Hoşgeldiniz!

Soyunan

Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 04:04
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 155.482 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dad programında bayanın teki işte böyle soyunmak istemiş. Okan Bayülgen ise durumu fark ederek hemen toplamış . Bir yandan reytingi asılıda bırakmış, diğer yandan protestoya tam anlamıyla izin vermemiş. Protestonun AKP'yle alakalı olduğu muhakkak. 7 şubat 2016 dada'daki izleyici protestosu
Festivalde Soyunarak Kendinden Geçen Sarhoş Kız 01:42
Festivalde Soyunarak Kendinden Geçen Sarhoş Kız 74.912 izlenme - 1 yıl önce Katıldığı festivalde alkolü fazla kaçıran kız kalabalığın ortasında üstünü çıkartıp dans ediyor ve dans ettikçe de soyunuyor.
Yozgat'ta Çırılçıplak Soyunan Genç Linç Edildi 00:31
Yozgat'ta Çırılçıplak Soyunan Genç Linç Edildi 4.815 izlenme - 1 ay önce Yozgat'ta bir genç yolda yürürken üzerindeki giysileri çıkarmaya başladı. Çıplak kalan genci 40 kişi linç etmeye kalktı. İran uyruklu Mehrdad Tafakori (22) adlı genç hastaneye kaldırıldı. Gencin ruhsal sorunlar yaşadığı öğrenildi.
Sevgilisine Soyunan Kıza Baba Baskını! 00:32
Sevgilisine Soyunan Kıza Baba Baskını! 167.611 izlenme - 8 yıl önce sevgilisine soyunan kıza baba baskını
Kıyafetlerini Asansörde Değiştiren Kızlar Şakası 02:10
Kıyafetlerini Asansörde Değiştiren Kızlar Şakası 15.832 izlenme - 9 ay önce Asansöre diğer insanlarla birlikte binen kızlar bir anda geç kaldıklarını anlayıp kıyafetlerini asansörde değiştirmeye karar veriyor tabi ki asansördeki diğer insanların şaşkın bakışları arasında.
Soyunan Kızlar :)) 02:03
Soyunan Kızlar :)) 78.559 izlenme - 9 yıl önce borsa düştükçe soyunan kızlar
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 00:24
Biyoloji Öğretmeni Soyundu 34.156 izlenme - 3 yıl önce Bazı dersler vardır kimse okumak istemez. Biyoloji de bu dersler arasında gösterilebilir. Biyologlar ve biyoloji öğretmenleri alınmasın ama durum maalesef böyle. Hatta öyle ki, Hollanda'da bir biyoloji öğretmeni sınıfta soyunmak zorunda kaldı. Peki soyunduktan sonra ne oldu dersiniz? İDDİA ÜZERİNE SINIFTA SOYUNDU Hollanda'nın batısındaki Hazerswoude kasabasındaki bir ortaöğretim okulunda biyoloji öğretmenliği yapan Debby Heerkens, okul müdürüyle bir kutu çikolatasına iddiaya girdi. Öğretmen biyoloji dersinde öğrencilerin karşısında soyunacak ve bunu filme alıp video paylaşım sitesine yükleyecekti. İddia ise bunun ne kadar ilgi göreceğiyle ilgiliydi. Okul müdürü, bu videonun 8 bin 500'den fazla izlenmeyeceğini savunuyordu. Öğretmen Debby Heerkens ise, en az 10 bin izleyiciye ulaşacağını iddia etti. SOYUNDU AMA TEDBİRİNİ ALMIŞTI Heerkens, bu iddiaya girdikten sonra, Groenehart Rijnwoude Okulu orta bölümü 1. sınıf biyoloji dersine girdi. Bir öğrencinin sırasının üzerine çıkan Debby Heerkens, öğrencilerin şaşkın bakışları arasında soyunmaya başladı. Ancak kadın öğretmenin giysilerinin altından iç çamaşırı yerine, vücudu saran ve üzerinde kemikler, iç organları ve kasların göründüğü bir kıyafet vardı. ÖZEL KIYAFETLER GİYDİ Heerkens insan vücudunu ve anotomisini üstündeki bu özel kıyafetlerle vermeye başladıktan sonra okulda bir anda biyoloji sınıfına olan ilgi arttı. On binlerce kişi tarafından izlenen derslerin yanı sıra bir zamanlar sadece 2-3 kişinin bulunduğu biyoloji sınıfı şimdi tıklım tıklım doluyor! Biyoloji sınıfında tam anlamıyla bir patlama yaratan Heerkens'i takdir eden diğer öğretmenler de benzer uygulamalara başlayacaklarını belirtiyorlar!
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 04:08
Düğünde Dansözlüğe Soyunan Teyze 8.192 izlenme - 1 yıl önce Göz zevkini bozmak isteyen vatandaşlarımıza dev hizmet! Teyzenin bir ara kameraya yanaşıp, bir gülüşü var ki kelebek görse ters gelir.
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 01:56
Soyunarak Hasta Tedavi Eden Psikolog 38.589 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de yapılan istatisliklere göre 0 sonuç vereceği açıklanan tedavi şeklinde, ben ve 35 milyon 901 bin 154 Türk erkeğinin onayı ile bizzat uygulamanın uygulanabilmesi adına somut adımlar atılmasını bekliyoruz. Peşimden birçok kişiyi sürükleyebilmek adına soyunacağım, evet yapacağım bunu. Haydi kızlar okula, kardelenlerim benim. Sonuçta 1.76 boy, 62 kilo esmerim kahve rekli gözlüyüm boksorluk yapıyorum hipap takılırım, çılgın kızları severim.
Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 00:59
Soyunarak Aracının Çekilmesine Engel Olmaya Çalışan Rus Hatun 12.127 izlenme - 10 ay önce Rusya'da aracının çekici tarafından çekildiğini gören hatun, bir anda soyunmaya başlamış ve çıkmış çekicinin üstüne engel olmaya çalışmış
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 02:23
Mağazanın Ortasında Soyunan Kadın 43.594 izlenme - 9 yıl önce mağazanın ortasında soyunan kadın
Yatakta Ne Giyiyorsun Sorusu Sorulunca Soyunan Hatun 03:46
Yatakta Ne Giyiyorsun Sorusu Sorulunca Soyunan Hatun 11.789 izlenme - 1 yıl önce Güzel model Aynara Eder, Şili'de yayın yapan bir televizyon programına iç çamaşırları sergilemek üzere katıldı ve meraklı sunucunun "Yatakta ne giyiyorsun?" sorusuna sözlerle cevap vermektense, elbiselerini çıkarmayı tercih etti. Aynara tek tek üzerindekileri çıkarmaya başlayınca yüzü kızaran sunucu başını diğer yöne çevirdi. Sarışın model üzerindekileri çıkarmasından sonra sadece siyah renkli tangasıyla kalırken, kollarıyla da göğüslerini kapatmaya çalıştı. SUNUCU SÜZERKEN YAKALANDI Yüzünü elleriyle kapatıyormuş gibi yapan sunucu parmaklarının arasından güzel modelin vücudunu süzdü.
dans ederken birden soyunan kız 00:27
dans ederken birden soyunan kız 26.709 izlenme - 3 yıl önce diskoda dans ederken birden soyunan kız mutlaka seyret
Asansörde Soyunan Kız 01:22
Asansörde Soyunan Kız 30.701 izlenme - 5 yıl önce Mehmet Bey
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 00:59
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 16.222 izlenme - 2 yıl önce Organizasyon öncesi tartı üstüne çıkan sporcuları soyunurken arkadan dikkatli gözlerle izleyen ablamız. Erkekleri bir et parçası olarak görmeyin.
En Hızlı Soyunan Kadın 01:48
En Hızlı Soyunan Kadın 23.741 izlenme - 7 yıl önce en hızlı soyunan kadın
Parkta Soyunan Sexy Kız 02:07
Parkta Soyunan Sexy Kız 25.882 izlenme - 9 yıl önce işte şaka budur :))
Msn De Soyunan Ablasıymış :) 00:36
Msn De Soyunan Ablasıymış :) 34.457 izlenme - 10 yıl önce msn de soyunan ablasıymış_____________İsmuta
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 00:16
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 16.357 izlenme - 7 yıl önce soyunan kadın adamı delirtti!
Telefona Show 00:34
Telefona Show 29.745 izlenme - 10 yıl önce
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 01:32
Kerala Hot Girl Dress Removing On Cam 12.542 izlenme - 4 yıl önce 2014 En Komik Videoları Burada !!! :) To Have The Funniest Videos Are Here :) ''funny'' ''comic'' ''comical'' ''amusing'' ''laughable'' ''ridiculous'' ''ludi...
BİM'de Hırsızlıkla Suçlanan Kadının Soyunması 01:03
BİM'de Hırsızlıkla Suçlanan Kadının Soyunması 3.349 izlenme - 1 yıl önce BİM'de kadının birşey çalmış olabileceği düşüncesiyle arama yapacağız diyorlar ve kadın üstünü altını açıyor. Hırsızlıkla suçlanan kadının ilginç savunması. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Frame Türkiye'de Soyunan Kazandı 05:07
Frame Türkiye'de Soyunan Kazandı 11.280 izlenme - 7 yıl önce
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 01:36
Sahnede Çılgınca Dans Edip Çırılçıplak Soyunan Lady Gaga 5.999 izlenme - 3 yıl önce Konu Lady Gaga olunca zaten az çok tahmin edebiliyoruz yaptığı çılgınlıkları. Londrada bi gay kulüpte dans ederken orasını burasını açtıktan sonra hızını alamayıp finalde nihayet çırılçıplak soyunmuş .Aslında artık Lady Gaga nın soyunmalarına alıştık artık bakalım bir level ilerisi ne olacak.
Metroda Soyunan Kız:) 01:39
Metroda Soyunan Kız:) 8.453 izlenme - 8 yıl önce yetişmesi gereken bir yer var sanırım
Asansörde Soyunan Kız Şakası 01:32
Asansörde Soyunan Kız Şakası 1.637 izlenme - 11 ay önce Asansöre binen güzel kız asansördeki diğer insanların bakışları arasında kıyafetini değiştirmiş. Ortaya kıskançlık dolu , eğlence dolu görüntüler ortaya çıkmış.
Mağazanın Orta Yerinde Soyunan Kadın Şakası 01:53
Mağazanın Orta Yerinde Soyunan Kadın Şakası 1.066 izlenme - 6 ay önce Giyim ürünleri satan bir mağazaya giren çiftleri eğlenceli bir şaka bekliyor. Aynı mağazaya alışveriş yapmak için gelen şakacı kadın aldığı ürünleri soyunma kabinin de değil mağazanın orta yerinde denemeye kalkmış.
Spor Yapan Hatunun İnsan İçinde Soyunması (Kamera Şakası) 02:04
Spor Yapan Hatunun İnsan İçinde Soyunması (Kamera Şakası) 537 izlenme - 5 ay önce Sokaktaki spor aletlerinde spor yapan şakacı hatun terleyince seçtiği kurbanlarının yanında bir anda soyunmaya başlıyor.
metroda soyunan kadın 02:04
metroda soyunan kadın 5.290 izlenme - 5 yıl önce Her ne kadar realizmden uzak olsa da reklamımızda olaylar şöyle gelişmektedir; güzel bir ablamız metro durağına iner. Mini eteği ve topuklu ayakkabıları