Hoşgeldiniz!

söyleyememek

Detone Olmayan Adam! 00:27
Detone Olmayan Adam! 4.184 izlenme - 3 yıl önce Zamanında detone olan adam olarak izlediğimiz videonun devamında güzel bir edit yapmışlar, bir anda neye uğradığını şaşırıyor insan. Gülmemek imkansız gibi.
İstiklal Marşı (Yorumsuz) 00:50
İstiklal Marşı (Yorumsuz) 2.520 izlenme - 9 yıl önce dengesizler topluluğu...
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 11:44
Kelime Oyunu - R'siz Sempatik Yarışmacı 794 izlenme - 2 yıl önce "R" harfini söyleyemeyen insanlar hep sevimli gelmiştir bana ama bu kız ayrı bişey... Adnan hocamın da dediği gibi; "ahh severim ben senin güzel canını kedi canını senin"...
Tuğba Ekinci - Şimdi Uzaklardasın (Tonum Değil Yaa) 02:50
Tuğba Ekinci - Şimdi Uzaklardasın (Tonum Değil Yaa) 559 izlenme - 2 yıl önce Sevgili Zeki Müren, şu güzel sitemizde seni alkışlamaktan ellerimiz nasırlaştı, biz seni alkışlamayı bırakmadık. Dedim ki sonra, acaba paşamı daha fazla nasıl onore edebilirim? Düşündüm, düşündüm ve "bunu anca yapsa yapsa Tuğba Ekinci yapar" dedim. İşte sizin değerinizi bir kez daha anlamak için gelsin sıradaki şarkı; Tuğba Ekinci'den Şimdi Uzaklardasın ya da diğer adıyla "Tonum değil yaa.
Hadise'nin Ahmet Kaya Şarkısı Söylemesi 03:13
Hadise'nin Ahmet Kaya Şarkısı Söylemesi 286 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda pop müziğin sevilen ve başarılı ismi Hadise'nin sesinin kısıldığı ve Ahmet Kaya'nın "Yakamoz" şarkısının sözlerini unuttu görüldü.
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 00:13
TRT Spikerinin İstişare ile İmtihanı 470 izlenme - 3 yıl önce TRT spor spikeri Nilüfer Gönenden Öksüz'ün spor haberlerini sunarken 'İstişare' diyememesi kendisine zor anlar yaşatmış. Ama nolursa olsun, spor haberi sunan bağyan spiker cazibesini yitirmemiş gibi.
Eylemaktaş,söyleyemedim 03:57
Eylemaktaş,söyleyemedim 448 izlenme - 8 yıl önce
Muro ve Özco 00:45
Muro ve Özco 615 izlenme - 9 yıl önce ssssssssssss
Yurtta Sulh, Cihanda Sulh Diyememek - Ekmeleddin İhsanoğlu 01:07
Yurtta Sulh, Cihanda Sulh Diyememek - Ekmeleddin İhsanoğlu 164 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir Ekmeleddin İhsanoğlu gafı ile tekrardan karşı karşıyayız. Daha önce İstiklal Marşı'nı, Çanakkale şiiriyle karıştıran bu zat, şimdi de, Atatürk'ün söylediği sözü örnek vereyim derken, sözü unuttuğunun farkında olmuyor. Ve ortaya unutulmayacak böyle bir gaf daha çıkıyor. Hayretle takip ediyor, kendisini geliştirmesini temenni ederek, izliyoruz.
İstiklal Marşı çok Değişti 00:48
İstiklal Marşı çok Değişti 548 izlenme - 9 yıl önce böyle insanlarda var
Rap Söyleyememek 00:06
Rap Söyleyememek 75 izlenme - 4 yıl önce Rap Söyleyememek
Şarkı söyleyememek 00:06
Şarkı söyleyememek 52 izlenme - 4 yıl önce Şarkı söyleyememek
Şarkıcı Olma Çabası - Pür Neşe 02:45
Şarkıcı Olma Çabası - Pür Neşe 55 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların Akademi Türkiye yarışması yarışmacılarının ünlü olma çabası, Pınar haricinde şu anda tv'de olanda yok zaten. Lütfen şarkıya başlamalarına çok dikkat edin herkes ayrı telden çalıyor, erkekler detone oluyor ve sonuç silinip giden hayatlar.
İnternetten Tanıştığını Söyleyememek 00:48
İnternetten Tanıştığını Söyleyememek 3 izlenme - 10 ay önce İnternetten tanıştığını söyleyememek
İstiklal Marşı'nı Unutan Amca 00:50
İstiklal Marşı'nı Unutan Amca 10 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale'deki Akil İnsanlar toplantısında konuşmalar öncesinde İstiklal Marşı'nın okunmamasına sinirlenen amcamız öncülük etmek istemiş ama helecandan şey olmuş .