Hoşgeldiniz!

soymak

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 679.360 izlenme - 2 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 07:54
İtalyan Polisinin Galatasaraylı Taraftarları Çırılçıplak Soyarak Araması 36.374 izlenme - 8 ay önce Roma'daki Lazio-Galatasaray maçını izlemeye giden Kerem Argüden, polisle Türk taraftarlar arasında olanları Lig Radyo'ya anlattı. Telefondaki taraftarın anlattığına göre İtalyan polisi kadın ve erkekleri ayrı ayrı odalara alıp erkekleri yarı çıplak, kadınları da tamamen soyup arama yapmış. Avrupa'da eşine benzerine rastlanmamış bir stada giriş prosedürü ile Türk taraftarların insanlık hakları çiğnenmiş oldu.
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 01:00
Yarışmacıyı Boyamak İçin Soyan Sunucu - İtalya ( 18) 44.377 izlenme - 1 yıl önce Yayına hayatına yeni başlayan İtalya'nın en dinamik kanalında yaşananlar, Türkiye'den çanakların İtalya'ya dönmesine sebep oldu.
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 02:22
Zorla Kucak Dansı Yapan Bikinili Kızlar 23.261 izlenme - 6 ay önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Bir mağaza açılışında mağaza sahibinin sahneye çıkardıkları bikinili kızlar dikkatleri üzerine çekebilmek için sahneye zorla bir adam atarlar ve olaylar gelişir.
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 00:37
Kadın Adamı Soyduu Bakalım Ne Yapacak Sıcak Dakika 222.605 izlenme - 9 yıl önce kadın adamı soyduu bakalım ne yapacak sıcak dakikalar
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 03:15
Bize Seks Ziyafeti Çekeceksin - Feri Cansel 46.572 izlenme - 1 yıl önce Striptiz dememek için lugat parçalayan kötü ama kültürlü adamların amacı sözde olayları yavaş yavaş ilerletmektir. Fakat Yaklaşık 4 ila 5 ssaniyede oldukça hızlı bir performans sergileyeceklerdir. Ev içinde tavşan gibi sekeceğine önce kapıyı kiltlesene güzelim.
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 02:47
Hapşırığıyla Kızları Soyan Adam 35.816 izlenme - 2 yıl önce Bu şakacı adam hapşırdığı zaman yakınındaki kızların kıyafetlerini hapşırığının gücüyle çıkartabiliyor. İnsanları şaşırtan eğlenceli şakayı izliyoruz.
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 00:59
Bir Kalıp Sabuna Giden Hırsız 3.091 izlenme - 4 ay önce Yerlere paspas atan dükkan sahibi henüz yerlerin ıslak olmasının avantajını bakın nasıl gördü. Dükkana gelen eli silahlı soyguncu ıslak zemine basarak kaydı ve elindeki silahla kendisini vurdu.
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 11:58
Banka Soyma Simulasyonu!! - Ahmet Aga 3.414 izlenme - 2 ay önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 03:13
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Acayip Yolu - Deniz Arcak 10.980 izlenme - 1 yıl önce Haşlanmış yumurtayı soymanın en acayip (P)üf noktasını Deniz Arcak anlatıyor. http://www.facebook.com/ufnoktasi http://twitter.com/ufnoktasi http://www.facebook.com/denizarcak http://twitter.com/deniz_arcak
Nar Soymanın En Kolay Yolu 01:22
Nar Soymanın En Kolay Yolu 5.941 izlenme - 2 yıl önce 10 bıçak darbesinde narı soymayı başaran kişinin performansı, sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 03:00
Sosyal Deneyde Son Nokta: İlk Görüşte Birbirini Soymak 4.464 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sosyal deney olarak hiç tanımadıkları kişiyle ilk öpücük, birbirlerini tokatlamak gibi videoları çeken ekibin son videosu.
kısa yoldan yumurta soyun 00:11
kısa yoldan yumurta soyun 15.920 izlenme - 8 yıl önce kısa yoldan yumurta soyun
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 02:45
Kemal Sunal - Meraklı Köfteci - Baskın Sahnesi 9.065 izlenme - 4 yıl önce Her şeye burnunu sokan köfteci Şaban filmin bu sahnesinde kaçırdığı kızla beraberken kızın ailesi olayı yanlış anlar ve baskına gelir. Oldukça orijinal esprilerin olduğu bu sahne izlenmeye değer...
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 01:35
Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soyma Tekniği 2.062 izlenme - 2 yıl önce Haşlanmış Yumurtayı Pratik Soymak için yapmanız gereken tek şey üstü ve altından biraz soyduktan sonra üfleyerek çıkarmak.
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 00:38
Rus Güzelden Muz Yeme Dersi 2.051 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki Rus güzelimiz geçmiş kameranın karşısına muz söyle soyulur böyle yenir diye göstererek anlatmaktadır. Bende görünce biz muz yemesini de iyi biliriz diyerek açtım ama bu çok başka olmuş :)
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 00:58
Portakal Soyar Gibi Karpuz Kesmek 2.126 izlenme - 2 yıl önce Herkes karpuz kesebilir lakin marifet dedelerimiz gibi; karpuzu ziyan etmeden kesebilmekte...
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 01:09
Göt Vasıtasıyla Muz Soymak 2.286 izlenme - 2 yıl önce madem ki japonum(çin, kore farketmez hepiniz japonsunuz işte) neden fantastik şeyler yapmıyorum düsturunun görsele gelmiş hali. benim anlamadığım; böyle bir şey bir canlının aklına nasıl olur da gelir, bu ne tür bir yarışmadır. lütfen evlerinizde denemeyiniz, araya kaçıyor. bir arkadaş.
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 02:34
Seksi Bedavaya Getirip Üstüne Kızın Giysilerini de Çalmak 872 izlenme - 1 yıl önce Hem fakir hem gözü uçkurda olan arkadaşların çayır manzaralı tecavüzünü izleyeceksiniz az sonra. Yadigar sinemamızın burada bize verdiği ana düşünce "beleş sirke baldan tatlıdır". Kısa hali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59618/hosuna-gittigi-icin-ustune-para-vermek-kufur-icerir
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 01:05
Kızı Soyunca Tokadı Yedi:) 4.522 izlenme - 7 yıl önce
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 1.455 izlenme - 2 yıl önce Birbirini Tanımayan İnsanları Öpüştürdüğü First Kiss Videosundan Sonra Sırada Birbirini Tanımayan İnsanların Birbirini Soyundurduğu Video Çekilmiş. Bildiğim Kadarıyla İkisi De Aynı İnsan Tarafından Yapılmış.
Enginar  00:59
Enginar 760 izlenme - 2 yıl önce Si&ha tarım 2014-05-10 00:02:38 günü Alicengiz06 kanalına yüklediğim 'Enginar ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/Alicengiz06 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nar Nasıl Soyulur? 01:27
Nar Nasıl Soyulur? 698 izlenme - 2 yıl önce Nar sevdiğimiz bir meyve olmasına rağmen soymak işknece olduğundan yemeyiz. İşte nar soymanın kolay yolunu sizlerle paylaşıyorum. Yiyin gari.
Gta San Andreas  Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 12:39
Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7 1.432 izlenme - 2 yıl önce Gta San Andreas Komutanın Evini Soymak - Bölüm 7
Undress Me - Soy Beni 03:00
Undress Me - Soy Beni 1.021 izlenme - 2 yıl önce Birbirini tanımayan insanları öpüştürdüğü First Kiss videosundan sonra sırada birbirini tanımayan insanların birbirini soyundurduğu video çekilmiş. Bildiğim kadarıyla ikisi de aynı insan tarafından yapılmış.
Şipşak Yumurta Soymak İçin 00:27
Şipşak Yumurta Soymak İçin 1.018 izlenme - 2 yıl önce Mutfakların tartışmasız en çok kullanılan malzemelerindendir yumurta. Özellikle ülkemizdeki lezzet duraklarında yumurtalı özel bir tarife rastlamak mümkün. Fakat özellikle haşlanmış yumurtayı soymak biraz sıkıntılı bir iş. Neyse ki şipşak yumurta soymak için size bir önerimiz var! http://migrostv.migros.com.tr/
Karpuz Soymada Gelinen Son Nokta 01:47
Karpuz Soymada Gelinen Son Nokta 467 izlenme - 1 yıl önce Karpuz kabuğu soymakla ilgili bir çok çeşitli yöntemler vardır. Bunların arasında size en çok dikkat çeken ve etkileyici bir sunum yapmanıza neden olacak yöntemi sizlerle paylaşıyoruz.
45 Saniyede 1 Çuval Patetesin Kabuklarını Soymak 01:05
45 Saniyede 1 Çuval Patetesin Kabuklarını Soymak 531 izlenme - 2 yıl önce Videodaki arkadaş bir adet matkap, matkabın ucuna taktığı tuvalet fırçası ve su yardımı ile patatesleri pirüpak ediyor. (Umarım tuvalet fırçası bu işlem öncesinde kullanılmamıştır.)
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Pratik Yolu! 00:40
Haşlanmış Yumurtayı Soymanın En Pratik Yolu! 312 izlenme - 12 ay önce Yemesi oldukça güzel bi o kadar'da yararları ile bilinen ancak soyulmasının tamamen eziyete dönüştüğü haşlanmış yumurtanın, en pratik şekilde nasıl soyacağımızın görsel örneğini sizlere aktarıyoruz.
Kepçeyle Manken Soymak 04:24
Kepçeyle Manken Soymak 439 izlenme - 2 yıl önce İtalyan Rai Due kanalındaki bir yetenek yarışması . Abimiz evindeki fantezilerini toplumla paylaşmak ve aynı zamanda para kazanmak istemiş sanırım ve almış iş makinasını gelmiş yarışmaya. Ama helal olsun iş makinasını bu hassasiyette kullanmak zor iş