Hoşgeldiniz!

sözcü

Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 00:37
Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 6.634 izlenme - 1 yıl önce Mariya Zaharova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dansı sosyal medyada konu oldu. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zakarova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dans etmesi, sosyal medyada büyük ilgi topladı.
İstanbul (1959) 06:05
İstanbul (1959) 1.686 izlenme - 8 ay önce Dönem dönem İstanbul’un eski görüntüleri ortaya çıkar ve bu İstanbul’u bilen bilmeyen çoğu kişiyi heyecanlandırır. Yeni çıkan görüntüler de öyle. Çok heyecan verici ve bir o kadar enteresan. Enteresan çünkü, neredeyse hiç trafik olmadığı gibi, eski şehirden kalan yapılar dikkat çekiyor. Bir yabancının arabasının arkasına koyduğu kameradan günümüze, Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı’nın önü, Karaköy, Galata Kulesi ve Atatürk Havaalanı’nın çevresi yansıyor. İşte o harika görüntüler… (Not, sitedeki diğer 1950'ler İstanbul görüntüsünden farklı. O da arabada çekilmiş.)
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 3.019 izlenme - 1 yıl önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 00:57
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 1.993 izlenme - 2 yıl önce Chp sözcüsü Haluk Koç'un Hdp lideri Selahattin Demirtaş'a "ırk temelli politika üretiyorsunuz" diyerek getirdiği eleştiridir.
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 01:47
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 429 izlenme - 4 ay önce 17 yıl önce FETÖ'yü anlattılar, kurban oldular O tarihte büyük tartışmalara sahne olan 18 Haziran 1999’da Ali Kırca’nın sunduğu Siyaset Meydanı’na katılarak FETÖ’yü anlatanların başlarına neler geldi, haklarında neler dendi, neler dediler… Programa katılan rahmetli Emekli Orgeneral Kemal Yavuz, Prof. Dr. Türkân Saylan, Necip Hablemitoğlu ve Gülseven Yaşer bir şekilde örgütten nasibini almıştı.
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 1.061 izlenme - 3 yıl önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 05:34
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 663 izlenme - 2 yıl önce Uğur Düşen'in hazırlayıp sunduğu ve Sözcü TV’de yayınlanan ‘Uğur ile En Baba Sorular’ programı her hafta sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı konularla vatandaşa mikrofon uzatan Uğur Düşen sokağın nabzını anbean tutacak. Bu haftaki konu ise; ''Protokol nedir?'' sorusu. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı...
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 01:53
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 824 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümüne Karadenizli çift damga vuracak.
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 00:42
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 230 izlenme - 2 yıl önce Gazze'de geçirdiği bir günü anlatmaya çalışan BM sözcüsü röportajda hıçkıra hıçkıra ağladı.
Diriliş 5 - Gezi Parkı 12:47
Diriliş 5 - Gezi Parkı 160 izlenme - 2 yıl önce Teoman Topçu'nun hazırlamış olduğu Diriliş isimli videoların sonuncusu. Üzerine sayfalarca yorum yapılabilir ama kim anlar bilemiyorum... Facebook'da bulunan Sözcü-Kalem sayfasından alınmıştır.
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 00:29
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 265 izlenme - 3 yıl önce Sözcü Son Zamanlarda Kamoyunda Çok Konuşulan Facebook ve Youtube'nin Kapatılma Konusunu Halka Sormaya Çalışırken Bir Kadının Cevabı Karşısında Neye Uğradığın...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 04:10
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 119 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın soruları cevaplaması ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova dans performansı 01:52
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova dans performansı 78 izlenme - 1 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri 00:50
Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri 292 izlenme - 5 yıl önce Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 00:29
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 156 izlenme - 3 yıl önce Sözcü son zamanlarda kamoyunda çok konuşulan Facebook ve Youtube'nin kapatılma konusunu halka sormaya çalışırken "chp teyzesi" imajı çizen bir kadının cevabı karşısında neye uğradığını şaşırıyor.
Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk  Direnişi - Taksim Gezi Parkı 06:42
Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk Direnişi - Taksim Gezi Parkı 298 izlenme - 4 yıl önce Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk Direnişi - Taksim Gezi Parkı
Sözcü Gazetesi Sahibine FETÖ'den Gözaltı Kararı 00:44
Sözcü Gazetesi Sahibine FETÖ'den Gözaltı Kararı 9 izlenme - 2 ay önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma çerçevesinde, Sözcü Gazetesinin sahibi Burak Akbay’ın da aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında ''FETÖ'ye üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek” suçundan gözaltı kararı çıkarıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosunca, Sözcü gazetesinin sahibi Burak Akbay ve internet sorumlu müdürü Mediha Olgun'un da aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında ''FETÖ'ye üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek'', ''Cumhurbaşkanına suikast ve fiilî saldırı'' ve ''Türkiye Cumhuriyeti Hükûmetine karşı silahlı isyan'' suçlarından gözaltı kararı çıkarıldı. Savcılığın talebi üzerine nöbetçi sulh ceza hakimliğince şüphelilerin ev ile iş yerlerinde arama ve el koyma kararı alındığı, karar üzerine emniyet güçlerinin 4 kişinin ikametlerinde arama yaptığı öğrenildi. Gazetenin internet sorumlu müdürü Mediha Olgun'un gözaltına alındığı, gazetenin sahibi Burak Akbay’ın ise yurt dışında olduğu belirtildi. Adreslerinde bulunamayan diğer 2 şüpheliyi arama çalışmalarının devam ettiği belirlendi. Sözcü Gazetesinin İstanbul Halkalı’daki binası önünde ise bir hareketlilik olmadığı gözlendi.
Buckingham Sarayı'ndan Kaçan Çıplak Adam 00:43
Buckingham Sarayı'ndan Kaçan Çıplak Adam 107 izlenme - 2 yıl önce Çarşaflardan oluşan derme çatma bir iple sarayın en üst katından aşağı doğru kaçan adam. Basın tarafından Görüşülen, Buckingham Sarayı sözcüsü videoya yorum yapmaktan kaçındı.
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 01:45
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 115 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet gazetesinden olaylı bir şekilde ayrılan Yılmaz Özdil'in yeni adresi beklendiği üzere Sözcü gazetesi oldu.
Marmaray'da Sözcü'ye Saldırı! 08:42
Marmaray'da Sözcü'ye Saldırı! 102 izlenme - 4 yıl önce Marmaray'daki Rezaleti Görüntülemek İsteyen Sözcü Tv Ekibine Güvenlik Görevlileri Saldırdı.
Başbakanın İzmiri İstiyorum Lafına İzmirli Tepkileri 05:39
Başbakanın İzmiri İstiyorum Lafına İzmirli Tepkileri 110 izlenme - 3 yıl önce "Seçimlerde Akp İzmir'i almayı düşünüyormuş" sorusuna verilen cevapları izliyoruz. Tabi sözcü tarafından hazırlandığını unutmayın.
Aykırı Kumpanya - Kızlı Erkekli 03:00
Aykırı Kumpanya - Kızlı Erkekli 94 izlenme - 2 yıl önce Yazar ve televizyon programcısı Enver Aysever ile sanatçı Sibel Alaş 'Kızlı-Erkekli' şarkısı yaptı.
Marmaray'da Denizin Ortasında Kalma Tartışması 07:00
Marmaray'da Denizin Ortasında Kalma Tartışması 111 izlenme - 2 yıl önce Marmaray’da Sözcü Web Tv için çekim yapan Sözcü Gazetesi muhabiri Edda Sönmez ve kameraman, güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğradığını iddia etmiş bu görüntülerle. İzlerken bunalmamak elde değil.
Sözcü Yollarda 00:22
Sözcü Yollarda 94 izlenme - 7 yıl önce sözcü yollarda her cumartesi 1130 da tr1 ekranlarında sizlerle...www.sozcumagazin.net
Sözcü Yolda 00:41
Sözcü Yolda 78 izlenme - 7 yıl önce sözcü yolda her cumartesi 1130 tr1 ekranlarında
İstifalarla İlgili Ne Düşünüyorsunuz? - Sözcü TV 07:49
İstifalarla İlgili Ne Düşünüyorsunuz? - Sözcü TV 31 izlenme - 2 yıl önce Dün üç bakanın istifa etmesi sokakta kafaları iyice karıştırdı. Eyüp’e giden Sözcü TV kameraları vatandaşa istifaları sordu. Bakın ne yanıtlar geldi.
Konyalı Agbimiz 02:50
Konyalı Agbimiz 32 izlenme - 6 yıl önce konyalı agbimiz
Sözcü Gazetesi Çalışanı 2 Şüpheli Tutuklandı 01:24
Sözcü Gazetesi Çalışanı 2 Şüpheli Tutuklandı 3 izlenme - 2 ay önce Sözcü gazetesi çalışanı 2 şüpheli tutuklandıİSTANBUL - Sözcü Gazetesi internet sitesinin sorumlu müdürü Mediha Olgun ve muhabir Gökmen Ulu'nun tutuklanmasına, Mali İşler Müdürü Yonca Yücekaleli'nin serbest bırakılmasına karar verildi.
CUMHURİYET GAZETESİ ODA TV SÖZCÜ İFTİRA ATIP TURİSTLER KOVULUYOR DİYOR BUNLAR ÇİNLİ HAÇLI MİSYONER 00:50
CUMHURİYET GAZETESİ ODA TV SÖZCÜ İFTİRA ATIP TURİSTLER KOVULUYOR DİYOR BUNLAR ÇİNLİ HAÇLI MİSYONER 14 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
CB Sözcüsü İbrahim Kalın ve Bakan Işık, Kısıklı'da Halka Hitap Etti 10:49
CB Sözcüsü İbrahim Kalın ve Bakan Işık, Kısıklı'da Halka Hitap Etti 10 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'da bulunan ikametinin önünde vatandaşların bekleyişi devam ediyor. Gece saatlerinde evin önünde bulunan kalabalığa Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın hitap etti. Demokrasiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sahip çıktıkları için halka teşekkür eden Işık: "Sizler şu anda öyle önemli, öyle büyük bir görev yapıyorsunuz ki, sizin tuttuğunuz bu demokrasi nöbeti, inanın birliğimiz için, değerlerimiz için sınırda nöbet bekleyen Mehmetçiğimizin nöbeti ile aynı değerdedir. Çünkü sizde ülkemize ihanet eden ihanet ve paralel şebekenin bu ülkeyi kirletmelerinin önüne geçtiniz ve geçmeye devam ediyorsunuz" dedi.Bakan Işık darbenin önlenmesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde sokağa inen halkın büyük payı olduğunu belirterek şunları söyledi: "Defalarca millet iradesi yok sayıldı. Defalarca milletin değerlerine saldırıldı. Ama bu son ihanet teşebbüsü, bu son darbe girişimi kadar alçakça harekete ihanete şahit olmadık. Bunların yaptıklarını, memleketimizi işgal eden bazı milletler dahi yapmadı. Demokrasinin kalbi sayılan Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne ve millet iradesinin temsil edildiği Cumhurbaşkanlığı külliyesine hiç kimse saldırmadı. Bunlar öyle bir ihanet şebekesi ki dünya tarihi böyle alçakça ihaneti ne gördü, ne yazdı. Türkiye'nin geleceğine sahip çıktınız. Aslında sizler kendi çocuklarınızın geleceğine sahip çıktınız. Darbe önlenmiştir. Bu darbenin önlenmesinde iki temel unsur vardır. Bunlardan bir tanesi Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliği, ikincisi de Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde alanlara inen Türkiye'nin değerli halkıdır. İşte bu iki unsuru Allah birbirinden ayırmasın. Allah cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Allah milletimize zeval, kötü niyetlilere de fırsat vermesin." Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...