Hoşgeldiniz!

söyleşi

Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 00:10
Odun Herif'in Gülünmeyen Espirisi 7.569 izlenme - 2 ay önce Yıldız Teknik Üniversitesi'nde söyleşiye katılan sosyal medya fenomeni olarak bildiğiniz Kadir isimli arkadaşın güldürmeyen espirisine ortak oluyoruz.
Hoca Camide Coştu 2 02:10
Hoca Camide Coştu 2 143.769 izlenme - 9 yıl önce hoca camide coştu 2
Cem Yılmaz Mezuniyet Töreninde 05:27
Cem Yılmaz Mezuniyet Töreninde 12.418 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Öğrenci Temsil Kurulu (ÖTK) Ödülleri'nde Oyuncu/Yönetmen kategorisinde En Sevilen Mezun ödülüne layık görülen Cem Yılmaz, ödülünü almak üzere Boğaziçi Üniversitesi'nde öğrencilerle buluştu ve eğlenceli bir sohbete imza attı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Cem Yılmaz, herkesi güldürdü keşe tüm bu 2 saati yükleyebilseydik
Cem Yılmaz - 80'li Yıllardaki Jingle Anısı 01:23
Cem Yılmaz - 80'li Yıllardaki Jingle Anısı 3.879 izlenme - 10 ay önce Kaan Sezyum'un Cem Yılmaz ile başarı ve reklamcılık üzerine yaptığı söyleşiden gülümseten bir bölüm.
Hz Ali Halife Olunca Söylediği Söz Nedir 00:35
Hz Ali Halife Olunca Söylediği Söz Nedir 9.020 izlenme - 5 yıl önce Facebook Sayfanıza Davetlisiniz Https://www.facebook.com/pages/hz-muhammed-hz-ali-yolunda/199234056772642
Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı! 04:05
Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı! 7.190 izlenme - 3 yıl önce Acun Ilıcalı Yürek Parçaladı!
Mustafa Denizli’yi Güldüren Soru 02:10
Mustafa Denizli’yi Güldüren Soru 3.610 izlenme - 2 yıl önce Teknik direktör Mustafa Denizli, katıldığı bir spor söyleşisinde beklemediği bir soru ile karşılaştı. Deneyimli çalıştırıcı, bir öğrenciden gelen ‘İlk kez ne zaman milli oldunuz’ sorusu karşısında gülmekten bir süre soruya cevap veremedi.
Bu Halk Dinini Bilmiyor - Celal Şengör 04:08
Bu Halk Dinini Bilmiyor - Celal Şengör 5.210 izlenme - 2 yıl önce Celal Şengör hocamızdan çarpıcı ve bilgilendirici sohbet ten alınma kısa bir video sizlerle.
Edirne İlhami Ertam Anadolu Lisesi 03:41
Edirne İlhami Ertam Anadolu Lisesi 4.796 izlenme - 3 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın İstanbul elemelerine Özlem Tekin’in Sen Anla şarkısıyla katılan Edirne İlhami Ertam Anadolu Lisesi’yle provalar, şarkı seçimleri ve yarışmadan beklentileri üzerine ufak bir sohbet gerçekleştirdik.
Ata Demirer'den İTÜ’lü Mezunlara ''Niyazi Gül Dörtnala Animasyonu'' 06:11
Ata Demirer'den İTÜ’lü Mezunlara ''Niyazi Gül Dörtnala Animasyonu'' 3.485 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer, Niyazi Gül tiplemesiyle seslendirdiği bir video aracılığıyla İTÜ Lisans Mezuniyet Törenine katılarak mezunlara büyük bir sürpriz yaptı. İTÜ'lüleri "doğal mühendis" olarak tanımladığı arıya benzeten Veteriner hekim Niyazi Gül karakteri, disiplinli çalışma ve teknik mükemmellikle özdeşleşen İTÜ'lüleri de "Beenovative" ve “Beelieve" sloganlarıyla özetledi. İncelikle düşünülmüş esprilerle stadı dolduranları kahkahalara boğan Demirer, videonun sonunda yaptığı dokunaklı tebrik konuşmasıyla da tüm katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. Linkler: https://www.facebook.com/atademirer http://twitter.com/atademirer instagram.com/atademirerofficial
Alexander Rybak 01:30
Alexander Rybak 5.951 izlenme - 8 yıl önce alexander rybak söyleşi
Ağrı Güzel Sanatlar Röportaj 04:37
Ağrı Güzel Sanatlar Röportaj 3.734 izlenme - 3 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın Ankara elelemeleri sırasında Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi’nin öğrencileriyle sohbet etme şansını yakaladık. Sahnede Haluk Levent’in Ağlama Bebek şarkısını seslendiren grup bakalım bu yarışmaya nasıl hazırlanmış!
Timurtas Hoca - Yalancı Sistem 09:40
Timurtas Hoca - Yalancı Sistem 2.259 izlenme - 3 yıl önce Timurtas Hoca'dan hikmet damlaları Bugünkü konumuz herkesin yakında tanıdığı ve bildiği Yalancı Sistem
New Beauty Yaz Sayısı - Ece Kosif 02:50
New Beauty Yaz Sayısı - Ece Kosif 2.743 izlenme - 3 yıl önce Ece Kosif İle Yaptığımız Çekimin Kamera Arkası Görüntüleri… Söyleşimiz Ve Daha Fazlası New Beauty Yaz Sayısında!
Kediler 02:13
Kediler 1.787 izlenme - 3 yıl önce
Cem Yılmaz'a Şok Soru: Yaşlandıkça Vurdurmaktan Vaz Mı Geçtiniz? 01:35
Cem Yılmaz'a Şok Soru: Yaşlandıkça Vurdurmaktan Vaz Mı Geçtiniz? 3.262 izlenme - 5 yıl önce Üniversitelerde yaptığı ‘Soru Cevap’ adlı söyleşilerinin DVD’sini çıkaran Cem Yılmaz’ın bu DVD’ye her soruyu almadığı ortaya çıktı. Bir öğrencinin cep telefonuyla çektiği görüntülerde soru da cevap da bu kadar da olmaz dedirten cinsten….
Toprak Sergen - Sungun Babacan Röportajı 18:07
Toprak Sergen - Sungun Babacan Röportajı 1.284 izlenme - 2 yıl önce İki seslendirme sanatçımız Toprak Sergen ile Sungun Babacan'ın dublaj üzerine yaptıkları keyifli sohbeti zevkle izleyeceksiniz.
Murat Yıldırım-Mbc Söyleşisi 05:30
Murat Yıldırım-Mbc Söyleşisi 3.449 izlenme - 7 yıl önce Murat Yıldırım-MBC Söyleşisi
Ali Güney İle Söyleşi 05:28
Ali Güney İle Söyleşi 1.525 izlenme - 4 yıl önce Ali Güney İle Söyleşi
Erkan Oğur 07:27
Erkan Oğur 3.398 izlenme - 7 yıl önce neden geldim istanbul ' a şarkısının doğuşu kırık gitara dikkat çıkan tınılara o kırık gitara dokunabilmek...
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 01:00
Atarlı Ergen Mertcan Bahar - Sosyal Medya 2.580 izlenme - 5 yıl önce Video paylaşım sitelerinde kendinden söz ettiren Atarlı ergen Mertcan Bahar TRTHaber'in Sosya Medya programına konuk oldu.
Hakan Günday - Hepsiburada Söyleşisi 10:45
Hakan Günday - Hepsiburada Söyleşisi 1.431 izlenme - 4 yıl önce Hakan Günday yeni kitabı ''Daha'' ile Hepsiburada'nın konuğuydu. Facebook'tan canlı olarak yayınlanan söyleşiyi Radikal Gazetesi yazarı Cem Erciyes yönetti. Okurlar Hakan Günday'a sorularını #HakanGundayDaha etiketiyle ilettiler. Hakan Günday Hepsiburada için 300 adet kitap imzaladı.
Ben Bir Kadınım - Feyza Altun 18:08
Ben Bir Kadınım - Feyza Altun 313 izlenme - 7 ay önce Dünya Ekonomi Forumu 2016 raporuna göre kadın ve erkeğin iş hayatında eşit temsili için 117 sene gerekiyor. Erkekleri cinsellikleri üzerinden överken kadınları kendi cinselliklerinden o kadar utandırıyoruz. Dış dünya erkeklere ait olurken, kadınları evlerine kapanmaya zorluyoruz. İş dünyasına girmeyi başaran kadınlar yan rollerde yer alabilirken ana görevler hala erkeklerin tekelinde. Aktivist Avukat Feyza Altun'un ise tüm bu manzaraya karşı cevabı net: "Ben bir kadınım. Eksik ya da yarım olduğumu düşünmüyorum. Beni bütünleyen şey bir koca, çocuk ya da evlilik değil. Ben kariyerimle, işimle, aşklarımla, hırslarımla, tutkularımla, ruhumla, görüntümle, cinselliğimle, istediklerimle ve istemediklerimle bir kadınım. Varım, tümüm ve var olacağım. Bana eksiksin, yarımsın, yapamazsın, edemezsin diyerek beni asla engelleyemezsiniz. Bizi bu şekilde kabul edin, kabul etmek zorundasınız. Kabul etmeyenler olursa da ettireceğiz, mücadele etmeye devam edeceğiz." 1987 yılında Üsküdar'da doğdu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Halen Altun Hukuk & Danışmanlık bürosunda avukatlık yapmaktadır. Tarafsız Çalışan Anneler Platformu ve Kadın Birliği platformunun kurucusudur. İngilizce, Fransızca ve Farsça bilmektedir. Kadının Fenni yazarın ilk kitabıdır.
Hayvanlar 00:30
Hayvanlar 1.005 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlar Harikadır Onu Sevmesseniz Üzülürler Bu Doğru
Nina Agdal Video İnterview By Tyler Suess At Model Beach Volleyball 2013 01:54
Nina Agdal Video İnterview By Tyler Suess At Model Beach Volleyball 2013 1.414 izlenme - 4 yıl önce Checkout This Nina Agdal Video Which Features The Sports Illustrated Swimsuit Model Being İnterviewed By Bikiniteam.tv Host Tyler...
Acun Ilıcalı Ve Beyaz İzleyenleri Kırdı Geçirdi! 06:34
Acun Ilıcalı Ve Beyaz İzleyenleri Kırdı Geçirdi! 1.770 izlenme - 5 yıl önce Beyazıt Öztürk ve Acun Ilıcalı, Fresh Mesh 2013'te Ebru Baki'nin moderatörlüğünde bir araya geldi..
İstanbul'u Keşfediyorum (Söyleşilerden Derlemeler ve Tanıtım) 00:32
İstanbul'u Keşfediyorum (Söyleşilerden Derlemeler ve Tanıtım) 484 izlenme - 2 yıl önce İstanbul ve Türk kültürünü tanıtmak ve bireyleri bilgilendirmek için başladığımız projeden kısa bir bir tanıtım ve bazı hoş anlar. İyi seyirler
Şevval Sam İle Söyleşi 00:46
Şevval Sam İle Söyleşi 2.258 izlenme - 8 yıl önce Şevval sam ile söyleşi
Şevket Altuğ ile Söyleşi 03:48
Şevket Altuğ ile Söyleşi 636 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır sesinden görüntüsünden mahrum olduğgumuz kahraman sğper babamız Sevket Altuğ'la geçtiğimiz ay içinde yapılan bir söyleşi. Sanırım bir okul aktivitesi olarak yapılmış. Küçük çocukların dahil Süper baba'yi biliyor olmasi ne hos.
Sandıklı Söyleşi : Nihat Hatipoğlu 01:34:39
Sandıklı Söyleşi : Nihat Hatipoğlu 1.690 izlenme - 4 yıl önce Nihat Hatipoglu-Sandıklı Söyleşi 25-02-2013 (AFYON)