Hoşgeldiniz!

söz sende

Canan Karatay: Konuşursam Kıyamet Kopar 01:37
Canan Karatay: Konuşursam Kıyamet Kopar 3.922 izlenme - 10 ay önce Habertürk TV'de yayınlanan ve Balçiçek İlter'in sunduğu "Söz Sende" programına konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, meslekten men edildiği iddialarını, "Kimse beni meslekten men edemez, men edilmedim" diyerek yalanladı. Karatay, "Bunu kendi aralarında konuştular, bunu medyaya servis yapmışlar. Anti Karataycılar da bunu çok güzel kullandılar, hala da devam ediyorlar" dedi. "O KADINI DİNLEMEYİN! DİYORLAR" Kendisine hastalardan haberler geldiğini belirten Karatay, "Özellikle kadın doğum kliniklerinde doktorlar, 'o kadını dinlemeyin, o meslekten men edildi' diyorlar" dedi.
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 05:52
Odtü'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende 10.944 izlenme - 3 yıl önce ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? - Söz Sende
Bir Yabancıya Öğreteceğiniz İlk Türkçe Kelime Nedir? - Söz Sende Uşak / Sokak Röportajları 02:59
Bir Yabancıya Öğreteceğiniz İlk Türkçe Kelime Nedir? - Söz Sende Uşak / Sokak Röportajları 997 izlenme - 4 ay önce Bir yabancıya türkçe kelime öğretmek,ben olsam iyilik kelimesini öğretirdim.Bakalım Uşak söz sende ile Uşak halkına soruldu yabancıya ne kelime öğretirsin diye ne cevaplar geldi izliyoruz.
İlk Sevgiliniz Ne Zaman Oldu, İlk Aktiviteniz Neydi - Uşak 07:11
İlk Sevgiliniz Ne Zaman Oldu, İlk Aktiviteniz Neydi - Uşak 3.048 izlenme - 12 ay önce Soru: ilk sevgiliniz ne zaman oldu, ilk aktiviteniz neydi. Cevaplar: açık sözlü, enterasan ve fazlasıyla doğal. Yer: Uşak. Türkiye'nin fazlasıyla mütevazı, her ne kadar Karadeniz'de zannedilse de Ege'de yaşamını sürdürmekte olan memleketim.
Canan Karatay - Kimse Beni Meslekten Men Edemez Men Edilmedim 06:45
Canan Karatay - Kimse Beni Meslekten Men Edemez Men Edilmedim 655 izlenme - 10 ay önce Canan Karatay, meslekten men edildiği iddialarını, "Kimse beni meslekten men edemez, men edilmedim" diyerek yalanladı Prof. Dr. Canan Karatay, Habertürk TV ekranlarında yayınlanan ve Balçiçek İlter'in sunduğu "Söz Sende" programına konuk oldu. Canan Karatay, meslekten men edildiği iddialarını, "Kimse beni meslekten men edemez, men edilmedim" diyerek yalanladı. Karatay, "Bunu kendi aralarında konuştular, bunu medyaya servis yapmışlar. Anti Karataycılar da bunu çok güzel kullandılar, hala da devam ediyorlar" dedi. "O KADINI DİNLEMEYİN!" Kendisine hastalardan haberler geldiğini belirten Karatay, "Özellikle kadın doğum kliniklerinde doktorlar, 'o kadını dinlemeyin, o meslekten men edildi' diyorlar" dedi. "ONLAR YAPARKEN KIYAMET KOPMUYOR, BEN SÖYLERSEM KIYAMET KOPAR!" "Yeğenim, rutin kontrol için İstanbul'un çok önemli, saygın bir hastanesine gidiyor. Kadın doğum kliniğinde, hemşirenin kayıt bankosunun arkasında, benim koca bir fotoğrafım var. Altında meslekten men edildi yazıyor. Bir kadın doğum kliniği, bir özel hastane. Şimdi ismi önemli değil, söylersem kıyamet kopar. Onlar yaparken kıyamet kopmuyor, ama ben söylersem kıyamet kopuyor biliyorsunuz."
Serra Yılmaz Baş Örtülü Görünce Korkuyorum Öcü Gibi 00:37
Serra Yılmaz Baş Örtülü Görünce Korkuyorum Öcü Gibi 1.423 izlenme - 4 yıl önce Tiyatrocu Serra Yılmaz'dan canlı yayında hakaret! Habertürk Televizyonu'nda Balçiçek ilter'in konuğu olan Tiyatrocu Serra Yılmaz'ın hakaret içeren sözleri çok tartışılacak... Canlı yayında başörtüsü ile ilgili görüşlerini açıklayan Serra Yılmaz ; Başörtülü birini görmenin kendisini çok rahatsız ettiğini belirterek "Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana." dedi. "BAŞÖRTÜLÜLERE YAPILAN ÇOK BÜYÜK BİR BASKI DEĞİL" Ben bu ülkede inanan kesimin fazla ezildiğini düşünmüyorum. İşkence görüp şu anda toprağın altında ne idüğü belirsiz çukurlardan kemiği çıkanların yanında; "Başımı bağlayarak üniversiteye gidemedim" çok büyük bir baskı örneği değil. İnsan utanır. Manevi bir işkence olarak da görmüyorum bunu. Laikliğin olduğu bir ülkede böyle şeyler olabilir. Ama başını örtmek konusunun kadınlara karşı kullanılan bir araç olmasını da istemiyorum. Ben aslında insanların kapalı olmasından hiç hoşlanmıyorum. Ama bu bir tek beni ilgilendirir, onları ilgilendirmez. İstediği gibi örtünüp çıksınlar. "BAŞÖRTÜLÜ GÖRÜNCE KORKUYORUM, ÖCÜ GİBİ" Ben bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana. Ama hiçbir zaman kimseye "Neden başını örttün?" deme hakkını kendimde görmüyorum. Dolayısıyla hiç kimsenin de bana "Sen niye başını açık geziyorsun?" gibi bir şey sorma hakkı da yok. Bu konuyu sömürerekten baskıya uğradığını iddia eden arkadaşların haklı olduğunu düşünüyorum ama bunun çok da hayati bir baskı olduğunu düşünmüyorum. Serra Yılmaz'a bu açıklamalarının ardından sosyal medyada tepki yağıyor.
Murat Menteş - Akit Fıkrası 01:45
Murat Menteş - Akit Fıkrası 1.055 izlenme - 2 yıl önce Murat Menteş Habertürk'te Balçiçek İlteri'in hazırlayıp sunduğu Balçiçek İlter İle Söz Sende programında 2012 yılında Yeni Akit gazetesinin Atatük'ün naaşının bulunduğu Anıtkabir'i tapınağa benzetmesinin hatırlatılması üzerine Yeni Akit gazetesiyle ilgili fıkra anlatmıştı. Tekrardan hatırlıyoruz.
Serra Yılmaz - Siyah Çarşaflılardan Korkuyorum, Öcü Gibiler 02:45
Serra Yılmaz - Siyah Çarşaflılardan Korkuyorum, Öcü Gibiler 530 izlenme - 1 yıl önce Serra Yılmaz'ın Söz Sende programındaki açıklamalarından en dikkat çekici olan kesiti.
Kenan SOFUOĞLU, Habertürk Ropörtaj - 2016 46:43
Kenan SOFUOĞLU, Habertürk Ropörtaj - 2016 211 izlenme - 10 ay önce Milli sporcu Kenan Sofuoğlu, HABERTÜRK TV'de yayınlanan 'Söz Sende' programında Balçiçek İlter'in konuğu oldu. Sakarya'da motosiklet pistinde gerçekleşen programda, şampiyon Sofuoğlu önemli açıklamalar yaptı, yaşadıklarını anlattı.
Söz Sende - Odtü'nün Açılımı Nedir? 05:52
Söz Sende - Odtü'nün Açılımı Nedir? 687 izlenme - 3 yıl önce Söz Sende - ODTÜ'nün Açılımı Nedir?
 Issız  Bir Adaya Düşşeniz Yanınıza Alacağınız Şey Ne Olurdu? - Söz Sende Uşak /Sokak Röportajları 03:53
Issız Bir Adaya Düşşeniz Yanınıza Alacağınız Şey Ne Olurdu? - Söz Sende Uşak /Sokak Röportajları 63 izlenme - 4 ay önce Bir adaya düşünce yanıma alırsam jennifer lopez,beyonce,shakira alırdım.Bakalım Uşak halkı ıssız bir adaya düşünce yanına ne alır izliyoruz
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 05:09
Engin Günaydın'dan İlginç Yaklaşım 736 izlenme - 4 yıl önce Oyuncu Engin Günaydın, Söz Sende'de Balçicek İlter'e özel hayatından, ailesine, oyunculuk kariyerine kadar pek çok konuda samimi açıklamalarda bulundu.
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 03:24
Yolsuzlukları Ortaya Çıkartmak Günah İşleme Özgürlüğüne Müdahaledir! 332 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzlukları nasıl savunacaklarını şaşıran Akplilerden bir inci daha. AKP İst.Mv. Metin Külünk arkadaş yolsuzluklara müdahale günah işleme özgürlüğüne müdahale olduğu için günahtır diyerek işin felsefi boyutunun araştırılması gerektiğini söyleyip. Diyaneti göreve çağırdı. Afiyet Olsun!!
Tahrip - Sss (Son Söz Sende) 03:26
Tahrip - Sss (Son Söz Sende) 430 izlenme - 4 yıl önce
Faruk Çelik: Asgari Ücret İle Geçinilir 03:01
Faruk Çelik: Asgari Ücret İle Geçinilir 238 izlenme - 4 yıl önce "Söz Sende"de programına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, " Asgari ücretle geçinilmez diye bir şey yok. Geçinirsiniz. Ona mahkumsanız 800 TL de büyük bir paradır. Netice itibariyle peynirin kilosunun fiyatı bellidir, ekmeğin fiyatı bellidir. Bir geçimdir sürdürebilirsiniz." dedi.
ODTÜ'nün Açılımı Nedir? - Söz Sende 05:52
ODTÜ'nün Açılımı Nedir? - Söz Sende 96 izlenme - 1 yıl önce Vatandaşa ODTÜ'nün açılımı sorulmuş, verilen ya da verilemeyen cevaplar bir hayli ilginç. Facebook adresimiz : http://www.facebook.com/RenkTV Twitter
Altan Erkekli Balçiçek İlter İle Söz Sende 33:41
Altan Erkekli Balçiçek İlter İle Söz Sende 217 izlenme - 4 yıl önce Habertürk - Söz Sende Programı | 16.11.2012
Gezi Direnişinde Ölenler Devede Kulak - Egemen Bağış 01:29
Gezi Direnişinde Ölenler Devede Kulak - Egemen Bağış 131 izlenme - 2 yıl önce Egemen Bağış görev aldığı günden beri polisin her tavrını savunmayı kendine görev edinmiş. Ne zaman bir şey olsa "evet polisimiz çok iyiydi" yorumunu yapıyor. Bu sefer de Suriye ile Gezi Direnişini kıyaslıyor. Yetmezmiş gibi avrupada olsa şöyle böyle olurdu. Ona bakarsan birçok ülkede biber gazı kullanılmıyor. İnsanlar daha toplanır toplanmaz saldırmıyorlar. Sonra o atıldı bu atıldı.
Söz Sende - Vine Nedir 07:39
Söz Sende - Vine Nedir 56 izlenme - 2 yıl önce Renk Tv'nin Söz Sende adlı programının ekibi yine sokağa inmiş ve vatandaşa bu kez "Vine nedir?" diye sormuş.. Bakalım vatandaşlar ne cevap vermiş..
 Skyturk360’ta ’Korsan’ Gezi eylemi 04:00
Skyturk360’ta ’Korsan’ Gezi eylemi 155 izlenme - 3 yıl önce Akademisyen Mehmet Karlı, TMSF’nin el koyduğu SkyTürk360’ta katıldığı canlı yayında Doğan Akın ve Murat Sabuncu’nun programının kaldırılmasını protesto etti. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
11 Yıllık Hükümetin İsrail Politikasının Özeti - Numan Kurtuluş 04:00
11 Yıllık Hükümetin İsrail Politikasının Özeti - Numan Kurtuluş 70 izlenme - 2 yıl önce Şaşırmayın. Numan Kurtulmuş Has parti döneminden. Yani bence boşa kasmaya gerek yok. Bence çok iyi özetlemiş.
Türk'üm Demeye Korkar Oldum - Feridun Düzağaç 04:00
Türk'üm Demeye Korkar Oldum - Feridun Düzağaç 74 izlenme - 4 yıl önce Sanatçı Feridun Düzağaç, Söz Sende'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. Gündemdeki önemli başlıklarla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Düzağaç ülke gidişatının kendisini kaygılandırdığını dile getirerek "Türk'üm demeye korkar oldum" dedi.
Zeki Demirkubuz'un Canlı Yayında  Yavşak Çıkışı 02:41
Zeki Demirkubuz'un Canlı Yayında Yavşak Çıkışı 116 izlenme - 4 yıl önce Zeki Demirkubuz'un canlı yayında yavşak çıkışı
Odtü'nün Açılımı Nedir ? Herşey Olabilir 05:52
Odtü'nün Açılımı Nedir ? Herşey Olabilir 56 izlenme - 3 yıl önce Söz Sende - ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? Herşey Olabilir :))
Söz Sende - Odtü'nün Açılımı Nedir? 05:52
Söz Sende - Odtü'nün Açılımı Nedir? 51 izlenme - 3 yıl önce Facebook adresimiz : http://www.facebook.com/RenkTV Twitter adresimiz : http://www.twitter.com/Renk_TV
Söz Sende - ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? 05:52
Söz Sende - ODTÜ'nün Açılımı Nedir ? 36 izlenme - 3 yıl önce
Söz Sende - Hande Yener (Yüzyüze) 04:48
Söz Sende - Hande Yener (Yüzyüze) 47 izlenme - 4 yıl önce Söz Sende - Hande Yener (Yüzyüze)
Hayalinizdeki Meslek Nedir? - Sokok Röportaj 05:30
Hayalinizdeki Meslek Nedir? - Sokok Röportaj 13 izlenme - 1 yıl önce Hayalinizdeki Meslek Nedir Söz sende programı sokaklara çıktı ve insanlara hayallerindeki mesleği sordu çoğu insan hayalindeki mesleği yapmıyor.
Söz Sende - Vine Nedir 07:39
Söz Sende - Vine Nedir 25 izlenme - 2 yıl önce Renk Tv'nin Söz Sende Adlı Programının Ekibi Yine Sokağa İnmiş Ve Vatandaşa Bu Kez "vine Nedir?" Diye Sormuş.. Bakalım Vatandaşlar Ne Cevap Vermiş..
Türkkan'dan Çözüm Süreci Eleştirisi 05:47
Türkkan'dan Çözüm Süreci Eleştirisi 22 izlenme - 4 yıl önce Türkkan'dan Çözüm Süreci Eleştirisi