Hoşgeldiniz!

Soykırımı Videoları İzle

İlber Ortayli : Türkiye 21:50
İlber Ortayli : Türkiye "Ermeni Soykırım" tanırsa ne olur? 14.465 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin erm*ni soykırımını tanıması durumunda hukuken ne duruma düşer ilber ortaylı cevaplıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 09:36
Almanya Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir ile söyleşi 4.086 izlenme - 12 ay önce Ruşen Çakır son günlerdeki gündemdeki Cem Özdemir ile röportaj yapmış.
Doğu Türkistan'na Yapılan  Çin Vahşeti 04:48
Doğu Türkistan'na Yapılan Çin Vahşeti 22.121 izlenme - 8 yıl önce doğu türkistan'na yapılan çin vahşeti
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 02:53
Ermeni Soykırımı Kararı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.294 izlenme - 12 ay önce Almanya meclisinde kabul edilen ermeni soykırımı hakkında vatandaş ne düşünüyor? Cevabı sokak röportajında
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız  00:23
Ermeni Soykırımını Tanıyan Bakanımız 2.589 izlenme - 2 yıl önce AB Bakanı Ali Haydar Konca, sözde Ermeni soykırımı hakkında Bir katliam yapıldığı çok açık ve nettir. Bunu herkes kabul ediyor dedi.
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 04:20
Cem Özdemir'in Hemşehrilikten Atılması 2.759 izlenme - 12 ay önce Almanya'nin Ermeni Soykırım tasarısını kabul etmesinde rolü olan Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Türk asıllı Cem Özdemir Tokat vatandaşlığından çıkarıldı.Artık Tokat'ın büyük imkanlarından yararlanamayacak olan Cem Özdemir, Schengen vizesiyle bile Tokat'a giriş yapamayacağını öğrenince "ahh ben ne boklar yedim" diye açıklama yaptı 6 AK Parti’li 3 MHP’li olmak üzere 9 meclis üyesi tarafından oy birliğiyle Tokat hemşehriliğinden çıkarılan Cem Özdemir kahrolurken Ermeni Soykırım tasarısına tek hayır oyu veren Alman parlamenter Bettina Kudla Tokat vatandaşlığına kabul edilerek hemşehri sayıldı.Bettina Kudla bundan sonra Tokat'ın bütün imkanlarından doğal güzelliklerinden, kültürel ve sosyal hak ve imkanlarından sınırsızca yararlanacak. Karar sonrası Bettina Kudla "Bıktım bu Almanyanın sefaletinden geri kalmışlığından yarından itibaren Tokat'a taşınıyorum" dedi
Schindler'in Listesi ve Soykırımdan Kurtulan Yahudiler 06:10
Schindler'in Listesi ve Soykırımdan Kurtulan Yahudiler 1.540 izlenme - 1 yıl önce Nazi partisi üyesi olan Schindler' in Soykırımdan kurtardığı Yahudiler dünyada yaşanmış iyi şeylerden biri. Soykırım draması hala milyonlarca insan tarafından unutulmuş değil.
Nafe - Diriliştir Mayıslar ! 03:45
Nafe - Diriliştir Mayıslar ! 2.644 izlenme - 3 yıl önce 21 Mayıs 1864 Yılında Meydana Gelen Büyük Cerkes Soykırımı Anısına... kayıtları Sound Record'z Da Alınan Şarkının mix,mastering İşlemleri : Cani (ali Çoban) Tarafından Yapılmıştır. klip Yönetmeni Oguz Albayrak söz:nafe (yusuf Şimşek) müzik : Cani ( Ali Çoban) bu Proje 2.2 Production Company Ürünüdür...
Fransız Gazeteci Florence Hartmann Lahey'de Yaka Paça Tutuklandı 00:52
Fransız Gazeteci Florence Hartmann Lahey'de Yaka Paça Tutuklandı 874 izlenme - 1 yıl önce Fransız gazeteci Lahey'de yaka paça tutuklandı Fransız gazeteci Florence Hartmann, Bosna soykırımına ilişkin gizli belgeleri yayınladığı için Lahey'de tutuklandı.
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 02:39
Erdoğan'dan Cem Özdemir'e: Ben o Türk'e Türk Diyemem 694 izlenme - 12 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, soykırım yasa tasarısına kabul oyu veren tek Türk Cem Özdemir hakkında sert sözler kullandı. Medipol Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman parlamentosunda soykırım tasarısını hazırlayan ve onaylayan Cem Özdemir ile Almanya Başbakanı Merkel'i topa tuttu. "BEN O TÜRK'E TÜRK DİYEMEM" Erdoğan, soykırım tasarısına kabul oyu veren Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Cem Özdemir'i "Ben o Türk'e Türk diyemem. Damarların Türk kanı dolaşan bir insan kalkıp da bu milleti soykırımla suçlayamaz" ifadeleriyle eleştirirken Merkel için ise şunları söyledi: MERKEL'İ DE ELEŞTİRDİ "Oylamadan iki gün önce konuştuk hanımefendiyle, elimden geleni yapacağım dedi. Senin elinden gelen oylamaya katılmamak mıydı?!"
Karanlığı Aydınlatan Türk - The Turk Enlightening The Darkness 09:53
Karanlığı Aydınlatan Türk - The Turk Enlightening The Darkness 980 izlenme - 1 yıl önce II. Dünya Savaşı sırasında, Fransa'da Vichy Büyükelçiliği (1940-1943) görevinde bulunan Behiç ERKİN, Soykırıma maruz kalan Yahudilerin toplama kamplarına gönderilmelerine engel olur. Türk vatandaşlığı belgesi ve pasaport sağladığı yüzlerce Yahudi'yi ölümden kurtarır ve böylece tüm dünyaya bir insanlık örneği gösterir. Belgeselde Behiç Bey'in Yahudileri kurtarma faaliyetleri anlatılmaktadır.
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 02:44
Selahattin Demirtaş - Ermeni Soykırımı Vardır 921 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş Ermeni soykırımı var dedi HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Demirtaş CNN Türk'te katıldığı canlı yayında Ermeni soykırım iddiaları hakkında şunları söyledi: Biz hiç tereddüt etmeden Ermeni soykırımının gerçekliğini kabul ediyoruz. Kürtlerin de herkesin de rolü olmuştur bu soykırımda. Ama siyasi irade Enver Paşa ve Talat Paşa'nın başını çektiği İttihat ve Terakki'idir. Madem Osmanlı'nın bütün mirasını sahipleniyorsanız çıkın bunu da sahiplenin. Öyle değilse de bu acı ile yüzleşilsin diye konuştu.
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 04:12
Türkiye'yi Dans ile Tanıtmak - Change for Progress 737 izlenme - 2 yıl önce Bu arkadaşlar hem modern Türkiye'yi tanıtıyor hem de Ermeni soykırımı yalanını dünyaya anlatmak için dans ediyor. Güzel bir viral olduğunu düşünüyorum.
Amerikalı Gazeteci ile Ahmedinejad'ın Yahudi Soykırımı Tartışması 07:31
Amerikalı Gazeteci ile Ahmedinejad'ın Yahudi Soykırımı Tartışması 474 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı gazeteci ile dönemin cumhurbaşkanı Ahmedinejad arasındaki Yahudi Soykırımı ve İsrail tartışmasıt
İşte Size 04:16
İşte Size "ermeni Soykırımı" Lütfen İzleyelim 3.352 izlenme - 7 yıl önce profİllerden düŞmemesİ gereken bİr vİdeo daha! saçma sapan videolar yayınlamak yerine bu tür videoları yayınlamak, ülkemizde daha hayırlı. aslında içimizden bu videoya ne başlıklar yazmak geliyor; ama birileri bunu gerekçe göstererek sesimizi bastırmasın istiyoruz. biz ne iftira atıyoruz ne de yalan söylüyoruz. osmanlı arşivleriyle, ermeniler tarafından türkler’e yapılanların sadece bİr mİktarini bu videoya aktardık. buyrun gerisini siz yorumlayın...
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 00:25
Hrant Dink - Ermenistan İşgâl Ettiği Topraklardan Çekilmeli 492 izlenme - 2 yıl önce Suikaste kurban giden Hrant Dink burada bir gerçeği, bir doğruyu söylemiş, izliyoruz.
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 01:33
Asılsız Ermeni Soykırımı İddaları 1.617 izlenme - 9 yıl önce
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 01:38
Almanya’ya Nasıl Bir Tepki Verilecek ? 166 izlenme - 12 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, sözde soykırım tasarısını kabul eden Almanya’ya ne oranda tepki gösterileceğine dair ipuçları verdi. Başbakan Binali Yıldırım, Azerbaycan’a yapacağı ziyaret öncesi Esenboğa Havalimanı’nda basın toplantısı düzenledi. Yıldırım, Azerbaycan ve Türkiye arasında ilişkilerin tarihin en gelişmiş döneminde en iyi durumda olduğunu belirterek, “Azerbaycan ve Türkiye, iki millet tek devlet anlayışıyla ilişkilerimiz her geçen gün devam etmektedir.
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 00:33
Cem Özdemir’den Erdoğan’a Yanıt 154 izlenme - 12 ay önce Almanya Parlamentosu’na sunduğu Ermeni Soykırımı Tasarı’nın kabul edilmesinin ardından yoğun tehdit mesajları alan Yeşiller Eş Başkanı Cem Özdemir, Erdoğan’ın söylemlerini çağdışı olarak niteledi.
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 02:55
1915 Trajedisi - Ermenistan Hayali 337 izlenme - 2 yıl önce “Büyük Ermenistan Hayali” Rusların Ermenileri cesaretlendirmesiyle ortaya çıkan ve hala devam eden Ermeni Sorunu’nun temelini atan meselelerden biridir. Ermeniler’in “Ermenistan Hayali” ile nasıl kullanıldıklarını, Osmanlı Devleti ve ordusuna karşı tutumlarını, çıkartmış oldukları iç savaşın sonucunda neler olduğunu izleyebilirsiniz. Daha fazlası için: http://www.factcheckarmenia.com Lütfen sosyal medya hesaplarına katılarak siz de bu harekete destek olun.
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 01:14
Türkiye Düşmanları Almanya'da Bayram Ediyor 108 izlenme - 12 ay önce Almanya'da kabul edilen Ermeni soykırımı tasarısına en çok PKK yandaşları sevindi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Amerikalı Gazeteci ile Ahmedinejad'ın Yahudi Soykırımı Tartışması 07:31
Amerikalı Gazeteci ile Ahmedinejad'ın Yahudi Soykırımı Tartışması 246 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı gazeteci ile dönemin cumhurbaşkanı Ahmedinejad arasındaki Yahudi Soykırımı ve İsrail tartışması
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 05:00
Türk Araştırmacıların Ermenice Öğrenmesini Engellenmesi - Tarihin Arka Odası 269 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te cumartesi akşamları yayınlanan Tarihin Arka Odası programında bu hafta Ermeni meselesine de değinildi. Türkiye'de Ermeni meselesi üzerine yeterli araştırma yapılmadığını söyleyen Murat Bardakçı, pek çok Türk araştırmacının Ermenice öğrenmesinin Ermeniler tarafından engellenerek Ermeni kaynakları üzerine araştırma yapmalarının önünün kapatılmaya çalışıldığını, hatta tehdit edildiklerini iddia etti.
Kelkit Alperen Ocakları 05:18
Kelkit Alperen Ocakları 377 izlenme - 6 yıl önce ermeni soykırımı
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 08:38
Anadolu'da Ermeni Mezalimi Tanığı Bayburtlu Mehmet Ali Dede 337 izlenme - 2 yıl önce Efendim malum 2015 yılına yaklaştık. Yani 1915'in 100. yılı... Artık Armanian National Committee of America (ANCA) gibi lobi faaliyeti yaban önemli kuruluşlar Sözde Ermeni Soykırımı için bütün kozlarını 24 Nisan 2015 döneminde oynayacaklar. Hollywood filmleriyle, dizi-filmlerde rol alan Ermeni oyuncularıyla, konferanslarıyla, kitapları ve makaleleriyle dünyada yoğun bir propaganda etkinliği yakalayan Ermenilerin karşısında bir şeyler yapılmalı. Gerçekleri, yapılan hataları, acıları Türk düşmanlığına çevirmektense, kimin ne kadar ölüsü var yarışına girmektense tarihi gerçekleri açıklamak gerekir ama oyunu bu şekilde oynamayan bir muhatap var karşımızda. O nedenle Türklerin acısını yok sayanlara inat bu tarz videoların gençlerimizce izlenmesi gerekir düşüncesindeyim ki "biz de özür dilesek nolacak canım bea" diyen şuursuz bir nesil görmeyelim...
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 06:27
Biz Değil Ermeniler Bize Soykırım Yaptı - Cübbeli Ahmet Hoca 234 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca dün gece yaptığı sohbette sözde ermeni soykırımına da değindi.Ermenilere soykırım değil techir işlemi uygulandığı aksine bizim değil onların bize soykırım yaptığını açık yüreklilikle belirtmiştir. Ermenilerin bize yapmış olduğu bu soykırımı da yüksek sesle dile getirmemiz gerektiğine vurgu yapmıştır.Kendisinden Allah razı olsun.
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 04:16
Bir Türkle Ermeni Arasında Geçen Soykırım Muhabbeti 189 izlenme - 2 yıl önce Herkesin anladığı dilden konuşacaksın, kimisi laftan anlar kimisi başka bişeyden... Zamanında laftan anlamamışlar başka türlü anlatmışız, meselenin özü budur beyler, eğip büğmeye gerek yok vesselam...
Fransa'nın Cezayir Soykırımı 09:59
Fransa'nın Cezayir Soykırımı 361 izlenme - 5 yıl önce www.haydarlikoyu.biz
Fransa'nın Cezayir Soykırımı Belgeseli 02:04:33
Fransa'nın Cezayir Soykırımı Belgeseli 129 izlenme - 2 yıl önce sömürgenin sembolu fransızların 1945 başlayıp 1968 kadar Cezayirde 1,5 milyon kişiyi katletmesi kalanlarada işkenceyle özgürleştirmeyi konu alan 2 saatlik kayda değer bir belgesel.
Sokak Röportajları - Çerkesler Hakkında Ne Biliyorsunuz? 02:16
Sokak Röportajları - Çerkesler Hakkında Ne Biliyorsunuz? 197 izlenme - 2 yıl önce Eleman almış eline mikrofonu çıkmış sokağa halkın nabzını tutmuş -son zamanlarda da bu popüler oldu hıammna- Çerkesler hakkında insanların ne bildiklerini sormuş, bende bir çerkes olarak sizinle paylaşmak istedim.