Hoşgeldiniz!

Soyunan Videoları İzle

Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 00:59
Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 7.549 izlenme - 4 gün önce Rusya'da aracının çekici tarafından çekildiğini gören hatun, bir anda soyunmaya başlamış ve çıkmış çekicinin üstüne engel olmaya çalışmış
Festivalde Soyunarak Kendinden Geçen Sarhoş Kız 01:42
Festivalde Soyunarak Kendinden Geçen Sarhoş Kız 38.292 izlenme - 4 ay önce Katıldığı festivalde alkolü fazla kaçıran kız kalabalığın ortasında üstünü çıkartıp dans ediyor ve dans ettikçe de soyunuyor.
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 04:04
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 135.205 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dad programında bayanın teki işte böyle soyunmak istemiş. Okan Bayülgen ise durumu fark ederek hemen toplamış . Bir yandan reytingi asılıda bırakmış, diğer yandan protestoya tam anlamıyla izin vermemiş. Protestonun AKP'yle alakalı olduğu muhakkak. 7 şubat 2016 dada'daki izleyici protestosu
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 04:08
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 7.587 izlenme - 3 ay önce Göz zevkini bozmak isteyen vatandaşlarımıza dev hizmet! Teyzenin bir ara kameraya yanaşıp, bir gülüşü var ki kelebek görse ters gelir.
Sevgilisine Soyunan Kıza Baba Baskını! 00:32
Sevgilisine Soyunan Kıza Baba Baskını! 163.509 izlenme - 7 yıl önce sevgilisine soyunan kıza baba baskını
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 00:24
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 29.713 izlenme - 2 yıl önce Bazı dersler vardır kimse okumak istemez. Biyoloji de bu dersler arasında gösterilebilir. Biyologlar ve biyoloji öğretmenleri alınmasın ama durum maalesef böyle. Hatta öyle ki, Hollanda'da bir biyoloji öğretmeni sınıfta soyunmak zorunda kaldı. Peki soyunduktan sonra ne oldu dersiniz? İDDİA ÜZERİNE SINIFTA SOYUNDU Hollanda'nın batısındaki Hazerswoude kasabasındaki bir ortaöğretim okulunda biyoloji öğretmenliği yapan Debby Heerkens, okul müdürüyle bir kutu çikolatasına iddiaya girdi. Öğretmen biyoloji dersinde öğrencilerin karşısında soyunacak ve bunu filme alıp video paylaşım sitesine yükleyecekti. İddia ise bunun ne kadar ilgi göreceğiyle ilgiliydi. Okul müdürü, bu videonun 8 bin 500'den fazla izlenmeyeceğini savunuyordu. Öğretmen Debby Heerkens ise, en az 10 bin izleyiciye ulaşacağını iddia etti. SOYUNDU AMA TEDBİRİNİ ALMIŞTI Heerkens, bu iddiaya girdikten sonra, Groenehart Rijnwoude Okulu orta bölümü 1. sınıf biyoloji dersine girdi. Bir öğrencinin sırasının üzerine çıkan Debby Heerkens, öğrencilerin şaşkın bakışları arasında soyunmaya başladı. Ancak kadın öğretmenin giysilerinin altından iç çamaşırı yerine, vücudu saran ve üzerinde kemikler, iç organları ve kasların göründüğü bir kıyafet vardı. ÖZEL KIYAFETLER GİYDİ Heerkens insan vücudunu ve anotomisini üstündeki bu özel kıyafetlerle vermeye başladıktan sonra okulda bir anda biyoloji sınıfına olan ilgi arttı. On binlerce kişi tarafından izlenen derslerin yanı sıra bir zamanlar sadece 2-3 kişinin bulunduğu biyoloji sınıfı şimdi tıklım tıklım doluyor! Biyoloji sınıfında tam anlamıyla bir patlama yaratan Heerkens'i takdir eden diğer öğretmenler de benzer uygulamalara başlayacaklarını belirtiyorlar!
Soyunan Kızlar :)) 02:03
Soyunan Kızlar :)) 77.620 izlenme - 8 yıl önce borsa düştükçe soyunan kızlar
Yatakta Ne Giyiyorsun Sorusu Sorulunca Soyunan Hatun 03:46
Yatakta Ne Giyiyorsun Sorusu Sorulunca Soyunan Hatun 10.533 izlenme - 8 ay önce Güzel model Aynara Eder, Şili'de yayın yapan bir televizyon programına iç çamaşırları sergilemek üzere katıldı ve meraklı sunucunun "Yatakta ne giyiyorsun?" sorusuna sözlerle cevap vermektense, elbiselerini çıkarmayı tercih etti. Aynara tek tek üzerindekileri çıkarmaya başlayınca yüzü kızaran sunucu başını diğer yöne çevirdi. Sarışın model üzerindekileri çıkarmasından sonra sadece siyah renkli tangasıyla kalırken, kollarıyla da göğüslerini kapatmaya çalıştı. SUNUCU SÜZERKEN YAKALANDI Yüzünü elleriyle kapatıyormuş gibi yapan sunucu parmaklarının arasından güzel modelin vücudunu süzdü.
Kutsal Bir Mekanda Soyunan Kadın 00:45
Kutsal Bir Mekanda Soyunan Kadın 488 izlenme - 2 hafta önce İsrail'in Kudüs şehrinde Ağlama Duvarı'nda sıra dışı bir olay yaşandı. Üzerindekileri çıkararak çırılçıplak kalan bir kadın etraftakilerin tepkisine rağmen yürümeye devam etti. Haber içeriği: 23 yaşındaki genç kadın çırılçıplak bir şekilde Kudüs'te Yahudiler için kutsal sayılan Ağlama Duvarı'na geldi. Kadını görenler çığlıklar atıp ağlamaya başladı. Hızlıca genç kadının üzerini örtmeye onu giydirmeye çalışan kadınların çabası boşa çıktı. Kadın giyinmeyi reddetti ve kimseyi dinlemeden erkeklerin dua edebildiği alana doğru yürüdü. Kadının alana girişi iki güvenlik görevlisi tarafından engellendi. Görgü tanıkları güvenlik görevlilerinin bu kez kadının başına bir şey gelmemesi için hızlıca üzerine örttüğünü söylüyor. Yahudi inancına göre Ağlama Duvarı'nda kadın ve erkekler ayrı alanlarda dua ediyor. GÖRGÜ TANIKLARI: "YAVAŞ YAVAŞ ÇIKARMAYA BAŞLADI" İsrail televizyonuna konuşan bir görgü tanığı "Oraya geldiğinde üzerinde giysiler vardı. Yavaş yavaş çıkarmaya başladı. Eğer bu bir provokasyonsa kadın oldukça karşı görünüyordu" dedi. Adı açıklanmayan kadının anne babası ise kızlarının akıl sağlığı ile ilgili sorunlar yaşadığını belirtti.
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 00:59
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 15.843 izlenme - 1 yıl önce Organizasyon öncesi tartı üstüne çıkan sporcuları soyunurken arkadan dikkatli gözlerle izleyen ablamız. Erkekleri bir et parçası olarak görmeyin.
Merve Sanay Periscope Yayınında Soyunuyor 01:52
Merve Sanay Periscope Yayınında Soyunuyor 6.125 izlenme - 9 ay önce Sosyal Medyanın yeni oyuncağı olan Periscope’un Türkiye’deki zirvedeki ismi 21 yaşındaki Merve Sanay adındaki genç bir kız… Aynı zamanda Periscope’un en cüretkar kullanıcılarından biri olan Merve Sanay’ın şu anda 750 Bin takipçisi var… Dünyadaki rakipleriyle bile boy ölçüşebilen Merve, ülkemizdeki en yakın rakibine 500 Bin fark atıyor… Şu günlerde “Türk Lokumu” adlı sinema filminde kamera karşısına da geçen Merve Sanay, bu arada gece klüplerinde de partiler düzenliyor…
dans ederken birden soyunan kız 00:27
dans ederken birden soyunan kız 23.363 izlenme - 2 yıl önce diskoda dans ederken birden soyunan kız mutlaka seyret
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 02:23
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 43.165 izlenme - 8 yıl önce mağazanın ortasında soyunan kadın
Asansörde Soyunan Kız 01:22
Asansörde Soyunan Kız 29.871 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Bey
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 01:56
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 26.063 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de yapılan istatisliklere göre 0 sonuç vereceği açıklanan tedavi şeklinde, ben ve 35 milyon 901 bin 154 Türk erkeğinin onayı ile bizzat uygulamanın uygulanabilmesi adına somut adımlar atılmasını bekliyoruz. Peşimden birçok kişiyi sürükleyebilmek adına soyunacağım, evet yapacağım bunu. Haydi kızlar okula, kardelenlerim benim. Sonuçta 1.76 boy, 62 kilo esmerim kahve rekli gözlüyüm boksorluk yapıyorum hipap takılırım, çılgın kızları severim.
En Hızlı Soyunan Kadın 01:48
En Hızlı Soyunan Kadın 22.688 izlenme - 6 yıl önce en hızlı soyunan kadın
Asansörde Soyunan Kız Şakası 01:32
Asansörde Soyunan Kız Şakası 542 izlenme - 1 ay önce Asansöre binen güzel kız asansördeki diğer insanların bakışları arasında kıyafetini değiştirmiş. Ortaya kıskançlık dolu , eğlence dolu görüntüler ortaya çıkmış.
BİM'de Hırsızlıkla Suçlanan Kadının Soyunması 01:03
BİM'de Hırsızlıkla Suçlanan Kadının Soyunması 1.289 izlenme - 3 ay önce BİM'de kadının birşey çalmış olabileceği düşüncesiyle arama yapacağız diyorlar ve kadın üstünü altını açıyor. Hırsızlıkla suçlanan kadının ilginç savunması. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Parkta Soyunan Sexy Kız 02:07
Parkta Soyunan Sexy Kız 24.804 izlenme - 8 yıl önce işte şaka budur :))
Msn De Soyunan Ablasıymış :) 00:36
Msn De Soyunan Ablasıymış :) 34.237 izlenme - 9 yıl önce msn de soyunan ablasıymış_____________İsmuta
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 00:16
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 15.926 izlenme - 6 yıl önce soyunan kadın adamı delirtti!
Telefona Show 00:34
Telefona Show 29.131 izlenme - 9 yıl önce
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 01:32
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 11.821 izlenme - 3 yıl önce 2014 En Komik Videoları Burada !!! :) To Have The Funniest Videos Are Here :) ''funny'' ''comic'' ''comical'' ''amusing'' ''laughable'' ''ridiculous'' ''ludi...
Frame Türkiye'de Soyunan Kazandı 05:07
Frame Türkiye'de Soyunan Kazandı 11.088 izlenme - 6 yıl önce
Metroda Soyunan Kız:) 01:39
Metroda Soyunan Kız:) 8.309 izlenme - 7 yıl önce yetişmesi gereken bir yer var sanırım
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 01:36
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 4.636 izlenme - 3 yıl önce Konu Lady Gaga olunca zaten az çok tahmin edebiliyoruz yaptığı çılgınlıkları. Londrada bi gay kulüpte dans ederken orasını burasını açtıktan sonra hızını alamayıp finalde nihayet çırılçıplak soyunmuş .Aslında artık Lady Gaga nın soyunmalarına alıştık artık bakalım bir level ilerisi ne olacak.
Oynarken Üstünü Çıkaran Hatun 01:40
Oynarken Üstünü Çıkaran Hatun 126 izlenme - 4 hafta önce Katıldığı eğlencede kendini müziğin ritmine kaptıran hatunu oynarken ateş basmış olacak ki bir anda üstünü çıkarıyor. Ve oynamaya devam ediyor.
metroda soyunan kadın 02:04
metroda soyunan kadın 4.926 izlenme - 4 yıl önce Her ne kadar realizmden uzak olsa da reklamımızda olaylar şöyle gelişmektedir; güzel bir ablamız metro durağına iner. Mini eteği ve topuklu ayakkabıları
Muhabir Bir Anda Soyundu! 02:19
Muhabir Bir Anda Soyundu! 3.062 izlenme - 4 yıl önce Muhabir Bir Anda Soyundu!
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 02:23
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 4.283 izlenme - 7 yıl önce