Hoşgeldiniz!

Soymak Videoları İzle

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 680.359 izlenme - 2 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 07:54
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 39.461 izlenme - 1 yıl önce Roma'daki Lazio-Galatasaray maçını izlemeye giden Kerem Argüden, polisle Türk taraftarlar arasında olanları Lig Radyo'ya anlattı. Telefondaki taraftarın anlattığına göre İtalyan polisi kadın ve erkekleri ayrı ayrı odalara alıp erkekleri yarı çıplak, kadınları da tamamen soyup arama yapmış. Avrupa'da eşine benzerine rastlanmamış bir stada giriş prosedürü ile Türk taraftarların insanlık hakları çiğnenmiş oldu.
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 01:00
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 53.618 izlenme - 2 yıl önce Yayına hayatına yeni başlayan İtalya'nın en dinamik kanalında yaşananlar, Türkiye'den çanakların İtalya'ya dönmesine sebep oldu.
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 00:37
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 222.723 izlenme - 9 yıl önce kadın adamı soyduu bakalım ne yapacak sıcak dakikalar
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 03:15
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 75.841 izlenme - 2 yıl önce Striptiz dememek için lugat parçalayan kötü ama kültürlü adamların amacı sözde olayları yavaş yavaş ilerletmektir. Fakat Yaklaşık 4 ila 5 ssaniyede oldukça hızlı bir performans sergileyeceklerdir. Ev içinde tavşan gibi sekeceğine önce kapıyı kiltlesene güzelim.
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 02:22
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 24.505 izlenme - 12 ay önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bir mağaza açılışında mağaza sahibinin sahneye çıkardıkları bikinili kızlar dikkatleri üzerine çekebilmek için sahneye zorla bir adam atarlar ve olaylar gelişir.
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 02:47
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 36.870 izlenme - 3 yıl önce Bu şakacı adam hapşırdığı zaman yakınındaki kızların kıyafetlerini hapşırığının gücüyle çıkartabiliyor. İnsanları şaşırtan eğlenceli şakayı izliyoruz.
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 03:13
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 11.043 izlenme - 2 yıl önce Haşlanmış yumurtayı soymanın en acayip (P)üf noktasını Deniz Arcak anlatıyor. http://www.facebook.com/ufnoktasi http://twitter.com/ufnoktasi http://www.facebook.com/denizarcak http://twitter.com/deniz_arcak
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 00:59
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 3.133 izlenme - 10 ay önce Yerlere paspas atan dükkan sahibi henüz yerlerin ıslak olmasının avantajını bakın nasıl gördü. Dükkana gelen eli silahlı soyguncu ıslak zemine basarak kaydı ve elindeki silahla kendisini vurdu.
Nar Soymanın En Kolay Yolu 01:22
Nar Soymanın En Kolay Yolu 6.124 izlenme - 2 yıl önce 10 bıçak darbesinde narı soymayı başaran kişinin performansı, sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 11:58
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 3.834 izlenme - 8 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 03:00
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 4.832 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sosyal deney olarak hiç tanımadıkları kişiyle ilk öpücük, birbirlerini tokatlamak gibi videoları çeken ekibin son videosu.
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 02:45
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 11.589 izlenme - 4 yıl önce Her şeye burnunu sokan köfteci Şaban filmin bu sahnesinde kaçırdığı kızla beraberken kızın ailesi olayı yanlış anlar ve baskına gelir. Oldukça orijinal esprilerin olduğu bu sahne izlenmeye değer...
Banka Soymak İçin Araba Aramak (Türkiye) 01:13
Banka Soymak İçin Araba Aramak (Türkiye) 3.701 izlenme - 2 yıl önce Banka soymaya karar verdim.Araba yoktu. Milletten istedik vermediler. Olmadı.
kısa yoldan yumurta soyun 00:11
kısa yoldan yumurta soyun 15.926 izlenme - 8 yıl önce kısa yoldan yumurta soyun
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 01:35
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 2.129 izlenme - 3 yıl önce Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soymak için yapmanız gereken tek şey üstü ve altından biraz soyduktan sonra üfleyerek çıkarmak.
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 00:38
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 2.398 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki Rus güzelimiz geçmiş kameranın karşısına muz söyle soyulur böyle yenir diye göstererek anlatmaktadır. Bende görünce biz muz yemesini de iyi biliriz diyerek açtım ama bu çok başka olmuş :)
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 00:58
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 2.144 izlenme - 3 yıl önce Herkes karpuz kesebilir lakin marifet dedelerimiz gibi; karpuzu ziyan etmeden kesebilmekte...
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 01:09
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 3.175 izlenme - 2 yıl önce madem ki japonum(çin, kore farketmez hepiniz japonsunuz işte) neden fantastik şeyler yapmıyorum düsturunun görsele gelmiş hali. benim anlamadığım; böyle bir şey bir canlının aklına nasıl olur da gelir, bu ne tür bir yarışmadır. lütfen evlerinizde denemeyiniz, araya kaçıyor. bir arkadaş.
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 02:34
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 1.340 izlenme - 2 yıl önce Hem fakir hem gözü uçkurda olan arkadaşların çayır manzaralı tecavüzünü izleyeceksiniz az sonra. Yadigar sinemamızın burada bize verdiği ana düşünce "beleş sirke baldan tatlıdır". Kısa hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59618/hosuna-gittigi-icin-ustune-para-vermek-kufur-icerir
Nar Nasıl Soyulur? 01:27
Nar Nasıl Soyulur? 1.032 izlenme - 2 yıl önce Nar sevdiğimiz bir meyve olmasına rağmen soymak işknece olduğundan yemeyiz. İşte nar soymanın kolay yolunu sizlerle paylaşıyorum. Yiyin gari.
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 1.869 izlenme - 3 yıl önce Birbirini Tanımayan İnsanları Öpüştürdüğü First Kiss Videosundan Sonra Sırada Birbirini Tanımayan İnsanların Birbirini Soyundurduğu Video Çekilmiş. Bildiğim Kadarıyla İkisi De Aynı İnsan Tarafından Yapılmış.
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 01:05
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 4.535 izlenme - 7 yıl önce
Enginar 00:59
Enginar 766 izlenme - 3 yıl önce Si&ha tarım 2014-05-10 00:02:38 günü Alicengiz06 kanalına yüklediğim 'Enginar ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/Alicengiz06 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gta San Andreas  Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 12:39
Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 1.510 izlenme - 3 yıl önce Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 1.146 izlenme - 2 yıl önce Birbirini tanımayan insanları öpüştürdüğü First Kiss videosundan sonra sırada birbirini tanımayan insanların birbirini soyundurduğu video çekilmiş. Bildiğim kadarıyla ikisi de aynı insan tarafından yapılmış.
Şipşak Yumurta Soymak İçin 00:27
Şipşak Yumurta Soymak İçin 1.098 izlenme - 3 yıl önce Mutfakların tartışmasız en çok kullanılan malzemelerindendir yumurta. Özellikle ülkemizdeki lezzet duraklarında yumurtalı özel bir tarife rastlamak mümkün. Fakat özellikle haşlanmış yumurtayı soymak biraz sıkıntılı bir iş. Neyse ki şipşak yumurta soymak için size bir önerimiz var! http://migrostv.migros.com.tr/
45 Saniyede 1 Çuval Patetesin Kabuklarını Soymak 01:05
45 Saniyede 1 Çuval Patetesin Kabuklarını Soymak 624 izlenme - 2 yıl önce Videodaki arkadaş bir adet matkap, matkabın ucuna taktığı tuvalet fırçası ve su yardımı ile patatesleri pirüpak ediyor. (Umarım tuvalet fırçası bu işlem öncesinde kullanılmamıştır.)
Karpuz Soymada Gelinen Son Nokta 01:47
Karpuz Soymada Gelinen Son Nokta 482 izlenme - 2 yıl önce Karpuz kabuğu soymakla ilgili bir çok çeşitli yöntemler vardır. Bunların arasında size en çok dikkat çeken ve etkileyici bir sunum yapmanıza neden olacak yöntemi sizlerle paylaşıyoruz.
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Pratik Yolu! 00:40
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Pratik Yolu! 355 izlenme - 1 yıl önce Yemesi oldukça güzel bi o kadar'da yararları ile bilinen ancak soyulmasının tamamen eziyete dönüştüğü haşlanmış yumurtanın, en pratik şekilde nasıl soyacağımızın görsel örneğini sizlere aktarıyoruz.