Hoşgeldiniz!

soyunan

Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 04:04
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 107.445 izlenme - 7 gün önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dad programında bayanın teki işte böyle soyunmak istemiş. Okan Bayülgen ise durumu fark ederek hemen toplamış . Bir yandan reytingi asılıda bırakmış, diğer yandan protestoya tam anlamıyla izin vermemiş. Protestonun AKP'yle alakalı olduğu muhakkak. 7 şubat 2016 dada'daki izleyici protestosu
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 00:59
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 14.553 izlenme - 1 ay önce Organizasyon öncesi tartı üstüne çıkan sporcuları soyunurken arkadan dikkatli gözlerle izleyen ablamız. Erkekleri bir et parçası olarak görmeyin.
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 00:24
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 21.161 izlenme - 4 ay önce Bazı dersler vardır kimse okumak istemez. Biyoloji de bu dersler arasında gösterilebilir. Biyologlar ve biyoloji öğretmenleri alınmasın ama durum maalesef böyle. Hatta öyle ki, Hollanda'da bir biyoloji öğretmeni sınıfta soyunmak zorunda kaldı. Peki soyunduktan sonra ne oldu dersiniz? İDDİA ÜZERİNE SINIFTA SOYUNDU Hollanda'nın batısındaki Hazerswoude kasabasındaki bir ortaöğretim okulunda biyoloji öğretmenliği yapan Debby Heerkens, okul müdürüyle bir kutu çikolatasına iddiaya girdi. Öğretmen biyoloji dersinde öğrencilerin karşısında soyunacak ve bunu filme alıp video paylaşım sitesine yükleyecekti. İddia ise bunun ne kadar ilgi göreceğiyle ilgiliydi. Okul müdürü, bu videonun 8 bin 500'den fazla izlenmeyeceğini savunuyordu. Öğretmen Debby Heerkens ise, en az 10 bin izleyiciye ulaşacağını iddia etti. SOYUNDU AMA TEDBİRİNİ ALMIŞTI Heerkens, bu iddiaya girdikten sonra, Groenehart Rijnwoude Okulu orta bölümü 1. sınıf biyoloji dersine girdi. Bir öğrencinin sırasının üzerine çıkan Debby Heerkens, öğrencilerin şaşkın bakışları arasında soyunmaya başladı. Ancak kadın öğretmenin giysilerinin altından iç çamaşırı yerine, vücudu saran ve üzerinde kemikler, iç organları ve kasların göründüğü bir kıyafet vardı. ÖZEL KIYAFETLER GİYDİ Heerkens insan vücudunu ve anotomisini üstündeki bu özel kıyafetlerle vermeye başladıktan sonra okulda bir anda biyoloji sınıfına olan ilgi arttı. On binlerce kişi tarafından izlenen derslerin yanı sıra bir zamanlar sadece 2-3 kişinin bulunduğu biyoloji sınıfı şimdi tıklım tıklım doluyor! Biyoloji sınıfında tam anlamıyla bir patlama yaratan Heerkens'i takdir eden diğer öğretmenler de benzer uygulamalara başlayacaklarını belirtiyorlar!
sevgilisine soyunan kıza baba baskını! 00:32
sevgilisine soyunan kıza baba baskını! 159.110 izlenme - 6 yıl önce sevgilisine soyunan kıza baba baskını
Kamerada Soyunan Güzel Kız 2015 04:13
Kamerada Soyunan Güzel Kız 2015 14.275 izlenme - 9 ay önce Kamerada soyunan güzel kız 2015
dans ederken birden soyunan kız 00:27
dans ederken birden soyunan kız 16.756 izlenme - 8 ay önce diskoda dans ederken birden soyunan kız mutlaka seyret
soyunan kızlar :)) 02:03
soyunan kızlar :)) 75.116 izlenme - 6 yıl önce borsa düştükçe soyunan kızlar
Asansörde Soyunan Kız 01:22
Asansörde Soyunan Kız 26.686 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Okan Bayülgen'in Dada Programında Soyunma Eylemi / Protesto - Dada 04:03
Okan Bayülgen'in Dada Programında Soyunma Eylemi / Protesto - Dada 352 izlenme - 7 gün önce Star TV'de canlı yayınlanan dada programında, bir kadın izleyicinin çıplak protestosunu Okan Bayülgen engelledi. Star TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Dada programında bir kadın izleyicinin soyunarak eylem yapma girişimi gündeme oturdu. Neye uğradığını şaşıran Baygülgen, Dada Programında Soyunan Kızın önüne geçerek eylemini engellemeye çalıştı. Bayülgen, konuşabileceğini ama bunun için soyunması gerekmediğini söyledi. #dada Okan Bayülgen soyunmak isteyen protestocuyu durdurdu. Okan Bayülgen'in sunduğu Dada isimli programında bir seyirci soyunarak eylem yapmak istedi. Okan Bayülgen'in dikkati ve soğukkanlılığı sayesinde henüz başlamadan biten eylemde, Okan Bayülgen eylemciyi konuşarak ikna etti. Okan Bayülgen'in soyunmak isteyen protestocuyu ikna etmesi Dada programında soyunma eylemi
mağazanın ortasında soyunan kadın 02:23
mağazanın ortasında soyunan kadın 42.781 izlenme - 6 yıl önce mağazanın ortasında soyunan kadın
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 01:56
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 15.242 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de yapılan istatisliklere göre 0 sonuç vereceği açıklanan tedavi şeklinde, ben ve 35 milyon 901 bin 154 Türk erkeğinin onayı ile bizzat uygulamanın uygulanabilmesi adına somut adımlar atılmasını bekliyoruz. Peşimden birçok kişiyi sürükleyebilmek adına soyunacağım, evet yapacağım bunu. Haydi kızlar okula, kardelenlerim benim. Sonuçta 1.76 boy, 62 kilo esmerim kahve rekli gözlüyüm boksorluk yapıyorum hipap takılırım, çılgın kızları severim.
en hızlı soyunan kadın 01:48
en hızlı soyunan kadın 21.587 izlenme - 5 yıl önce en hızlı soyunan kadın
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 01:32
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 10.469 izlenme - 2 yıl önce 2014 En Komik Videoları Burada !!! :) To Have The Funniest Videos Are Here :) ''funny'' ''comic'' ''comical'' ''amusing'' ''laughable'' ''ridiculous'' ''ludi...
parkta soyunan sexy kız 02:07
parkta soyunan sexy kız 23.632 izlenme - 6 yıl önce işte şaka budur :))
msn de soyunan ablasıymış :) 00:36
msn de soyunan ablasıymış :) 33.644 izlenme - 7 yıl önce msn de soyunan ablasıymış_____________İsmuta
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 00:16
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 15.073 izlenme - 5 yıl önce soyunan kadın adamı delirtti!
telefona show 00:34
telefona show 27.619 izlenme - 7 yıl önce
frame türkiye'de soyunan kazandı 05:07
frame türkiye'de soyunan kazandı 10.248 izlenme - 5 yıl önce
metroda soyunan kız:) 01:39
metroda soyunan kız:) 8.075 izlenme - 6 yıl önce yetişmesi gereken bir yer var sanırım
Okan Bayülgen'in Programında Çıplak Eylem Girişimi 00:58
Okan Bayülgen'in Programında Çıplak Eylem Girişimi 82 izlenme - 7 gün önce Beyaz Show'un ardından bu hafta da Okan Bayülgen'in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı. Okan Bayülgen, programında kıyafetini çıkararak eylem yapmak isteyen genç kadını canlı yayını kesmeden konuşarak eyleminden vazgeçirdi. Bayülgen'in sözlerinin ardından eylemci özür diledi.
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 01:36
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 2.220 izlenme - 1 yıl önce Konu Lady Gaga olunca zaten az çok tahmin edebiliyoruz yaptığı çılgınlıkları. Londrada bi gay kulüpte dans ederken orasını burasını açtıktan sonra hızını alamayıp finalde nihayet çırılçıplak soyunmuş .Aslında artık Lady Gaga nın soyunmalarına alıştık artık bakalım bir level ilerisi ne olacak.
metroda soyunan kadın 02:04
metroda soyunan kadın 4.347 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar realizmden uzak olsa da reklamımızda olaylar şöyle gelişmektedir; güzel bir ablamız metro durağına iner. Mini eteği ve topuklu ayakkabıları
Muhabir Bir Anda Soyundu! 02:19
Muhabir Bir Anda Soyundu! 2.874 izlenme - 2 yıl önce Muhabir Bir Anda Soyundu!
mağazanın ortasında soyunan kadın 02:23
mağazanın ortasında soyunan kadın 4.244 izlenme - 6 yıl önce
Restoranda Soyunup Ortalığı Birbirine Kattı 00:42
Restoranda Soyunup Ortalığı Birbirine Kattı 1.642 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın St. Petersburg kentinde fast food restoranına dalan bir kadın bilinmeyen bir nedenle aniden öfkeye kapılıp önce külotuna kadar soyundu. Daha sonra lokantanın mutfağına dalan kadın bağırıp çağırarak eline geçen mutfak gereçlerini sağa sola savurdu.
İşe Geç Kalan Japon Ablanın Metroda Soyunması 01:11
İşe Geç Kalan Japon Ablanın Metroda Soyunması 1.043 izlenme - 1 yıl önce Abla metrobüs şoförünün rahatlığında üzerindeki kıyafetlerini bir güzel çıkartıyor, daha sonra çantasında getirmiş olduğu kıyafetleri sanki yalnızmış gibi yavaş yavaş üzerine geçiriyor. Eklememe gerek yok ama tabii ki Türkiye'de denemiyoruz. İyi seyirler
Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Süzen Hatun 01:34
Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Süzen Hatun 77 izlenme - 1 ay önce Kim bilir içinden neler geçiyor: Tartılmak için soyunan dövüşçüleri süzen kız işine gerçekten severek yapıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soyunan genç kız kameraları fark edince... 02:10
Soyunan genç kız kameraları fark edince... 443 izlenme - 10 ay önce Soyunan genç kız kameraları fark edince... Soyunmaya başlayan genç kız, banyodaki gizli kameraları fark edince bakın ne yapıyor.
derste soyunursa 02:15
derste soyunursa 2.908 izlenme - 7 yıl önce derste soyunursa
Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu! 00:18
Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu! 1.323 izlenme - 2 yıl önce Uçak Pistinin Ortasında Çırılçıplak Soyundu!