Hoşgeldiniz!

soylu

Seyhan Soylu Nur Yerlitaş'ı Takibinden Çıkaran Demet Akalın'a Küfürler Savurdu  03:57
Seyhan Soylu Nur Yerlitaş'ı Takibinden Çıkaran Demet Akalın'a Küfürler Savurdu 5.270 izlenme - 2 ay önce Seyhan Soylu (Sisi) Nur Yerlitaş'ı Takibi Bırakan Demet Akalın'a hakaretler yağdırdı. Seyhan Soylu Bülent Ersoy ile küs olduklarını, o yüzden Nur Yerlitaş'ı savunacak yanı bulunmadığını aktardı.
Vatan Şaşmaz'ın Yakın Arkadaşından Cinayetle İlgili Enteresan Yorum 02:20
Vatan Şaşmaz'ın Yakın Arkadaşından Cinayetle İlgili Enteresan Yorum 10.868 izlenme - 5 ay önce Sanat dünyasının kara kutularından biri olan ve hem cinayeti işleyen Filiz Aker’e, hem de maktül Vatan Şaşmaz’a yakınlığıyla bilinen Sisi lakaplı Seyhan Soylu, esrarengiz cinayet hakkında ilginç teoriler üretiyor.
Osmanlı TV'de Misak-ı Milli Hava Durumu Sunumu 03:35
Osmanlı TV'de Misak-ı Milli Hava Durumu Sunumu 6.074 izlenme - 4 ay önce Bugün sosyal medyada bir twitter kullanıcısının paylaÅŸtığı video büyük dikkat çekti. Osmanlı TV adlı televizyon kanalında Seyhan Soylu'nun sunduÄŸu Misak-ı Milli Hava Durumu, herkes tarafından büyük dikkat çekmeyi baÅŸardı. kaynak: http://www.simiyago.com/osmanli-tvde-misak-i-milli-hava-durumu-sunumu/
Süleyman Soylu'dan Gülen'e Övgüler  01:01
Süleyman Soylu'dan Gülen'e Övgüler 8.282 izlenme - 1 yıl önce Efkan Ala istafasından sonra yeni İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu.Süleyman Soylu'nun geçmişini ait bir video çıktı.Görüntüde Süleyman Soylu Fethullahı Gülen'i övüyor.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 02:48
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Bu Çipi Üreten Dünyanın Efendisi Olur 6.358 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu “Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kemerburgaz Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Açılışı’na katıldı. Açılışta konuşma yapan Bakan Soylu, “Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur” ifadelerini kullandı. Kemerburgaz Üniversitesi 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılışı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Vasip Şahin katıldı. Açılış töreninde içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Demokrasi ve Milli İrade" dersini verdi. Bakan Soylu konuşmasında, "Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" şeklinde konuştu. "Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur" Açılış töreninde konuşan Bakan Soylu, "Hep bize çelme atmaya çalışanlar, bunu anormal karşılamamak gerekir. Çünkü dünya bir rekabet halindedir. Kim güçlü olacaktır, kim iyi teknolojileri kullanacaktır. Hep hayalimdir; cebinizde bir çip var ve bununla yaklaşık 2 aylık elektriğinizi kullanabiliyorsunuz. Bu çipi üreten dünyanın efendisi olur. Bunu 30 bin nüfuslu bir ülkede üretebilir, 3 milyonluk bir ülkede, 300 milyonluk bir ülkede üretebilir. Ama yeni dünyanın tanımının böyle olduğunu ve yeni dünyanın tanımının buradan hareketlendirileceğini, bu bilim yuvalarının gerek hukukun üstünlüğünde, gerek demokratikleşmede gerekse teknolojinin ve insan hayat standardının artmasında, gerekse de medeniyetlerin ve ülkelerin birbirlerini anlamada çok önemli olduğunu ifade etmek isterim" şeklinde konuştu. "Bütün bunlar hep bir copy-paste olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır" " Okullarda bizi büyük ülkelerin 50 - 100 yıllık planlar yaptığını öğretirlerdi. Öğretmenlerimiz hep iç geçirirlerdi biz ne zaman böyle olacağız diye. Biz bugün 2023, 2053, 2071 ve daha ötesi planları ortaya koyabilen bir hale geldik" diyen Bakan Soylu," Bir sürü engellemelere rağmen. Sadece 15 Temmuz değil, Gezi olaylarında bu ülkenin içerisinde çıkarılmaya çalışılan münaferet dahil olmak üzere, 17-25 Aralık'ta gerçekleşenler, 6-7 Ekim'de yapılanlar dahil olmak üzere, bütün bunların hepsi aslında genç arkadaşlarımızın söylediği gibi hep bir copy-paste (kopyala-yapıştır) olarak önümüze getirilmeye çalışılmaktadır. Bunu görüyoruz. Buna karşı tedbirlerimizi; ortak akılla, gelişmişlik hedeflerimiz akamete uğratmadan, farklılıklarımızın bu coğrafyada en büyük gücümüz olduğunu, zenginliğimizden öte gücümüz olduğunu ve bu güçle beraber dünyaya anlatacaklarımız olduğunu ifade ederek gerçekleştirmeliyiz. Bizden beklenen budur" dedi.
Karın Eritme Ve Karın Kası Yapma Hareketleri 08:16
Karın Eritme Ve Karın Kası Yapma Hareketleri 12.282 izlenme - 3 yıl önce Karın kası yapma .. Karın Eritme Ve Karın Kası Yapma Hareketleri ile ilgili egzersizlerle dolu video
Mustafa Ceceli - Bir Yanlış Kaç Doğru 2012 Vs Dj Batuhan Soylu 04:36
Mustafa Ceceli - Bir Yanlış Kaç Doğru 2012 Vs Dj Batuhan Soylu 18.423 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Ceceli - Bir Yanlış Kaç Doğru 2012 Vs Dj Batuhan Soylu
Seyhan Soylu: Filiz Aker 16 Yıl Önce Tarkan İle Aşk Yaşadı 02:07
Seyhan Soylu: Filiz Aker 16 Yıl Önce Tarkan İle Aşk Yaşadı 823 izlenme - 5 ay önce Türkiye Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in ölümlerini konuşurken gece yarısı Seyhan Soylu'dan şok bir iddia gelmiş. Seyhan Soylu, Filiz Aker ile Tarkan Tevetoğlu arasında geçmişte 16 yıl önce büyük bir aşk yaşandığını söylemiş.
Sisi Misakı Milli Hava Durumu Sunarsa 03:35
Sisi Misakı Milli Hava Durumu Sunarsa 766 izlenme - 4 ay önce “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu “Osmanlı TV” adıyla kendi televizyonunu kurdu. Ve ekrana çıkıp “Misak-ı Milli Hava Durumu”nu sundu. Kullandığı ağır Osmanlıca dil ve üslup izleyenleri hayrete düşürdü.
Süleman Soylu: Neymiş Müsaade Etmeyeceklermiş Ya Herro Ya Merro  02:07
Süleman Soylu: Neymiş Müsaade Etmeyeceklermiş Ya Herro Ya Merro 1.566 izlenme - 1 yıl önce İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Valiler toplantısının açılışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. TERÖRÜ BESLEYEN BELEDİYELER.. Belediyelerle ilgili yapılacak düzenlemeler hakkında konuşan Soylu, HDP'lilerin buna müsaade etmeyeceklerini söylemesine sert tepki gösterdi. MİLLETİN PARALARI TERÖRİSTLERE GİTMEYECEK Milletin paralarının dağdaki teröristlere gitmesine izin vermeyeceklerini söyleyen Bakan Süleyman Soylu, "Ya herro ya merro" diyerek belediyeler konusundaki kararlılığını ortaya koydu.
Travesti Sisi'nin Yunanistan'da Darbecileri Protesto Etmesi 01:32
Travesti Sisi'nin Yunanistan'da Darbecileri Protesto Etmesi 2.499 izlenme - 1 yıl önce Şu anda ünlülerin manejeri olarak tanınsa da, Seyhan Soylu 90'lı yıllar boyunca "travestiler kraliçesi" olarak anılan Sisi 15 Temmuz darbesinde Yunanistan dede ağaç kaçan darbeci protesto etti..
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 01:29
Süleyman Soylu - AKP'ye Gününü Göstereceğiz 1.882 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar Demokrat Parti'nin Genel Başkanı olan Süleyman Soylu'nun zamanında AKP için söylediği cümlelere bakalım.
Sevgi Soylu Vahdet Vural Canım Efendim 07:37
Sevgi Soylu Vahdet Vural Canım Efendim 7.749 izlenme - 7 yıl önce sevgi soylu vahdet vural canım efendim
Sisi Arakan Protestosu İçin Bir Kova Kanı Üstüne Döktü 00:59
Sisi Arakan Protestosu İçin Bir Kova Kanı Üstüne Döktü 434 izlenme - 4 ay önce Sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken Seyhan Soylu, protestolarına bir yenisini ekledi. Son günlerin kanayan yarası olan Arakan'daki müslümanlara yapılan zülme dikkat çekmek için sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan Seyhan Soylu başından aşağa kana bulandı.
AKP’li Belediye Başkanı Camiden Canlı Yayın Yaptı 01:33
AKP’li Belediye Başkanı Camiden Canlı Yayın Yaptı 2.453 izlenme - 2 yıl önce İzmir’in Menderes İlçesi’nin AKP’li Belediye Başkanı Bülent Soylu caminin içinde canlı televizyon yayını yaptı. İzmir’in yerel televizyonu Kanal 35'teki belediyenin yaptırdığı caminin içine canlı yayın ekipmanlarını kurdu. Getirilen sehpa ve koltuklar ile caminin içi adeta stüdyoya çevrildi. Arefe günü, Mestanlı Camisi’nin içinden yapılan ve yaklaşık yarım saat süren canlı yayında, AKP’li belediye başkanı icraatlarını anlattı ve muhalefete çattı.
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.160 izlenme - 1 yıl önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
15 Temmuz Kalkışması İçin Önce ABD'yi Suçlayıp Sonra Çark Etmek 01:17
15 Temmuz Kalkışması İçin Önce ABD'yi Suçlayıp Sonra Çark Etmek 1.703 izlenme - 1 yıl önce Kategori kısmına AKP işi diye bir bölümde eklemeli. Artık dost düşman ilan ettikleri kişilerin değişmesi çok kısa sürelere dönüştü. 15 Temmuzda ordu içindeki bir grubun darbe kalkışmasında önce ABD'yi suçlayıp feveran edip sonra ABD ile dostluk görüntüleri vermek..
Ömer Danış - Sevgi Soylu - Elimızden Kaçırdık 04:15
Ömer Danış - Sevgi Soylu - Elimızden Kaçırdık 7.130 izlenme - 5 yıl önce Elimızden Kaçırdık
sevgi soylu 04:54
sevgi soylu 4.321 izlenme - 8 yıl önce sevgi soylu&yılana sarılır sana sarılmam
Slow Arapca Remix Vs - Dj Batuhan Soylu 2012 03:48
Slow Arapca Remix Vs - Dj Batuhan Soylu 2012 4.203 izlenme - 5 yıl önce Slow Arapca Remix Vs - Dj Batuhan Soylu 2012
Soner Kabadayı - İnsan Sevmez Mi Remix 05:12
Soner Kabadayı - İnsan Sevmez Mi Remix 4.802 izlenme - 5 yıl önce Dj Batuhan Soylu
Soylulaştırma 01:26
Soylulaştırma 1.409 izlenme - 2 yıl önce Soylulaştırma, İngilizce "gentrification" kelimesinin karşılığı olan ve Türkçede mutenalaştırma, seçkinleştirme, burjuvalaştırma, nezihleştirme, kibarlaştırma, centrifikasyon, jantileşme vb. kullanımları da olan "soylulaştırma", kısaca orta ve üst sınıfların dar gelirlilerin yaşadığı, kent merkezlerindeki semtlere yerleşme süreci olarak tanımlanmaktadır.
Seyhan Soylu: Vatan Şaşmaz'ın Cinsel İlişki Anlarının Ekran Görüntüsünü Gördüm 15:06
Seyhan Soylu: Vatan Şaşmaz'ın Cinsel İlişki Anlarının Ekran Görüntüsünü Gördüm 157 izlenme - 2 ay önce Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer'in "Vatan Şaşmaz'ın 57 ünlü isimle cinsel ilişki görüntüsü var." iddiasını dile getiren televizyoncu Seyhan Soylu, "Ekran görüntüsünü gördüm." dedi. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz'ın programına bağlanan Sisi lakaplı televizyoncu Seyhan Soylu, "Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer'in iddia ettiği Vatan Şaşmaz'ın cinsel ilişki anların ekran görüntülerini gördüm." ifadelerinde bulundu. CİNSEL İLİŞKİ GÖRÜNTÜLERİNİ RESMEN DOĞRULADI Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer, "Vatan Şaşmaz'ın 57 ünlü isimle cinsel ilişki görüntüleri var." dedi. Bu iddiaları yayınlayan Seyhan Soylu, "Filiz Aker'in ağabeyi bana Vatan'ın cinsel ilişki anların ekran görüntüsünü attı. 'Ben lütfen bunları atma bu işe dahil olmak istemiyorum' diye cevap verdim. dedi.
Damarımda Kanımsın Gökhan Soylu 04:53
Damarımda Kanımsın Gökhan Soylu 4.305 izlenme - 7 yıl önce sen uzaklarda değil damarımda kanımsın.
Hoş Geldin Gülüm Su Gibi Ömrün Olsun (Şiir) Gökhan 04:52
Hoş Geldin Gülüm Su Gibi Ömrün Olsun (Şiir) Gökhan 3.283 izlenme - 8 yıl önce bitti dediğim yerden başlıyorsun dindi artık dediğim yerden oluk oluk kanıyorsun beni en iyi sen tanıyor sen anlıyorsun
Süleyman Soylu'dan HDP'li Vekillere: Kandil'i Başınıza Yıkarız 04:30
Süleyman Soylu'dan HDP'li Vekillere: Kandil'i Başınıza Yıkarız 779 izlenme - 2 yıl önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Plan ve Bütçe Komisyonunda açıklamalarda bulundu. Komisyonda bulunan HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan ve Soylu arasında tartışma yaşandı.
Teslimiyet / Other Angels (2010) - Movie Trailer 02:32
Teslimiyet / Other Angels (2010) - Movie Trailer 4.930 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'un Tarlabaşı semtinde kendinden başka üç travestiyle birlikte fahişelik yaparak hayatını kazanan Sanem, yaşamın zorluklarına ve maruz kaldığı baskıl...
Ömer Danış & Sevgi Soylu - Elimizden Kaçırdık (2012 Yepyeni) 04:17
Ömer Danış & Sevgi Soylu - Elimizden Kaçırdık (2012 Yepyeni) 2.018 izlenme - 5 yıl önce
Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet 03:44
Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet 1.306 izlenme - 2 yıl önce Kenan Doğulu Ft. Duygu Soylu - Çağlayan İle Sohbet ( Official Audio ) 2016 Şarkı Sözleri: Çağlayan Anılarım Sığmıyor Bedenime Düşüyor Inci Inci Dağın Eteğinden Kaderime Kanat Germeye Bir Garip Yaban Gülüne Yeşilin Bağrına, Mavi Rüyalara Hasretim Ben Kendimi Bulmaya Üşüyor Yüreğim, Çölde Tek Ateşim Ruhuma Yağan O Sımsıcak Özlemin Çağlayan Anla Beni Al Götür Sitemimi Tomurcuklar Küsmesin Dağın Eteğinden Insanlığa Esen Rüzgara Bir Umut Ezgisi Çağla
Gitme Turnam Vuracaklar Gökhan Soylu 03:39
Gitme Turnam Vuracaklar Gökhan Soylu 2.645 izlenme - 7 yıl önce gitme turnam