Hoşgeldiniz!

sözcü

Adolf Hitler'in Sözcü Gazetesini Okuması 00:28
Adolf Hitler'in Sözcü Gazetesini Okuması 4.511 izlenme - 7 ay önce Almanya’da 2.5 milyon kopya satan Timur Vermes imzalı ‘Bakın Kim Döndü’ isimli kitap yönetmen David Wnendt tarafından ‘O Geri Döndü’ ismiyle filmleştirildi. Filmin sahnesinde geçmişten gelen Hitler Almanyadaki gazete bayisinde Sözcü Gazetesini görünce Almanyayı Türklerin işgal ettiğini düşünüyor..
Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 00:37
Rus Sözcü Mariya Zaharova'dan Kalinka Şov 7.230 izlenme - 2 yıl önce Mariya Zaharova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dansı sosyal medyada konu oldu. Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zakarova'nın Kalinka şarkısı eşliğinde dans etmesi, sosyal medyada büyük ilgi topladı.
İstanbul (1959) 06:05
İstanbul (1959) 1.748 izlenme - 1 yıl önce Dönem dönem İstanbul’un eski görüntüleri ortaya çıkar ve bu İstanbul’u bilen bilmeyen çoğu kişiyi heyecanlandırır. Yeni çıkan görüntüler de öyle. Çok heyecan verici ve bir o kadar enteresan. Enteresan çünkü, neredeyse hiç trafik olmadığı gibi, eski şehirden kalan yapılar dikkat çekiyor. Bir yabancının arabasının arkasına koyduğu kameradan günümüze, Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı’nın önü, Karaköy, Galata Kulesi ve Atatürk Havaalanı’nın çevresi yansıyor. İşte o harika görüntüler… (Not, sitedeki diğer 1950'ler İstanbul görüntüsünden farklı. O da arabada çekilmiş.)
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 3.060 izlenme - 2 yıl önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 00:57
Haluk Koç'un Selahattin Demirtaş'a Irkçı Demesi 2.007 izlenme - 2 yıl önce Chp sözcüsü Haluk Koç'un Hdp lideri Selahattin Demirtaş'a "ırk temelli politika üretiyorsunuz" diyerek getirdiği eleştiridir.
5 Yaşındaki Çocuğa ' Noel Baba' Dehşeti 02:15
5 Yaşındaki Çocuğa ' Noel Baba' Dehşeti 114 izlenme - 3 ay önce Romanya'da 'noel baba' kostümlü bir adam 5 yaşındaki çocuğa dehşeti yaşattı. 5 yaşındaki erkek çocuğunun amcası olduğu belirtilen adamın yer aldığı görüntülerde, 'noel baba' kostümlü adam küçük çocuğu elindeki sopayla korkutuyor. Büyük bir dehşet yaşayan küçük çocuk yaşadığı korkudan dolayı olduğu yerde kalıyor. Çocuğun amcası olduğu öğrenilen 40 yaşındaki adamın bu görüntüleri sosyal medyaya düştü. Yaşanan bu görüntüler sonrasında çocuğa disiplin öğretmek amaçlı böyle bir davranışın yapıldığı savunuldu. Videonun ilerleyen kısımlarında 40 yaşındaki adam, çuvaldan çıkardığı hediyeyi çocuğa verdi. Ancak çocuğun yaşadığı şokun etkisinde kaldığı görülüyor.
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 01:47
19 Haziran 1999 Siyaset Meydanı'na Katılanlara Ne Oldu? 534 izlenme - 1 yıl önce 17 yıl önce FETÖ'yü anlattılar, kurban oldular O tarihte büyük tartışmalara sahne olan 18 Haziran 1999’da Ali Kırca’nın sunduğu Siyaset Meydanı’na katılarak FETÖ’yü anlatanların başlarına neler geldi, haklarında neler dendi, neler dediler… Programa katılan rahmetli Emekli Orgeneral Kemal Yavuz, Prof. Dr. Türkân Saylan, Necip Hablemitoğlu ve Gülseven Yaşer bir şekilde örgütten nasibini almıştı.
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 1.306 izlenme - 3 yıl önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 01:53
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 842 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümüne Karadenizli çift damga vuracak.
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 05:34
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 665 izlenme - 2 yıl önce Uğur Düşen'in hazırlayıp sunduğu ve Sözcü TV’de yayınlanan ‘Uğur ile En Baba Sorular’ programı her hafta sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı konularla vatandaşa mikrofon uzatan Uğur Düşen sokağın nabzını anbean tutacak. Bu haftaki konu ise; ''Protokol nedir?'' sorusu. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı...
İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Erol Parlak'tan İşitme Engelliler İçin Türkü 05:08
İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Erol Parlak'tan İşitme Engelliler İçin Türkü 47 izlenme - 4 ay önce İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Erol Parlak'tan işitme engelliler için türküANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sanatçı Yavuz Bingöl ve Müzik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Parlak'ın seslendirdiği "Mehmet'e ağıt" türküsü işitme engelliler için işaret dili ile yeniden yorumlandı.
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 00:42
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 234 izlenme - 3 yıl önce Gazze'de geçirdiği bir günü anlatmaya çalışan BM sözcüsü röportajda hıçkıra hıçkıra ağladı.
Diriliş 5 - Gezi Parkı 12:47
Diriliş 5 - Gezi Parkı 176 izlenme - 3 yıl önce Teoman Topçu'nun hazırlamış olduğu Diriliş isimli videoların sonuncusu. Üzerine sayfalarca yorum yapılabilir ama kim anlar bilemiyorum... Facebook'da bulunan Sözcü-Kalem sayfasından alınmıştır.
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 00:29
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 266 izlenme - 4 yıl önce Sözcü Son Zamanlarda Kamoyunda Çok Konuşulan Facebook ve Youtube'nin Kapatılma Konusunu Halka Sormaya Çalışırken Bir Kadının Cevabı Karşısında Neye Uğradığın...
Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri 00:50
Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri 294 izlenme - 5 yıl önce Kıyamet sonrası olası gazete manşetleri
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 00:29
Sözcü'yü Ters Köşe Yapan Kadın 165 izlenme - 3 yıl önce Sözcü son zamanlarda kamoyunda çok konuşulan Facebook ve Youtube'nin kapatılma konusunu halka sormaya çalışırken "chp teyzesi" imajı çizen bir kadının cevabı karşısında neye uğradığını şaşırıyor.
Uğur Dündar'ı Ağlatan Tahliye Kararı 01:01
Uğur Dündar'ı Ağlatan Tahliye Kararı 23 izlenme - 4 ay önce Sözcü Gazetesi davasına ilişkin duruşmada, Gökmen Ulu için verilen tahliye kararı sonrası Uğur Dündar'ın ağladığı anlar kameraya böyle yansımış.
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova dans performansı 01:52
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova dans performansı 94 izlenme - 2 yıl önce Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Soçi’deki ASEAN zirvesi kapsamında düzenlenen akşam yemeğinde dans yeteneklerini sergiledi. Rus şarkısı ‘Kalinka’ eşliğinde dans eden Rus diplomat, şarkının sadece Rusların ve Chelsea taraftarlarının değil, dünyanın dört bir tarafında birçok kişinin favorisi olduğunu söyledi. Sputnik’e konuşan Zaharova, “Bütün gün boyunca sıkı çalışmamıza rağmen dayanamadım. Eğer şans bulur da davete gidersek dans edeceğime söz vermiştim. Öyle görünüyor ki, sözümü tutmak zorundaydım” dedi. Oldukça yüksek topuklu ayakkabılarla dans eden ve bunu da oldukça iyi kotaran Rus yetkili, “Bu kadınların bir sırrı” derken, dans konusunda ders de verebileceğini ifade etti. İşte o dans görüntüleri...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 04:10
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Soruları Cevapladı (3) 119 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın soruları cevaplaması ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk  Direnişi - Taksim Gezi Parkı 06:42
Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk Direnişi - Taksim Gezi Parkı 298 izlenme - 5 yıl önce Sözcü'den Direniş Röportajı - Halk Direnişi - Taksim Gezi Parkı
Buckingham Sarayı'ndan Kaçan Çıplak Adam 00:43
Buckingham Sarayı'ndan Kaçan Çıplak Adam 127 izlenme - 3 yıl önce Çarşaflardan oluşan derme çatma bir iple sarayın en üst katından aşağı doğru kaçan adam. Basın tarafından Görüşülen, Buckingham Sarayı sözcüsü videoya yorum yapmaktan kaçındı.
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 01:45
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 136 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet gazetesinden olaylı bir şekilde ayrılan Yılmaz Özdil'in yeni adresi beklendiği üzere Sözcü gazetesi oldu.
Sözcü Gazetesi Davasında Muhabir Gökmen Ulu Tahliye Edildi 06:34
Sözcü Gazetesi Davasında Muhabir Gökmen Ulu Tahliye Edildi 14 izlenme - 4 ay önce Sözcü Gazetesi davasında muhabir Gökmen Ulu tahliye edildi Gökmen Ulu'yu ailesi ve muhabir arkadaşları karşıladı İSTANBUL - Sözcü Gazetesi sahibi firari sanık Burak Akbay ve gazetenin 3 çalışanının yargılandığı FETÖ davasında hakkında tahliye kararı çıkan tutuklu sanık Gökmen Ulu akşam...
Marmaray'da Sözcü'ye Saldırı! 08:42
Marmaray'da Sözcü'ye Saldırı! 102 izlenme - 4 yıl önce Marmaray'daki Rezaleti Görüntülemek İsteyen Sözcü Tv Ekibine Güvenlik Görevlileri Saldırdı.
Başbakanın İzmiri İstiyorum Lafına İzmirli Tepkileri 05:39
Başbakanın İzmiri İstiyorum Lafına İzmirli Tepkileri 117 izlenme - 3 yıl önce "Seçimlerde Akp İzmir'i almayı düşünüyormuş" sorusuna verilen cevapları izliyoruz. Tabi sözcü tarafından hazırlandığını unutmayın.
Aykırı Kumpanya - Kızlı Erkekli 03:00
Aykırı Kumpanya - Kızlı Erkekli 102 izlenme - 3 yıl önce Yazar ve televizyon programcısı Enver Aysever ile sanatçı Sibel Alaş 'Kızlı-Erkekli' şarkısı yaptı.
Marmaray'da Denizin Ortasında Kalma Tartışması 07:00
Marmaray'da Denizin Ortasında Kalma Tartışması 115 izlenme - 3 yıl önce Marmaray’da Sözcü Web Tv için çekim yapan Sözcü Gazetesi muhabiri Edda Sönmez ve kameraman, güvenlik görevlileri tarafından saldırıya uğradığını iddia etmiş bu görüntülerle. İzlerken bunalmamak elde değil.
Sözcü Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu'nun Tahliye Sevinci 01:05
Sözcü Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu'nun Tahliye Sevinci 12 izlenme - 4 ay önce Sözcü Gazetesi muhabiri Gökmen Ulu'nun tahliye sevinci.
Sözcü Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu Tahliye Edildi 02:12
Sözcü Gazetesi Muhabiri Gökmen Ulu Tahliye Edildi 8 izlenme - 4 ay önce Sözcü Gazetesi davasında hakkında tahliye kararı verilen muhabir Gökmen Ulu tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nden tahliye edildi.
Sözcü Yollarda 00:22
Sözcü Yollarda 94 izlenme - 7 yıl önce sözcü yollarda her cumartesi 1130 da tr1 ekranlarında sizlerle...www.sozcumagazin.net