Hoşgeldiniz!

söylem

Çocuklar Duymasın'da Tepki Çeken Harfiyat Kamyonu Övgüsü 01:55
Çocuklar Duymasın'da Tepki Çeken Harfiyat Kamyonu Övgüsü 1.613 izlenme - 6 ay önce Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen Çocuklar Duymasın dizisi söylem değişikliği ile dikkat çekti
Irkçı Adamı Tek Yumrukta Öldürdü! 00:37
Irkçı Adamı Tek Yumrukta Öldürdü! 2.296 izlenme - 4 yıl önce Zekâ geriliği olduğu belirtilen bir kişi, kaldırımdaki bisikletliyi uyarıyor. İkili arasında yaşanan tartışmanın ardından bisikletli yoluna devam ediyor. Bu sırada bisikletlinin arkasından ırkçı bir ifade kullanan adam, başka bir şahıs tarafından saldırıya uğruyor.
Mustafa Çayan Çocuk Olmak Suç 06:49
Mustafa Çayan Çocuk Olmak Suç 1.432 izlenme - 8 yıl önce
Bir Başbakan İki Erdoğan / Recep Erdoğan - Tayyip Erdoğan 07:44
Bir Başbakan İki Erdoğan / Recep Erdoğan - Tayyip Erdoğan 2.070 izlenme - 5 yıl önce Bir öyle, bir böyle.. Tek din, bedelli askerlik vb bir çok farklı ve çelişkili söylemler..
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 01:47
Beşiktaş Şampiyon Olursa Eşek Gibi Anırırım - Rasim Ozan 280 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı her açıklma ile kamuoyu üzerinde etki bırakan Rasim Ozan Kütahyalı, bu kez de Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı hakkında iddialı bir söylemde bulundu ve Beşiktaş'ın şampiyon olması durumunda eşek gibi anıracağını dile getirdi.
Nail Yavuzoğlu - Söylem 03:17
Nail Yavuzoğlu - Söylem 65 izlenme - 8 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190k2P7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Nevzat Çelik - Şafak Türküsü Şiiri Kendi Sesinden 11:29
Nevzat Çelik - Şafak Türküsü Şiiri Kendi Sesinden 145 izlenme - 2 yıl önce Biz hep bu şiiri, Ahmet Kaya'nın şarkısı olarak biliyoruz. Şimdi şiir olarak, bizzat şairin sesinden dinleyelim. Şiir stüdyo ortamında okunmamış. Söyle dergisinin Adana Kız Lisesi binasındaki etkinliğinde okunmuş . Ortamın sesi de geliyor. Şiirle, türkü birbirinden bayağı farklı. Beste adına şiir tırpanlanmış.
Bahattin Söylem Siir 04:35
Bahattin Söylem Siir 170 izlenme - 7 yıl önce bütün sevenlerime selam ve sevğilerimi yolluyorum....
bahattin söylem türkü 04:23
bahattin söylem türkü 91 izlenme - 7 yıl önce tüm sevenlerime sonsuz teşekkür ederim...
Konstantin Kavafis - İthaki 02:15
Konstantin Kavafis - İthaki 50 izlenme - 2 yıl önce İthaki İthaka'ya doğru yola çıktığın zaman, dile ki uzun sürsün yolculuğun, serüven dolu, bilgi dolu olsun. Ne lestrigonlardan kork, ne kikloplardan, ne de öfkeli Poseidon'dan. Bunların hiçbiri çıkmaz karşına, düşlerin yüceyse, gövdeni ve ruhunu ince bir heyecan sarmışsa eğer. Ne Lestrigonlara rastlarsın, ne Kikloplara, ne azgın Poseidon'a, onları sen kendi ruhunda taşımadıkça, kendi ruhun onları dikmedikçe karşına. Dile ki uzun sürsün yolun. Nice yaz sabahları olsun, eşsiz bir sevinç ve mutluluk içinde önceden hiç görmediğin limanlara girdiğin! Durup Fenike'nin çarşılarında eşi benzeri olmayan mallar al, sedefle mercan, abanozla kehribar, ve her türlü başdöndürücü kokular; bu başdöndürücü kokulardan al alabildiğin kadar; nice Mısır şehirlerine uğra, ne öğrenebilirsen öğrenmeye bak bilgelerinden. Hiç aklından çıkarma İthaka'yı. Oraya varmak senin başlıca yazgın. Ama yolculuğu tez bitirmeye kalkma sakın. Varsın yıllarca sürsün, daha iyi; sonundakocamış biri olarak demir at adana, yol boyunca kazandığın bunca şeylerle zengin, İthaka'nın sana zenginlik vermesini ummadan. Sana bu güzel yolculuğu verdi İthaka. O olmasa, yola hiç çıkmayacaktın. Ama sana verecek bir şeyi yok bundan başka. Onu yoksul buluyorsan, aldanmış sanma kendini. Geçtiğin bunca deneyden sonra öyle bilgeleştin ki, Artık elbet biliyorsundur ne anlama geldiğini İthakaların. Çeviren-Cevat Çapan Seslendiren.Sinan Söylem Memiş
Bahattin Söylem Türkü.... 03:29
Bahattin Söylem Türkü.... 73 izlenme - 7 yıl önce tüm sevenlerime selam ve sayğılarımı yolluyorum...