçük tekstil atölyesine de el koymasıyla ortada kalan karakter en yakın arkadaşları Bilge, Nihal ve Dürdane ile dertleşirken şaka olarak ortaya atılan banka soygunu fikri birden gerçeğe dönüşüyor. Kadın İşi filmi 17 Ocak 2014 tarihinde vizyonda olacak
70'li Yıllarda Banka Soygunu 02:31
70'li Yıllarda Banka Soygunu 3.060 izlenme - 7 ay önce Vay nam vay neler dönmüş serhat yaa, deyip polis abimizi can kulağıyla dinliyoruz.
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 06:29
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 8.688 izlenme - 4 yıl önce Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık Korumalarına yakalandılar.
 Adana’da film gibi banka soygunu saniye saniye görüntülendi 06:06
Adana’da film gibi banka soygunu saniye saniye görüntülendi 8.606 izlenme - 4 yıl önce Adana’da bir kişinin bankanın kadın müdürünü rehin aldıktan sonra 14 bin 450 lira parayı alıp kaçması güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Adana'da bir kişinin, 15 bin lira kredi talebi gecikince bankanın kadın müdürünü boğazına bıçak dayayıp rehin aldıktan sonra 14 bin 450 lira parayı alıp kaçması, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.Edinilen bilgiye göre olay, merkez Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesi Kenan Evren Bulvarı üzerinde 16 Eylül günü meydana geldi. İddiaya göre Fatih E. (31) isimli bir şahıs, kredi borcunu ödemek için bir bankaya 15 bin lira kredi başvurusu yaptı. 16 Eylül günü ise bankanın şubesine giderek kredinin çıkıp çıkmadığını sormak istedi. Ancak bankada bir süre bekleyen zanlı kredinin çıkıp çıkmadığını öğrenemedi. Bunun üzerine sinirlenen zanlı, bankanın kadın müdürü Seyhun İşgüzar Batuş'un yanına girerek elindeki çantayı müdürün önüne atıp, "Sana bir paket getirdim" dedi. Batuş "Ben senden paket istemedim" dedikten sonra zanlı müdürün boğazına bıçak dayayarak "Bu poşetin içine 15 bin lira para koydur yoksa seni burada doğrarım" dedi. Olayı fark eden iki güvenlik görevlisi ve banka çalışanları müdürün odasına gitti ancak zanlı kadının boğazına bıçak dayayıp rehin aldığı için bir şey yapamadı. Bir süre özel güvenlik elamanları şahsı sakinleştirmeye çalıştı. Bu arada bir özel güvenlik görevlisi de silahını çekip zanlıya doğrulttu ancak zanlı müdüre, "Söyle ona silahını atsın yoksa seni keserim" dedi. Bunun üzerine güvenlik görevlisi silahını yere bıraktı. Daha sonra zanlı görevliye, poşete 15 bin lira para koyup getirmesini istedi. Özel güvenlik görevlisi de çantayı alıp para koymaya gitti. Bu arada zanlı müdürle birlikte odasından çıkmak istedi ancak kendisine yaklaşanlar olduğu için geri çekilip tehditler savurmaya devam etti. Zanlı müdürü boğazına bıçak dayayarak kapıya kadar getirirken, burada bir süre bekledikten sonra güvenlik görevlisi poşetin içinde parayı getirip yere bıraktı. Şahıs parayı yerden alırken, müdür de elinden kurtulup hızlıca kaçmaya başladı. Parayı alan şahıs ise kapıya doğru yönelip açmak istedi ama kısa süreli kapının kolunu bulamadığı için açamadı. Daha sonra kapıyı açıp kayıplara karıştı. Bu anlar ise bankanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Kısa bir süre sonra polis tarafından yakalanan zanlı, emniyette Seyhun İşgüzar Batuş tarafından ve banka çalışanları tarafından da teşhis edildikten sonra adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.Banka müdürünün verdiği ifadede, zanlının odasına girip birden boğazına bıçak dayadığını, o an çok korktuğunu bu nedenle istediği parayı görevlilere verdirdiğini, hala olayın şokunda olduğunu, psikolojik tedavi görmeye başladığını söylediği öğrenildi
banka soygunu ( gizli kamera ) 00:29
banka soygunu ( gizli kamera ) 15.631 izlenme - 9 yıl önce gizli kameraya aldırış bıle etmeden banka soyuyorlar...
Kargıda Kuyumcu Soygunu 01:09
Kargıda Kuyumcu Soygunu 9.130 izlenme - 4 yıl önce Kargıda Kuyumcu Soygunu
hızlı ve öfkeli 5 rio soygunu son sahne 02:35
hızlı ve öfkeli 5 rio soygunu son sahne 14.995 izlenme - 6 yıl önce hızlı ve öfkeli 5 rio soygunu filminin credits bölümünden sonra yer alan sahnesi.
Sınav Filmi Nil Karaibrahimgil Ben Daha Onsekizim 03:10
Sınav Filmi Nil Karaibrahimgil Ben Daha Onsekizim 24.712 izlenme - 10 yıl önce Lise son sınıf öğrencileri Mert, Sinan, Gamze, Kaan ve Uluç aile baskısı, gelecek kaygısı ve sınav depresyonundan bunalarak işi kökten çözmeye karar verir ve bir çete kurarlar. İşe okuldaki sınav sorulrını çalarak başlayıp ucunu öss soru bankasını soymaya kadar götürürler. Her biri ayrı bir hikaye konusu olan okul müdürü ve öğretmenlerinide içine çekecek olan hikaye eğlenceli ve komik bir çizgide Türkiye\'nin eğitim sistemini irdeler.
 Kadın İşi - Banka Soygunu (2014) – Fragmanı 01:43
Kadın İşi - Banka Soygunu (2014) – Fragmanı 6.361 izlenme - 3 yıl önce Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı, TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği “Kadın İşi Banka Soygunu”nun; eğlenceli, hareketli, samimi bir o kadar da heyecan dolu fragmanı yayında! 17 Ocak’ta vizyona girecek filmde, bir arkadaş dayanışmasına ve “Kadın İşi Banka Soygunu”na tanık olacaksınız! Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının trajikomik macerasını anlatan “Kadın İşi Banka Soygunu”nun beklenen fragmanı yayınlandı. Fragman, küçük dünyalarında ayakta kalmaya çalışan ama sürekli engellere takılan 4 yakın arkadaşın, hayatlarını rayına sokabilmek için kurdukları hayalden yola çıkarak kalkıştıkları acemi banka soygunuyla heyecanlandırırken, bir yandan da yaşadıkları bu trajikomik olaylarla izleyenleri eğlendiriyor.
Banka Soygunu Bölüm 1 Minecraft 05:33
Banka Soygunu Bölüm 1 Minecraft 2.495 izlenme - 3 yıl önce Banka Soygunu Bölüm 1 Minecraft
Banka Soygununda Esir Düşen Yasemin - Her Şey Yolunda Merkez 00:40
Banka Soygununda Esir Düşen Yasemin - Her Şey Yolunda Merkez 6.124 izlenme - 4 yıl önce Banka Soygununda Esir Düşen Yasemin - Her Şey Yolunda Merkez
Antalya'da market soygunu dehşeti! 01:13
Antalya'da market soygunu dehşeti! 2.488 izlenme - 4 yıl önce Antalya'da bir market güpegündüz bir grup saldırgan tarafından darmadağın edildi. Sahipleri hastanelik oldu. Kasaları soyuldu.
Banka Soygunu Bölüm 2 Minecraft 13:45
Banka Soygunu Bölüm 2 Minecraft 2.023 izlenme - 3 yıl önce Banka Soygunu Bölüm 2 Minecraft
Yılan Hikayesi - Banka Soygunu 02:38
Yılan Hikayesi - Banka Soygunu 661 izlenme - 11 ay önce 2000'lerin başında ekranlarda efsane olan dizi Yılan Hikayesi'nden bir sahne izleyeceğiz. Bu sahnede 3 soyguncudan ikisi Memoli'nin eski yakaladığı suçludur. Turuncu kafayı ilk bölümde Maraş Dondurmacısı kılığında, diğer herifide metroda telefonunun çekmemesi sayesinde yakalamıştı. Ayrıca bu sahnede Belgin Hanımın ne kadar pislik olduğunuda görürüz. Komşunun gerizekalı çocuğu Berk'i eline silah vererek soyguncuların üstüne salıyor.
12yaşındaki çocuk soygunu böyle önledi 00:23
12yaşındaki çocuk soygunu böyle önledi 3.148 izlenme - 6 yıl önce
Kanlı Soygun Anı Kamerada 00:39
Kanlı Soygun Anı Kamerada 1.892 izlenme - 3 yıl önce Adana'da 2 Kişinin Öldüğü Kuyumcu Soygunu...
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 02:13
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 117 izlenme - 2 ay önce Hırsızlıkta vizyonsuzluk artık yerlerde. Ekmek sepeti ile ne alaka? Her yere döke saça gitmişler bir de.
Gta 4 Banka Soygunu 11:38
Gta 4 Banka Soygunu 2.616 izlenme - 6 yıl önce
kuyumcu soygunu 03:37
kuyumcu soygunu 3.290 izlenme - 8 yıl önce soyguncular amaçlarına ulaşamadılar kuyumcu sahibi soguna ızın vermedi...
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 02:34
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 1.804 izlenme - 4 yıl önce Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 31.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
üsküdar kuyumcu soygunu 01:20
üsküdar kuyumcu soygunu 2.600 izlenme - 8 yıl önce Üsküdar'da kuyumcu soygunu Üsküdar'da kuyumcu dükkanına gelen silahlı 2 soyguncu ile iş yeri sahibi arasında silahlı çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, soygunculardan biri hayatını kaybetti. Dükkan sahibinin de yaralandığı olayın ardından diğer soyguncu kaçmayı başardı.
banka soygunu 01:20
banka soygunu 2.288 izlenme - 8 yıl önce 1 kadın 1 erkek-banka soygunu
kuyumcu soygunu :)) 00:40
kuyumcu soygunu :)) 2.176 izlenme - 8 yıl önce böyle soygun mu yapılır
brezilyada banka soygunu 02:13
brezilyada banka soygunu 2.142 izlenme - 8 yıl önce kameralarla saniye saniye banka soygunu
Yılan Hikayesi - Efsane Banka Soygunu Sahnesi 33:53
Yılan Hikayesi - Efsane Banka Soygunu Sahnesi 706 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden,jenerik müziğini flütle çalamayanın dövüldüğü Yılan Hikayesi dizisinin başta en kötü karakteri olup sonra en iyi karakterine dönüşen Kürşat yani gerçek adıyla Hakan'ın kızını kaçıran Gülsüm Ağa'ya para vermesi için yaptığı efsane banka soygunu sahnesidir. İyi izlemeler.
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 04:15
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 921 izlenme - 4 yıl önce Gaziosmanpaşa'da maskeli şahıslar, demir kesme makası ile kuyumcunun kepenklerini keserek, 2 kiloya yakın altını alıp kayıplara karıştı.
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 03:29
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 971 izlenme - 2 yıl önce Efenim Adana'da silahlı iki kişi, bir kuyumcuyu soymak isterler ama işin trajikomık yanı kapının otomatik olması daha soygunu başlamadan bitmesine sebep olur.
Kadın İşi Banka Soygunu - Kamera Arkası 01:58
Kadın İşi Banka Soygunu - Kamera Arkası 1.118 izlenme - 3 yıl önce 'Kadın İşi Banka Soygunu' Sinemalarda! “Kadın İşi”; farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının, kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alarak kalkıştığı banka soygunu macerasını anlatıyor. Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği film; gerçek dostlara daha sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini de seyirciye eğlenceli bir şekilde hatırlatıyor.