Hoşgeldiniz!

soymak

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 682.171 izlenme - 3 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 01:00
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 75.350 izlenme - 2 yıl önce Yayına hayatına yeni başlayan İtalya'nın en dinamik kanalında yaşananlar, Türkiye'den çanakların İtalya'ya dönmesine sebep oldu.
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 03:15
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 139.664 izlenme - 3 yıl önce Striptiz dememek için lugat parçalayan kötü ama kültürlü adamların amacı sözde olayları yavaş yavaş ilerletmektir. Fakat Yaklaşık 4 ila 5 ssaniyede oldukça hızlı bir performans sergileyeceklerdir. Ev içinde tavşan gibi sekeceğine önce kapıyı kiltlesene güzelim.
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 07:54
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 42.605 izlenme - 2 yıl önce Roma'daki Lazio-Galatasaray maçını izlemeye giden Kerem Argüden, polisle Türk taraftarlar arasında olanları Lig Radyo'ya anlattı. Telefondaki taraftarın anlattığına göre İtalyan polisi kadın ve erkekleri ayrı ayrı odalara alıp erkekleri yarı çıplak, kadınları da tamamen soyup arama yapmış. Avrupa'da eşine benzerine rastlanmamış bir stada giriş prosedürü ile Türk taraftarların insanlık hakları çiğnenmiş oldu.
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 00:37
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 222.776 izlenme - 10 yıl önce kadın adamı soyduu bakalım ne yapacak sıcak dakikalar
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 02:22
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 26.667 izlenme - 2 yıl önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bir mağaza açılışında mağaza sahibinin sahneye çıkardıkları bikinili kızlar dikkatleri üzerine çekebilmek için sahneye zorla bir adam atarlar ve olaylar gelişir.
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 02:47
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 38.366 izlenme - 3 yıl önce Bu şakacı adam hapşırdığı zaman yakınındaki kızların kıyafetlerini hapşırığının gücüyle çıkartabiliyor. İnsanları şaşırtan eğlenceli şakayı izliyoruz.
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 03:21
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 1.570 izlenme - 6 ay önce Amerika'lı ibnelerin hatıra ve yemek için çıngıraklı yılanları ne aşamadan geçirdiğini anlatan bir video.
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 03:13
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 11.118 izlenme - 3 yıl önce Haşlanmış yumurtayı soymanın en acayip (P)üf noktasını Deniz Arcak anlatıyor. http://www.facebook.com/ufnoktasi http://twitter.com/ufnoktasi http://www.facebook.com/denizarcak http://twitter.com/deniz_arcak
Patates Soyarken İkilemde Kalan Ercan Kesal 01:21
Patates Soyarken İkilemde Kalan Ercan Kesal 1.898 izlenme - 8 ay önce işinden evine yeni dönen ercan kesal abimiz, bir yandan patates soymakta bir yandan da ülkenin içinde bulunduğu kaotik ortamı daha iyi analiz edebilmek adına karşıt görüş programını izlemektedir. ama o da nesi, bir anda televizyondan kadın inlemeleri duyulur ve her gün en az 4-5 gazete satın alıp ülke gündemini yakından takip eden ercan abimiz o an cinsel içgüdülerine yenik düşmüştür. sol tarafındaki eski gazete yığınından bir adet gazeteyi adeta "atacağınız manşete attırayım" dercesine önüne serer. işte tam da bu esnada murphy kanunları çoktan devreye girmiştir ve ibnetorun biri ısrarla ercan abinin cep telefonunu aramaktadır. 2014 yılında gösterime giren, başrolünü ercan kesal'ın oynadığı "ben o değilim" filminden bir dakikalık bir bölüm. ne patates kızartması, ne de yanı başımızdaki eski gazete yığınları, hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. iyi seyirler dilerim.
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 02:45
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 16.872 izlenme - 5 yıl önce Her şeye burnunu sokan köfteci Şaban filmin bu sahnesinde kaçırdığı kızla beraberken kızın ailesi olayı yanlış anlar ve baskına gelir. Oldukça orijinal esprilerin olduğu bu sahne izlenmeye değer...
Nar Soymanın En Kolay Yolu 01:22
Nar Soymanın En Kolay Yolu 6.314 izlenme - 3 yıl önce 10 bıçak darbesinde narı soymayı başaran kişinin performansı, sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 00:59
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 3.154 izlenme - 2 yıl önce Yerlere paspas atan dükkan sahibi henüz yerlerin ıslak olmasının avantajını bakın nasıl gördü. Dükkana gelen eli silahlı soyguncu ıslak zemine basarak kaydı ve elindeki silahla kendisini vurdu.
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 03:00
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 5.464 izlenme - 4 yıl önce Daha önce sosyal deney olarak hiç tanımadıkları kişiyle ilk öpücük, birbirlerini tokatlamak gibi videoları çeken ekibin son videosu.
kısa yoldan yumurta soyun 00:11
kısa yoldan yumurta soyun 15.960 izlenme - 9 yıl önce kısa yoldan yumurta soyun
Banka Soymak İçin Araba Aramak (Türkiye) 01:13
Banka Soymak İçin Araba Aramak (Türkiye) 3.713 izlenme - 3 yıl önce Banka soymaya karar verdim.Araba yoktu. Milletten istedik vermediler. Olmadı.
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 11:58
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 3.938 izlenme - 1 yıl önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 02:34
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 2.800 izlenme - 3 yıl önce Hem fakir hem gözü uçkurda olan arkadaşların çayır manzaralı tecavüzünü izleyeceksiniz az sonra. Yadigar sinemamızın burada bize verdiği ana düşünce "beleş sirke baldan tatlıdır". Kısa hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59618/hosuna-gittigi-icin-ustune-para-vermek-kufur-icerir
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 00:38
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 3.251 izlenme - 3 yıl önce Görüntüdeki Rus güzelimiz geçmiş kameranın karşısına muz söyle soyulur böyle yenir diye göstererek anlatmaktadır. Bende görünce biz muz yemesini de iyi biliriz diyerek açtım ama bu çok başka olmuş :)
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 01:35
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 2.189 izlenme - 3 yıl önce Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soymak için yapmanız gereken tek şey üstü ve altından biraz soyduktan sonra üfleyerek çıkarmak.
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 01:09
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 4.218 izlenme - 3 yıl önce madem ki japonum(çin, kore farketmez hepiniz japonsunuz işte) neden fantastik şeyler yapmıyorum düsturunun görsele gelmiş hali. benim anlamadığım; böyle bir şey bir canlının aklına nasıl olur da gelir, bu ne tür bir yarışmadır. lütfen evlerinizde denemeyiniz, araya kaçıyor. bir arkadaş.
Yumurta Soymak 00:10
Yumurta Soymak 4.707 izlenme - 9 yıl önce yumurta, nasıl, soyuluyor
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 00:58
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 2.178 izlenme - 4 yıl önce Herkes karpuz kesebilir lakin marifet dedelerimiz gibi; karpuzu ziyan etmeden kesebilmekte...
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 2.425 izlenme - 4 yıl önce Birbirini Tanımayan İnsanları Öpüştürdüğü First Kiss Videosundan Sonra Sırada Birbirini Tanımayan İnsanların Birbirini Soyundurduğu Video Çekilmiş. Bildiğim Kadarıyla İkisi De Aynı İnsan Tarafından Yapılmış.
Nar Nasıl Soyulur? 01:27
Nar Nasıl Soyulur? 1.200 izlenme - 3 yıl önce Nar sevdiğimiz bir meyve olmasına rağmen soymak işknece olduğundan yemeyiz. İşte nar soymanın kolay yolunu sizlerle paylaşıyorum. Yiyin gari.
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 01:05
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 4.559 izlenme - 8 yıl önce
Takma Sakalla İş Yeri Soymak 00:47
Takma Sakalla İş Yeri Soymak 35 izlenme - 4 hafta önce Bursa'da takma sakal takarak çalıştığı iş yerini soyan müdür polis tarafından yakalandı. Güvenlik kamerası görüntülerini izliyoruz...
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 1.339 izlenme - 3 yıl önce Birbirini tanımayan insanları öpüştürdüğü First Kiss videosundan sonra sırada birbirini tanımayan insanların birbirini soyundurduğu video çekilmiş. Bildiğim kadarıyla ikisi de aynı insan tarafından yapılmış.
Japonlardan Patates Soyma Teknikleri 02:09
Japonlardan Patates Soyma Teknikleri 3.309 izlenme - 9 yıl önce adamların uğraştıkları şeye bak kolay nasıl patates soyulur bulmuşlar
Gta San Andreas  Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 12:39
Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 1.567 izlenme - 4 yıl önce Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7