Hoşgeldiniz!

şöyle böyle

Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 00:27
Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 4.971 izlenme - 3 yıl önce Bu Fenerbahçeliler neden böyle hiç anlamam.Sen tut içine bir gece klübü striptizcisi kaçmışcasına tribündeki arkadaşına kucak dansı yap! Hayır yaşları da 35-40 var ha, öyle ufak çocuklar da değiller. Gerçi kulüplerinden ne hayır gördük de taraftarından hayır bekliyoruz. Aziz Yıldırım'ın başkanlık yaptığı bir kulüpten de fazlası beklenemezdi. ''omo onol oysol do golotosoroy'o sokso kolop dodo'' diye cevap veren Fenerliler olacaktır. Açıklamaya gerek yok, Ünal Aysal gibi bir adamın ne demek istediğini anlıcağınızı hiç sanmam. Neyse Volkan çok iyi kaleci, Aziz Yıldırım büyük başkan. Ancak bu dilden anlarsınız!
Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 00:27
Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 1.161 izlenme - 3 yıl önce Bu Fenerbahçeliler neden böyle hiç anlamam.Sen tut içine bir gece klübü striptizcisi kaçmışcasına tribündeki arkadaşına kucak dansı yap! Hayır yaşları da 35-40 var ha, öyle ufak çocuklar da değiller. Gerçi kulüplerinden ne hayır gördük de taraftarından hayır bekliyoruz. Aziz Yıldırım'ın başkanlık yaptığı bir kulüpten de fazlası beklenemezdi. ''omo onol oysol do golotosoroy'o sokso kolop dodo'' diye cevap veren Fenerliler olacaktır. Açıklamaya gerek yok, Ünal Aysal gibi bir adamın ne demek istediğini anlıcağınızı hiç sanmam. Neyse Volkan çok iyi kaleci, Aziz Yıldırım büyük başkan. Ancak bu dilden anlarsınız!
Azis - Pembe Tezkere 04:58
Azis - Pembe Tezkere 1.240 izlenme - 2 yıl önce Açıköğretimi 10 yılda bitirdikten sonra yerli Askerlik Şubesinden gönderilen celp tebligatı eline ulaşan Azis, vatani görevini yerine getirmek üzere Bulgaristan Deniz Kuvvetlerine bağlı Karadeniz Saha Komutanlığı Lojistik ve İkmal Merkezindeki birliğine Denizci Asteğmen olarak teslim olur. Gel zaman git zaman davranışlarındaki farklılıkları gözlemleyen amirleri aldıkları ani bir kararla Azis'i Disko'ya göndermeye karar verirler. Diskoya gideceğini öğrenince Azis çok sevinir ama Disko anladığı şekilde bir disko değildir (Askerliğini yapmayanlar için açıklama: Disko=Disiplin Koğuşu) Sadece klozeti olan minnacık bir hücreye hapsedilen Azis'i zor günler beklemektedir lakin hücrede kaldığı sürece kendi iç dünyasına yolculuklar yapan Azis gerçek kişiliğini bulur. Hücredeki diğer arkadaşları ile avluda gezintiye çıkarıldıkları dakikalarda hınzır asker Azis; diğer koğuş arkadaşlarına yöresinden türküler çığırır, etnik danslar, çılgınca figürler gösterip onları eğlendirir. Günler günleri aylar ayları kovalar ve Azis'in SATA'dan (Sofya Askeri Tıp Akademisi) çürük raporu gelir. Bunun üzerine amirleri pembe teskereyi Azis'in eline verir, yolun açık olsun yavrum diyerek terhis ederler. İzlediğiniz bu klip işte bu hikayenin anlatımından ibaret bir ibret vesikasıdır.
Erkin Koray-Şöyle Böyle (1989) 03:17
Erkin Koray-Şöyle Böyle (1989) 125 izlenme - 2 yıl önce Erkin Koray ın 1989 "Hay Yam Yam" adlı albümünden güzel bi parça Nasılsın Hemşerim Nasılsın İyimisin, Beni Soruyosan Ben Şöyle Böyle Yaşıyorum İşte...
Erkin Koray - Şöyle Böyle (Wully Bully) / Erkin Koray 2012 Albüm 03:40
Erkin Koray - Şöyle Böyle (Wully Bully) / Erkin Koray 2012 Albüm 164 izlenme - 6 yıl önce
Erkin Koray - Şöyle Böyle (Wully Bully) 03:39
Erkin Koray - Şöyle Böyle (Wully Bully) 174 izlenme - 6 yıl önce
Rafet El Roman - Şöyle Böyle 03:30
Rafet El Roman - Şöyle Böyle 93 izlenme - 4 yıl önce Rafet El Roman - Şöyle Böyle
Rafet El Roman - Şöyle Böyle 03:29
Rafet El Roman - Şöyle Böyle 61 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hanımeli Çıkış Tarihi: 14.12.2000 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aşkım ne olur yaz bitmeden Kiş gelmeden yola düş de gel Sevgilim hasretinden ölmeden Sabrım tükrnmeden yola düş de gel Gel hele şöyle böyle Sar beni,tut beni,ısıt beni Gel hele şöyle gir bi koynuma Öp beni doya doya... Aşkım ne olur gece bitmeden Sabah olmadan giderim deme Eline tenine dokunmadan Benim olmadan Giderim deme... Gel hele şöyle böyle Sar beni,tut beni,ısıt beni Gel hele şöyle gir bir koynuma Öp beni doya doya...